Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Живая елка на НГ с последующей посадкой на участке

apxitektop

Рекомендовані повідомлення

по опыту:) самая живучая новогодняя ель Ялина сербська ( Picea omorika) они недорогие и можно купить не совсем крошку, растет быстро , не болявая, как Коника:(, хвоя очень красивая

если будете покупать голубую, обратите внимание на Ялина колюча Хупсi

(Picea pungens Hoopsii) самая голубая с серебром хвоя:good:

на форуме один замечательный товарищ скидочную карточку в Проксиму вроде готов дать ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно контейнер садить в мороз, например после рождества? Судя по прогнозу сильных морозов не ожидается.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можно контейнер садить в мороз, например после рождества? Судя по прогнозу сильных морозов не ожидается.
прикройте то место, где планируете посадить шифером, опавшим листом и т.п- земля не замерзнет и посадите после НГ
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ха, Вам повезло и я сегодня добрая!

 

Купил такую lizgard.com.ua/rasteniya/khvojnye-rastenija/eli/el-daisy.html, только за 220 гривен там двухлетка, сантиметров 20 высотой )))) Будем растить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купил такую lizgard.com.ua/rasteniya/khvojnye-rastenija/eli/el-daisy.html, только за 220 гривен там двухлетка, сантиметров 20 высотой )))) Будем растить.
Дейзи очень красивая , весной просто куколка :good: у мну есть...как все коники страдает от сухости воздуха и клеща-бдите !!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То что я видел никак крупномером не назовёшь)) Я вообще-то маленькую и хочу. Можете ссылку на вашу породу, искать тяжело на мобильном.

 

PICEA ABIES "WILL'S ZWERG"

Кому интересна маленькая елка, максимум 2 метра растет..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
А у нас в селе поверие есть - елку на участке сажать нельзя, а то дети в семье будут некрасивые рождаться!) Бред полный, но брат так и не разрешил мне елку посадить, хотя и хотела... Кстати, трое его детей очень даже симпатичные))))
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у нас в селе поверие есть - елку на участке сажать нельзя, а то дети в семье будут некрасивые рождаться!) Бред полный, но брат так и не разрешил мне елку посадить, хотя и хотела... Кстати, трое его детей очень даже симпатичные))))

 

А еще березу нельзя...

Я уже "новогоднюю" высадил в грунт. И буду еще сажать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ирида

 

Ще раз дякую за чудову ялинку!

 

І маю питання: в метрах 50 від моєї ділянки росло кілька сосен, але "добрі люди" щовесни та щоосені траву випалюють. Сосна добряче дісталося, малі вже посохли, а от велика жива.

 

IMG_8168-.jpg

Цієї весни знову почнуть палити траву, і я хочу пересадити цю сосну: чи це реально і чи варто возитися?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А еще березу нельзя...

Я уже "новогоднюю" высадил в грунт. И буду еще сажать.

 

Так а какую ель в итоге купили? и где?

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а какую ель в итоге купили? и где?

Спасибо!

 

Голубую. В Деметре.

Но понравились и другие - хочу осенью еще купить.

 

IMG_8127z.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ирида

 

Ще раз дякую за чудову ялинку!

 

І маю питання: в метрах 50 від моєї ділянки росло кілька сосен, але "добрі люди" щовесни та щоосені траву випалюють. Сосна добряче дісталося, малі вже посохли, а от велика жива.

 

IMG_8168-.jpg

Цієї весни знову почнуть палити траву, і я хочу пересадити цю сосну: чи це реально і чи варто возитися?

Дякую.

Не варто. Краще обріжте на цій сосні нижні гілки - щоб не ушкоджувалась хвоя, та вогонь не підіймався вгору . Бо завдати шкоди через припалювання кори значно важче.

А якщо вам хочеться сосонку посадити до себе, то купіть сосну чорну/кримську/боснійську/кедрову або викопайте самосійку звичайної, але меншої висоти. У сосни стрижневе коріння, тому таку велику чіпати не варто, ризик випаду майже 100%.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...