Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи можливо зібрати с-му опалення тільки на різьбі?

maksym22

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Зараз визначаємося з системою опалення для свого будинку. Найбільш прийнятний варіант в нашому випадку - двотрубна гравітаційна система зі сталевими трубами, підключена до твердопаливного котла.

 

Шановні фахівці, підкажіть: чи можливо зібрати систему опалення із сталевих труб ДУ 32, ду 25 тільки на різьбі, без зварювання? Тобто купити труби, нарізати на потрібні довжини, нарізати різьби на верстаті, принести вже готові шматки труб, муфти і все необхідне в будинок - і зібрати? І чи може це зібрати не фахівець-сантехнік (я)? Хочеться, щоб в домі було чисто (вже зроблений ремонт), менше шуму і смороду - тому зварка не дуже підходить.

 

Будинок 43 м кв, 5-6 радіаторів планується.

 

 

Якщо хто відгукнеться - буду вдячний за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Зараз визначаємося з системою опалення для свого будинку. Найбільш прийнятний варіант в нашому випадку - двотрубна гравітаційна система зі сталевими трубами, підключена до твердопаливного котла.

 

Шановні фахівці, підкажіть: чи можливо зібрати систему опалення із сталевих труб ДУ 32, ду 25 тільки на різьбі, без зварювання? Тобто купити труби, нарізати на потрібні довжини, нарізати різьби на верстаті, принести вже готові шматки труб, муфти і все необхідне в будинок - і зібрати? І чи може це зібрати не фахівець-сантехнік (я)? Хочеться, щоб в домі було чисто (вже зроблений ремонт), менше шуму і смороду - тому зварка не дуже підходить.

 

Будинок 43 м кв, 5-6 радіаторів планується.

 

 

Якщо хто відгукнеться - буду вдячний за допомогу.

Можно, я не одну такую СО встречал. Но гемороя всех видов немеряно. Даже для хорошего специалиста.с лучшим инструментом.И ровно-аккуратно сделать не получится. Не спецу я бы вообще не советовал браться. Если по другому никак, то можно попробовать скомбинировать. Магистрали из стали, на резьбе, с чугунными тройниками и коленями, а подводки к приборам из полипропилена или металло пласта хорошего диаметра. Но и в этом случае понадобится токарь или породистый клуп. И если будете уверены на. 100% в качесте паковки резьбовых соединений.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно, я не одну такую СО встречал. Но гемороя всех видов немеряно. Даже для хорошего специалиста.с лучшим инструментом.И ровно-аккуратно сделать не получится. Не спецу я бы вообще не советовал браться. Если по другому никак, то можно попробовать скомбинировать. Магистрали из стали, на резьбе, с чугунными тройниками и коленями, а подводки к приборам из полипропилена или металло пласта хорошего диаметра. Но и в этом случае понадобится токарь или породистый клуп. И если будете уверены на. 100% в качесте паковки резьбовых соединений.

 

дякую. Видно, будемо зупинятись на варіанті зі зварюванням. Якщо вийде тотально закрити від іскор стелю, стіни і підлогу :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наверно будут у Вас диамеры и побольше 32. А не дешевле будет полипропиленовые трубы попаять, только температура на котле выше 80 гр. не поднимать. Если есть возможность поставить насос и уйти от этих огромных диаметров труб.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо вийде тотально закрити від іскор стелю, стіни і підлогу

Спробуйте використати газозварювання замість електродугового. Іскор майже не буде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наверно будут у Вас диамеры и побольше 32. А не дешевле будет полипропиленовые трубы попаять,

ППР после таких диаметров выходит дороже стали. :)

Найбільш прийнятний варіант в нашому випадку - двотрубна гравітаційна система зі сталевими трубами, підключена до твердопаливного котла.

А чего так приспичило именно гравитационку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

только температура на котле выше 80 гр. не поднимать.

 

як це можна зробити на найпростішому твердопаливному котлі, який топиться дровами?

 

 

А не дешевле будет полипропиленовые трубы попаять

 

самі труби великих діаметрів - дорожчі за стальні. Але це, звичайно, зручніше: монтаж можна зробити своїми силами і стеля-стіни будуть в порядку після монтажу. Під питанням тільки безпечність такої системи (ПП труби після ТП котла). Хоча, наскільки я розумію, часто так роблять. На мій погляд - це досить ризиковий вибір (тільки якщо не буде надійного способу контролю температури теплоносія)

 

Добавлено через 3 минуты

поставить насос и уйти от этих огромных диаметров труб.

 

А чего так приспичило именно гравитационку?

 

завжди намагаюсь вибирати більш прості та надійні системи. В даному випадку плюсом є незалежність від електрики та більша безпечність системи

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як це можна зробити на найпростішому твердопаливному котлі, який топиться дровами?

 

 

 

 

самі труби великих діаметрів - дорожчі за стальні. Але це, звичайно, зручніше: монтаж можна зробити своїми силами і стеля-стіни будуть в порядку після монтажу. Під питанням тільки безпечність такої системи (ПП труби після ТП котла). Хоча, наскільки я розумію, часто так роблять. На мій погляд - це досить ризиковий вибір (тільки якщо не буде надійного способу контролю температури теплоносія)

 

Добавлено через 3 минуты

 

 

 

 

завжди намагаюсь вибирати більш прості та надійні системи. В даному випадку плюсом є незалежність від електрики та більша безпечність системи

Нормально без насоса и на примитивном котле, наверно никак.

какая безопасность при нагреве под 100 гр даже на стальных трубах без регулировки и теплоаккумулятора?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

какая безопасность при нагреве под 100 гр даже на стальных трубах без регулировки и теплоаккумулятора?[/

 

хоча б цілісність труб всередині помешкання. Висока температура води руйнує поліпропілен, а сталь - ні.

 

теплоакумулятор, згоден, потрібен

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

теплоакумулятор, згоден, потрібен

Так если планируется ставить ТА, то лучше смотреть в сторону насоса и ППРа по дому. Котел обвяжете сталью. Это менее затратно и доп. плюшки при эксплуатации.

Тупо ТТ-котел вкупе с гравитационкой - вечный гемор как поддерживать в доме заданную температуру.

 

Добавлено через 1 минуту

какая безопасность при нагреве под 100 гр даже на стальных трубах без регулировки и теплоаккумулятора?

Самая простая - открытая система. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так если планируется ставить ТА, то лучше смотреть в сторону насоса и ППРа по дому. Котел обвяжете сталью. Это менее затратно и доп. плюшки при эксплуатации.

...поки не вирублять світло :) Купівля безперебійників, електростагнцій в плани не входить. А загалом зрозуміло, що з насосом і трубами ПП простіше і комфортніше (поки є електрика)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самая простая - открытая система. :)

это я понимаю, лет 40 назад была - для многих пределом мечтаний, вместо грубы печи.

я имею ввиду безопасность когда теплоностель 100 гр течет по трубе до которой страшно прикоснуться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я по молодости пару лет прожил в квартире, где в радиаторы подавался пар с заводской котельной. Форточки всю зиму нараспашку. :)

Чтоб обжечься, нужно было очень постараться. Но к подоконнику пришлось приделать скобы из проволоки, чтобы тюль не касалась радиаторов. Нэмножко подплавлялась. :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинок 43 м кв, 5-6 радіаторів планується.

 

 

 

И где вы такое кол-во радиаторов собираетесь ставить?

Для котла место есть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И где вы такое кол-во радиаторов собираетесь ставить?

Для котла место есть?

 

кухня, комнаты, пррихожая

 

для котла место в пристройке

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бочка (теплоаккумулятор) туда помещается?

без проблем поміщається

 

 

Дякую усім за відповіді, всім тепла в оселях:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
як це можна зробити на найпростішому твердопаливному котлі, який топиться дровами?

 

 

 

 

самі труби великих діаметрів - дорожчі за стальні. Але це, звичайно, зручніше: монтаж можна зробити своїми силами і стеля-стіни будуть в порядку після монтажу. Під питанням тільки безпечність такої системи (ПП труби після ТП котла). Хоча, наскільки я розумію, часто так роблять. На мій погляд - це досить ризиковий вибір (тільки якщо не буде надійного способу контролю температури теплоносія)

 

Добавлено через 3 минуты

 

 

 

 

завжди намагаюсь вибирати більш прості та надійні системи. В даному випадку плюсом є незалежність від електрики та більша безпечність системи

 

Сама надійна система і без від-казна І біля котла нічого не треба ...( а то в котельню заходиш і треба мати освіту оператора котелень ....І всі стараються напарити обвєса кучу і тільки слідкуй за ним кучу клапанів кранів ....) Зараз шукаю людей які зроблять отоплення по старінкі самотьок з стальними трубами ...І всі приїжджають поліпропілєнщики (хоч по телефону всім розказую що я хочу ) І починають мені впарювати своє а потім мені ще й каже а ми не вміємо гравітаційні системи робити ...Де взяти ДІДІВ які думають головою ????

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Возьмите простого сварщика, а обустройство гравитационки тысячи раз описано в книжках.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сама надійна система і без від-казна І біля котла нічого не треба ...

Как бы хорошо ни была сделана гравитационка, наос с обвязкй ей только в плюс, будет заметно повышать эффективность СО. По поводу остального согласен, все эти цацки-пецки в обычной двухтрубке для того кто не в теме или замерзает при 21,75°С и изнывает от жары при 22,25°С. С мастерами действительно напряг. Если и найдёте, будет очень дорого по работе. С ППРа тоже можно смонтировать простую гравитационку. Главное на диаметрах не экономить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С мастерами действительно напряг. Если и найдёте, будет очень дорого по работе.

 

С мастерами не напряг, просто за это время потраченное на гравитационке, можно сделать два домика, заработать денег. Легко и просто.

Смысл менять легкую работу, на тяжелую.

Как то так.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можно гравитацыонку и с меди собрать, и спаять без проблем, и чисто в доме будет, и надёжно. Только цена.....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можно гравитацыонку и с меди собрать, и спаять без проблем, и чисто в доме будет, и надёжно. Только цена.....

Так, а шо цена, не такая она цена эта страшная, - цена среднего автомобиля.)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...