Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

посоветуйте электробритву

МаТраС

Рекомендовані повідомлення

посчитал, сколько денег на станки, решил купить для старта дешевую электро. растительность не густая.

кто какими из бюджетных пользуется?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рекомендую Philips HQ 9070 лет 5 юзаю отличная бритва. (аккумулятор жив до сих пор) лезвия меняю где то раз в год.Правда замена лезвий не дешевая от 70% ( где то 900+ гр.)от стоимости бритвы.

А так экономить смысла нет ( будете разочарованы из опыта у меня обычная есть в пределах 1500 гр. бреет на твердые 3+бала) берите топовую модель будете довольны.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да выпускают но ножи желают быть луче.

Харьков НХ 8504 Фаворит+

попробуйте оставите отзыв...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рекомендую Philips HQ 9070 лет 5 юзаю отличная бритва. (аккумулятор жив до сих пор) лезвия меняю где то раз в год.Правда замена лезвий не дешевая от 70% ( где то 900+ гр.)от стоимости бритвы.

А так экономить смысла нет ( будете разочарованы из опыта у меня обычная есть в пределах 1500 гр. бреет на твердые 3+бала) берите топовую модель будете довольны.

честно, у меня усы и борода и насколько жидковатые, что мне кажется мне любая пойдет))

 

Добавлено через 2 минуты

Интересно Харьков еще выпускают?

 

выпускают, еще и дизайн усовершенствовали. совсем не та,что у моего деда :D

www.mobilluck.com.ua/katalog/electric_shaver/kharkov/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

выпускают, еще и дизайн усовершенствовали. совсем не та,что у моего деда :D

 

То вы просто не все модели глянули, вот эта вроде еще из тех !

Дизайн не меняют 90лет потому как он изначально был идеален

Har_kov_51M_73990_116664.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
То вы просто не все модели глянули, вот эта вроде еще из тех !

Дизайн не меняют 90лет потому как он изначально был идеален

Har_kov_51M_73990_116664.jpg

заказал за 700 рябов чуть покруче , протестирую отпишусь

allo.ua/elektrobritvy/novyj-har-kov-nh-8503-lider-chernaja.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
заказал за 700 рябов чуть покруче , протестирую отпишусь и

allo.ua/elektrobritvy/novyj-har-kov-nh-8503-lider-chernaja.html

 

Тест прошла. За 40 лет одно усовершенствование плавающие три лезвия)) тример слабоват .но работает. Самое смешное:зарядка до восьми часов)))) такое впечатление. Что не от сети,а от солнца

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

А хто зараз чим голиться? В мене вже 11 років Braun Series 7 (сітчастого типу, не ротаційна) для сухого гоління, всім (був) задоволений, але за цей час вже вийшов з ладу тример і прийшов час чергової заміни касети. Оригінальна 100$, а Алі з невідомою якістю 10$, тому подумую про заміну бритви...

От і в роздумах - брати Series 5-6-7 сучасного покоління (та ж Series 7 сучасний аналог моєї стартує від 160$), брати щось недороге роторне (той же Xiaomi), чи брати щось для вологого гоління (читаю, що сучасні Braun вже з 3 серії його підтримують)...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто зараз чим голиться?

Завжди голився жилетом, але так сталося що у відрядженнях, відпустках не завжди є час та натхнення, тому вирішив спробувати для поїздок бритву від сяомі. А тоді, якось, закінчився гель, забував купити та брився тою сяомі і так вже два роки. Дуже зручно що можна зодва рази на місяць увімкнути в зарядку і не паритись. Голить доволі швидко.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оригінальна 100$

 

где Вы такие цены нашли? гуглится по 1500 грн, на олх точно знаю, что есть дешевле (покупал для своего брауна)

 

Добавлено через 1 минуту

брати щось для вологого гоління (читаю, що сучасні Braun вже з 3 серії його підтримують)

 

мой браун 3 серии влажное бритье поддерживал еще в 2009 году... Что-то не то у Вас с информацией по брауну :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С 2008 года пользуюсь Панасом, мейд ин Джапан. Даже сетку еще не менял... Правда в работе пару раз в неделю. Стоила 150-180.. Это один единственный раз когда совет менеджера по продаже оказался полезным и правильным..:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

где Вы такие цены нашли? гуглится по 1500 грн, на олх точно знаю, что есть дешевле (покупал для своего брауна)

Что-то не то у Вас с информацией по брауну :)

На eBay ціни...

Не знавець Брауну на відміну від Вас :oops: Моя бритва була лише для "сухого" гоління, тому так і вирішив (власне, модель Braun Series 7 720). А зараз дивлюсь по фільтрам на Хотлайн - можна і так, і так

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вернулся к микме, она лучше всего мою щетину берет. Нашел на олх, новую, цена 200 грн. шара.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

отпишусь по своїм:

наш вітчизняний харьок прожив с пів року потім зламавсяю. відремонтували по гарантії. ще побрився разів 10 і знову вмер. чек я загубив . потім в лукарню мені привезли філіпс 1000 . коштує в районі 1000 грн. мотор слабий дуже. ледь мою рідкувату бороду брив від мережі..

харьок від батареї мощо так рубав навіть круче філіпса))

суть басни єтой такова: на електробритві не економлять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть два принципиальных отличия: ротационная бритва и вибрационная. Тестю два раза дарили филипс, но оба раза ротационные (аругляшки), а тесть ими бриться не может. В итоге бреется какойто старой советской вибрационной, а у меня и у старшего зятя есть бритвы Филипс :)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Я взяв недавно Magio MG-686 дуже задоволений, тижневу щетину за прохід голить, ножі бімба, на радощах навіть зробив відеоогляд внутрянки. Не все г..но що дешеве, 350 гривен не ціна а працює що харківським далеко і братись. Та пофіг, головне я задоволений, акумів вистачає на чимало часу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я взяв недавно Magio MG-686 дуже задоволений, тижневу щетину за прохід голить, ножі бімба, на радощах навіть зробив відеоогляд внутрянки. Не все г..но що дешеве, 350 гривен не ціна а працює що харківським далеко і братись. Та пофіг, головне я задоволений, акумів вистачає на чимало часу.

 

через рік відпишитесь. взнаєм, не все г чи все:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...