Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Це надзвичайно цікаво.

Ігор

Рекомендовані повідомлення

Пропоную тут ділитись інформацією про все на світі, в найрізномаїтніших галузях науки....

Історії, альтернативної історії, археології, філософії...

Про все, що людським мозком неможливо переварити і логічно пояснити...

... про виникнення релігій... та інше...:flag1:

 

Добавлено через 2 минуты

Цитата:

Виступаючи перед загальними зборами медичної спільноти міста Портмунда (Англія), доктор Рональд Гібсон почав свою доповідь чотирма цитатами.

Цитата перша:

"Наша молодь любить розкіш, вона погано вихована, вона глузує над начальством і анітрохи не поважає людей похилого віку. Наші нинішні діти стали тиранами; вони не встають, коли до кімнати входить літня людина, суперечать своїм батькам. Простіше кажучи, вони дуже погані. "

Цитата друга:

"Я втратив усякі надії щодо майбутнього нашої країни, якщо сьогоднішня молодь завтра візьме в свої руки кермо влади, бо ця молодь нестерпна, невитримана, просто жахлива."

Цитата третя:

"Наш світ досяг критичної стадії. Діти більше не слухаються своїх батьків. Мабуть, кінець світу вже не дуже далекий."

Цитата четверта:

"Ця молодь зіпсувалась до глибини душі. Молоді люди підступні і недбайливі. Ніколи вони не будуть схожими на молодь минулих часів. Молоде покоління сьогоднішнього дня не зуміє зберегти нашу культуру."

Після того, як частина аудиторії вибухнула оплесками, доктор Гібсон відкрив імена авторів цитат.

Перша запозичена у Сократа (470-399 рр. до н. Е.), друга - у Гесіода (бл. 720 р. до н. Е.), третій вислів належить одному єгипетському жрецеві, що жив за 2000 років до н. е.. ; четверта виявлена ​​зовсім недавно на глиняному горщику, знайденому серед розвалин Вавілона. Вік цього горщика - понад 3000 років.

 

Добавлено через 8 минут

............................................................................................

Це Баальбек. Не зрозуміло, як стародавні люди могли підіймати такі каменюки... що не під силу навіть сучасній техніці!

 

baalbek%20%284%29.jpg

 

s03390505_0.jpg

 

Добавлено через 45 минут

---------------------------------------------------------------------------------------

Це кришка саркофагу Царя Пакаля з поховання під пірамідою - храмом в Паленке.

Традиційна версія істориків та культурологів стверджує, що тут зображений воїн в пащеці Бога смерті... кукурудза... борода цього бога...

 

Еріх Фон Денікен бачить тут пілота літаючого апарату, корий вдивляється в якийсь оптичний пристрій, руками керує панеллю управління, п"ятою лівої ноги тисне на ричаг на зразок педалі газу автомобіля... а з сопла апарату виривається сніп полум"я...

Цікаво, що бачите Ви?

 

 

6nmcrhgsno1w6mdlmtjt1bax1.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообще то этой инфы полно. "Запретные темы истории" "альтернативная история" ну и т.д. Видео на эти темы масса но только не в официальной науке и не по телевизору.

Из свежих "Инопланетные технологии в Эрмитаже"

Вот целый канал об Индии https://www.youtube.com/channel/UChngIyYvcWNJ5sDiYSODbVg

Пещеры Барабар в Индии

https://www.youtube.com/watch?v=k686jEoRfS0&t=552s

и еще

https://www.youtube.com/watch?v=ZyU9qy4ZdIs&t=176s

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже... допомагайте знаходити новинки на цю тему, та знайомити з ними форумчан.

 

ПС. Я свого часу передивився всі фільми та всі лекції Андрія Склярова... - дива дивні лежать на поверхні, а ми й не бачимо.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди не замечают т.к. понятия не имеют как все "ТО" можно сделать и как делается вообще. Абсолютное большинство понятия не имеет что такое твердые породы камня и как они обрабатываются.

Историческая наука не хочет этим заниматься т.к. на этом научную степень на получишь. А так разрыл какую то могилу нашел какую то хрень описал, привязал к чему нибудь и все дела.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где то есть уже подобная тема, я там даже что то из такой серии выкладывал. Имхо, вы ее дублируете.

Скляров - да сильный дядька. Во всех этих загадочностях есть одна фиговая черта - каждый доказывает свое, и каждый прав. Уже после Склярова натолкнулся на дивные видео, где чел разумно доказывает, что пирамиды построили не более 200 лет назад почти наши современники. Именно в эпоху "великих исторических открытий". Токо они их не открывали, а ударными темпами создавали. Там еще много приколов, не только про пирамиды. Если Скляров отстаивает версию пиляния высокотехнологичного, то есть аргументированные версии за литье.

Ну про то что к примеру Стоунхендж англичане клепали ударными темпами в 50х гг 20 века вы, надеюсь, в курсе. Про ядерную войну 200 лет назад, массовое засыпание городов и тд.

В общем таких тем я могу вам ссылок накидать не на одну страницу в этой ветке. И все версии по своему разумны. Так ша лучше относится к ним как к развлекательному чтиву. Иначе крышу сорвет.

Из последнего что позабавило масштабностью - Земля - выработанный карьер, каменные деревья и писк сезона - плоская Земля. Причем, в отличие от других теорий всего, то что Земля плоская, в принципе может проверить любой чел, имея хорошую оптику. Именно этим сия гипотезе и зацепила - проверяемостью. И да, если это таки правда, то разбивается вааще все мироустройсво, каким мы его знаем. Начиная с истории и заканчивая космологией.:lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це неймовірно... і, мабуть так не буває...

Хтось вірить?

 

 

Якщо мене не відправите в баню за мою ТЗ, то так і є. Зріть в Корінь (Мат. 6.5-13). Допомогти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це неймовірно... і, мабуть так не буває...

Хтось вірить?

 

 

Якщо мене не відправите в баню за мою ТЗ, то так і є. Зріть в Корінь (Мат. 6.5-13). Допомогти?

 

Я обіцяв, що тут модерації не буде... можете, навіть переходити на особистості, однак закликаю до толерантності. :flag1:

 

Єдине, сого я тут не хочу бачити, це категоричної політики... на це є окремі теми.

....

По темі:

Я не вірю в цей конкретний випадок у фільмі, викладеному вище, але вірю, що це в принципі можливо, і подібні речі неодноразово відбувались в всторії людства...

От тут готовий подиспутувати! :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую! Це притча, а її сутність на поверхні. Щоб краще було зрозуміло, то хочу одержати відповідь, про якого лукавого людина говорить, коли його згадує у молитві до Бога? Чи не через ту саму віру що і у віру в Бога? Чи може вона лукавого присутність побачила в своїй плоті, тоді інша справа. А якщо так, що побачила, то навіщо про це вона торочить (про себе) навкруги? Тепер слід зробити визначення до ознак лукавого і його сутність, щоб не входити в рамки ворожби. Хто це?

Я можу помилятись і чекаю на критику.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буду відвертим.

- не зовсім зрозумів запитання... :(

 

Добавлено через 2 минуты

Ага... зрозумів.

Зараз це питання піднімається на найвищому рівні всіх християн.

"Але не вводи нас у спокусу"

або

"Не вводи нас во искушение"\- Це невірний переклад з грецьког чи арамейського...

Йдуть дебати, і думаю ми скоро почуємо вірний переклад

 

Добавлено через 11 минут

Ту є ще один історичний казус.

Нам в Храмі на Оливковій горі Ісус дає цю молитву, як найпотужнішу, і яку ніби то створено самим Богом.

Суперечливе питання серед гностиків, - яким саме Богом, бо цю молитву ми знаходимо, майже слово в слово на єгипетських стелах і папірусах, як молитву Сліпого.

І її дав людям на 1500 років швидше за Ісуса фараон Ехнатон.

...і там теж суперечливий переклад, хоча від сліпого щось подібне почувши можна зрозуміти... по аналогії можна зрозуміти і від звичайних людей, котрі алегорично є сліпими, як у розумінні віри, так і в розумінні повного безбожжя...

... якось так...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буду відвертим.

- не зовсім зрозумів запитання... :(

У фільмі на 7:10 хвилині прозвучало слово «надо». В мене питання, навіщо? А на 7:53 хвилині промова про того самого лукавого, від якого батюшка просить у Бога допомоги, щоб позбавитись від нього. Далі буде ще цікавіше.

 

Ага... зрозумів.

Зараз це питання піднімається на найвищому рівні всіх християн.

"Але не вводи нас у спокусу"

або

"Не вводи нас во искушение"\- Це невірний переклад з грецьког чи арамейського...

Йдуть дебати, і думаю ми скоро почуємо вірний переклад

А я не впевнений, що Ви зрозуміли без підґрунтя. Для прикладу, людина може бути права на всі 100 і все вірно робити, але щоб я повірив і став у її ряди, для мене простої віри в неї, без визначення самої суті її правоти, замало.

Потім, колись, при чиїсь потребі, я можливо і докажу комусь, що в згаданому Вами перекладі є Живе Слово Бога Живого — Духа Святого.

 

Ту є ще один історичний казус.

Нам в Храмі на Оливковій горі Ісус дає цю молитву, як найпотужнішу, і яку ніби то створено самим Богом.

Суперечливе питання серед гностиків, - яким саме Богом, бо цю молитву ми знаходимо, майже слово в слово на єгипетських стелах і папірусах, як молитву Сліпого.

І її дав людям на 1500 років швидше за Ісуса фараон Ехнатон.

...і там теж суперечливий переклад, хоча від сліпого щось подібне почувши можна зрозуміти... по аналогії можна зрозуміти і від звичайних людей, котрі алегорично є сліпими, як у розумінні віри, так і в розумінні повного безбожжя...

... якось так...

Саме Духом Святим. Ісус Христос, Син Божий, пришедший' у плоті, він і сьогодні, як і дві тисячі років тому назад, Це Дух Святий. Божі люди тому і Божі, що вони через віру в Ісуса Христа єднаються з Богом. Тут слід було б нагадати про заповіді Христові.

 

Я не отримав відповіді по визначенню лукавого. Допоможете?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабуть кожному бачиться своє... Зараз до мене санітарка прийшла... відкрапаюсь, і напишу своє баченнняю

Дякую за запитання.:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щиро бажаю поскорішого видужання!

 

Мабуть кожному бачиться своє...

Авжеж, бачиться: 1Кор. 12:3; 1Иоан. 4:2-3; Евр.13:8… Ще?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щиро бажаю поскорішого видужання!

 

 

Авжеж, бачиться: 1Кор. 12:3; 1Иоан. 4:2-3; Евр.13:8… Ще?

 

Скопіюйте сюди цитати, будь ласка ... мені важко зараз гуглити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скопіюйте сюди цитати, будь ласка ... мені важко зараз гуглити...

 

Моя щедрість може мене згубити. Правда.

Видужуйте і тоді продовжимо при Вашому бажанні.

На сьогодні досить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очередную тему превратили в срач.

Модератор а зачем ее тогда вообще создали. Может для того создать отдельную тему и так ее назвать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За бажанням відвідувачів, цю тему можна розділити на дві. Одну назвати "Проблеми релігії та атеїзму, а цю так і залишити, тільки про цікаве в науці, техніці та можливо в в житті з містикою...

Що скажете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наука і релігія зараз об"єднуються, як ніколи в історії, тому я сюди зібрав усі можливі підтеми...

Але це не всім до вподоби, ...тому, будьмо толерантні....

Я створюю нову тему, виключно філософсько - релігійну:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І тим не менше, прошу Вас наші питання, підняті разом з Вами вище, надалі обговорювати в новій темі "Релігія", а чисту науку залишімо тут.

Так буде толерантно для більшості відвідувачів...

Наперед дякую.:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...