Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

Чим це вигідно їм? Отримують кошти на перід під свої цілі?

 

А ризики для нас хіба повне припинення газопостачання через форсмажор у державі?

 

Можуть отримати кошти щоб докупити газ поки він дешевий.

Не брати в борг а просто продати без зимової накрутки.

До речі цифра 25 відсотків наводить на роздуми.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто на перед проплатити певну к-сть кубів.
Каким образом? Подать показания наперёд и заплатить? Так *газы с этим не согласные (кроме случая, когда по полной накручивают по зимнему тарифу).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зверніть увагу. Непогана пропозиція від НАК Нафтогаз

Вигідна пропозиція від ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" (надалі пропозиція) надає можливість споживачам платити менше до 25% за природний газ* в опалювальний період

Только Газам решения Нафтогаза до п...ды дверца...

Сегодня заплатим, а завтра пересчитают так как им нужно...

Не надо играть в карты с шулерами... :beer:

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не надо играть в карты с шулерами... :beer:

 

Согласен с Вами на тысячу процентов.:beer: Вспомнилось мне, как я в молодости, на заре предпринимательства занимался компьютерным клубом. И вспомнилось мне, как один наивный юный пользователь, хотел обыграть АДМИНА, который в своей сети царь и бог, мог себя наделить любыми ресурсами,:oops: а хлопчик никак не мог понять, почему он НЕ сможет выиграть у админа:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можуть отримати кошти щоб докупити газ поки він дешевий.

Не брати в борг а просто продати без зимової накрутки.

До речі цифра 25 відсотків наводить на роздуми.

 

Что такое "зимняя накрутка"? Если коэффициенты - я думаю, они никуда не денутся, продолжат применять.

Но ведь сейчас цена на газ снизилась, т.к. это мировая тенденция? так сказать, рыночная цена? или как?

Тогда не обязательно газ зимой будет дороже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тогда не обязательно газ зимой будет дороже.
На споте цена зимой растёт. У нас тариф для населения привязан к спотовому рынку.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можуть отримати кошти щоб докупити газ поки він дешевий.

Не брати в борг а просто продати без зимової накрутки.

До речі цифра 25 відсотків наводить на роздуми.

Без врахування вартості транспортування та постачання різниця в ціні складе десь 20% за півроку передплати. 40% річних. Вигідніше, ніж в банк класти. І державі користь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На споте цена зимой растёт. У нас тариф для населения привязан к спотовому рынку.

 

Ще не повноцінно привязаний, лише в сторону пониження, є макс обмеження в 8 грн.....в іншому випадку взимку 2018-2019 вартість газу перевалила б за 10-11 грн

Відчуваю, що готуються прибрати це обмеження і тому пропонують купити газ заздалегіть дешевше, щоб взимку не було боляче.

 

Добавлено через 3 минуты

Только Газам решения Нафтогаза до п...ды дверца...

Сегодня заплатим, а завтра пересчитают так как им нужно...

Не надо играть в карты с шулерами... :beer:

Хм, а що втрачаєш, заплатити дешевше, а там як вийде....

Ps Облгази купують газ у Нвфтогазу і мають свою націнку зверху.

Їм ще й вигідніше буде, бо може залишитись купа невикористаного населенням дешевого газу, який вони продадуть юрикам взимку.

 

Добавлено через 3 минуты

Тогда не обязательно газ зимой будет дороже.

 

Тенденція зробить його дешевшим , ніж минулої зими, але дорожче літа він точно стане, бо попит взимку збільшується в Європі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А зміст кудись їздити, щось підписувати.Просто на перед проплатити певну к-сть кубів.

 

Угу. Влітку в спеку спожито 1000 кубів а за зиму нуль.:D

От так і живемо. Одні думають як вжучити абонентів на коефіцієнтах. А інші як вжучити приписками.

Але і перші і другі сердечно прагнуть жити як в Європі. :lol:

 

Добавлено через 2 минуты

Что такое "зимняя накрутка"? Если коэффициенты - я думаю, они никуда не денутся, продолжат применять.

Но ведь сейчас цена на газ снизилась, т.к. это мировая тенденция? так сказать, рыночная цена? или как?

Тогда не обязательно газ зимой будет дороже.

 

Зараз знизилась бо споживання мізер. Взимку зросте споживання й ціна.

Це щороку відбувається. Просто в нас перший рік коли влітку ціну знизили через зниження світових цін. На зиму я б не очікував халяви.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але і перші і другі сердечно прагнуть жити як в Європі.
Володарі перших і так живуть в Європі. І «як в Європі» тут для них — лише за рівнем цін за їх послуги.

ЗІ Скінчили офтопік.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только Газам решения Нафтогаза до п...ды дверца...

Сегодня заплатим, а завтра пересчитают так как им нужно...

Не надо играть в карты с шулерами... :beer:

 

они сделают проще, переименуются / реорганизуются (ясен пень что те же лица будут на тех же местах сидеть , все будет на бумаге) и ищи свою предоплату в самых честных судах

 

если они уже умудряются абонентам с предоплатой за пару тыс грн отключать газ под видом долга и потом даже признав ошибку не подключать пока не оплатят повторную процедуру подключения то предоплата летом за зиму это для них джекпот

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можуть отримати кошти щоб докупити газ поки він дешевий.

Не брати в борг а просто продати без зимової накрутки.

До речі цифра 25 відсотків наводить на роздуми.

Еще, как один из вариантов, чтобы закупить газ под предлогом "для населения" по одной цене и продать юридическим лицам зимой совсем по другой цене. Не забываем, что учет газа осуществляют облгазы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще, как один из вариантов, чтобы закупить газ под предлогом "для населения" по одной цене и продать юридическим лицам зимой совсем по другой цене.

Да именно так и есть чехи и поляки нам продают газ по разной цене, для населения конечно же дешевле продают чем для юридических лиц.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще, как один из вариантов, чтобы закупить газ под предлогом "для населения" по одной цене и продать юридическим лицам зимой совсем по другой цене. Не забываем, что учет газа осуществляют облгазы.

 

Стоп. Тобто Вася Пупкін купить 1000 кубів. Йому дадуть 500 а решту продадуть юрикам? А Васі скажуть що дали 1000 бо облік ведуть облгази?

 

Тільки мені дана логіка здасться дивною?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стоп. Тобто Вася Пупкін купить 1000 кубів. Йому дадуть 500 а решту продадуть юрикам? А Васі скажуть що дали 1000 бо облік ведуть облгази?

 

Тільки мені дана логіка здасться дивною?

 

Я думаю мається на увазі, що населення з запасом накупить газу (дешево ж), але не використає його за опалювальний період.

От облгази і продадуть залишки по ціні юриків під кінець зими, а Нафтогазу скажуть, що все спалило населення. Профіт.

 

Тут питання в механізмі резервування кубів для населення, чи лише на опалювальний період, а далі куби перетворюються в гроші на рахунку, чи навіть на весну 2020 куби залишаться кубами.Тоді такий фінт з юриками у обогазів не пройде.

Коротше все буде залежати від умов додаткового оговору між фізособою і постачальником.

 

PS Плавно європейська система купівлі втілюється....аби не через ж...як часто в нас буває.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стоп. Тобто Вася Пупкін купить 1000 кубів. Йому дадуть 500 а решту продадуть юрикам? А Васі скажуть що дали 1000 бо облік ведуть облгази?

 

Тільки мені дана логіка здасться дивною?

В конце прошлого месяца собрало АО "Укртрансгаз" газовых трейдеров, и говорит, мол по просьбе облгазов ... бла бла бла ... на информационной платформе utg единицей измерения будет не "тыс.куб.м", не "куб.м.", а "куб.м. с 2-мя знаками после запятой"! )))

 

По факту июля 2019 г. оказалось, что "куб.м. с 2-мя знаками после запятой" заносят на платформу только облгазы группы РГК.

Странной логика кажется только для тех, кто далек от газовой темы ;)

 

Я думаю мається на увазі, що населення з запасом накупить газу (дешево ж), але не використає його за опалювальний період.

От облгази і продадуть залишки по ціні юриків під кінець зими, а Нафтогазу скажуть, що все спалило населення. Профіт.

Off top. В прошлом году сотрудники одного из РГК пришли на завод и предложили финансовому директору купить газ на 50% дешевле от средних цен, но за наличку!))))

 

P.S. АО "Укртрансгаз" могу обанкротить до конца года. От европейской системы у нас только название))).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

Off top. В прошлом году сотрудники одного из РГК пришли на завод и предложили финансовому директору купить газ на 50% дешевле от средних цен, но за наличку!))))

 

)).

 

Ви ж розумієте, що це той газ, що виділений для населення, а профіт отримує не держава , а якісь холуї...що маюиь доступ до залишків цього газу.

Саме через це бл...во МВФ і вимагає паритету з ціною на хабах, тоді такі схеми ускладнюються і не треба скрупульозного контролю кожного руху кубометру.

 

Вангую, що або взимку або під весну верхню планку обмеження в 8 грн знімуть, а залишать інші 3 варіанти формування ціни газу для населення, які як показує практика чітко слідують тенденціям на хабах Європи.

Коболєв вже Гройсману натякав про це, але в того вибори на носі були.

 

І кожен може прослідкувати що ж там за ціна вимальовується

www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/

 

А якщо таки Коболєв ще й обійде Гончарука на крісло Прємєра (проти чого не виступають на Заході, але що малоймовірно), то....однозначно так буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо я за зиму палю 1000-1100 кубів то напоркуа мені купувати 2000? Які залишаться.

Я б навпаки взяв 800. Щоб 100000000% вибрати їх. Тоді проблем з перекиданням немає.

 

Нагадався мені анекдот про таблетки від жадібності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо я за зиму палю 1000-1100 кубів то напоркуа мені купувати 2000? Які залишаться.

Я б навпаки взяв 800. Щоб 100000000% вибрати їх. Тоді проблем з перекиданням немає.

 

Нагадався мені анекдот про таблетки від жадібності.

 

Достатньо 50-100 кубів з абонента, щоб набрати дуже багато газу))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Достатньо 50-100 кубів з абонента, щоб набрати дуже багато газу))

 

Ви не уважно читали. :beer:

Якщо кожен візьме менше ніж потрібно, то й зекономить на пиріжок. Й перекидати не буде чого.

Але знову повертаємось до анекдота з таблетками від жадібності. ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это получается что покупка будет напрямую у Нафтогаза, облгазы возьмут только за транспортировку.

 

Нафтогаз самых "жирных" клиентов отжимает себе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это получается что покупка будет напрямую у Нафтогаза, облгазы возьмут только за транспортировку.

 

Нафтогаз самых "жирных" клиентов отжимает себе.

 

Да, но я пока слабо представляю механизм перехода от облгаззбута к нафтогазу. С чего начинать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...