Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Використання Ursa XPS на мансарді.

NikolayII

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Можливо ця тема і не нова, але пошук і переривання тем нічого не дали...

Власне є вільне місце (3 см) між обрізними дошками якими прижата пароізоляція. ДУЖЕ чешуться руки доутеплити мансарду, мінвату не розглядаю, так як пароізоляція вже наклеена, лишаються пінопласти. Звичайний боюсь, ЕППС почитав містить шкідливі речовини, знайшов Ursa XPS, безпечний для використання всередині приміщення, без фреонів, з антипіренами, короче куди не глянь всюди позитивний :)

Які у мене страхи:

1) виділяння шкідливих речовин в кімнату

2) пожежонебезпечність.

Стелю планую з вологостійкого 12мм. ГК, хоча тепер думаю 8 мм. вогнестійкого (в кімнату) і 8 мм. звичайного, отже пожежонебезпечність майже відкинута. Електрику буду вести в НГ гофрі обмотаній на всякий випадок товстою армованою фольгою.

В кого є думки про можливість використання саме цього продукту?(Ursa XPS)

Дах утеплений і так добре 20+5 см Ursa PureOne RN37

Але так хочеться ще утеплити:)

Всім дякую.

Змінено користувачем NikolayII
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Если у Вас 25 см утеплителя, этого вполне достаточно.

2. Можно использовать и мин. вату. под пароизоляцией. Так как у Вас есть уже 25 см утеплителя, пароизоляция и мин. вата будет находиться в области теплых температур и конденсации не будет + повышение класса огнестойкости конструкции. (проблематично только найти 3см утеплителя)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Люди, в кого є ще якісь думки з цього приводу?

Брати ЄППС або ППС або якусь вату?

Мені ближче до душі ЄППС через його жорсткість, але боюсь пожежонебезпечності...

Переконайте будь-ласка або в доцільності або шкоді даного способу утеплення.

Дуже прошу всіх хто прочитає цю тему написати свою думку.

P. S. Використання Ursa XPS не є принципово, бачив в єпіку якийсь SYMMER або порадьте ще щось.

Всім ДУЖЕ дякую!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собі робив так!

 

Між стропилами висотою 20 см., вкладував вату "Кнауф Теплоплита" а потім все це перекривав у вздовж Ursa XPS 50 mm., (плити із замками) наступний крок пароізоляція (можливо і не потрібно було, так як ЄППС є не паропроникаючим) і гіпсокартон. Якщо не забуду то виложу фото. Вийшло так зване - комбіноване утеплення. Якщо вата просяде, або сконденсує то ЄППС підстрахує. Якщо будете все-таки купувати ЄППС, то беріть із замками(паз-гребінь), що забезпечить певну герметичність і полегшить процес монтажа.

 

PS. Щодо доцільності, приймайте рішення самі - справа релігії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розумієте, додатково утеплитись хочеться, просто у мене це утеплення буде за пароізоляцією, тобто фактично в кімнаті, за 8 мм гіпсокартону. І якщо з утеплювача будуть в кімнату виділятись шкідливі речовини, то я краще не буду утеплюватись.

В кого є інформація про шкідливість різних пінопластів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що до шкідливості, запитайте у тих хто проживає у термобудинках. Хтось із форумчан навіть протокол вимірів на вміст шкідливих речовин надавав для загального показу, і якщо я не помиляюся то все в межах допустимого для комфортно проживання.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все то воно так, але термобудинок всередині поштукатурений, тобто пінопласту закритий шаром штукатурки. А тут він буде просто у натуральному вигляді.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все то воно так, але термобудинок всередині поштукатурений, тобто пінопласту закритий шаром штукатурки.

 

Ви ж в попередньому посту писали:

 

тобто фактично в кімнаті, за 8 мм гіпсокартону

 

Чим це відрізняється від штукатурки?:crazy:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Незнаю.... може і відрізняється...

Просто там ППС а тут ЄППС може у них різний склад.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Класно, тільки де саме такий знайти, наскільки я читав їх є два види.

Буду шукати.

Я просто хотів почути не рекламні проспекти, а думки людей які зробили або НЕ зробили схоже утеплення.

Чи немає сторонніх запахів і т. Д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...
Класно, тільки де саме такий знайти, наскільки я читав їх є два види.

Буду шукати.

Я просто хотів почути не рекламні проспекти, а думки людей які зробили або НЕ зробили схоже утеплення.

Чи немає сторонніх запахів і т. Д.

 

Посмотрите на сайте украинской Урсы, там есть раздел с магазинами, где можно приобрести их продукцию. Я когда-то xps выдел в Новой Линии.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...