Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Скасували будівельний паспорт

ramzes2

Рекомендовані повідомлення

  • 3 місяці потому...
Напишите пожалуйста, как решился ваш вопрос со строительным паспортом

Виграв суд, але ДАБІ на минулому тижні подали на апеляцію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Тим більше, вносити будь-які зміни дозволено лише через тий ОРГАН що ВИДАВ БУДПАСПОРТА, а це точно не сране ДАБІ Чернігова, я б їм пішов на лице насцяв би. Якщо ваше повідомлення по буд роботи ЗАРЕЄСТРОВАНЕ ТУПО РЕЄСТРУЙТЕ ВВЕДЕННЯ І ВСЬО. і мій сайт legalhome.com.ua

Спокійно, в мене немає ніяких претензій до ДАБІ Чернігова, я з Черкас. :)

 

 

А по самому питанню - пошукав аналогічні рішення, написав позовну заяву і вже маю позитивні рішення першої і апеляційної інстанції.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

'' а не ДОЗВІЛЬНИЙ ДОКУМЕНТ, який дає право виконувати підготовчі або буд роботи.

Підтримуючи Вас по духу, як юрист, заперечую по букві.Насправді, БП є по суті ДОЗВІЛЬНИМ ДОКУМЕНТОМ для будівництва до 300м2 і не вище 2 поверхів без мансарди.

А з архітектурою треба воювати однозначно. Але тільки через суд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А це ,,рішення,, може стати на перешкоді при введенні в єксплуатацію та присвоєнні права власності?

 

Якщо є постанова суду, де чорним по білому написано щоб надати будівельний паспорт для забудови земельної ділянки. Тому що спочатку земельна ділянка була приватизована, а потім в генеральному плані забудови на вже притизовані ділянки нанесли якісь зелені насадження, маразм...

 

Потім суд, час, гроші, нерви, ухвала на користь позивача. Напевне рішення суду може оскаржити тільки суд, а не інспектор..., ,,вновь создавшегося контролюющего органа,, де юре, а де факто, ще одна артерія несуча поживні речовини правлячій верхівці, яка теж хоче жерти, чим більше тим краще для них...

 

До відома жителів Черкас, раджу зайти на сайт mgis.chmr.gov.ua/portal/home/webmap/viewer.html?webmap=408a076a16d14f5690e6ce47ffffd55d

 

В другій половині 18 го року внесли зміни до генерального плану забудови... Можливо для декого це питання вже не актуально...

Змінено користувачем Бот
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За великим рахунком, якщо БП був виданий, то наявність його паперового варіанту у забудовника не суть важливо. Дозвіл отримано і крапка.Звісно, хочеться мордой об асфальт довести нікчемному підлеглому бездипломного голови ДАБІ свою правоту, але це вже справа смаку)))

Я би радив будуватися далі і дивитися у сторону здачі будинку в експлуатацію. Гадаю, при озвучених обставинах, суд буде на стороні ТС:flag1:

P.S. Але ж яку магічну силу має бланк зі словом РІШЕННЯ )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

До відома жителів Черкас, раджу зайти на сайт mgis.chmr.gov.ua/portal/home/webmap/viewer.html?webmap=408a076a16d14f5690e6ce47ffffd55d

 

В другій половині 18 го року внесли зміни до генерального плану забудови... Можливо для декого це питання вже не актуально...

Так це тільки проект, зміни ще не приймали, наскіки мені відомо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...