Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моя хатина на Поліссі )))

Willi

Рекомендовані повідомлення

Продовження є, але дещо не таке, як планувалося та хотілося...

Листопад-грудень 17 року видалися досить теплими, були такі дні, що надворі трималася температура 5-6 і більше градусів тепла, можна було працювати. Зробив у кімнаті подачу повітря із двору - розкопав пісок, пробив дірку у фундаменті (пішло десь 2 дні роботи відбійним молотком, пів метра бетону із гранітним каменем), заклав трубу 110мм, і дуже добре, що це зробив )))))

Зараз майже постійно звідти йде приємне прохолодне повітря!

колись може зроблю грунтовий теплообмінник, життя покаже)

Потім зробив стяжку у кладовці, кімнаті та частково у кухні - кухня у мене розгороджена цоколем на 2 нерівні половини. Всього стяжки зроблено 40% від загальної площі. Під стяжку укладав плівку та 50 мм ЕППС, тільки у кладовці без пінопласту.

Ще одну трубу 50мм заклав із кутка у кладовці до ванни, бо є задуми зробити нагрівання води від сонця. Сонячні колектори можна буде розмістити на східній та західній стінах, вони освітлюються по черзі більшу частину дня. Для нагрівання води поставлю колонку на дрова (тітан) у ванній, ну і можна буде паралельно до тітана підключити сонячні колектори.

Це все плани...

На перших двох фото - заливка стяжки у кладовці, На інших - у кімнаті, там же видно фундамент під грубку та вихід труби подачі повітря.

IMG_20171128_155531.thumb.jpg.1e0de1da2cb60dec0cf3a62225bd34e5.jpg

IMG_20171128_155541.thumb.jpg.6cffcf7013aace58f5300adca6347a05.jpg

IMG_20171130_171047.thumb.jpg.5feb7f55ec3a4012452c0b9becd6f90d.jpg

IMG_20171130_171051.thumb.jpg.74f348cea3e06e30740798fc7fcf9f7d.jpg

Photo0820.thumb.jpg.9656b9aeab3f51c5b31382bc31977481.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стяжка у інших приміщеннях була відкладена в силу різних недоробок - напр. у ванній треба було робити каналізацію та завести воду, на решті площі кухні теж треба зробити каналізацію від мойки, у приміщенні, де будуть сходи - взагалі стояла мішалка, щоб не носитись із нею, поставив її у хаті, завозив тільки пісок всередину, і там мішав розчин. Кожен день топив булер'яна, тримав непогані плюси десь аж до сильних морозів в другій половині січня. Разом із тим, сталась неприємність - захворів. Почало боліти праве коліно, причому досить сильно, аж ходити було важко, то я трохи займався самолікуванням, але побачив, що не помагає, і пішов на поліклініку. Лікарка, почувши скарги на біль і хруст у коліні, направила на ренген, і поставила діагноз - ДОА колінного суглоба - деформуючий остеоартроз....

Приписала купу таблетків, пару уколів...

коліна у мене хрустіли вже давненько, мабуть пару років, але я не придавав тому значення, а тут почалося вже гірше.

Через 2 місяці прийому лікарств, хруст зменшився, болі стихли, тільки як попрацювати-походити, то поболює трохи. Таблетки я ті ще приймаю, на жаль вони діють не так швидко як би хотілось.

як стала змога трохи ходити, почав робити чорнову стелю.

Нарізав рейок 40х50, прибивав їх до балок з обох сторін, і на них вкладав дошки.

На даний час майже вся чорнова стеля готова, лишився тільки кусочок 1,2х3,4м.

Поміж то все, приходиться ще й працювати, щоб була якась копійка...

Дерево обробляв розчином залізного купоросу,

і дуже багато мені допомагала дружина.

А так, залишилось ще багато недоробок, і ніяк не виходить за них взятись )

Photo0836.thumb.jpg.3de2782aa00b1cffbaa58fd406a4a82a.jpg

Photo0838.thumb.jpg.3e5f622645813ce313f2bb5fc722f467.jpg

Photo0845.thumb.jpg.3d3e552f63a2f64ab65b85b86158ddb1.jpg

Photo0846.thumb.jpg.aabd01665e7fbfc1f927cfedf23a5382.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почало боліти праве коліно, причому досить сильно, аж ходити було важко, то я трохи займався самолікуванням, але побачив, що не помагає, і пішов на поліклініку. Лікарка, почувши скарги на біль і хруст у коліні, направила на ренген, і поставила діагноз - ДОА колінного суглоба - деформуючий остеоартроз....

...у самого на двух коленах операции на мениск,дают знать на погоду и когда натрудишь,да и другие суставы иногда шалят.Есть такая компания Джерелия,где всё делается на натуральном составе, мне помогает вот эта мазь jerelia.com/ukua/product/03403 , реально за пол минуты убирает боль или просто сразу мажу на ночь.Пользуюсь уже давненько. Не реклама,довольно таки действующая вещь.

03403_Molfar.png.bc944cc326eee3b0876e00c3034a16b4.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почало боліти праве коліно, причому досить сильно, аж ходити було важко, то я трохи займався самолікуванням, але побачив, що не помагає, і пішов на поліклініку. Лікарка, почувши скарги на біль і хруст у коліні, направила на ренген, і поставила діагноз - ДОА колінного суглоба - деформуючий остеоартроз....

Извините за прямой вопрос, а сколько вам лет ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 роки, скоро буде 33

у меня нашли похожую проблему года полтора назад. Врач сказал рановато для таких болячек, мне 33 щас. Потом я много где ходил по разным врачам и заведениям и изучал этот вопрос (современная медицина, народная и всякие альтернативные). Если коротко - лечить это не умеют, так что Вы теперь с нагрузками на колени поаккуратнее, чтоб не провоцировать ухудшений. Лучше тяжелые работы поручить кому-то другому. Хрящ обратно не восстанавливается, по крайней мере нет клинически доказанных подтверждений.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня нашли похожую проблему года полтора назад. Врач сказал рановато для таких болячек, мне 33 щас. Потом я много где ходил по разным врачам и заведениям и изучал этот вопрос (современная медицина, народная и всякие альтернативные). Если коротко - лечить это не умеют, так что Вы теперь с нагрузками на колени поаккуратнее, чтоб не провоцировать ухудшений. Лучше тяжелые работы поручить кому-то другому. Хрящ обратно не восстанавливается, по крайней мере нет клинически доказанных подтверждений.

...ребята,резко меняйте свои плохие привычки (о которых вы сами знаете),питание и взгляд на мир:D У меня в 1999 году ,было четыре грыжи поясницы, скручивало так,что аж выл,врач сказал, что до конца жизни и ведра воды поднимать нельзя. Но я думал по другому и вот , мне тут на фото , 2012й год,почти полтиник. Верьте в себя.:beer: Сейчас 55 лет.

1.jpg.f9e9ee13d5171695586ffa2cba4dd161.jpg

  • Лайк 16
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...ребята,резко меняйте свои плохие привычки (о которых вы сами знаете),питание и взгляд на мир:D У меня в 1999 году ,было четыре грыжи поясницы, скручивало так,что аж выл,врач сказал, что до конца жизни и ведра воды поднимать нельзя. Но я думал по другому и вот , мне тут на фото , 2012й год,почти полтиник. Верьте в себя.:beer: Сейчас 55 лет.

 

Это точно.

Разного рода артриты это следствие не правильного образа жизни. Также с очень большой вероятностью в организме есть скрытый воспалительный процесс. Ищите что болит и лечите его. Лечить артрит это лечить следствие, а лечить нужно первопричину. Найдите проблему в организме и сконцентрируйтесь на ее лечении, а артрит сам по себе пройдет, если конечно не запустили его и не разрушен сустав.

 

Восстанавливайте суставы. Вам нужно избыток коллагена. Пусть жена каждую неделю варит крепкий холодец, или желатин замачивайте с лимоном на ночь. Холодное принимать с витамином С. Кальций пропейте дней 10.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

миг, ви відмінно виглядаєте! Ну і звичайно, крім вигляду є і сила!

 

Що ж до шкідливих звичок, то я їх не маю, хіба що за компом забагато просиджував, а зараз немає коли.

Колись (вже й не пам'ятаю коли), вдарився у праве коліно, тоді боліло дуже сильно, але з часом пройшло, після того бували моменти, коли біль поверталась.

Але тривалий час - декілька років - не боліло, тільки що хруст був, не сильний.

Минулої осені був момент, коли під час присідання на одній нозі, трохи хруснуло і заболіло, потім не боліло. А оце зимою почалося.

Що ж до харчування - то кольорових/солодких вод не п'ю взагалі, колись в дитинстві дуже отравився пепсі-колою, чуть кінці не віддав (((

Молока п'ю дуже багато, у тещі є корова, в батьків теж була, і люблю його )))

Все життя багато ходив пішки, їздив на велосипеді, робив зарядку )))

Вийшло як в анекдоті - ви як були молоді, місце уступали? - уступав - от тому і ноги болять.

Вживати желатин мені радили ще раніше, то я його і немало вже з'їв.

Вчора ходив на МРТ, дали такі результати:

Кістки, що утворюють суглоб, мають нормальну форму та положення.

Висота суглобової щілини не знижена.

Товщина та контури кортикального шару на всіх ділянках не змінені.

Суглобові поверхні з ознаками субхондрального склерозу.

Гіаліновий хрящ, що вкриває наколінник, виростки стегнової та великогомілкової кісток має гіпоінтенсивний сигнал.

Медіальний та латеральний меніски мають трикутну форму, гетерогенний сигнал, що зумовлений дегенеративно-дистрофічними змінами, на тлі яких в задньому розі медіального меніску відмічається ділянка підвищення МР-сигналу лінійної форми, що розповсюджується на нижню суглобову поверхню (клас ІІІа по Stoller).

Передня хрестоподібна зв'язка нерівномірної товщини, має нерівний характер. Задня хрестоподібна зв'язка (ЗКС) має нормальні зарактеристики сигналу та товщину, ангульована. Латеральна та медіальна колатеральні зв'язки, зв'язки наколінника без достовірних ознак травматичного пошкодження.

Невелика кількість рідини визначається в супрапателлярній синовіальній сумці та задніх відділах синовіальної порожнини суглобу.

Мякі тканини, що оточують колінний суглоб та видимі судинні структури не мають патологічних змін.

ВИСНОВОК: Отримана МР картина характерна для лігаментопатії передньої хрестоподібної зв'язки, меніскопатії (засторіле травматичне ушкодження заднього рогу медіального меніску клас ІІІа по Stoller), мінімальних проявів синовііту/бурситу.

Рекомендовано: Консультація ортопеда-травматолога, клініко - МРТ співставлення.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що ж до шкідливих звичок, то я їх не маю, хіба що за компом забагато просиджував, а зараз немає коли.

...плохие привычки,это не только алкоголь и курение, а как говорили старцы -бросьте плевать на дорогу и вы увидите как изменится ваша жизнь. Мат разрушает изнутри, осуждение и не прощение, ведут к болезни.Если бьёт по ногам-не туда идём(в мыслях):D

Посмотрите здесь в видео,о чём говорит Садгуру,щетовидка это видимое, но как работает всё при мысли.

 

Всё меняется в теле мыслью, я себя так менял:beer:Удачи!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По результатам МРТ не все так плохо. Я бы даже сказала неплохо совсем.

По существу.Чаще всего синовиальная оболочка воспаляется при занесении внутрь сустава током крови или лимфы инфекции из других органов.

Другие причины болезни синовита коленного сустава:

травма колена;развивающийся артрит;нарушения обмена веществ;

эндокринные изменения в организме;повышенная чувствительность клеток синовиальной оболочки к аллергеннам( да, иногда это может быть проявлением аллергической реакции организма)

 

По идее, чтобы назначить правильное лечение вам должны взять пункцию жидкости ,если в ней присутствуют бактерии – болезнь имеет инфекционную причину; при обнаружении рагоцитов (клеток крови, содержащих ревматоидный фактор) – говорят о ревматоидном происхождении заболевания. Соответственно первое лечится на ура, второе- изменение образа жизни и рациона питания. Поддерживающая терапия и пр, но не думаю, что это ваш случай, вы все таки реально молоды для такого изменения костей.

Но у нас очень очень любят назначать от такой фигни некоторые препараты,( наверное не уместно писать о том, что назначают, на этом форуме) которые имеют серьезные последствия, колено то они вылечат( точнее оно само в покое устаканится, они убирают ка правило симптомы,а вот потом проблемы желудка гарантированы в виде гастрита и язвы. ) . И да, у нас в 33 начинают лечить остеопорозные измения кости не смотря на возраст. А в реальности стоит все же понять откуда растут ноги.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Дякую усім за добрі слова та слушні поради,

дякую також Богу, що біль пройшла, і є можливість продовжити роботу.

Вирішив закінчити нарешті чорнову стелю. Включаю циркулярку, а мотор не стартує взагалі, пускач включається, мотор - ні. Перевіряю фази на пускачі - є тільки одна, і то до 220 не дотягує... Давай шукати - де ж вони поділися. Дійшов аж до ПЗВ у вхідному ящику, який висить надворі на стовпчику. На пзв подаються усі фази - а з нього тільки трошки одної фази є )))

Знімаю те ПЗВ, розбираю, а там... - купа мертвих мурашок, які своїми тілами перекрили можливість зімкнутись контактам :o

Почистив його, повитрушував, зібрав назад, установив на місце - все працює. Доробив чорнову, пройшов антисептиком дошки.

Поки мав вимушену перерву - читав сантехнічні теми.

Мій тато у себе вдома водопровід зробив із нержавійки. Робилось це вже досить давненько, про металопласт чи ппр ніхто тоді і не чув. Згони для муфт і самі муфти тоді йому поточили із метричною різьбою, для кранів - із трубною, ну і це дійсно, дуже хороший матеріал - ми вдома пили із крана, вода була прозора (по вулиці від водонапірної башти протягнута пластмасова труба).

Протягом останніх кількох років, надивившись на металопластикові труби на компресійних фітингах, де із-під майже кожної гайки капає, та побачивши ППР із пайкою, я думав що ппр - це супер винахід людства (після нержавійки) :D

Але читання форуму змінило цю картину, от і тепер думаю, з чого ж робити розводку води по хаті ?

Photo0921.thumb.jpg.a7fbb7136b712be6874885ba319b5bc6.jpg

Photo0922.thumb.jpg.0214bac38c85d0ed280ddedc35d03661.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- купа мертвих мурашок, які своїми тілами перекрили можливість зімкнутись контактам

..ого??? Как на убой шли...

Доробив чорнову, пройшов антисептиком дошки.

..какой антисептик применяли,у меня всё в медном купоросе:D

Мій тато у себе вдома водопровід зробив із нержавійки. Робилось це вже досить давненько, про металопласт чи ппр ніхто тоді і не чув.

..хорошо рядом электролиний наверно не было,с нержавейки блуждающии токи делают сито.

побачивши ППР із пайкою, я думав що ппр - це супер винахід людства (після нержавійки) :D

Але читання форуму змінило цю картину, от і тепер думаю, з чого ж робити розводку води по хаті ?

...от ппр отказался ещё вначале, когда не было ещё фольгированой ппр, она по себе самозавоздушивалась,что для отопления было весьма плохо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залізний купорос

...железный купорос может работать как и подкормка ,смотря какая пропорция, а медный 100% антисептик.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Протягом останніх кількох років, надивившись на металопластикові труби на компресійних фітингах, де із-під майже кожної гайки капає, та побачивши ППР із пайкою, я думав що ппр - це супер винахід людства (після нержавійки) :D

Але читання форуму змінило цю картину, от і тепер думаю, з чого ж робити розводку води по хаті ?

 

все просто:

раз и навсегда и так шоб в стену запихнуть - смотрите каны, рехау, тисе и иже с ними

у них есть и металопласт, и полипропилен, и сшитый полиэтелен

на любой вкус короче

но цена может удивить. и удивить может необходимость спец инструмента для монтажа (для не разъемных соединений с металопласта и сшитого полиэтилена, которые можно пихать вс тжку, в землю, куда угодно).

 

подешевле: да тот же металопласт и полипропилен только не такой именитый

но тут все зависит от мастерства рук

ибо металопласт можно недожать-пережать и он таки покапает (что вы и наблюдали)

полипропилен банально перегреть и получить заужение внутри трубы

ну и нежелательно такие трубы и соединения пихать в стену, бо оно все таки рано или поздно потечет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Підшив піддашки і пофарбував, прибив вітрову планку.

Фарбу виготовлену по шведському рецепту взяв у форумчанина Фарбавар,

результати роботи сподобались, оскільки всі поверхні захищені від прямого попадання дощу, наніс один шар. Візуально різниці між одним та двома шарами майже немає, там де два шари - просто не виступає текстура деревини. Фарба добре всмоктується деревиною і немає тошнотворного запаху.

Photo0973.thumb.jpg.5eb2856491a7307ca9d4a12fb93af1ed.jpg

Photo0983.thumb.jpg.6891f26142f76ad49c5e7f5fdbbf24b9.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залив стяжку на кухні. Ще залишається стяжка у санвузлі і там де сходи,

на жаль цього року обставини мені дуже скоректували мої плани і задуми...

Photo0990.thumb.jpg.68a8ff2d82eb22de5be8faa734fdf15d.jpg

Photo0996.thumb.jpg.11caa4aa0b47c77b53940e258e7237cd.jpg

Photo0999.thumb.jpg.2dc4f6d54d15948bee857ac574201fcd.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стелаж на замовлення сестри та відпочинок на Білому озері )

Стелаж був пофарбований у білий колір і зайняв місце у кімнаті

Photo0943.thumb.jpg.243a5a885527c6d0cbc67ea25faa0244.jpg

Photo0992.thumb.jpg.cf8d86a922be6eebdb0dfa7c12147942.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Залив стяжку на кухні. Ще залишається стяжка у санвузлі і там де сходи,

на жаль цього року обставини мені дуже скоректували мої плани і задуми...

.. а чего не тёплый пол?

Красиво на озере,а ещё ни где и не скупался,эх.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На кухні стоятиме плита на дрова, кімната на першому поверсі обігріватиметься грубкою, у ванні стоятиме тітан...

Обігрівання другого поверху думаю зробити повітряне від булер'яна або каміна, тільки що це ще не вирішено на 100%. Можливо, колись у перспективі поставлю котла, дуже мені подобаються котли Candle без усякої елекрики і електроніки...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 11 місяців потому...
  • 8 місяців потому...

Всім привіт! Осінню 2018 почав утеплювати відкоси вікон ззовні, не встиг утеплити тільки два на першому поверсі. Також розвів каналізацію (купив через інтернет правильний остендорф, у нашому районі в фірмовому магазині вайлент навіть не чули таку назву). Також залив стяжку у ванній кімнаті. Потім прийшла зима.

Намагався ще щось робити, допомагав ще родичу на його будівництві, він накривав дах. В цей час я жахливо застудився, почались серйозні проблеми... пролежав від нового 2019 року місяців три мабуть. Лікувався довго і не особливо успішно,лікарі, аналізи, лікарства... з'їв немало антибіотиків, і мабуть вони щось прибили. Коліно перестало боліти, іноді буває потріскує. Оглядаючись на своє життя, думаю, що ймовірно, це наслідки якоїсь кишкової інфекції... в дитинстві я часто мав проблеми з шкт... та й в дорослому віці теж іноді бувало, хоч і завжди дотримувався гігієни. Наслідки того переохолодження ще й зараз даються взнаки, приходиться дуже берегтися від холоду, обмежувати себе в їжі, і т.д. За 19й рік три курси абт. В кінці квітня 2019 у мене народився син, і тепер у мене є і дочка, і син :-) . Але працездатність відновлюється дуже погано. За весь 2019 рік залив ще одну (останню) стяжку, купив мінвати на міжповерхове перекриття, і зробив ще деякі роботи, про які напишу пізніше, в цілому дуже небагато.

На початку 2020 року знову прийшлося лікуватися, він приніс нові сюрпризи. З приходом весни стало дещо легше. Планів є багато, лиш би здоров'я не підводило і мир був... Але дякую Богу, що живий і є надія на краще.

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Всім привіт!

Всіх з святами - минулими і прийдешніми - Різдвом Христовим, Новим роком, Старим Новим роком і т.д. )

Ми переїхали жити в свій дім 11 січня 2022 року!

2021 рік був для мене дуже хороший, вдалося зробити дуже багато, перший поверх на 90% готовий.

Зусиль, праці, здоров'я, нервів, коштів було витрачено немало, але дякую Богу, важливий етап завершений. 

Добавлю декілька фото різних робочих моментів

tmp-cam-7155267774581898473.jpg

tmp-cam-6802485303894600232.jpg

tmp-cam-5322102755823964668.jpg

tmp-cam-3008629349495361596.jpg

tmp-cam-1228486083009053422.jpg

IMG-64c17830542e3ed05675ec8eeefa5ee6-V.jpg

IMG-23f2b54a026b46ff5244a97b405f8aae-V.jpg

IMG-d55222f9411e5d89334b8f2e61f9c10d-V.jpg

tmp-cam-6494786130977009668.jpg

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...