Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вопрос по работе котла Вайлант

Oleg8510

Рекомендовані повідомлення

В последнее время заметил,что котел стал часто греть ГВС причем сопровождаться этот нагрев стал странным звуком похожим на гул небольшой сирены...правда гул проходит через 15 сек.

Вода в котле в это время прогревается до 80-82гр.

Раньше при морозах(январь) нагрев воды происходил не так часто и вместо гула было шипение, я понимаю.что сейчас потеплело и ГВС косвенником особо не нагреть -но откуда взялся этот гул,причем в течении суток где то 6-8 раз.

Котел Вайлант VU 240+R150+ VRT 50

В настройках котла и ГВС и теплоноситель стоит 55гр.

Давление в котле 1.2 при нагреве теплоносителя 1.5.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В котлах Vailant, як і у більшості котлів є приорітет ГВП, тобто котлу якось пофіг, що ви на бойлері виставили 55градусів, горелка всерівно розганяється до 75-80градусів і буде так працювати поки не нагріє воду до заданної Вами температури. Потрібно в першу чергу подивитись на фільтра. Із-за слабої циркуляції теплоносія на бойлер може виникати перегрів котла, вихід в помилку, шуми і т.п

Також колись був глюк з 3-х ходовим клапаном, він залипав в режимі ГВП і замість того, щоб рацювати на систему опалення котел працював на ГВП. Можна спробувати відєднати датчик бойлера від котла і понаблюдати(обережно. не коротніть провода). Задати на кімнатному VRT 50 більшу температуру чим є задана, скажімо градусів 28 в кімнаті і подивитись, що намалюється на дисплеї котла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібно в першу чергу подивитись на фільтра. Із-за слабої циркуляції теплоносія на бойлер може виникати перегрів котла, вихід в помилку, шуми і т.п

А при чому тут взагалі циркуляція теплоносія...з цим у мене повний порядок,мене якраз цікавить ГВП коли температура на котлі доходить до 77гр. починаеться гул-який чутно по всій хаті,при 78гр.гул пропадае далі вода гріеться до 80 і потім опускаеться.

А про 55гр. виставленних на котлі-це просто інформація для роздумів,Виж самі пишете про пріорітет ГВП а потім рекомендуете мені перевірити роботу СО.

До речі котел ще не пропрацював і 5м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гул може появлятися через "закіпання" теплообмінника із-за поганої циркуляції.

З.І. Я не рокемондував перевіряти СО. Я писав про фільтра і 3-х ходовий. Те, що було в практиці.

З.І.І.Якщо котел працює біля 5м то мабуть він на гарантії. В такому випадку краще на гарячу лінію передзвонити, може сервіс-мен, що по телефону підскаже.

З.І.І.І Котел PRO чи PLUS?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Котел PRO чи PLUS?

Котел PLUS повна назва VU INT 240/3-5 таки дуже схоже на кіпіння,але дивує те що теплообмінник працює біля 5м а вода в мене фільтрується і проходить водопідготовку.

У старій хаті з цієїж свердловини без всяких фільтрів працювала колонка Юнкерс:good: за десять років ні однієї поломки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забился теплообменник, надо мыть. Картина типичная для навесников вайланта. Проверить фильтр обратки и потом только в сервис.

 

Со временем он начнет гулко трещать и шуметь. Пугающее зрелище.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Забился теплообменник, надо мыть. Картина типичная для навесников вайланта. Проверить фильтр обратки и потом только в сервис.

 

Со временем он начнет гулко трещать и шуметь. Пугающее зрелище.

Итак,вчера был промыт теплообменник,вытекла черная жижа,таки похоже перед первым пуском надо промывать систему...

Говорят,что стальные радиаторы при изготовлении консервируют какой то смазкой и в результате она оседает в теплообменнике и теплообмена нет

В итоге и шум и гул пропал (новый так не работал:good:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...
котел настінний димоходний Vailant T4 гарячу воду дає а на опалення мотор жужить але на опалення не спрацьовує якшо тицьнути кнопку деио режим все включається і гріє до виставленої температури і вирубається після теж лише мотор циркуляційний крутить і все хоч годину хоч день
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...