Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сколько нужно отступить забора соседа чтобы......

dnt

Рекомендовані повідомлення

Сколько нужно отступить от забора соседа чтобы:

-строить дом

-делать септик

-делать выгребную яму

-строить гараж(сарай)

-делать вольер для с/х дичи(утки, гуси, фазаны).

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для догляду за будинками і здійснення поточного ремонту відстань між бічною межею ділянки і стіною житлового будинку або господарської будівлі треба приймати не менше один метр. Відстань від сусіндіх ділянок садибної забудови до стовбурів дерев, які висаджуються повинна бути не менш як 4-6 метрів залежно від величини їх крони, а до чагарників 0.7-1 метр.

Відповідно до санітарних вимог майданчики для компосту, дворові вбиральні та очисні споруди, каналізації повинні знаходитись у глибині двору не ближче 15 метрів від вікон житлових будинків, в тому числі і сусідніх садиб. сараї для утримання худоби та птиці - не ближче 12 метрів. господарські будівлі та гаражі допускається об'єднувати на суміжних ділянках.

Читайте документ: "Державні будівельні норми України. Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень. ДБН 360 - 92"

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос в тему:моя беседка от соседского забора около метра (может немного больше), но ихняя канализация менее метра от нашего забора как раз со стороны беседки. Как без скандала и предложений о переносе канализации уменьшить негативное влияние (запахи) на мою беседку?

 

Просто они ее (канализацию) построили ранее чем мы дачку купили и не знали мы о ней пока беседку не построили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У моих знакомых канализация 2 метра от дома они покупают бактерии в эпицентре бросают в канализацию, говорят запаха нет ,раз в год выкачивают на огород .
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос в тему:моя беседка от соседского забора около метра (может немного больше), но ихняя канализация менее метра от нашего забора как раз со стороны беседки.

 

У моих соседей ещё лучше: их канализация расположена в метре от их-же беседки. Если всё сделано правильно, то запахов нет вообще.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...