Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Тканевый натяжной потолок? (плюсы,минусы,подводные камни)

Ivan S.

Рекомендовані повідомлення

Не имеет понятия о ткани (плотность и состав) и как её сшивать.( швы расходятся) Я молчу о натяжке и покраске. В данном описанном сюжете чистая халтура. Да кстати данный вид потолка не поддерживает горение.

 

Я ремонтами не займаюсь, по можливості роблю все сам, руки ніби з того місця що треба, стелю хочу зробити у себе (достало воювати з тріщинами між панелями), але обмежений в бюджеті, тому і звернув увагу на економ стелі. Якщо є простіший і економ.варіант покінчити хоч на деякий тривалий час з цими тріщинами, то тицніть, будь ласка.

По цих економ стелях:

1.Шиють самі по замовлених розмірах, обіцяють, що шва не буде видно (?).

2.Якщо в сюжеті чиста халтура (розумію -натяжка, покраска), то існує і якісний варіант їх встановлення з відповідним результатом.

3.Якщо дана тканина не горить, то вони все таки є різні, інші ніж писалось вище.

4. Ціна... :rolleyes:

Чи все так погано і без варіантів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так не жлобитесь, поделитесь какая ткань правильная). Мне например тоже интересно, хочу попробовать у себя и если результат меня удовлетворит, то предлагать на бюджетных объектах.

 

Разве речь идёт о бюджетных объектах. Данному виду отделки не одна сотня лет. Сейчас разумеется внесены изменения в технологию и материалы. Что позволяет делать не только премиум но и стандарт эконом вариант. Цена зависит от выбора материала возможности и желания заказчика

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На обьекті який я описував була тканина с поліефірного волокна. Вона схожа на ту з якої роблять бантики для школярок, вона занадто прозора і біловатого кольору, міцна на розрив. Але в місцях зшивання після розтягування під час монтажу виникає єфект деформації структури в місцях проколу нитки, тобто виникають отвори. В принципі фарбування заливає ці отвори, але ці процеси відбуваються і в подальшому. Не знаю шо станеться якщо трісне нитка якою сшиті полотна!!!

Також власник обекта говорив що монтажники після монтажу гладили потолки (полотно) звичайною праскою після монтажу, оскільки сукно складалось і в місцях складання були видно рубці. Я цього процесу не бачив, але бачив праску, звичайна побутова праска якою прасюють одяг.

І ще, під час поклейки багетів я замітив що в деяких місцях було коректування натягування полотна, тобто кінець полотна відривали від деревяної рамки, підтягували і знову степлером кріпили до рамки. Ставив я до стелі і лазерний рівень, в мене він Bosch 360, який дає круговий горизонт і можливість підняти його до стелі в мінімум 9мм. Так от в залі яка мала розмір 4 на 4 провисання стелі в центрі було майже 2см. Я розумію що це не видно оком і провисають класичні натяжні стелі які не фарбують. Але в данному варіанті стеля пофарбована і те що на фарбування в три шари 16...18 м2 пішло біля 4...5 літрів фарби, тобто в сухому остатку це важить десь кілограма 3...4, тобто вага фарба можливо і привела до провисання стелі і розтягування швів.

 

Добавлено через 2 минуты

Разве речь идёт о бюджетных объектах. Данному виду отделки не одна сотня лет. Сейчас разумеется внесены изменения в технологию и материалы. Что позволяет делать не только премиум но и стандарт эконом вариант. Цена зависит от выбора материала возможности и желания заказчика

Не ОДНА СОТНЯ лет???

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Разве речь идёт о бюджетных объектах. Данному виду отделки не одна сотня лет. Сейчас разумеется внесены изменения в технологию и материалы. Что позволяет делать не только премиум но и стандарт эконом вариант. Цена зависит от выбора материала возможности и желания заказчика

 

А о каких ещё? Именно о бюджетных, где ткань под покраску используется как более дешёвая альтернатива гипсокартону или штукатурке, по 160-180 грн под ключ. Премиум сегмент меня не интересует, по нему и так информации достаточно. Вы ответили по примеру шпателька, что там криворукие исполнители использовали фуфловую ткань, а нормальная ткань не горючая и проблем, описанных шпательком, с нормальной тканью не будет. Вот я и интересуюсь, какая именно ткань правильная, под покраску, для эконом сегмента. Или это очень секретная информация?)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На обьекті який я описував була тканина с поліефірного волокна. Вона схожа на ту з якої роблять бантики для школярок, вона занадто прозора і біловатого кольору, міцна на розрив. Але в місцях зшивання після розтягування під час монтажу виникає єфект деформації структури в місцях проколу нитки, тобто виникають отвори. В принципі фарбування заливає ці отвори, але ці процеси відбуваються і в подальшому. Не знаю шо станеться якщо трісне нитка якою сшиті полотна!!!

Також власник обекта говорив що монтажники після монтажу гладили потолки (полотно) звичайною праскою після монтажу, оскільки сукно складалось і в місцях складання були видно рубці. Я цього процесу не бачив, але бачив праску, звичайна побутова праска якою прасюють одяг.

І ще, під час поклейки багетів я замітив що в деяких місцях було коректування натягування полотна, тобто кінець полотна відривали від деревяної рамки, підтягували і знову степлером кріпили до рамки. Ставив я до стелі і лазерний рівень, в мене він Bosch 360, який дає круговий горизонт і можливість підняти його до стелі в мінімум 9мм. Так от в залі яка мала розмір 4 на 4 провисання стелі в центрі було майже 2см. Я розумію що це не видно оком і провисають класичні натяжні стелі які не фарбують. Але в данному варіанті стеля пофарбована і те що на фарбування в три шари 16...18 м2 пішло біля 4...5 літрів фарби, тобто в сухому остатку це важить десь кілограма 3...4, тобто вага фарба можливо і привела до провисання стелі і розтягування швів.

 

Добавлено через 2 минуты

 

Не ОДНА СОТНЯ лет???

 

Вот за сотню лет меня аж дёрнуло))) бля это какой же я старый ,то 20 лет назад и не слышал о такой технологии.

 

Добавлено через 1 минуту

А о каких ещё? Именно о бюджетных, где ткань под покраску используется как более дешёвая альтернатива гипсокартону или штукатурке, по 160-180 грн под ключ. Премиум сегмент меня не интересует, по нему и так информации достаточно. Вы ответили по примеру шпателька, что там криворукие исполнители использовали фуфловую ткань, а нормальная ткань не горючая и проблем, описанных шпательком, с нормальной тканью не будет. Вот я и интересуюсь, какая именно ткань правильная, под покраску, для эконом сегмента. Или это очень секретная информация?)

 

Ну чё ты людей в тупик ставишь????!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може хтось порадить тканину на натяжну стіну:)?

На підприємстві планують зробити свою міні фотостудію і потрібен абсолютно білий фон для фото і відеозйомки рекламної продукції.

Порадив з тканини, бо в майбутньому це - швидкий демонтаж(вона буде кріпитись тільки вверху і внизу, ну і між собою зшиватись)... але при самому виборі тканини, я зараз впав в ступор

 

DESCOR )

 

але вартiсть - "не бюджетна" )

 

zeland-potolki.com.ua/tseny/deskor.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

DESCOR )

 

але вартiсть - "не бюджетна" )

 

zeland-potolki.com.ua/tseny/deskor.html

 

Не кисло,480 - 530 гривен/м2

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На обьекті який я описував була тканина с поліефірного волокна. Вона схожа на ту з якої роблять бантики для школярок, вона занадто прозора і біловатого кольору, міцна на розрив. Але в місцях зшивання після розтягування під час монтажу виникає єфект деформації структури в місцях проколу нитки, тобто виникають отвори. В принципі фарбування заливає ці отвори, але ці процеси відбуваються і в подальшому. Не знаю шо станеться якщо трісне нитка якою сшиті полотна!!!

Також власник обекта говорив що монтажники після монтажу гладили потолки (полотно) звичайною праскою після монтажу, оскільки сукно складалось і в місцях складання були видно рубці. Я цього процесу не бачив, але бачив праску, звичайна побутова праска якою прасюють одяг.

І ще, під час поклейки багетів я замітив що в деяких місцях було коректування натягування полотна, тобто кінець полотна відривали від деревяної рамки, підтягували і знову степлером кріпили до рамки. Ставив я до стелі і лазерний рівень, в мене він Bosch 360, який дає круговий горизонт і можливість підняти його до стелі в мінімум 9мм. Так от в залі яка мала розмір 4 на 4 провисання стелі в центрі було майже 2см. Я розумію що це не видно оком і провисають класичні натяжні стелі які не фарбують. Але в данному варіанті стеля пофарбована і те що на фарбування в три шари 16...18 м2 пішло біля 4...5 літрів фарби, тобто в сухому остатку це важить десь кілограма 3...4, тобто вага фарба можливо і привела до провисання стелі і розтягування швів.

 

Добавлено через 2 минуты

 

Не ОДНА СОТНЯ лет???

 

Провисания ? Да есть на этой площади будет 5 миллиметров максимум сантиметр законы физики. Строчка не расходятся если она грамотно сшита.Да краски уходит много в среднем 600гр.м2. Два слоя краски достаточно.Швы расходятся качество ткани и пошива. Ткань утюг умора новая технология 5 за смекалку :lol: Проблема с простым монтажом корректировки (косо криво ушли на пару тройку см.) в результате неравномерна натяжка.В целом ребята молодцы. Пробуют стараются.Единственное плохо одно что у заказчика это минус. Первый блин :(комом все так начинают.

И вы пробуйте и у вас получится:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не кисло,480 - 530 гривен/м2

 

ну то ж воно й мае "вигляд"!

 

а по друге, скiльки-но зараз обiйдеться по вартостi стелi с гiпсу ?

( матерiал + всi роботи ( монтаж, доставка, занос, краска, грунтовка, шпаклiвка, затирання, склохолст ) ?

i скiльки це займе часу ?

 

а тут бац - i за день готова стеля! ( i не плiвка ))

- Не трiскае ( як гiпс )

- Не жовтiе

- Гарантiя 10 рокiв!

- Серiя аква-стоп ( не боiться води )

- Аккустичнi

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну то ж воно й мае "вигляд"!

 

а по друге, скiльки-но зараз обiйдеться по вартостi стелi с гiпсу ?

( матерiал + всi роботи ( монтаж, доставка, занос, краска, грунтовка, шпаклiвка, затирання, склохолст ) ?

i скiльки це займе часу ?

 

а тут бац - i за день готова стеля! ( i не плiвка ))

- Не трiскае ( як гiпс )

- Не жовтiе

- Гарантiя 10 рокiв!

- Серiя аква-стоп ( не боiться води )

- Аккустичнi

Добавлю и это не дорого. Для сравнения гипсокартон от 450 грн.м2 . Шпаклёвка 380 грн.м2 это работа и материал.

Плюс в этом потолок это то что его при установке не нужно красить. Также есть возможность демонтажа и последующей установки и это большой плюс. Да можно красить и фото печать вообще бомба.

Но есть и минус имеет определенные ограничения по ширине и тут без стыков никак. :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлю и это не дорого. Для сравнения гипсокартон от 450 грн.м2 . Шпаклёвка 380 грн.м2 это работа и материал.

Плюс в этом потолок это то что его при установке не нужно красить. Также есть возможность демонтажа и последующей установки и это большой плюс. Да можно красить и фото печать вообще бомба.

Но есть и минус имеет определенные ограничения по ширине и тут без стыков никак. :(

 

Откуда такие цены...450+380 гривень за гипсокартоный потолок. Это что цены у вас???

И вы не путайте кусок тряпки на потолке с гипсокартоном. Вы почему то не предупреждаете или умалчиваете сколько стоит когда заказчик захочет по периметру потолка поставить 16 точечних светодиодных светильников.

Да это все равно что сравнивать ленолеум с паркетом или паркетной доской. Там тоже ленолеум растелил и бац все готов пол. И мыть ленолеум намного легше и для голой ноги он более приятен и еще много чего. А главное если воду пролить на ленолиум ничего страшного не произойдет.

Это две разные технологии, как и по бюджету, так и по своим преимуществам.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А натяжні стіни і перегородки, коли вже нарешті підуть в маси? :D
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Откуда такие цены...450+380 гривень за гипсокартоный потолок. Это что цены у вас???

И вы не путайте кусок тряпки на потолке с гипсокартоном. Вы почему то не предупреждаете или умалчиваете сколько стоит когда заказчик захочет по периметру потолка поставить 16 точечних светодиодных светильников.

Да это все равно что сравнивать ленолеум с паркетом или паркетной доской. Там тоже ленолеум растелил и бац все готов пол. И мыть ленолеум намного легше и для голой ноги он более приятен и еще много чего. А главное если воду пролить на ленолиум ничего страшного не произойдет.

Это две разные технологии, как и по бюджету, так и по своим преимуществам.

Вот неожиданно неужели вы цен не знаете????

Тогда вам в магазин цены глянуть на гипсокартон потом работы прикинуть и сколько выйдет метр квадратный. С доставкой.

 

Тоже самое и по шпаелевке купить материалы доставка .

Прощу вас прикинуть и ответить что получилось у вас. И да давайте не будем считать вместе две разные технологии отделки потолка отдельно по каждому виду под ключ . :lol:

Да и кстати этот кусок тряпки гораздо надёжный качественнее дешевле и практичнее.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да и кстати этот кусок тряпки гораздо надёжный качественнее дешевле и практичнее.

 

Так вы поведаете нам что же за тряпка то такая, не горючая, надёжная, качественная и дешёвая?:rolleyes:

 

Добавлено через 5 минут

А натяжні стіни і перегородки, коли вже нарешті підуть в маси? :D

Палатки что ли?) У меня есть, у многих есть. Давно в массах :D

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так вы поведаете нам что же за тряпка то такая, не горючая, надёжная, качественная и дешёвая?:rolleyes:

 

Добавлено через 5 минут

 

Палатки что ли?) У меня есть, у многих есть. Давно в массах :D

 

Да всё просто сами ответили тряпки из палаточной ткани плюс огнезащитные составы для тряпок.:-P И всего делов тему подняли .:Bravo:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да всё просто сами ответили тряпки из палаточной ткани плюс огнезащитные составы для тряпок.

 

И это за 160-180 грн квадрат, под ключ с покраской? Не верю :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да всё просто сами ответили тряпки из палаточной ткани плюс огнезащитные составы для тряпок.:-P И всего делов тему подняли .:Bravo:

Сколько стоит монтаж гипсокартона я прекрасно знаю, вы подали слишком завышевую суму.

Конкретный вопрос сколько стоит наделать дырок и крепление для светодиодного светильника на 8см в диаметре, если их на потолке будет 16 шт??? Их монтаж и трансформатором, который идет отдельно и его надо куда то тоже пристроить.

И еще вопрос все точечные светильники имеют свойство нагреватся, как ваша супер-пуперь ткань из плаща Стренджа переносит этот нагрев???

Исли вы все игнорите такие вопросы то вы обычный продаван, который нечего в этом не смыслит. Зато хорошо умеет ездить по ушам заказчикам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И это за 160-180 грн квадрат, под ключ с покраской? Не верю :)

Да от 160 до 350 грн. Ценовой диапазон по Киеву. В среднем 200-250 грн.

Закладные от 80-100 грн. ( по согласованию)Подключение от 50 грн.(по согласованию) Трансформатор крепиться согласно инструкции. Ткань не поддерживает горение. Потолок любой формы одним полотном 250 м2.не вопрос.

Змінено користувачем Екостеля
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А натяжні стіни і перегородки, коли вже нарешті підуть в маси? :D

 

так уже! ))

 

вот на той неделе делали...

 

27331973_776381252555505_6021162648476868467_n_800.jpgi.gif

 

27540416_776381559222141_6955137748064599101_n_800.jpgi.gif

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
А чем деревянный хуже??? Мы крепим на деревянный профиль так надежней да и экологичней . Все можно сделать и самому. Вот только чтоб с первого раза все хорошо так это сложно есть свои нюансы .Цена ошибки новая ткань на потолок со всеми вытекающими.

 

деревянный брус с тканью. Да еще если и в ванной. :lol: Да ну ее ту экологичность )))). При открытом окне возле промзоны ПВХ покажется просто ЭКО материалом )))).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

У меня в квартире тканевый потолок, который "каждый третий в Одессе", а именно ткань, деревянные бруски, покраска обычной краской с 2013 года, т.е 5лет. Такой потолок в двух спальнях по 13-14 кв метров и в небольшом коридоре. В санузлах ПВХ, в кухне/гостинной гипсокартон.

Ничего не хлюпает, не провисло за это время, вид не потерял. На вид от гипсокартона не отличить. Но у меня комнаты шириной три метра, поэтому нет шва, как со швом - не знаю.

В Одессе есть такие потолоки которым около 10 лет, и вроде все ок.

Но, раньше на весь город были только одни ребята, которые ими занимались. И у них был опыт огромный и отлаженная технология.

Ткань перед натяжкой вроде бы пропитывается какимто пластификатором, и натягивается когда тот высыхает.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось і зробив у себе таку стелю, результатом дуже задоволений, виявляється, нічого складного , без "пилі і грязі" самому, навіть вперше, можна чудово зробити. Інфи по установці достатньо, красив 3 рази бо білий, шва не видно зовсім, натягнув нормально, утюгом не прийшлось гладити, реально зробити за 2 дні. Бюджетом теж задоволений, кімната 12м2 – 890грн (тканина по 45гр/м2, рейки, фарба, дюбелі, скоби), фірма по установці стель, правда ПВХ, нарахувала за цю ж кімнату біля 4000грн.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось і зробив у себе таку стелю, результатом дуже задоволений, виявляється, нічого складного , без "пилі і грязі" самому, навіть вперше, можна чудово зробити. Інфи по установці достатньо, красив 3 рази бо білий, шва не видно зовсім, натягнув нормально, утюгом не прийшлось гладити, реально зробити за 2 дні. Бюджетом теж задоволений, кімната 12м2 – 890грн (тканина по 45гр/м2, рейки, фарба, дюбелі, скоби), фірма по установці стель, правда ПВХ, нарахувала за цю ж кімнату біля 4000грн.

 

Если бы фотоотчёт, было бы супер. Попробую пока пораспрашивать:

1) какая ткань? Сами сшивали или на фирме?

2) какой брусок, антисептировали его?

3) какая краска, фактический расход?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если бы фотоотчёт, было бы супер. Попробую пока пораспрашивать:

1) какая ткань? Сами сшивали или на фирме?

2) какой брусок, антисептировали его?

3) какая краска, фактический расход?

 

1. Тканину брав в potolok-econom.com/ (не реклама), «Тканевое полотно ткань на основе искусственного шелка и полиэстера, сделанная по принципу парашютной ткани» Китай, вийшло по 45 грн/м2 бо замовляв більше 20м2, на 2 кімнати), їм даєш розміри кімнат, зшивають самі з запасом. Тканина мабуть така ж як і в ubond.top/instructioins , але брав де з відеоуроком.

2.Рейка 4х2 стругана, суха але думаю можна і не зовсім сиру, там її не поведе, бо дюбелі швидкого монтажу 80х6мм через 20см, нічим не обробляв, це спальня, а не ванна чи кухня. Може бути і не стругана, думаю достатньо самому наждачкою шліфанути робочу грань 2см, головне без великих сучків (скоби не полізуть), допускається навіть невелика кривизна, на стіні дюбелями рівняється.

3. Фарбу брав Delfi Profi Latex (зелена кришка і етикетка – стійка до миття) 190грн /5л, залишилось після 3-х шарів десь 0,5л, красив валиком ворсистим, 11мм ворс, 25см шириною. Розглядав ще фарбу ExtraLatex і Dufa MATTLATEX, як на відео, але купив саму дешеву, різниця думаю як завжди в брендах, якістю задоволений.

Ось кілька фото, покроково зроблю при монтажу другої кімнати. Як і в кожній справі є невеличкі моменти, як визначитесь запитуйте, поділюсь.

IMG_20180524_185528.thumb.jpg.269851295388f8d1ad936fb0ab99c64f.jpg

IMG_20180524_185556.thumb.jpg.5eb37c47344e74316cc5cf653167457c.jpg

IMG_20180527_111720.thumb.jpg.b68d25600f84ab64101a599f140b5f74.jpg

  • Лайк 11
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На третьому фото на куті примикання стеля/стіна, кут на стільки кривий?

Чи це візуально на фото так вийшло?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...