Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Димохід власними силами. Питання...

Kursant_ua

Рекомендовані повідомлення

Спасибо. Если закрыть флюгарку со стороны конька крыши - поможет?

 

необходимо обеспечить требуемую высоту дымохода - больше не поможет ничего

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вже пару днів тривожеть одне запитання. Нижню частину димоходу, як я вже раніше писав, (конденсатозбірник, ревізію і трійник - там де йде підключення стальною трубою) я закидав цементним розчином, щоб унеможливити просипання піску, який знаходиться вище. От і задумався, яка ймовірність того, що при нагріванні кераміки, а відповідно і її розширенні в районі трійника, з димоходом станеться "халепа" - трісне із за розчину?

4UeDqchdeuA.jpg.87c7a945759945c0d9a2694bbc2f9801.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

КЛР гильзы и раствора практически одинаковы.

Отже, можу спати спокійно?))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже, можу спати спокійно?))

Да.

По подсоединению железной трубой к тройник Вы уже в курсе. :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Продовжуєм далі...

З наступного тижня обіцяють потрібну температуру, будемо продовжувати "ліпити". Постало питання, як закінчити димохід. Оптимально-бюджений варіант, як на мене: накривна плита (залита власними силами)+конусний оголовок. От з останнім виникли проблеми. В просторах тирнету для сендвіч-конструкцій їх валом, а от для керамічного димоходу не зміг найти жодної пропозиції. Потрібен такий..., або Ваш варіант))

32150120999_2.jpg.e6cd05c25398d5441d215a1d8db61ffe.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продовжуєм далі...

З наступного тижня обіцяють потрібну температуру, будемо продовжувати "ліпити". Постало питання, як закінчити димохід. Оптимально-бюджений варіант, як на мене: накривна плита (залита власними силами)+конусний оголовок. От з останнім виникли проблеми. В просторах тирнету для сендвіч-конструкцій їх валом, а от для керамічного димоходу не зміг найти жодної пропозиції. Потрібен такий..., або Ваш варіант))

 

купить у Шиделя

там вин ище и з приколом

вин мае ставати так щоб забезпечувати щилину знизу для виходу вентканалив

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

боють, що конус від шиделя з "приколом" вийде в половину вартості мого димохода (((
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

боють, що конус від шиделя з "приколом" вийде в половину вартості мого димохода (((

 

думаю в райони 500-600 грн вийде

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Керамический конус от плевы будет 60 евро, от осмоса 25 евро. Но что это такое и с чем его едят - я не знаю
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При случае сделаю фото конуса,

 

там нет ничего военного - можно жестянщику заказать, главное правильно изготовить внутренние лапки которые обеспечивают подьем конуса над шахтой на 4-5 мм для выхода вентиляции.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При случае сделаю фото конуса,

 

там нет ничего военного - можно жестянщику заказать, главное правильно изготовить внутренние лапки которые обеспечивают подьем конуса над шахтой на 4-5 мм для выхода вентиляции.

Очень хочется обратить внимание на культуру топки и содержание отопительных приборов.

t_2536_1522263077.jpg_144.jpg.450ec8d05b7a51a795a299bc22ff8a23.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрите инструкции от шиделя по окончанию дымохода от разных моделей, например в рондо нет никакой потребности в вентиляции трубы, мне кажется главное залить плиту с уклоном от трубы, а конус там просто выполняет роль закрытия зазора между трубой и плитой (можно сделать типа какой-то примитивной юбки), даже в шиделе применяется герметик между трубой и конусом, но он трескается и разлетается через пару дней, а если при дожде какая влага попадет на вату, то видимо под разницей давлений она сама перейдет на плиту и испарится, короче самое главное от трубы уклон сделать, никакие грибки естественно не желательны
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень хочется обратить внимание на культуру топки и содержание отопительных приборов.

 

Абсолютно с вами согласен, культура в нашем нелегком деле самое главное!

 

по конусу, согласно документации от Шиделя:

лично я бы ничего не выдумывал там все очень четко продумано,

исполнение от шиделя идеальное по геометрии.

 

attachment.php?attachmentid=610280&stc=1&d=1522350712

1562733869_shiedel.thumb.png.106edcc8caf9fbddd909cf487cafc0b7.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продовжуєм далі...

З наступного тижня обіцяють потрібну температуру, будемо продовжувати "ліпити". Постало питання, як закінчити димохід. Оптимально-бюджений варіант, як на мене: накривна плита (залита власними силами)+конусний оголовок. От з останнім виникли проблеми. В просторах тирнету для сендвіч-конструкцій їх валом, а от для керамічного димоходу не зміг найти жодної пропозиції. Потрібен такий..., або Ваш варіант))

 

Я мог бы помочь Вам с конусом, только Ф/200 (как на фото)если подойдет. Это бетонный из дешевых,есть и подороже как чугунные и керамические несколько видов.

У меня просьба к Вам,подсчитайте-подбейте Ваши затраты на дымоход,также учитывайте Ваши больные руки,ноги и голову в этом не простом деле, а потом я Вам подскажу,где Вы "маху"дали)... Это будет интересно здесь всем форумчанам и "наукой" в этом "Кулибинском"не легком деле.

53ABCAC3-B6AD-4B30-BB94-CF094E3F383F.thumb.jpeg.3de299403d6c50ade2333084410e378e.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня просьба к Вам,подсчитайте-подбейте Ваши затраты на дымоход

Розрахунки будуть після завершення.

 

а потом я Вам подскажу,где Вы "маху"дали

Надіюсь, Ви мали на увазі фінансову сторону а не те технічну...

 

Я мог бы помочь Вам с конусом

Дякую, жестянщик уже "ваяєт"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продовжуєм...

 

Сьогодні в жестянщика забрав оголовок. З його власної ініціативи отримав додаткову деталь, так би мовити ущільнююче кільце, яке вставляється в середину труби і притискає собою оголовок. Тим самим вирішилась проблема фіксації останнього. Надіюсь ніякої шкоди даний "притискач" не завдасть?

Також сьогодні підготував форму для заливки покривної плити.

Далі буде...

1339305357_IMG_0010.thumb.JPG.11ab494d61bf598206fb30ce155c9174.JPG

1305863812_IMG_0006.thumb.JPG.2a1ff17f52a8a01d9620154a8c4ffdd5.JPG

1209772677_IMG_0005.thumb.JPG.8a1450cdd71547853bc7b8eb230c9f4b.JPG

272450640_IMG_0011.thumb.JPG.a73cdbe6987695410737f9afc3c09334.JPG

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Розрахунки будуть після завершення.

 

ОТЖЕ: на даний момент димохід мені обійшовся чуть більше 9000 грн (це без труб Дарко для підключення топки до димоходу ). З них близько 1500 грн було заплачено перевізникам за доставку комплектуючих (труби, блоки !!!1085 грн!!!, ревізійні дверки, клей,...). Ліпив-ваяв власноруч.

 

Якось так...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...