Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте, какие окна заказать

thebusyman

Рекомендовані повідомлення

Да и что там рассказывать если на представительстве Рехау в Чабанах стоят окна Синего. А они могли разные варианты поставить.

Ну пожалуй, не Саламандер:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Со стеклопакетами почти понятно, благодарю за пояснения: стекло 6-4-4, промежутки приблизительно 12-14 и 14-16, энергоэффективные стекла с напылением и Ar, но Kr лучше. Триплекс вообще супер но дорого.

А есть разница 6мм стекло в квартиру или на улицу?

 

Теперь подскажите с профилями:

Стоит ли переплачивать за более дорогие (более толстые) профиля synego или bluEvolution? (У меня переплата будет, грубо говоря, до 10 тысяч грн. Минус возврат по iq energy. Учитывая что это кредит, можно позволить, но все равно это деньги и вот вопрос, настолько ли это эффективно, что стоит доплачивать?)

Реального улучшения по звукоизоляции (ощутимого ), без применения наружного стекла триплекс, не будет. Возможно использование наружного стекла 3.3.1LowЕ, а лучше 4.4.2LowE. Есть опыт. На одном из наших объектов меняли стеклопакеты. Триплекс 4.4.2 полностью закрыл проблему.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

между трокалом и рехай..я решил ставить рехау.. потому как они дешевле и там стеклопакет - 40 ..у трокалла 32-36

 

Нет. Мне Трокал 40мм пакет предлагал в 70мм профиль

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,

Вибираю вікна для будинку. В переліку звичайні по розмірах конструкцій з зовнішньою антрацитовою ламінацією. Хочеться отримати якісні теплі вікна, шумоізоляція впринципі не важлива. Зупинився на 2ох варіантах:

 

Стеклолюкс-Ужгород

Профіль польский Wital Prestige Therm - 6кам. 86мм. 3 контури ущільнення, армування 1.5 мм

склопакет 44мм 4i-16-4-16-4i,

фурнітура Siegenia Titan AF.

 

Корса

Профіль REHAU SYNEGO 80 мм, 2 контури ущільнення, армування від 1.5 мм

склопакет 40мм 4low-16Td-4-14TdKr-4low,

фурнітура GU.

 

Корса на 35% дорожча. Розумію причини різниці в ціні, але все таки турбують такі питання

1. Фурнітура то дуже важлива річ. Siegenia Titan AF на форумах хвалять. Але там купа пластику! Така сама ситуація з фурнітурою GU яку ставить Корса?

2. У Корси якісні склопакети? Процес герметизації склопакету автоматизований чи може якимось чином перевіряється? Не хотілося б переплатити за газ якого там нема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

1. Фурнітура то дуже важлива річ. Siegenia Titan AF на форумах хвалять. Але там купа пластику! Така сама ситуація з фурнітурою GU яку ставить Корса?

2. У Корси якісні склопакети? Процес герметизації склопакету автоматизований чи може якимось чином перевіряється? Не хотілося б переплатити за газ якого там нема.

Формула стеклопакета во втором варианте, конечно лучше. К тому же - качество сборки стеклопакетов у Корсы, думаю, лучше.

Даже при сравнении профиля с тремя контурами уплотнения с профилем с двумя контурами уплотнения, второй вариант будет теплее - опять же за счет формулы стеклопакета.

Фурнитура GU Uni-Jet не хуже Siegenia Titan, хотя и дешевле, примерно, на 100грн/створка. Есть свои плюсы и минусы. Но в целом - мне лично (и моим монтажникам) GU нравится больше.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

SYNEGO може бути, як 2-контурним, так і 3-контурним.

GU Uni-Jet нічим не гірша за Siegenia Titan, але, якщо бажаєте, Корса може встановити і Зігенію.

Пакети з теплою дистанцією та криптоном однозначно тепліші, але і відчутно дорожчі. Можливо цим обумовлена висока різниця в ціні замовлення.

4low-16Td-4-14TdKr-4low - не 40, а 42 мм.

В Корси

виробництва склопакетів.

Вже більше десяти років працюю з Корсою, гарантійні випадки є, але їх небагато і вирішуються без зайвих проблем.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді.

Ше така проблема. Маю вихід на терасу. 2000х2300 . Корса каже що зроблять нормальні штульпуві двері з віконного профілю з двома створками шо відкриваються по 950.... сьеклолюкс каже шо треба робити з дверного профілю, бо для віконного створки дуже великі і просідатимуть з часом... шо порадите?... розсввну систему ставити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді.

Ше така проблема. Маю вихід на терасу. 2000х2300 . Корса каже що зроблять нормальні штульпуві двері з віконного профілю з двома створками шо відкриваються по 950.... сьеклолюкс каже шо треба робити з дверного профілю, бо для віконного створки дуже великі і просідатимуть з часом... шо порадите?... розсввну систему ставити?

 

 

Я мав двоє дверей, орієнтовно 2000х700 з віконного профілю з віконною фурнітурою. Тобто двері можна було як вікно поставити на провітрювання. Так, дійсно, таку систему треба два-три рази на рік підкручувати. Але насправді це просто. Внизу дверей з боку петель регуліровка по висоті і просто під вагою системи вона сама закручується при відкриванні та закриванні. Все що треба, це всунути туди шестигранник чи зірочку і зробити пів оберта. Звичайно дверна система круче, але ж суттєво дорожча. Тому тут Вам обирати, чи дешево і сердито, чи дорого та круто.

 

А взагалі, як на мене, то в великих системах треба брати теплий алюміній, звісно якщо коштів вистачає. Він дууже легкий і міцний.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поняття віконного та дверного профілю є досить умовними. Потрібно лише застосувати трохи ширшу 74-ту стулку з відповідним армуванням.

Розсувка - хороша річ, але дорожча за звичайні двері.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зрозуміло.

стосовно вікон то наслухався порад і вирішив не переплачувати за склопакет з криптоном...ну і дружина каже шо третій контур ущільнення буде заважати прибирати тому зупинилися на Brugmann AD (ширина рами 73 мм, ширина стулки 84мм) склопакет 4і-16-4-16-4і фурнітрура Siegenia Titan AF.

дилема тільки стосовно виходу на терасу...боюся шо вхідна група з дверного профілю буде дуже грубо дивитися.... пропонують ухильно-розсувну систему за 37000 грн.... але вона мені шось не дуже подобається в користуванні...і дітям не легко буде відкривати.

а скільки б коштувала підйомно-розсувна система такого плану як на відео

для ширини 2м і висоти 2.3м ? які порядки цін? на що звернути увагу?

дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:) Ви вирішили не доплачувати за покращені енергоощадні характеристики.

 

Така, як на відео, системи коштують суттєво дорожче за ухильно зсувні. До речі, вона і масивніша. На таких невеличких розмірах її застосування малодоцільно тут чудово буде працювати і ухильно-зсувна, але обов'язково має бути механічна, а не ручна. Можливо Вам ручну показували, нею в такому розмірі дійсно не дуже легко користуватися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:) Ви вирішили не доплачувати за покращені енергоощадні характеристики.

я до останнього вагався і насправді я був готовий заплатити на 35% більше... але менеджери корси у львові постійно заняті, їх треба ловити і домовлятися про зустріч... короче кажучи нобілекс зі мною краще працював як з клієнтом...

але основна прична інша - навіть продавці вікон невпевнено говорять про інертні гази в склопакетах... а ті хто розуміється на фізиці однозначно кажуть шо через 2 роки газу там взагалі не залишиться...

я вирішив шо краще гроші вкласти в прогресивнішу систему опалення ніж в шось невидиме, яке може є а може і нема :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так ви зі Львова? Я думав з Ужгорода... Могли би до мене звернутися не виходячи з хати і не треба було би нікого ловити.

Чим пояснюють "ті хто розуміється на фізиці" те, що газу через два роки не залишиться? Я знаю лише одне пояснення - низька якість герметизації пакетів. А Вам напевно розказали, що молекули газу проходять через скло?:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так - мова йде про низьку якість герметизації склопакетів... також сумніву піддають метод яким в Україні заповнюють склопакет газом. знайомі працювали на віконній фірмі і з усмішкою говорять про аргон в вікнах...

ps

написав в пп

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сьогоднішній день в Україні є достатньо компаній, які опанували технології виробництва газонаповнених пакетів високої якості. Як на мене, то відсутність аргону чи криптоні в асортименті - ознака застарілих склопакетних ліній.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господа, интересует по входным МП дверям вопроса три меня:

1) Если я ставлю окна алюпласт в базовой ламинации "орех" какой шанс подобрать базовую ламинацию у других производителей в тон? Думаю дверь входную ставить и у алюпласта выбор не так что-бы очень

2) Если делать дверь с заполнением не стеклом а сендвичем, на сколько он надежен против выбивания/выдавливания/пробивания

3) Я не очень понимаю по дверной фурнитуре (замок) какие они бывают и на сколько они универсальные. Например там обычная "сердцевина" стандартного которую можно менять на любую подходящую из эпицентра или там что-то специализированное и надо заказывать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Тут главное чтобы плёнка была от одного производителя, Ренолит он и на Алюпласте, и на КБЕ, и на Рехау будет Ренолитом. Но есть и другие плёнки на рынке.

2. Я бы сказал, что стекло надёжнее.

3. Сердцевины стандартные. Сами замки-рейки могут быть с приводом от ручки (рекомендуется) или от ключа. Есть версии с доп. ригелями, с автодотяжкой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы сказал, что стекло надёжнее.

 

у меня одна дверь например в бойлерную, там стекло ну от слова вообще не в тему. Вопрос пытаться подобрать туда металлическую "бронедверь" в тон, или МП но со сплошным заполнением, вот мне не очень понятны механический свойства этого заполнения

 

Добавлено через 4 минуты

Тут главное чтобы плёнка была от одного производителя, Ренолит он и на Алюпласте, и на КБЕ, и на Рехау будет Ренолитом

 

ага, ну вроде ренолит да, тоесть цвета это то что дает ренолит а не то что производитель профиля у них заказывает? Тобишь "орех" он по идее везде одинаковый (может кроме названия)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ага, ну вроде ренолит да, тоесть цвета это то что дает ренолит а не то что производитель профиля у них заказывает? Тобишь "орех" он по идее везде одинаковый (может кроме названия)

Сэндвич-панель "орех" есть не у всех производителей и цена ее может ну, очень отличаться от цены на стеклопакеты. Цветные сэндвичи вообще всегда дороже стеклопакетов, а если еще и нестандартный цвет!

Как вариант - непрозрачное стекло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цветные сэндвичи вообще всегда дороже стеклопакетов

вы прямо меня в ступор вгоняете ( как так то. Я думал что сендвич дешевле. Чего того в балконных делают нижнюю половину сплошную?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Белые дешевле, цветные дороже. Особенно 2-сторонние, особенно качественные.

 

Добавлено через 4 минуты

Как вариант, иногда используют белый сендвич с алюминиевыми пластинами, покрашенными порошковой краской. Это и взломостойкость повышает, в некоторой мере. При желании можно и стальные пластины использовать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как вариант, иногда используют белый сендвич с алюминиевыми пластинами, покрашенными порошковой краской. Это и взломостойкость повышает, в некоторой мере. При желании можно и стальные пластины использовать.

Только цвет будет отличаться. Идеально покрасить Rannila со структурой дерева под цвет ламинации не получится. К тому же - покраска будет более глянцевая, а ламинация - матовая.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, но, учитывая, что некоторые цвета ламинации вообще днём с огнём не найти, решение нормальное. Ну, и можно всю конструкцию не ламинировать, а красить.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А если рассматривать вариант поделить створку вертикально импостами ламинированными (например 2 импоста вертикально) и узкие стеклопакеты на сколько это дороже/дешевле в сравнении с ламинированным сендвичем?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...