Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Снижение потока воды через бойлер

oleks.ander

Рекомендовані повідомлення

На сколько уменьшится поток воды из-за установленного бойлера (см. кртинку)?

 

В атмосферах или литрах в минуту. Спасибо

pic1.gif.e83f5743ef2f5e95e70381e60effb557.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В атмосферах

Согласно законам Бернулли, давление во всей системе одинаково.

 

А вот литры в минуту - зависит от бойлера. Есть с 1\2 подключением, а есть и с 3\4.

В любом случае на расход намного больше повлияет обратный клапан, который обязателен перед бойлером.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согласно законам Бернулли, давление во всей системе одинаково.

Хех, согласен :)

 

А вот литры в минуту - зависит от бойлера. Есть с 1\2 подключением, а есть и с 3\4.

 

Я правильно понимаю, что без использования узких гибких шлангов у бойлера потерь почти не будет?

 

В любом случае на расход намного больше повлияет обратный клапан, который обязателен перед бойлером.

 

Здесь я нашел графики потерь (стр. 4-5):

heating.danfoss.com/PCMPDF/passport_402X.pdf

Что ж это плучается? Если мне нужно около 6 л/мин (в час 360 литров или треть куба), то нужен 100 мм? Или это не бытовая модель.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если мне нужно около 6 л/мин (в час 360 литров или треть куба), то нужен 100 мм? Или это не бытовая модель.
100 мм клапан в открытом виде Вам выдаст не 360 литров, а 360 кубов. Возьмите клапан немного поменьше.

Я правильно понимаю, что без использования узких гибких шлангов у бойлера потерь почти не будет?

Примерно так. Но не забывайте, что, чем меньше расход, тем меньше потери. А основные потери: не в магистрали, не в бойлере, не в клапанах, а непосредственно в смесителе.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Або в вузлах його підключення - наприклад кутники переходу між трубою металопласту і різьбою зі стіни. Таке враження, що там спеціально занижують прохідність для дроселювання (обюмеження протоку на кожному окремому місці відбору).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Таке враження, що там спеціально занижують прохідність для дроселювання (обюмеження протоку на кожному окремому місці відбору).
фітінги металопластику, роблять по тежнології порошкової металургії, тому там має бути товста стінка. Робіт міддю, і проблем з прохідними діаметрами не буде. Підключайте бойлер 18 мм мідною трубою, і завуження умовного проходу не буде. У мене насос віло 25\2, на 3 швидкості, прокачує воду, через нижні штуцері 1/2 дюйма, і пластинчатий теплообмінник теплового насосу, майже 2 м3 на годину.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хз, у мене наче литі були якісь. а отвір сверлений у вигляді дроселя. Крім того, якщо глянути на рідні шланги підводу змішувача ;).

Ну і особливо нема чого за тим дертись, якщо по вулиці труба якась 50-тка а діаметр влізки 10 - 12 мм... Що толку з того, що далі 32-га труба. Хіба гвдроакумулятор ставити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хлопці, тут суперечки зайві. По вимогам 360л/г (6л/хв) дасть навіть любий гнучкий підвід 1/2:flag1: І не важливо, порошкова металургія, чи цільно литі болванки з послідуючую обробкобкою:lol:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...