Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

облицовка шамота

chbz

Рекомендовані повідомлення

подскажите чем штукатурить шпаклевать гипокауст из шамотного кирпича? по дизайну хотелось бы покрыть короедом аналогично стенам в комнате можно использовать короед в таких термических условиях?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені теж цікаві варіанти

подскажите чем штукатурить шпаклевать гипокауст из шамотного кирпича?
а у Вас вже зроблена конструкція гіпокаусту? не поділитесь досвідом, фото, схемами, який саме шамот?

буду вдячний, бо треба вже топку обшивати, не можу визначитись

 

Добавлено через 5 минут

по дизайну хотелось бы покрыть короедом аналогично стенам в комнате можно использовать короед в таких термических условиях?
по інформації в неті діапазон короїда від -50 до +60. Нормою є температура поверхні 60-80 градусів, хоча в деяких місцях обшивки по ТРОЛ вроді до 120 допускається. Тому може й можна короїд, але акуратно. Варто покочегарити перед нанесенням і позаміряти температуру в різних ділянках обшивки, над топкою і вверху.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мені теж цікаві варіанти

а у Вас вже зроблена конструкція гіпокаусту? не поділитесь досвідом, фото, схемами, який саме шамот?

буду вдячний, бо треба вже топку обшивати, не можу визначитись

 

Добавлено через 5 минут

по інформації в неті діапазон короїда від -50 до +60. Нормою є температура поверхні 60-80 градусів, хоча в деяких місцях обшивки по ТРОЛ вроді до 120 допускається. Тому може й можна короїд, але акуратно. Варто покочегарити перед нанесенням і позаміряти температуру в різних ділянках обшивки, над топкою і вверху.

я пока буду без интернета как будет возможность выложу фото и опишу спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

подвод воздуха снаружи

гипокауст шамотный кирпич толщина 3см (резка стандартного толщиной 6.5см)+суперизол

DSC_0086.thumb.jpg.47f040d0d4b046a8c1ca95b503c93cdb.jpg

DSC_0094.thumb.jpg.64ac43dfa7c6d6496ee8aa8e5f901968.jpg

DSC_0100.thumb.jpg.4964e7a0fa96b2cc2a955457ae5d6f96.jpg

DSC_0101.thumb.jpg.1c3ebcf7b12bc990a17874c0c8cc326e.jpg

DSC_0105.thumb.jpg.522fe01e98ef557d9bf19fe484c6f59b.jpg

DSC_0106.thumb.jpg.faf405f098dd52ae8ef3285879ac233f.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

первые впечатления

пока работает в открытом режиме (нет жалюзей)

в течении одного часа температура подымается на 5-6 градусов помещение 45 м2

стенки нагреваются на ощупь 60-70 градусов и остаются такими 3-4 часа

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую за фотозвіт, класна топка, це варіант 8 Квт?

скільки загружаєте дров? 2,4 кг як по паспорту? як відчуття поруч зі склом? ( одинарне, так розумію)

плануєте із закритими жалюзями використовувати? чи не замало площі стінок із шамоту, якщо вона вже при відкритих решітках дає таку температуру на стінках?

на куті топки підвіс (квадрат) зі стелі йде і кутник по контуру? чи ізолювали метал?

п.с.: шамот важко було різати? я купив 4 см, він чомусь дорожчий від 6,5 см і тепер так прикинув це рази в три дорожче мені вийшло, ніж купити стандартний і порізати, ну але плюс робота по порізці додалась би.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую за фотозвіт, класна топка, це варіант 8 Квт?

скільки загружаєте дров? 2,4 кг як по паспорту? як відчуття поруч зі склом? ( одинарне, так розумію)

плануєте із закритими жалюзями використовувати? чи не замало площі стінок із шамоту, якщо вона вже при відкритих решітках дає таку температуру на стінках?

на куті топки підвіс (квадрат) зі стелі йде і кутник по контуру? чи ізолювали метал?

п.с.: шамот важко було різати? я купив 4 см, він чомусь дорожчий від 6,5 см і тепер так прикинув це рази в три дорожче мені вийшло, ніж купити стандартний і порізати, ну але плюс робота по порізці додалась би.

топка 12 квт загружаю 7-8 полiн бiля скла жарковато планую поексперементувати з жалюзями по площi стiнок придержувався потребами дизайну метал не iзолював шамот рiжеться легко один якiсний круг не стерся рiзали станком але можна i болгаркою за порiзку багато не взяли

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

топка 12 квт

хм, по інструкції на 12 кВт над топкою мав бути теплообмінник, дивно

www.hoxter.eu/files/ke-stazeni/technicke-listy/samostatne-listy/ecka-67-45-51l-en.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хм, по інструкції на 12 кВт над топкою мав бути теплообмінник, дивно

www.hoxter.eu/files/ke-stazeni/technicke-listy/samostatne-listy/ecka-67-45-51l-en.pdf

когда брал топку была информация 12квт сейчас посмотрел по сайтам в одних 8 в других 12 хотя врядли теплообменник добавит 50% мощности

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

когда брал топку была информация 12квт сейчас посмотрел по сайтам в одних 8 в других 12 хотя врядли теплообменник добавит 50% мощности

потужність додають дрова, а з теплообмінником там закладка дров більша, 3,5 кг, і теплообмінник дозволяє більше тепла зняти із димових газів, напевно. А якщо Ви загрузите ті ж самі 3,5 кг без теплообмінника, то частина тепла в трубу піде.

Краще завжди дивитись інструкцію від виробника, в ній вказано,що без теплообмінника - 2,4 кг дров = 8 кВт. Із теплообмінником 3,5 кг дров= 12 кВт. Тому більше 3 кг дров грузити думаю нема змісту, ефективність падає, і швидше за все тільки зі скла буде трохи більше тепла, може чуть з корпусу, а в акумуляцію нічого сильно не додасть, немає чим з газів знімати димових.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я розумiю але теорiя теорiею а практика це iнше якщо взяти хвалений jotul який може обiгрiти 200 м2 i використовувати як основне джерело опалення як рекламують дилери то за недiлю спалиш машину дров загружаючи кожнi 3 години i проклянеш той камiн. без водяного опалення тепла не буде якою мiцною топка не була все iнше байки може пiдеднавши топку до водяного опалення мае сенс а хто зi мною не згоден i каже що топить дiм камiном то якщо це правда я йому не завидую
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цеда, опалити каміном будинок складно, хіба що невеликий і добре утеплений, і то з часом буде напряг, а не задоволення від каміну.

але я про інше, акумулюючі додатки дають можливість збільшити закладку ( по великому рахунку, що грузити 3 кг що 5кг час і напряг той самий на загрузку), максимально ефективно використати цю енергію і ще й розтягнути їі в часі. непоганий додаток до основного опалення виходить. рідше закладки доводиться робити.

Піднялась температура в приміщенні терморегулятори відключили газовий котел, опустилась - включили.

ну і це резерв все-таки класний і приємний, що немаловажно))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цеда, опалити каміном будинок складно, хіба що невеликий і добре утеплений, і то з часом буде напряг, а не задоволення від каміну.

але я про інше, акумулюючі додатки дають можливість збільшити закладку ( по великому рахунку, що грузити 3 кг що 5кг час і напряг той самий на загрузку), максимально ефективно використати цю енергію і ще й розтягнути їі в часі. непоганий додаток до основного опалення виходить. рідше закладки доводиться робити.

Піднялась температура в приміщенні терморегулятори відключили газовий котел, опустилась - включили.

ну і це резерв все-таки класний і приємний, що немаловажно))

як допомiжне джерело камiн повнicтю оправдовуе себе економiя газу чуттева плюс насолода але по hoxter неоправдано дорого купувати додатки тому i пiшов на гiпокауст

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

hoxter неоправдано дорого купувати додатки тому i пiшов на гiпокауст

Нужно было брать и тепло накопитель.

t_7bc8e364_2069_4b9b_941a_c6351067e5cf_102.jpg.07821317964b39b36026319fb280b16e.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тому i пiшов на гiпокауст

Это конструкция называется не гипокауст. Это теплоёмкий камин.Не нужны Вам там жалюзи. В закрытом варианте Вам порвёт короб, если будете так же топить. Я у себя на короб делал декоративку обычными фасадными составами. 80гр держит без проблем

IMG_20151012_205521.thumb.jpg.ff7a06ee1473b5a2868c7b343788b4ea.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Их много и они разные.

да я на это присматривался но цена кусает

 

Добавлено через 4 минуты

Это конструкция называется не гипокауст. Это теплоёмкий камин.Не нужны Вам там жалюзи. В закрытом варианте Вам порвёт короб, если будете так же топить. Я у себя на короб делал декоративку обычными фасадными составами. 80гр держит без проблем

спасибо буду шпаклевать короедом.а почему с жалюзями порвет короб?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да я на это присматривался но цена кусает

Колеги из Беларусь делают КАТ / кирпичный аккумулятор тепла/ из шамотного кирпича. Все работает. А есть и просто -засыпка из камней и тоже работает.

291536d1cfb5e7d3.jpg.78f2609872485fb8fb37d328e34afff1.jpg

DSC00103.thumb.JPG.183b2a9265e590e938f4a49b7ae4aa92.JPG

Змінено користувачем вогнистый владимир
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колеги из Беларусь делают КАТ / кирпичный аккумулятор тепла/ из шамотного кирпича. Все работает. А есть и просто -засыпка из камней и тоже работает.

да аккумулятор из кирпича интересная вещь я понимаю из кирпича выкладываются каналы для дымовых газов но как это повлияет на тягу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я в себе з шамоту якраз роблю димові канали, а для початку розпалювання є літній прямий хід, потім хвилин через 15 переключаєте на канали.

довжина каналів прописана в інструкції для кожної топки окремо, щоб не було конденсату і була тяга нормальна. В Вашому випадку 3,2 м.п. із КМС їхнього, тоді закладка може бути 5,5кг. З шамоту я б робив трохи коротші, мені здається в КМС теплопровідність вища. хоча це краще в спєців питати. Але тоді треба й площу стінок зовнішніх збільшувати.

гіпокауст передбачає циркуляцію внутрішнього повітря, тому роблять внутрішній контур із зазорами вверху і внизу для охолодження топки і рівномірного прогріву зовнішнього контуру.

GIM правильно каже, що у Вас теплоємний камін, а не гіпокауст, про порве, думаю, мав на увазі, що якщо поставите акумулятори і будете збільшеними закладками палити то порве, не знаю, про решітки я не зрозумів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...