Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

облицовка шамота

chbz

Рекомендовані повідомлення

я в себе з шамоту якраз роблю димові канали, а для початку розпалювання є літній прямий хід, потім хвилин через 15 переключаєте на канали.

довжина каналів прописана в інструкції для кожної топки окремо, щоб не було конденсату і була тяга нормальна. В Вашому випадку 3,2 м.п. із КМС їхнього, тоді закладка може бути 5,5кг. З шамоту я б робив трохи коротші, мені здається в КМС теплопровідність вища. хоча це краще в спєців питати. Але тоді треба й площу стінок зовнішніх збільшувати.

гіпокауст передбачає циркуляцію внутрішнього повітря, тому роблять внутрішній контур із зазорами вверху і внизу для охолодження топки і рівномірного прогріву зовнішнього контуру.

GIM правильно каже, що у Вас теплоємний камін, а не гіпокауст, про порве, думаю, мав на увазі, що якщо поставите акумулятори і будете збільшеними закладками палити то порве, не знаю, про решітки я не зрозумів.

а димовi канали мають бути всерединi плюс шамотний корпус чи можуть бути як стiнка корпусу? i iх потрiбно мурувати вже не на клей а на глиняну сумiш?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да аккумулятор из кирпича интересная вещь я понимаю из кирпича выкладываются каналы для дымовых газов но как это повлияет на тягу?
Ответ -очевиден.

 

Добавлено через 47 секунд

я в себе з шамоту якраз роблю димові канали, а для початку розпалювання є літній прямий хід, потім хвилин через 15 переключаєте на канали.

довжина каналів прописана в інструкції для кожної топки окремо, щоб не було конденсату і була тяга нормальна. В Вашому випадку 3,2 м.п. із КМС їхнього, тоді закладка може бути 5,5кг. З шамоту я б робив трохи коротші, мені здається в КМС теплопровідність вища. хоча це краще в спєців питати. Але тоді треба й площу стінок зовнішніх збільшувати.

Вот и ответ

 

[я в себе з шамоту якраз роблю димові канали, а для початку розпалювання є літній прямий хід, потім хвилин через 15 переключаєте на канали.

довжина каналів прописана в інструкції для кожної топки окремо, щоб не було конденсату і була тяга нормальна. В Вашому випадку 3,2 м.п. із КМС їхнього, тоді закладка може бути 5,5кг. З шамоту я б робив трохи коротші, мені здається в КМС теплопровідність вища. хоча це краще в спєців питати. Але тоді треба й площу стінок зовнішніх збільшувати.

гіпокауст передбачає циркуляцію внутрішнього повітря, тому роблять внутрішній контур із зазорами вверху і внизу для охолодження топки і рівномірного прогріву зовнішнього контуру.

Все очень просто

Все очень просто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а димовi канали мають бути всерединi плюс шамотний корпус чи можуть бути як стiнка корпусу? i iх потрiбно мурувати вже не на клей а на глиняну сумiш?

варіантів кілька: окремо, із зазором і пристінний

ось це пристінний варіант

275632508_.jpg.dfd8de4275732a119c802d2d510550ed.jpg

я купив австрійську суміш Аустрофлам, не пригадую назви, а на що краще канали ставити, а на що стінки це краще в GIM спитати

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужно было брать и тепло накопитель.

и возможно такое что благодаря 3.2метра термоаккумулятора мощность топки возрастает с 8 до 22 квт как указано в характеристиках hoxter?

а еще в характеристиках hoxter нет требуемой длинны дымохода неужели такая петля аккумулятора на полтора метра вниз не повлияет на тягу?

 

Добавлено через 2 минуты

я в себе з шамоту якраз роблю димові канали, а для початку розпалювання є літній прямий хід, потім хвилин через 15 переключаєте на канали.

довжина каналів прописана в інструкції для кожної топки окремо, щоб не було конденсату і була тяга нормальна. В Вашому випадку 3,2 м.п. із КМС їхнього, тоді закладка може бути 5,5кг. З шамоту я б робив трохи коротші, мені здається в КМС теплопровідність вища. хоча це краще в спєців питати. Але тоді треба й площу стінок зовнішніх збільшувати.

гіпокауст передбачає циркуляцію внутрішнього повітря, тому роблять внутрішній контур із зазорами вверху і внизу для охолодження топки і рівномірного прогріву зовнішнього контуру.

GIM правильно каже, що у Вас теплоємний камін, а не гіпокауст, про порве, думаю, мав на увазі, що якщо поставите акумулятори і будете збільшеними закладками палити то порве, не знаю, про решітки я не зрозумів.

а чим переключаеться хiд газiв?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и возможно такое что благодаря 3.2метра термоаккумулятора мощность топки возрастает с 8 до 22 квт как указано в характеристиках hoxter?

а еще в характеристиках hoxter нет требуемой длинны дымохода неужели такая петля аккумулятора на полтора метра вниз не повлияет на тягу?

Тут много подводных камней. Чем больше завихрений -тем хуже тяга. Особенно -углы в 90гр. Высота трубы -тоже играет свою роль. Влажность дров. Сечение дымохода ,Толщина тепло аккумулятора, приток нарудного воздуха / Т. воздуха подачи/ Наличие -бай паса и прогаров. Размер -прогара. ?

108560-8e691ebad99e3522a2c05913aa711328.jpg.de77c5b7caed7f2edbc4e7c424507c3c.jpg

108559-2e64e3fc3fe58f892a821b6e71c26bf7.jpg.795308bdd628a63cbd68c825b02951b0.jpg

IMAG1838.jpg.faf1f386aa2beb20203fc0bf12a77799.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут много подводных камней. Чем больше завихрений -тем хуже тяга. Особенно -углы в 90гр. Высота трубы -тоже играет свою роль. Влажность дров. Сечение дымохода ,Толщина тепло аккумулятора, приток нарудного воздуха / Т. воздуха подачи/ Наличие -бай паса и прогаров. Размер -прогара. ?

так в аккумуляторах вообще угол под 180 градусов что меня и смущает

просто пока есть возможность переделать и добавить аккумулятор если он действительно эффективен и не нарушится тяга

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так в аккумуляторах вообще угол под 180 градусов что меня и смущает

просто пока есть возможность переделать и добавить аккумулятор если он действительно эффективен и не нарушится тяга

Вот поэтому и нужно правильно сделать аккумулятор. ЗЛХ. прежде всего. Есть несколько схем -акумулятора.

t_2016_12_18_205140_494.jpg.9a0be2e5c7e9eed13cd1e4a7694dd23f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот поэтому и нужно правильно сделать аккумулятор. ЗЛХ. прежде всего. Есть несколько схем -акумулятора.

может подскажете кто сможет правильно расчитать схему таплоаккумулятора

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

может подскажете кто сможет правильно расчитать схему таплоаккумулятора

 

Тут много подводных камней. Чем больше завихрений -тем хуже тяга. Особенно -углы в 90гр. Высота трубы -тоже играет свою роль. Влажность дров. Сечение дымохода ,Толщина тепло аккумулятора, приток нарудного воздуха / Т. воздуха подачи/ Наличие -бай паса и прогаров. Размер -прогара.

Есть примерные расщеты. Для топок и по ТРОЛу. А так же - что хотим отопить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть примерные расщеты. Для топок и по ТРОЛу. А так же - что хотим отопить?

я понимаю за спасибо ничего не делается какой вариант получить схемы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так в аккумуляторах вообще угол под 180 градусов что меня и смущает

просто пока есть возможность переделать и добавить аккумулятор если он действительно эффективен и не нарушится тяга

Я не спеціаліст в тих штуках, але ця працює, без шибера, з акумуляцією, дим ходить вниз.Ж-)

media-share-0-02-05-9672ebb573981c98797e7a983a88dfa1c06a92d7ff8f11306abfeed5ebc9c82a-ba35641f-cc.thumb.jpg.ed56f1a5baa1e5ec0e226379ca8d192d.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не спеціаліст в тих штуках, але ця працює, без шибера, з акумуляцією, дим ходить вниз.Ж-)

а минимальная длинна дымохода с аккумулятором должна увеличиваться?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я понимаю за спасибо ничего не делается какой вариант получить схемы?
Из чего собираетесь делать аккмулятор.?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а минимальная длинна дымохода с аккумулятором должна увеличиваться?

Це питання в загальному складне, тому я не буду на нього відповідати у притаманній мені манері, бо простиня.

Натомість покажу, як ця ж топка ефективно працювала до встановлення теплоблока.

Відео не про те, але суть передає вірно, тобто ефективне користування на менших потужностях:

Пошукайте на форумі ще десь було моє відео про режими роботи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це питання в загальному складне, тому я не буду на нього відповідати у притаманній мені манері, бо простиня.

Натомість покажу, як ця ж топка ефективно працювала до встановлення теплоблока.

Відео не про те, але суть передає вірно, тобто ефективне користування на менших потужностях:

Пошукайте на форумі ще десь було моє відео про режими роботи.

дякую за вiдео мiй hoxter працюе не гiрше але зараз насолоджуватись вогнем не час хотiлося б вияснити незрозумiлi питання

 

Добавлено через 36 минут

варіантів кілька: окремо, із зазором і пристінний

ось це пристінний варіант

[ATTACH]559263[/ATTACH]

я купив австрійську суміш Аустрофлам, не пригадую назви, а на що краще канали ставити, а на що стінки це краще в GIM спитати

я бачу ви серйозно займались гiпокаустом може ви вiдповiсте яка мiнiмальна висота димоходу мае бути у моему hoxter з теплоаккумулятором у характеристиках про димохiд нема нiчого i чи потребуе встановлення теплоаккумулятора збiльшення висоти димоходу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а чим переключаеться хiд газiв?
я планую робити по такій схемі

чорна труба над акумулятором і є літнім ходом, а в ній по центру є заслонка.

а в самому акумуляторі всередині внизу робите зрізи під 45градусів щоб диму легше. ПО ТРОЛ загальна сума кутів щось біля 1000 градусів допускається здається, завтра точно гляну.

ПО довжині димоходу вертикальному не знаю, теж гляну, думаю проблем немало би бути, якщо напряму працює добре. Я це не вивчав питання.

і ще, перечитавши купу тем на форумах і ТРОЛ, і інструкції до топок,я розумію, що виробники дуже перестраховуються від дурака. Відхилення в 20-30% норма, в ТРОЛ постійно на таке натикаюсь. Інакше були б тисячі рекламацій. Тут таке надивишся, тонни цегли, по 8 метрів щитків, каналів, а нічо працює)) питання тільки в ефективності

 

Добавлено через 21 минуту

тут вже не RATHовський акумулятор, а КМС Ортнера. Дорогі зараза штуки, але теплопровідність там 3.2 Вт/м*К, а в шамоту тільки 0,9 приблизно при 200 градусах, по теплоємності вони схожі із шамотом - біля 1. Це означає, що вони дуже добре знімають тепло. Я був напевно неправий, коли казав що з шамоту треба коротші, виходить навпаки. Тому спокійно ставте 2,5 -3 м.п. із шамоту і має бути добре. Практики, якщо неправий, виправляйте.

на 54 секунді видно заслонку, вона правда одночасно перемикає прямий і довгий хід. Я б таку не ставив, краще просту на центр горизонтальної труби приблизно. так надійніше, як на мене.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а минимальная длинна дымохода с аккумулятором должна увеличиваться?

нет. длинна дымохода не зависит от наличия аккумулятора

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я планую робити по такій схемі

чорна труба над акумулятором і є літнім ходом, а в ній по центру є заслонка.

а в самому акумуляторі всередині внизу робите зрізи під 45градусів щоб диму легше. ПО ТРОЛ загальна сума кутів щось біля 1000 градусів допускається здається, завтра точно гляну.

ПО довжині димоходу вертикальному не знаю, теж гляну, думаю проблем немало би бути, якщо напряму працює добре. Я це не вивчав питання.

і ще, перечитавши купу тем на форумах і ТРОЛ, і інструкції до топок,я розумію, що виробники дуже перестраховуються від дурака. Відхилення в 20-30% норма, в ТРОЛ постійно на таке натикаюсь. Інакше були б тисячі рекламацій. Тут таке надивишся, тонни цегли, по 8 метрів щитків, каналів, а нічо працює)) питання тільки в ефективності

 

Добавлено через 21 минуту

тут вже не RATHовський акумулятор, а КМС Ортнера. Дорогі зараза штуки, але теплопровідність там 3.2 Вт/м*К, а в шамоту тільки 0,9 приблизно при 200 градусах, по теплоємності вони схожі із шамотом - біля 1. Це означає, що вони дуже добре знімають тепло. Я був напевно неправий, коли казав що з шамоту треба коротші, виходить навпаки. Тому спокійно ставте 2,5 -3 м.п. із шамоту і має бути добре. Практики, якщо неправий, виправляйте.

на 54 секунді видно заслонку, вона правда одночасно перемикає прямий і довгий хід. Я б таку не ставив, краще просту на центр горизонтальної труби приблизно. так надійніше, як на мене.

дякую але в мене димохiд вертикально над топкою така схема не пiдiйде а обовязково лiтнiй хiд? а якщо з топки в аккумулятор i з аккум в димохiд? можуть бути проблеми при розтопцi?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дякую але в мене димохiд вертикально над топкою така схема не пiдiйде а обовязково лiтнiй хiд? а якщо з топки в аккумулятор i з аккум в димохiд? можуть бути проблеми при розтопцi?

зробіть вертикальний літній хід, стоп, а де у Вас конденсатозбірник? спитайте краще GIM, у нього досвіду багато і були рішення по таким питанням мені здається

і ще, Ви памятаєте про збільшення стінок зовнішніх? у Вас ж дизайнерські обмеженя були ну або відкривати решітки і отримувати дофіга тепла за маленький проміжок часу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

. Я б таку не ставив, краще просту на центр горизонтальної труби приблизно. так надійніше, як на мене.

Надо ставить такую заслонку как на видео,только на втором видео она не правильно стоит а на первом правильно. Можно и без прямого хода. На первом камин не хочет гореть нормально поэтому и дверь приоткрыта и это при том что использовали верхний розжиг.

ПС. Двойная заслонка в закрытом положении сохраняет тепло в дымообороте

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

але димоборот схему можна дивитись, десь по півтора метра висоти вверх/вниз, як в інструкції

 

Добавлено через 2 минуты

ПС. Двойная заслонка в закрытом положении сохраняет тепло в дымообороте
ага, ставити на виході з димобороту? логічно
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зробіть вертикальний літній хід, стоп, а де у Вас конденсатозбірник? спитайте краще GIM, у нього досвіду багато і були рішення по таким питанням мені здається

і ще, Ви памятаєте про збільшення стінок зовнішніх? у Вас ж дизайнерські обмеженя були ну або відкривати решітки і отримувати дофіга тепла за маленький проміжок часу

конденсатозбiрник на топцi i далi по прямiй труба

я так подумав поки не закiнченi гiпсокартоннi роботи можна малою кровью переробити збiльшивши шамотний каркас

дизайн трохи пострадае але надiюсь теплоаккумулятор цього коштуе якщо вiн дiйсно додасть акумуляцiю тепла

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...