Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Інформація про температуру, через Lan

Tadex

Рекомендовані повідомлення

и хотелось бы ещё датчик давления в СО, но это уже фантастика

 

Никакой фантастики.

$9.90 на Aliexpress

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

жигулевский от ваза, датчик давления вообще дешевый.

и китайский на него похож.

 

Добавлено через 4 минуты

По Киеву в среднем за 50грн/мес глухой нат легко превращается в красивый белый ай-пи.

тогда интернетовская шняга вообще не нужна. у меня когда в квартире свет пропадал наприимер - то воля конечно не работала. потом инет от киевстара был там же, аналогично: нет света - нет интернета. а 50 грн - не проблема..

это я к бОООльшой надежности украинских лан сетей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бОООльшой надежности украинских лан сетей.

У меня в селе o3. Пользуюсь ~2 года. По моей статистике даунтайм за год составил 38.7 часа. Что меньше 1% от общего времени. Лично для меня надежность достаточная.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня в селе o3. Пользуюсь ~2 года.

может не всем так везет, у вас неплохая статистика если вы все отключения видели. а если например вас зимой нет и вы не видели ни зимних, ни в грозу и т.д.. - то это обычное дело. Я такие отключения регулярно наблюдаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у вас неплохая статистика если вы все отключения видели

У меня свой мониторинг снаружи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня когда в квартире свет пропадал наприимер - то воля конечно не работала. потом инет от киевстара был там же, аналогично: нет света - нет интернета. а 50 грн - не проблема..

это я к бОООльшой надежности украинских лан сетей.

 

У бабушки в деревне gsm работает только тогда когда погода хорошая. Как только дождь - все, опа..

это я к бОООльшой надежности украинских gsm операторов.

:D:D:D:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У бабушки в деревне gsm работает только тогда когда погода хорошая. Как только дождь - все, опа..

ну да.. тока я думаю там об интернете в дерёвне вообще ни одним ухом не слышали..

или у баьушки видеонаблюдение через лан сеть сделано??

 

так что мимо, мимо...

 

а надежный инет даже в киевской обл. - это исключение, чем правило.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
скажіть, а є системи, які дозволили би з датчиків у погрібі і гаражі виводити інформацію на панель в будинку? можливо через распбері можна організувати? але відстань від датчиків до будинку до 10 метрів
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажіть, а є системи, які дозволили би з датчиків у погрібі і гаражі виводити інформацію на панель в будинку? можливо через распбері можна організувати? але відстань від датчиків до будинку до 10 метрів

 

Якщо є живлення та інет то подивіться на SONOFF TH10 з сумісними датчиками. Ну і виводьте на смартфон під керуванням андроід чи яблока або на планшет з цими самими операційними системами. Працює доволі точно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я провів туда два коаксіала - один для інтернета, другий щоб передати 12В. А де можна придбати його і датчики. Щось українських сайтів не знаходжу. В ідеалі якби виводити на панель. Її планую закріпити у серверній (котельній),

Можливо хтосьзнає яка максимальна довжина кабелю на от-таких приладах? чи можна винести датчик на 10-20 метрів від самого приладу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коаксіали? Це телевізійний антенний дріт?

 

А не шукайте на українських сайтах. Купуйте у виробника на Аліекспрес. Навіщо кормити перекупників?

 

Стосовно довжини кабелю, то теоретично він може бути до 100 метрів так як використовується протокол І2С. Я зустрічав опис як подовжували шнур датчиків температури до 10 метрів використовуючи екранований трижильний дріт.

 

Що саме Ви маєте на увазі кажучи про "панель"? Це пристрій під якоюсь операційною системою чи просто світлодіодний семисекційний індикатор? Якщо друге, то є невеличкі термометри які коштують 5-10$ на тому ж Аліекспресі. Щось подібне я ще бачив в автомагазинах які продають дріб'язок як автомобільний термометр з виносним датчиком.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

панель -

просто світлодіодний семисекційний індикатор

 

Коаксіали? Це телевізійний антенний дріт?

мав на увазі виту пару FTP

 

Я зустрічав опис як подовжували шнур датчиків температури до 10 метрів використовуючи екранований трижильний дріт.

лінк не памятаєте?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скажіть, а є системи, які дозволили би з датчиків у погрібі і гаражі виводити інформацію на панель в будинку? можливо через распбері можна організувати? але відстань від датчиків до будинку до 10 метрів

Если на экран, то себе взял вот ткое чудо;

ru.aliexpress.com/item/Digoo-DG-TH8380-Wireless-Thermometer-Hygrometer-Touch-Screen-Weather-Station-Thermometer-Outdoor-Forecast-Sensor-Clock/32816265031.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.C4WGwC

Выводит на экран по радиоканалу до 3-х датчиков температуры и влажности. есть и другие на большее количество датчиков.

Ну и SONOFF TH10 тоже прикольная штука. поставил на бойлер. Работает

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...