Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Труднощі вибору каміна

vas1a

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня.

 

Спочатку хотів взяти, як я думав на той момент, французьку топку UNIFLAM 860 EVO (ціна питання ~1300євро). Потім начитавшись різних форумів та відгуків (відкинув дешевих польських виробників, та "похитнулась довіра" до французьких виробників) та зайшов в тупик в питанні вибору каміна. Почав розглядати варіанти Nordpeis N-20(~1200євро) чи Dovre 2175CBSC(~1400євро). Далі, напевно як і кожен хто вибирає камін, я почав розглядати варіанти від Austroflamm, Jotul і навіть десь проскакують думки над Brunner. Але відповівши собі питання коли, для чого і як часто я буду його використовувати остаточно зрозумів, така ціна за камін для мене не прийнятна.

 

Отже, використовуватись буде пару днів на тиждень (субота-неділя, можливо десь колись в робочий день вечорами) і пару цілих днів на свята (з 1 по 7 січня).

Основна ціль це естетичне задоволення та додатковий обігрів приміщення. Площа приміщення де знаходиться камін 26 м2+коридор 5 м2+сходи ~3 м2. Загальна площа будинку 120 м2. Димохід гільзований і планується підвід повітря з вулиці до каміну. Спеціальний розвід тепла по інших кімнатах не планується. Обовязково, має бути пряме скло з хорошою системою очищення (хоча на таке тяжко розраховувати при ціні до 1700 євро).

 

Тому питання що краще UNIFLAM 860 EVO, Nordpeis N-20, Dovre 2175CBSC чи щось інше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому питання що краще UNIFLAM 860 EVO, Nordpeis N-20, Dovre 2175CBSC чи щось інше?

Це перший Ваш камін в житті? Варто одразу зрозуміти, що система чистого скла для естетичного задоволення є головним пріоритетом, а щоб менше бабратись з попелом та витратою дров, слід обирати подову топку. З огляду на це, все ж краще збирати на Hoxter чи Austroflamm 2.0. Може знайдете по акції, чи якось інакше, але це очевидно кращі рішення, ніж ведра під східних славян. Бюджет не зводиться до топки і різниця насправді між топкою "так собі" і "нормально" буде в межах 10% бюджету проекту, але конструктивна різниця колосальна!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це перший Ваш камін в житті?

Так, камін перший тому і вибираю його дуже ретельно. Як то кажуть не один форум пролопатив :)

 

Бюджет не зводиться до топки і різниця насправді між топкою "так собі" і "нормально" буде в межах 10% бюджету проекту, але конструктивна різниця колосальна!

Ну саме топка це основна стаття витрат. А різниця між Austroflamm 2.0 і тими топками що я вказав приблизно 30-40%. І які переваги будуть коли обрати камін на тих 30% дорожче?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бюджет не зводиться до топки і різниця насправді між топкою "так собі" і "нормально" буде в межах 10% бюджету проекту, але конструктивна різниця колосальна!

 

Все же на 10% не тянет, даже моя недорогая тянет под 50%, но это со своей работой, со специалистом бы 25-30%. А топка за 1300 и 10% - интересно увидеть пример калькуляции, т.к. один каминщик показывал мне мраморные облицовки по 2-15куе, но вцелом такое и за бесплатно не ставил бы так что поулыбался и всерьез не учел даже.:) хотя если дельта между 1300 и 1500 то да - несущественно будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому питання що краще UNIFLAM 860 EVO, Nordpeis N-20, Dovre 2175CBSC чи щось інше?

 

краще з новорічною знижкою Spartherm mini r1v-4s як що є можливість добавити до Dovre 2175CBSC 450 евро

09249d78b574e2ed805aef8162b3c6c8.jpg.26c7784661ac11ab067a3992d7b1f402.jpg

d989289303a0fe602244110e732135a8.jpg.efc93a467be48b0366f582f1b6b88475.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

краще з новорічною знижкою Spartherm mini r1v-4s як що є можливість добавити до Dovre 2175CBSC 450 евро

 

Дякую за пропозицію, на жаль, даний варіант не дуже вписується в запланований дизайн (шукаю камін, в якого скло більше по ширині ніж по висоті, ось як Spartherm Mini S) а там вже зовсім інша ціна.

 

Буду шукати новорічні знижки на Spartherm, Austroflamm 2.0 чи Jotul 570 в районі 1700 євро. А якщо не знайду, протягом декількох тижнів, тоді обиратиму один із трьох дешевших варіантів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за пропозицію, на жаль, даний варіант не дуже вписується в запланований дизайн (шукаю камін, в якого скло більше по ширині ніж по висоті, ось як Spartherm Mini S) а там вже зовсім інша ціна.

 

Буду шукати новорічні знижки на Spartherm, Austroflamm 2.0 чи Jotul 570 в районі 1700 євро. А якщо не знайду, протягом декількох тижнів, тоді обиратиму один із трьох дешевших варіантів.

 

нові моделі по Dovre не розглядали

kaminhouse.com.ua/kamin/item/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0-dovre-vista-900?category_id=73

kaminhouse.com.ua/kamin/item/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0-dovre-vista-800?category_id=73

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нові моделі по Dovre не розглядали

kaminhouse.com.ua/kamin/item/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0-dovre-vista-900?category_id=73

kaminhouse.com.ua/kamin/item/%D0%BA%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D1%82%D0%BE%D0%BF%D0%BA%D0%B0-dovre-vista-800?category_id=73

 

Дуже цікаві варіанти, але чомусь дивує, що ці нові моделі дешевші за 2175 та 2180. І ці нові топки стальні і мали би бути дорожчим? Якось дивно получається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за пропозицію, на жаль, даний варіант не дуже вписується в запланований дизайн (шукаю камін, в якого скло більше по ширині ніж по висоті, ось як Spartherm Mini S) а там вже зовсім інша ціна.

 

Буду шукати новорічні знижки на Spartherm, Austroflamm 2.0 чи Jotul 570 в районі 1700 євро. А якщо не знайду, протягом декількох тижнів, тоді обиратиму один із трьох дешевших варіантів.

 

З 1 числа йде знижка від Jotul на I-570, ціна зараз 1717євро. Так що велком до нас))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Буду шукати новорічні знижки на Spartherm, Austroflamm 2.0 чи Jotul 570 в районі 1700 євро. А якщо не знайду, протягом декількох тижнів, тоді обиратиму один із трьох дешевших варіантів.

 

Якщо Вам підходить топка без пакування зі стенду, то в наявності є Austroflamm 75-57k та Jotul 570.

Можемо ціну обговорити особисто.

Можливе пакування на транспортній компанії (якщо Ви не з Києва).

Також є моделі в упаковці, але зі стенду ціна буде набагато приємнішою ніж усі новорічні чи планові акції.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо Вам підходить топка без пакування зі стенду, то в наявності є Austroflamm 75-57k та Jotul 570.

Можемо ціну обговорити особисто.

Можливе пакування на транспортній компанії (якщо Ви не з Києва).

Також є моделі в упаковці, але зі стенду ціна буде набагато приємнішою ніж усі новорічні чи планові акції.

 

а гарантія яка буде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Така сама, як у всіх :flag1:

 

"Всі" діляться на два види. 1. Везуть контрабас, продають дешевше дилерської ціни. 2.Є дилерами, продають за рекомендованою Jotul ціною (вона зараз 1717євро) і мають сертифікат на монтаж виробів Jotul для гарантії на виріб 25 років.

Судячи з того, що Ви демпінгуєте, прикриваючись стендом, то відноситесь скоріше до першої категорії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Всі" діляться на два види. 1. Везуть контрабас, продають дешевше дилерської ціни. 2.Є дилерами, продають за рекомендованою Jotul ціною (вона зараз 1717євро) і мають сертифікат на монтаж виробів Jotul для гарантії на виріб 25 років.

Судячи з того, що Ви демпінгуєте, прикриваючись стендом, то відноситесь скоріше до першої категорії.

 

Судячи з того, що Ви пишете в усіх темах про Jotul, то Ви тільки що "закохалися, чи познайомилися" з продукцією Jotul і це для Вас тепер панацея для усіх оточуючих! Як в аптеці, коли треба продати усім одного виробника ліки!

Я займаюсь різними брендами і розпродаю стенд, якщо Вас це не влаштовує можете викинути кругленьку сумму євро і викупити в мене одним махом усе!

А просто писати якусь .....чепуху не треба!

І наїзди робити на усіх і уся теж не треба.

Я багато монтую різних брендів, навіть які ніколи на продавав, і знаю які є рекламації на різні моделі. У кожному бренді, навіть самому дорогому, є

невдалі моделі з точки зору технічного рішення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Судячи з того, що Ви пишете в усіх темах про Jotul, то Ви тільки що "закохалися, чи познайомилися" з продукцією Jotul і це для Вас тепер панацея для усіх оточуючих! Як в аптеці, коли треба продати усім одного виробника ліки!

Я займаюсь різними брендами і розпродаю стенд, якщо Вас це не влаштовує можете викинути кругленьку сумму євро і викупити в мене одним махом усе!

А просто писати якусь .....чепуху не треба!

І наїзди робити на усіх і уся теж не треба.

Я багато монтую різних брендів, навіть які ніколи на продавав, і знаю які є рекламації на різні моделі. У кожному бренді, навіть самому дорогому, є

невдалі моделі з точки зору технічного рішення.

 

Супер. То яка гарантія?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Супер. То яка гарантія?

 

Раніше гарантія була 10 років.

Тепер 2 роки при купівлі в офіційного представника Jotul і встановленні самотужки або з залученням третіх осіб.

25 років, якщо продукція куплена та змонтована офіційним дилером Jotul.

 

Тож повторюсь з поправкою ...."гарантія, як у всіх дилерів Jotul".

Успіхів!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Всі" діляться на два види. 1. Везуть контрабас, продають дешевше дилерської ціни. 2.Є дилерами, продають за рекомендованою Jotul ціною (вона зараз 1717євро)

 

Да ну не правда ваша. Для любого товара есть еще и третья категория - дилеры, которые в прайсах и на сайтах ставят рекомендованую производителем цену, но могут при этом подвинуться в цене (в счет своей наценки) и продать дешевле рекомендованой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да ну не правда ваша. Для любого товара есть еще и третья категория - дилеры, которые в прайсах и на сайтах ставят рекомендованую производителем цену, но могут при этом подвинуться в цене (в счет своей наценки) и продать дешевле рекомендованой.

 

Вы правы. Просто я их по умолчанию отношу ко второй категории.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Тому питання що краще UNIFLAM 860 EVO, Nordpeis N-20, Dovre 2175CBSC чи щось інше?

 

У нас Nordpeis N-20. Пятый сезон пошел. Ооочень довольны. Подвод воздуха сделан снаружи прямо в топку. Качество горения выше всяких похвал.

По двум другим претендентам ничего не скажу...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Дуже цікаві варіанти, але чомусь дивує, що ці нові моделі дешевші за 2175 та 2180. І ці нові топки стальні і мали би бути дорожчим? Якось дивно получається.

 

візьміть Гаврилівську якусь і не парьтесь, я сам поспішив і взяв іншу, не гіршу абсолютно, але якби ще буквально пару днів не купував, то взяв би все таки Гаврилівську.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

візьміть Гаврилівську якусь і не парьтесь, я сам поспішив і взяв іншу, не гіршу абсолютно, але якби ще буквально пару днів не купував, то взяв би все таки Гаврилівську.

 

як що бути байдужим до каміну можна не паритись але при виборі існує дуже багато моментів які розжовуються на цьому форумі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як що бути байдужим до каміну можна не паритись але при виборі існує дуже багато моментів які розжовуються на цьому форумі

 

Я висловив свою думку щодо питання дописувача.

Без "жування", яке ви так любите.

 

Гаврилівські топки (G&S) на мою переконливу думку є дуже хорошим і надійним продуктом. Ваша думка, як і Ваші "розжовування" мене особисто не цікавлять.

 

G&S - це хороша правильна річ, і впевнений що в найближчому майбутньому цей продукт повністю замінить в Україні інші закордонні аналоги.

 

А Ви T-Kiev "розжовуйте" далі, я Вам цього робити не заважаю, хоча направді "розжовувати" має право лише виробник, а не клєрк який сам нічого не виробляє, а лише продає продукт інших виробників, тому "розжовуйте" не мені, я цього давно не потребую, і відповідь моя адресована була не Вам.

 

Всього вам доброго.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я висловив свою думку щодо питання дописувача.

Без "жування", яке ви так любите.

 

Гаврилівські топки (G&S) на мою переконливу думку є дуже хорошим і надійним продуктом. Ваша думка, як і Ваші "розжовування" мене особисто не цікавлять.

 

G&S - це хороша правильна річ, і впевнений що в найближчому майбутньому цей продукт повністю замінить в Україні інші закордонні аналоги.

 

А Ви T-Kiev "розжовуйте" далі, я Вам цього робити не заважаю, хоча направді "розжовувати" має право лише виробник, а не клєрк який сам нічого не виробляє, а лише продає продукт інших виробників, тому "розжовуйте" не мені, я цього давно не потребую, і відповідь моя адресована була не Вам.

 

Всього вам доброго.

 

Шановний nayerskeyak для того щоб розбиратися в конструкціях і якості камінних топок не обовязково бути виробником. Я добре знайомий з продукцією G&S топки якісні і вартість справедлива:flag1:. Ви б краще розповіли чому придбали іншу топку і з яких причин. Ціково прсто чому іншим даете пораду не паритись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний nayerskeyak для того щоб розбиратися в конструкціях і якості камінних топок не обовязково бути виробником. Я добре знайомий з продукцією G&S топки якісні і вартість справедлива:flag1:. Ви б краще розповіли чому придбали іншу топку і з яких причин. Ціково прсто чому іншим даете пораду не паритись.

 

Все дуже просто. Я взяв трошки дешевшу за гаврилівську. Але за іронією долі через два дні випадково зайшовши в інший магазин побачив ту дорожчу гаврилівську у продажі з виставки на зі знижкою близько 35% .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все дуже просто. Я взяв трошки дешевшу за гаврилівську. Але за іронією долі через два дні випадково зайшовши в інший магазин побачив ту дорожчу гаврилівську у продажі з виставки на зі знижкою близько 35% .

 

знаючи правельну політику ведення бізнесу і контролю демпінга G&S -35% на їхню продукцію отримати навіть з виставки не реально.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...