Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Структура і будова фундамента по проекту

Yaroslav-x777

Рекомендовані повідомлення

Фундамент хочу залити як кажуть своїми руками для економії фінансів (зборка опалубки, розкидання і в'язання арматури ну і бетон з міксера), будуюся по проекту. Допоможіть будь-ласка зрозуміти через скільки см. кладеться горизонтальна, вертикальна і поперечна арматура, і як розуміти "шаг 600мм. в шахматном порядке?(див. фото) Цоколь - 0,67см. Дякую.

1-1.jpg.c51684c7f396ea8bdc510b8ff9726659.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вертикально-поперечная арматура (которая в виде рамок) через каждые 600мм, в шахматном порядке значит, что одна рамка ниже, следующая выше на ряд продольной арматуры (пунктиром обозначена).

Цоколь -0.67 - все размеры отсчитываются от чистового пола.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що означає бетонна підготовка 10 см.(я так розумію це та сама подушка яку роблять з піска + щебінь)? Спочатку потрібно утрамбувати грунт на глубині 1.30 а потім без піска і щебня залити 10см. бетоном марки В7.5 під подушку? зачекати нехай застине тиждень, другий а потім уже в'язати арматуру, опалубку і т.д.?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бетоном марки В7.5 під подушку? зачекати нехай застине тиждень, другий а потім уже в'язати арматуру, опалубку і т.д.?

Именно так, если Вы хотите строить по проекту!:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фундамент хочу залити як кажуть своїми руками для економії фінансів

Щось мені підказує, що якщо немає досвіду, то навряд чи зекономите. Косяки будуть обов'язково а виправлення їх = гроші і час. Для виставлення опалубки та в'язання арматури, не кажу уже про розрахунок навантаження, потрібні хоч якісь навички. Або найміть когось або використайте простішу технологію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не кажу уже про розрахунок навантаження, потрібні хоч якісь навички

Дякую за відповідь) але розраховувати мені нічого не потрібно, в мене є повноцінний проект будинку де вже все розраховано і по якому і збираюся будуватися не відходячи від нього.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, "постою, послушаю". У меня тоже на руках проект от z500 (судя по изображению, у Вас он из этого бюро). Строить буду не своими руками, но хочу вникнуть во все нюансы, потому как судя по всему контролировать процесс придется мне.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня тоже на руках проект от z500 (судя по изображению, у Вас он из этого бюро)

Не хочу робити рекламу, але проект з ТМВ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...