Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

растаможка самостоятельно

magary4

Рекомендовані повідомлення

живу в Германии хочу родным машину привезти типа октавии, не специально ехать за ней, а просто купить на месте в городе где я живу и поехать на ней в Украину вместо привычного самолета, кто-то знаком с процедурой? у кого не спрашиваю, все говорят про каких-то брокеров итд в итоге финальная цена непредсказуема

 

а я точно знаю что могу оформить машину на себя взяв транзитные номера и уплатить все сборы при пересечении границы. собственно если цена меня не будет устраивать, я просто скажу "спасибо" и поеду назад и оставлю авто себе

 

может кто лично сталкивался или есть знакомые у которых разузнать можно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брокер в данное время самый дешевый и быстрый вариант растаможки авто, стоимость услуг от 150 баксов, самостоятельно растаможить авто в Украине - это из области фантастики...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Обратитесь к брокерам, будет дешевле.

Как минимум для оформления декларации, нужно программное обеспечение.

На каждой границе есть местные брокера, которые помогут с оформлением.

Если нужно больше информации могу проконсультировать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Консультируйте буду благодарен, скиньте номер в личку наверное

 

Добавлено через 2 минуты

Я скоро буду на границе (еду из Украины) заехал бы к местным брокерам

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

живу в Германии хочу родным машину привезти типа октавии, не специально ехать за ней, а просто купить на месте в городе где я живу и поехать на ней в Украину вместо привычного самолета, кто-то знаком с процедурой? у кого не спрашиваю, все говорят про каких-то брокеров итд в итоге финальная цена непредсказуема

 

а я точно знаю что могу оформить машину на себя взяв транзитные номера и уплатить все сборы при пересечении границы. собственно если цена меня не будет устраивать, я просто скажу "спасибо" и поеду назад и оставлю авто себе

 

может кто лично сталкивался или есть знакомые у которых разузнать можно

 

в вашому точному знанні ви помиляєтесь, не вийде просто вїхати щось там заплативши на кордоні..

Авто зняте з обліку в Німеччині вїде в Україну лише після оформлення попередньої декларації і безготівкової сплати митних платежів. Попередню декларацію оформить митний брокер в програмі лише після сплати вами митних платежів (початковий орієнтир 30% від вартості)

Самостійно я пробував розібратись, простіше 200 дол брокеру заплатити.

 

А по зборам : 30% від вартості авто по купчій (при умові, що ціну не піднімуть митники)+акциз( залежить від року випуску, типу і обєму двигуна)...далі сертифікація, ПФ.

Чи піднімуть ціну чи ні заздалегіть знати ви не будете, тільки при митному оформленні на митниці призначення в вашому місті. Тобто повернутись у вас уже не вийде, тим паче , що до перетину кордону ви вже сплатите попереднє розмитнення .

 

PS Собі гнав авто, вивчив нюанси цієї непростої справи.

Додайте до ціни 45-50% , маєте вписатись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по зборам : 30% від вартості авто по купчій (при умові, що ціну не піднімуть митники)+акциз( залежить від року випуску, типу і обєму двигуна)...далі сертифікація, ПФ.

Чи піднімуть ціну чи ні заздалегіть знати ви не будете, тільки при митному оформленні на митниці призначення в вашому місті. Тобто повернутись у вас уже не вийде, тим паче , що до перетину кордону ви вже сплатите попереднє розмитнення .

ь

 

щоб не підвищували, для цього й потрібний бувалий вовк на таможні в виді брокера.

приходилось часто бувати на місцевих. то наш брокер навіть по якісь дрібниці типа дискету віддати без 10 баксів не йшов. знав всіх,тому й 3 фури розмитнювались без геморою і підвищення відсотку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...