Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дайте пораду по деяким моментам стяжки ТП

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

1549257264_.thumb.jpg.1ae1abb66b4745f0371178476d31b35a.jpg

На фото як зміг розмалював два проблемні вузли стяжки ТП.

 

Вузол №1:

Торець ТП буде сходинкою. Як його правильно зробити? Думав сантиметрів 10 недокладати ЕППС, щоб торець був повністю бетонним... Хто що порадить?

Цей вузол важливий для мене, бо він зустрінеться мені в трьох містах (не тільки на сходах.

 

 

Вузол №2:

Планую відрізати ТП від вулиці такою проставкою з ГБ під дверима. Може будуть зауваження чи поради по цьому місцю?

 

ПС: фінішне покриття - плитка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 узел-мыслите верно,бетон должен соеденятся с бетоном,5 см достаточно.Если хотите ещё сильнее перебздеть,особенно на улице,то заанкерите кусочками арматуры.

2 узел-мыслите не правильно,газоблоку там не место,любые двери устанавливаются на 2 опорные точки по краям,а всё остальное пространство заполняется вплотную ЭППСом.Опорные точки это в идеале дубовые бруски со стандартными пластиковыми регулировочными клиньями.Но редкие монтажники так делают,да и оно в принципе не важно,т.к. это реально точки в плоскостях откосов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2028365412_2.thumb.jpg.52472601f034e4e69d1a5d7c0ff84205.jpg

 

Під дверима заміняємо ГБ на ЕППС.

Край заливаємо без ЕППСа на 7см (щоб в шир було як і в висоту) і садимо його на костилики з арматури забиті в панель.

 

Впринципі все подобається - виникає лише одне питання - чи то не є страшно що плита ТП стане нерухомою, а жорстко прив"язаною в цьому місті?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Страшно коли той торец буде рухатись,я так стандартно роблю усі виходи на другий поверх та торци террас та площадок перед вхідними дверима,проблем жодних не було.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1092794164_.jpg.dad0d4a72e50c947e456f8ba79e8c491.jpg

 

Ще питання:

 

в мене на кожну кімнату припадає свій контур. Відповідно демпферной лєнтой я розділятиму плити ТП в дверних пройомах. Але в гостинній в мене буде два контури. Наскільки я розумію їх треба розділяти, тобто закладати демпферну лєнту по середині кімнати, розділяючи її таким чином на дві плити.

 

Чи обов"язково це робити і чи можна уникнути цього? Щоб два контури були в одній плиті. Щоб класти плитку на одну плиту, без стика... Чи таки краще розділити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если коротко,ни какой демпфер в проёмах, и тем более посередине комнаты, нафиг не нужен.Если хотите углублённо то почитайте размещённую в начале каждой страницы темы о стяжках инфу о керлинге или посмотрите с фото весь процесс и пояснения которые я недавно давал в другой теме https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=228564&page=20
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...