Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор трубы для теплого пола (Фадо, Гиакомини и т.д)

vale3

Рекомендовані повідомлення

... с правильными шрифтами на трубе, заметьте :)

это важно.

 

тільки як труба pex-a може коштувати 10грн за метр я хз

це отбраковка?

 

Добавлено через 7 минут

тільки як труба pex-a може коштувати 10грн за метр я хз

це отбраковка?

 

rozetka.com.ua/ua/73696071/p73696071/

уже скоро рехау будут так роздавати)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что скажете плохого или хорошего про sanha multiFit flex/3fit, сейчас надо доматать чуть меньше 300 метров на 4 контура, в пристройке, в основном доме три отопительных сезона отработала, температура подачи в этом отопительном сезоне не превышала 32 градуса, как и три года назад смущает только низкая цена :-)

[ATTACH]659417[/ATTACH]

Пан murava сильно извиняюсь за навязчивость, можете что то сказать про эту трубу ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пан murava сильно извиняюсь за навязчивость, можете что то сказать про эту трубу ?

 

Это хорошая труба, у нее ровная четкая геометрия и без шва, но где Вы ее взяли? :)

 

К нам sanha официально не завозили, разве что что-то резко изменилось в последнее время.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

sitek.ua/pex/pex-truby/pe-rt-al.html

який толк від такої труби для ТП?

 

Pavel.ya9 скажіть будь ласка яку ціль Ви переслідуєте тут коли запитуєте за дешеві труби чи труби зроблені в Україні, маєте бажання що хтось Вам їх тут порекомендує чи скаже що дуже це хороше? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Pavel.ya9 скажіть будь ласка яку ціль Ви переслідуєте тут коли запитуєте за дешеві труби чи труби зроблені в Україні, маєте бажання що хтось Вам їх тут порекомендує чи скаже що дуже це хороше? :)

тому, що про труби Українського виробника запитують на форумі, а відповідей так і не отримають, чи Ви вважаєте що я щось погане роблю?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тому, що про труби Українського виробника запитують на форумі, а відповідей так і не отримають, чи Ви вважаєте що я щось погане роблю?

 

так монтажники мабуть не ризикують своїм іменем, репутацією та й фінансами щоб тестувати вітчизняні труби на клієнтах. але бачачи наприклад якість дротів для електропроводки українського виробництва де присутні ДСТУ і т.д.. вони там умудряються здешевити (тут є відповідна тема на форумі), то що вже казати про труби які вроді й немають жорстких настанов як їх монтувати виробляти і т.д... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так монтажники мабуть не ризикують своїм іменем, репутацією та й фінансами щоб тестувати вітчизняні труби на клієнтах. але бачачи наприклад якість дротів для електропроводки українського виробництва де присутні ДСТУ і т.д.. вони там умудряються здешевити (тут є відповідна тема на форумі), то що вже казати про труби які вроді й немають жорстких настанов як їх монтувати виробляти і т.д... :)

 

якщо брати продукцію заводу ЗЗЦМ то її використовую для монтажу багато де, я наприклад і взяв їхній кабель по рекомендаціям.

от с трубами халепа((

як би представники наших укр.брендів тут би відписались і росказали , що і як то було би легше)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это хорошая труба, у нее ровная четкая геометрия и без шва, но где Вы ее взяли? :)

 

К нам sanha официально не завозили, разве что что-то резко изменилось в последнее время.

 

Тесть купил на рынке :-) у какого то своего продавца где он обычно всю трехомудию по сантехнике покупает

 

Сейчас искал она есть в магазинах на проме визуально показалось что большая часть львовских но и киевские есть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо брати продукцію заводу ЗЗЦМ то її використовую для монтажу багато де, я наприклад і взяв їхній кабель по рекомендаціям.

от с трубами халепа((

як би представники наших укр.брендів тут би відписались і росказали , що і як то було би легше)

 

по ЗЗЦМ мені теж попався "цікавий" кабель гост ввгнгд плоский, з жилами "синя", "коричн", "чорн". незнаю наскльки це по гост...

 

а так щоб не грати в рулетку з нашими виробниками то купив кабель драка 3*6мм, 3*6+1*6, 3*2,5 , 5*1,5 плюс купа сигнальних вогнестійких і т.д.... поза 2 км

 

трубу рехау раутермс 1 км...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

sitek.ua/pex/pex-truby/pe-rt-al.html

який толк від такої труби для ТП?

Якщо вперше і самі собі робитимите, саме воно. Металлопласт не розгинається назад, як "голий" РЕХ або ПЕРТ. Тобто з простою трубою, яка має пам.ять, працювати тре трохи навиків мати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо вперше і самі собі робитимите, саме воно. Металлопласт не розгинається назад, як "голий" РЕХ або ПЕРТ. Тобто з простою трубою, яка має пам.ять, працювати тре трохи навиків мати.

 

Якщо ТП, то да вперше, а от звичайне радіаторне, сам робив поліпропіленом

 

Добавлено через 2 минуты

по ЗЗЦМ мені теж попався "цікавий" кабель гост ввгнгд плоский, з жилами "синя", "коричн", "чорн". незнаю наскльки це по гост...

 

а так щоб не грати в рулетку з нашими виробниками то купив кабель драка 3*6мм, 3*6+1*6, 3*2,5 , 5*1,5 плюс купа сигнальних вогнестійких і т.д.... поза 2 км

 

трубу рехау раутермс 1 км...

 

я кабель ЗЦЦМ купував серез форум

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо вперше і самі собі робитимите, саме воно. Металлопласт не розгинається назад, як "голий" РЕХ або ПЕРТ. Тобто з простою трубою, яка має пам.ять, працювати тре трохи навиків мати.

 

а можливо їх трубою хтось користувався? по її продають в Єпіцентрі, тільки цінник не гуманний)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день.

Подскажите, пожалуйста, можно для скрепления труб REHAU RAUTHERM S 17х2,0 использовать обычные резьбовые фитинги для металлопластиковых труб.

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу прощения за повторный вопрос.

Т.е. в случае повреждения трубы REHAU RAUTHERM S 17х2,0 для состыковки двух кусков трубы нужен только пресфитинг и специнструмент?

Спасибо за ответ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

а ось чеська труба і не тільки

koer.ua/certificates/

 

а ось sta.ua/ пишуть що і арматура теж добра

Змінено користувачем Pavel.ya9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви трубу обираєте чи рекламуєте?

 

вибираю, можливо хтось використовував

 

так я розумію, що рехау по такій ціні як на форумі , це дуже класно. Але ж не всі ж купують рехау, є і інші виробники.

можливо хтось поділится інформацією)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...