Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Літній будинок з преспективою постійного проживання в майбутньому - можливо?

yuragon

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

 

Ситуація так що на данний момент живемо сім'єю в місті, але "на всякій случай" раніше була придбана ділянка 12.5 сотих під забудову недалеко від міста. Ділянка на новій нарізці яка потроху забудовується, хоча й не дуже інтенсивно - на моїй вулиці з приблизно 25-ти ділянок в двох будинках вже живуть і ще два в завершальній стадії (один з них майже навпроти моєї ділянки), на інших вулицях ситуація трохи краща.

 

Спільними сімейними дебатами дійшли до розуміння що поки діти ходять в школу - зручніше буде жити в місті. Після того як цей стриумуючий фактор перестане існувати - хочу відразу злиняти в свій будинок, звикати до землі так сказати :D. Часу ще трохи є - от і вирішив без поспіху все гарно спланувати і реалізувати.

 

Зараз мене почала гризти нав'язлива ідея - чи можна запланувати повноцінний будинок для постійного проживання, але на першому етапі використовувати йогояк літній (типу дача), а потім провести завершальний етап робіт і вїхати туди жити постійно.

Як я це бачу:

- невеликий будинок (цегла) - 1-й поверх (1 спальня, вітальня, кухня, с/у, топочна і кладовка), мансарда буде виключно гостьова (2-3 спальні і с/у).

- 1-й етап це будинок з обладнаним 1-м поверхом, не утеплений, опалення пічне (але все потрібне підготовлено для організації нормального опалення в майбутньому).

- 2-й етап - утеплення, повноцінне опалення, обладнання мансардного поверху.

 

На першому етапі планується життя в будинку виключно в літній сезон, весна/осінь - вікенди, зима - час від часу навідатися і протопити щоб просушити приміщення. Звичайно що на час відсутності будинок буде під охоронною сигналізацією.

 

Власне питання чи має зміст така схема? В першу чергу цікавить чи не зруйнується сама споруда при описаному вище зимовому режимі з періодичним опаленням? Буду вдячний бдь-яким порадам щодо такої ідеї!

 

P.S. На цьому форумі я менше місяця і звичайно ще не встиг ввесь цей безцінний масив данних проглянути. Отже, швидше за все таке питання тут вже було розглянуто і детально розібрано - в такому випадку дайте посилання на тему і я піду її "курити" :).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз мене почала гризти нав'язлива ідея - чи можна запланувати повноцінний будинок для постійного проживання, але на першому етапі використовувати йогояк літній (типу дача), а потім провести завершальний етап робіт і вїхати туди жити постійно.

 

Була спроба розкрити це питання:

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=181569

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Те що я будують в тому самому дусі ви вже зрозуміли :)

Приєднуйтеся

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...