Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ввід води в будинок з 2 криниць - як правильно?

serg9

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Маю на будові наступну ситуацію - маю 2 криниці, і не знаю, як правильно все зараз зробити. По порядку....

Криниця 1. На етапі початку будівництва, одразу після заливки фундамента (з міксера), для мурування і подальших будівельних робіт, а також, для подальшого водозабезпечення будинку, нами була викопана криниця. Криниця копалася методом буріння - бурова машина викопала ствол у грунті, потім поскладали туди кільця (12 кілець), і все, щасливо вам, вода буде. зробив я глиняний замок, зробив ввід з криниці в будинок (ПЕ труба 32мм через футляр 110 канал. труби на глибині ~1м в грунті), купив глибинний насос, і так ми на цій воді будувалися, заливали стяжки і т.д.

Але, криниця вдалася не дуже вдалою, постійно відчувався дефіцит води, прибуває вода дуже повільно. на етапі заливки стяжок (2 роки тому, коли був дуже посушливий рік), вода не прибувала взагалі. довозив щодня в великих бочках.

Поцікавився, що коштує поглибити криницю, то вирішив, що нова криниця вийде не набагато дорожча. Рішення прийнято. Запрошував шаманів, міряли, ворожили, показали місце..... :friends:

Криниця 2. Вибурили наступну криницю, таким само методом, 16 кілець. не сказав би я, що приток води набагато кращий, але хоча б є запас. зараз планую зробити ввід до будинку - ПЕ труба 32мм, глибинний насос у криниці, в принципі по схемі 1-ї криниці.

 

Ну і власне питання - як мені далі бути? можливо підкажете?

1) ввід з криниці-1 уже в будинку (в гаражній кімнаті, яка межує з паливною-бойлерною). якось хоронити цю криницю мені шкода, думаю, може то поглибити все таки, і використовувати...?

2) ввід з криниці-2 зараз планую робити (футляр для вводу є, заклав його для того, якби так колись з"явився у нас міський водопровід), вода з цієї криниці зайде одразу в бойлерну. власне цю криницю планую використовувати в першу чергу, вона більш продуктивна, ніж перша.

3) чи є можливість (і доцільність) користуватися водою з обох криниць? чи можливо це все нормально підключити і задіяти, чи краще про першу криницю забути, а розробляти другу?

4) як організовується правильне підключення води з криниці? у мене в батька вода з криниці заходить в будинок ПЕ трубою, в криниці глибинний насос, в бойлерній встановлено розширювальний бачок з реле тиску, яке подає живлення на насос. включив кран - тиск упав, реле спрацювало і включило насос, виключив кран, тиск в бачку піднявся і реле насос відімкнуло. в принципі така схема працює уже багато років. можна робити так само, чи є мудріші рішення...

 

одним словом, тексту багато, думок багато, а як правильно все зробити, я поки що не вирішив для себе :(

чи займатися першою криницею, чи тільки новою, як все підключити до водопроводу, якщо все ж таки буде 2 криниці працювати, чи можна все в будинку грамотно підключити, чи це все купа автоматики, чи можна робити все на кранах і регулювати самому....??

сподіваюсь, що підкажете.

 

п.с. а розводка водопроводу по будинку уже зроблена - в бойлерній з підлоги стирчить 2 труби - холодної і гарячої води. тобто, якось розподілити потоки з криниць я уже не зможу, тільки підключити до існуючого хвоста труби у вигляді подачі одну криницю, дві криниці, або і згодом ще й міську воду :fool::lol:Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гроші за ті дві криниці, ви б бухнули у свердловину, і вже давно б не заморочувались.

З двох криниць воду, це як однією дупою на двох стільцях. Користуйтесь другою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гроші за ті дві криниці, ви б бухнули у свердловину, і вже давно б не заморочувались.

З двох криниць воду, це як однією дупою на двох стільцях. Користуйтесь другою.

 

дякую за відповідь.

річ у тім, що на нашому масиві свердловини чомусь не працююсь. грунти якісь такі, чи що, із спроб, які відомі мені, жодної вдалої.

тому - пішов шляхом криниці. ну а те, що перша не вдалася (дибіли- бурильщики мене переконували, що все буде айс, а я повірив, хоча треба було бурити глибше і був би запас), призвело до появи другої :(

в принципі, я з вами згідний, потрібно правильно розробляти більш вдалу криницю. перша - нехай собі буде, можливо і до неї колись руки дійдуть.

 

тепер, якщо ваша ласка, підказати, як правильно облаштувати ввід з криниці в будинок? як то кажуть - геніально і просто - це можливо?

наперед вдячний :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...