Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи зчіпиться стяжка з залишками смоли після паркету?

polyanytsya

Рекомендовані повідомлення

Необхідно у всій квартирі вирівняти підлогу під паркет 45 м2.

 

Від нульової (найвищої) точки перепади від 1 см по краях і до 4 см переважно в центрі кімнат.

 

Є дві проблеми:

 

1. 3 см від найвищої точки вже починаються балконні двері. (товстою стяжку не зроблю)

2. Раніше паркет лежав на смолі, яку зі старих гіпсових плит, що на підлозі віддерти повністю практично нереально. (якою буде адгезія загрунтованої смоли до нової, місцями тонкої стяжки?)

 

Дуже непокоїть питання смоли. Всі грубі слої, поздирали, але тонкий шар (1-1,5 мм) і далі на землі, десь здираючи робили засічки сокирою. До якого стану робити такі засічки, щоб було зчеплення? Скільки та якого бітуму мона лишити? Дуже не хочеться зробити стяжку і щоб вона потріскала і здовбувати смолу не хочеться бо 5 м2 за день це дуже важко. Можливо краще більше грунтовки дати? Чи якось з піском грунтувати? Паяльною лампою залишки смоли випалити?

 

Короче чи пристане нова стяжка до старої основи та за яких умов?

 

Я планую використовувати суміш Master Basis (ссылка устарела) виробники пишуть вона підійде від 5 до 40 мм. Хтось з нею працював? А як для мого випадку зі смолою?

 

Паркет я б хотів клеїти на стяжку (якщо так не можна бо стяжка тонка то би клав паркетну дошку.. так краще буде?)

 

Співчуваю всім в кого та смола так само вгризлася у стару стяжку:(

 

Щойно мав розмову з технологом компанії Будмікс, то він радив пройтися по смолі грунтувальною фарбою з кварцевим піском - казав буде тримати. Що про це думаєте?

Змінено користувачем polyanytsya
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Необхідно у всій квартирі вирівняти підлогу під паркет 45 м2.

 

Для уверенности можно прикрутить металлическую или фасадную стеклосетку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Битумную мастику снимаете максимально всю. Битумы – это продукты переработки нефти, поэтому в них содержится много масел и жиров которые способствую плохой адгезии. Грунтуете основание Бетоконтактом, устанавливаете металлическую сетку на высоте 5-10мм от основания, там где это необходимо и заливаете нивелирмассой. Если хотите приклеить паркет к стяжке, нужна специальная грунтовка и клей. Смотрите здесь www.p-parket.com/sika_main.html :beer:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подтверждаю, на опыте сталкивался, смолу возможно сбить только со стяжкой, иначе с раствором сцепки не будет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подтверждаю, на опыте сталкивался, смолу возможно сбить только со стяжкой, иначе с раствором сцепки не будет.

 

а чи буде зчеплення з засічками, що зроблені сокирою в процесі збивання смоли? буду мати можгивість то сфотографую, а зараз спробую описати словами:

 

кожні 1,5-2-3 см маємо видовбану смолу (на довжину леза сокири) видовбано разом з частками гіпсової плити на глибину 2-3 мм. На вигляд вся така посічена поверхня.. потім прогрунтую як тут радили Бетоконтактом або грунтувальною фарбою.

 

Як думаєте, за 35 грн - це може бути якісна суміш для товщини до 10 мм? (ссылка устарела)

 

І ще? чи можна для економії мої ями 4 см залити ЦПС, вийти на якийсь рівень, а потім самовирівнюючою всю площу.. не буде тріскати такий кількаслойний пиріг?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еще можно битум не снимать - расплавить стр. феном или другим нагревателем, разровнять и на еще горячий битум рассыпать промытый песок и немного прикатать.

 

После остывания лишний песок смести. Можно пройтись пылесосом. Получим неплохой адгезивный слой. :):beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получим неплохой адгезивный слой. :):beer:

В таком случае лучше будет очень мелкий щебень. Но сетку прибить будет намного проще, к тому же она ещё создаст и армировку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2. Раніше паркет лежав на смолі, яку зі старих гіпсових плит, що на підлозі віддерти повністю практично нереально. (якою буде адгезія загрунтованої смоли до нової, місцями тонкої стяжки?)

Ламати гіпсові плити, викидати все на смітник і лити повноцінну стяжку. Необхідну висоту заповните керамзітом, ППС, тощо. Ці срані плити мають звичку просідати, частіше посередині. Добре, якщо цей процес закінчився, а може й ні. Грошей не набагато більше витратите, але буде якісна підлога, послухайте мене. Якби Ви планували якесь більш бюджетне покриття, то може попереднє бажання й пройшло, але паркет... Інакше зробите пізніше те, що я пропоную зараз і будете 2 рази за паркет платити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ламати гіпсові плити, викидати все на смітник і лити повноцінну стяжку. Грошей не набагато більше витратите, але буде якісна підлога, послухайте мене. Інакше будете 2 рази за паркет платити.

 

3-4 куба вивезти... потім стільки завезти... може по грошах краще кілька слоїв самовирівнюючої залити... по грошах те саме але мороки вивозом не буде...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а чи буде зчеплення з засічками, що зроблені сокирою в процесі збивання смоли? буду мати можгивість то сфотографую, а зараз спробую описати словами:

 

кожні 1,5-2-3 см маємо видовбану смолу (на довжину леза сокири) видовбано разом з частками гіпсової плити на глибину 2-3 мм. На вигляд вся така посічена поверхня.. потім прогрунтую як тут радили Бетоконтактом або грунтувальною фарбою.

 

Як думаєте, за 35 грн - це може бути якісна суміш для товщини до 10 мм? (ссылка устарела)

 

І ще? чи можна для економії мої ями 4 см залити ЦПС, вийти на якийсь рівень, а потім самовирівнюючою всю площу.. не буде тріскати такий кількаслойний пиріг?

 

Я точно так же делал своему другу, пробовали и насечки топором и по максимум растворителем смывать со стяжки, в итоге залили самовыравнивающую и спустя месяц пошли трещинки.

Я в растворах не силён, не могу рекомендовать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3-4 куба вивезти... потім стільки завезти... може по грошах краще кілька слоїв самовирівнюючої залити... по грошах те саме але мороки вивозом не буде...

Якщо знайдете майстрів, які гарантуватимуть якість покриття через 30 днів, то "в добрий путь". Бажано гарантію підтвердити розрахунком за роботу через місяць. За кордоном так роблять, спробуйте у нас :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2ТС

Вы зациклились на адгезии стяжки к основанию.

Но у Вас "стяжка" толщиною 1-4 см просто разрушится от нагрузки при хождении по ней.

"Стяжка" толщиной 1 см, 2 см и т.п. - это не стяжка.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2ТС

Вы зациклились на адгезии стяжки к основанию.

Но у Вас "стяжка" толщиною 1-4 см просто разрушится от нагрузки при хождении по ней.

"Стяжка" толщиной 1 см, 2 см и т.п. - это не стяжка.

 

а для чого тоді виробник на суміші вказує від 5 мм до 40мм. Там же є якісь розрахунки і напевно на те, щоб не тріскало... а щодо класичної

стяжки пісок з цементом, то я звісно згоден, що має бути від 4см.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виробник то вказує, але не уточнює які інші умови треба для стяжки 5мм виконати. Так простіше. На будь-яку вашу рекламацію буде відповідь: Ви не виконали всіх належних умов. Я пробував робити стяжку від 5мм до 2 см в одній кімнаті на такій точно підлозі як у Вас (така ж суміш), через 2-3 неділі іі порвало і місцями вона забухтіла. Ну не хоче вона до гіпсу клеїтись, незважаючи на насічку, грунтовки і т.п.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если не пугает запах и экологичности, как вариант, положить фанеру на тот же битум, предварительно про-грунтовать разведенным битумом с растворителем, неровности выровнять с помощью фанеры разной толщины, потом расшлифовать. Да - сложнее, да - немного не экологически, но - я думаю дешевле и быстрее.

Для себя я бы срывал всю стяжку и лил новую. Надежнее, качественнее. Правда дольше, дороже но все же..... .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Необхідно у всій квартирі вирівняти підлогу під паркет 45 м2.

 

 

 

Може бути варіант «плаваючих» полів…нижній шар основи полу розділяється від верхнього плівкою (руберойдом)… це продукція ТМ БудМайстер - стяжка для підлоги ДОЛІВКА-12 (BASE-R)

www.budmajster.com.ua/?p=ukr-smesi-dolivka12.html

питання смоли знімається, але потрібно правильно використати цей продукт – на стару стяжку його використовувати не рекомендовано – тільки на міцні основи, або розділяти…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани, як я не намагався знайти порадників та умільців, які б змогли вирівняти мою поверхню - безрезультатно! Тут на форумі радять демонтовувати гіпсові плити і майстри які побували в мене радять те саме...

 

мене це дуже лякає...

 

- процес демонтажу і мої відносини через це з сусідами знизу:(

- чи врятує від протікання рідини до сусідів клейонка?

- стіни вже вирівняні, а чи не натягнуть вони води зі стяжки

- чи нормально, коли я налию 4 см стяжки на пінопласт довщиню 3 см.

- майстри кажуть, що нова стяжка це не набагато дорожче ніж ремонт старої, а мені щось так не здається...

- чи можуть мені залити стяжку так якісно, щоб я вже не вирівнював потім самовирівнюючою а відразу клеїв на неї паркет (без фанери). Такі вимоги ставити до стяжки?

- блін 30 днів чекати поки висохне:(

 

є тут якісь львівські майстри, які якісні стяжку можуть зробити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

є тут якісь львівські майстри, які якісні стяжку можуть зробити?

Стяжку по пенопласту нужно делать минимум 5 см. Из своего суждения думаю, что можно сделать и меньше но в таком случае нужно её дважды армировать, а это высший пилотаж, и если вы не нашли никого кто мог бы сделать её по тому что у вас есть то навряд ли кто сможет сделать с двойной армировкой. Лично моё мнение найдите мастера у которого есть хотя бы чуть чуть совести и пусть сделает тонкослойную стяжку по тому что есть армировав его двойным слоем фасадной стеклосетки. Или хотя бы мастера у которого есть лазарный уровень с точностью не менее 2мм на 10м и желание это сделать. Я бы ему объяснил как это делается, а может и ещё кто-то что подсказал. Ещё спросите у Мастерка, он великий мастер по тонкослойным стяжкам.

 

Относительно протекания. Современная технология стяжки не допускает такого количества воды, чтобы было протекание.

 

Качества до 2мм можно добиться как и на тонкослойной стяжке, так и на заливке. Был бы нормальный мастер с соответствующим инструментом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть основной закон для всех стяжек и штукатурок-каждый последующий слой должен быть слабее предидущего.Поэтому по существующему гипсу цементные смеси не идут априори.Есть наливные гипсовые полы,но их цена Вас неприятно удивит.Поэтому выход один-сбивать весь гипс и лить нормальную стяжку.Для устранения протечек за день до заливки необходимо тщательно зачеканить полусухим раствором все отверстия,щели и швы,а затем уж целофан и стяжка.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні форумчани, як я не намагався знайти порадників та умільців, які б змогли вирівняти мою поверхню - безрезультатно! Тут на форумі радять демонтовувати гіпсові плити і майстри які побували в мене радять те саме...

мене це дуже лякає...

 

Я Вам не зря написал о "плаваючих" разделительных полах и дал наводку...если Вы уверенны в своей гипсовой основе - звоните в технический центр БудМайстра, получайте консультацию, через опт к-ру "Будівельні рішення" (если Вы в Киеве) получайте продукт и смело делайте разделительный пол...технические характеристики позволят Вам использовать данную основу пола не один десяток лет...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

демонтували гіпсові плити - вивезли 3 зіла сміття!!!

 

як "бонус" отримали дирку до сусідів, тепер і її чимось треба заробити...

 

майстри, що будуть класти стяжку щось мені не дуже... кажуть найкраще розчин замішувати вручну бо бетономішалка в панельному будинку буде дуже вібрувати, щось я в це не вірю, але запевняють що замішають добре...

 

щось вони зависли на встановленні маяків на плівці (від протікання вологи до сусідів), кажуть чуть ступиш на плівку все зміщається, то мусять зараз поставити, щоб за неділю підсохли ті маяки... може хто знає якісь секрети як тут маяки краще виставити?

 

коли казав, щодо кілкість води міряти літрами (0,4 л на 1 кг цементу) то майстри казали що ніхто так не робить, всі "на око" дають

і ще одне питання... ми вирішили давати стяжку від 3 см. але там де стяжка виходить 6-8 см вирішили давати під низ пінопласт 35-щільність.

 

десь давати 3 см пінопласту, десь 2 см, а коли на середині кімнати виходимо на товщину стяжки від основи 4 см, то класти на плівку.

 

зрозуміло пояснив? товщина стяжки вийде 4 см, а де великий перепад під тими 4 см. пінопласт.

 

мене хвилюють, місця переходу стяжки з основи на пінопласті на плівку. Чи не буде там тріщин?

 

я взяв таку тонку металеву зварну оцинковану сітку (7мрн/м2) для армування стяжки над пінопластом та там де буде перехід. Чи нормально так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мой Вам совет-не играйтесь с пенопластом вообще,полопает 99,9%.А Ваша сетка там,что мёртвому припарка,Вы физически не сможете разместить её правильно-в нижней трети стяжки,а поверх пенопласта она абсолютно бессмысленна.Лейте однородную стяжку и всё будет хорошо.Мешать только мешалкой,вручную невозможно нормально замешать раствор с фиброй и пластификатором.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мой Вам совет-не играйтесь с пенопластом вообще,полопает 99,9%.А Ваша сетка там,что мёртвому припарка,Вы физически не сможете разместить её правильно-в нижней трети стяжки,а поверх пенопласта она абсолютно бессмысленна.Лейте однородную стяжку и всё будет хорошо.Мешать только мешалкой,вручную невозможно нормально замешать раствор с фиброй и пластификатором.

 

полопає саме тому, що там буде перехід на площину під якою немає пінопласту?

 

ми 30 мішків піску та 10 цементу на 3 поверх затягнули намучилися... хотіли лишній об"єм пінопластом заповнити...

 

пластифікатор купив, а фібру ні... її теж варто купити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

мене хвилюють, місця переходу стяжки з основи на пінопласті на плівку. Чи не буде там тріщин?

Я думаю, что вся проблема в этажах. Они не хотят носить лишний песок и цемент. Как вариант можно сделать керамзитобетон. Но если они его не делали могут запороть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щойно був на об"єкті - поставили маяки хлопці, але не на купки, а на цілі полоси розчину (шириною до 10 см) от за завтра той розчин для фіксації маяків засохне.

 

Питання: чи добре потім з ним зчепиться розчин яким заливатимуть між маяками?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...