Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як нам живеться в ОТГ.

Музей

Рекомендовані повідомлення

Шановні, всіх, хто зайшов посперечатися про Петра або про Зе, про «крадуть», про «земельку» та інше, дуже прошу забиратися геть.

Так, проблем багато, але потрібно вирішувати ті проблеми і жити далі.

Хоч один з‘ясував бюджет свого населеного пункту, як витрачаються кошти?

Очевидно, що ні.

 

Є села, де річний бюджет 300-500 тис грн.

Діти поїхали в місто або на заробітки, батьки живуть не пенсію та городину. Жодних підприємств немає, єдиний платник податків місцевий МАФ, що торгує цигарками, сіллю та пивом. Мабуть, такі села повинні поступово ліквідовуватися.

бюджет 9.5 млн\рык. 1.5 млн витратили на чистку річки для відведення берега в приватні руки членам районної ради, доступу населення до очищеної водойми не буде

 

Добавлено через 1 минуту

смт. Глеваха - за правления Петра (во время войны), просто расцвела!

Уложены везде новые бордюры, тротуары, асфальт, остановки. Пробили две артезианские скважины, озеленение везде и т.д и т.п. До этого, смт. стояло как призрак с дурдомом, даже без питьевой воды.:(

НО ЗЕложникам зомбоящика внушили, что Кононенко и Петя воры, и получил Васильковский р-н. святого сына, мамы которая очень любит скорость!:) Который вообще нихрена не делает!!!:(и нихрена не сделает!!!

Но, на конец то, местные ЗЕбилы - начинают прозревать, что в очередной раз, жиды развели народ!!!

цікаво, як вплине на Глеваху нова обхідна дорога навколо києва?

я думаю, що 73% висновків не зробили, і місцеві вибори будуть такі ж, як і президентські

 

4 млн\рік селище міського типу виділило на "варту", яку очулює родич голови. 15 тисяч з\п, люди до Києва їздять за 7к+. А повноважень в тієї варти як у охорони маркета

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цікаво, як вплине на Глеваху нова обхідна дорога навколо києва?

 

Ніяк, бо в реальній перспективі її просто не буде. Спитайте в любого апологета окружної дороги, як буде вирішене питання з відведенням землі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Глибочица, под Житомиром:

 

А вы тут про какую -то ср. з\п в стране и в Киеве в частности, завидуйте молча.

1381422853_.jpg.4f06860c612f433126b5b05541ea76fe.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Наркомани, бандити - йдуть у місцеві депутати.

У вас - те саме ?

 

Те саме - не відкривається.

Але йдуть правильно, оскільки там гарантована платня на час локдауну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

У вас - те саме ?

Не зовсім. На противагу вашим наркоманам та злодіям до списків партій у нас (звісно не "хазяїв" народу) пішли люди, що досягди в житті успіхів чесною працею. Головне щоб виборці пішли на вибори та проголосували не за гречку злодіїв, а за тих, хто дійсно хоче змінити життя громади на краще.

 

А ви подалися як кандидат на ці вибори?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Глибочица, под Житомиром:

 

А вы тут про какую -то ср. з\п в стране и в Киеве в частности, завидуйте молча.

Смахивает на враньё

Не зарплата, штатное расписание.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смахивает на враньё

Не зарплата, штатное расписание.

Нет, єто правда.

Смотрим декларацию поданную самим Сокальским за 2019-й год на сайте НАЗК.

B69F3EFB-A16F-4F82-BD77-1AC36476DC75.thumb.png.28f24d0e98a9ca5f01e1ec1daf5aee51.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет, єто правда.

Смотрим декларацию поданную самим Сокальским за 2019-й год на сайте НАЗК.

 

Упс... ссылочка https://declarations.com.ua/declaration/nacp_a7089d0c-f8ba-452f-8557-84a55970691a

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет, єто правда.

Смотрим декларацию поданную самим Сокальским за 2019-й год на сайте НАЗК.

 

А ви чекали що голова сільради отримує 40 000 гривень на рік?

Там сумнів не стосовно доходів сільского голови, а сумнів стосовно штатного розпису. У мене в селі де річний бюджет пів мільярда гривень штатний розпис 18 людей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Головне щоб виборці пішли на вибори та проголосували не за гречку злодіїв, а за тих, хто дійсно хоче змінити життя громади на краще.

По ходу ця задача нездійсненна.

Мені місцеві вибори нагадують лотарею, навіть лотерею в лотереї.

Кожна команда йде пачкою, в кожній пачці 100% є консерва. При чому ця консерва неодмінний додаток до пачки, і питання лиш в тому наскільки вона впливатиме на кінцевий результат роботи пачки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет, єто правда.

Смотрим декларацию поданную самим Сокальским за 2019-й год на сайте НАЗК.

Я не про зарплату, про штатное.

Откуда там столько должностей?

К примеру

Одна средняя школа и Зав освитой?

Там всего 2-3 тысячи жителей

Впрочем, ничему не стоит удивляться, люди стерпят усё! ))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По ходу ця задача нездійсненна.

Мені місцеві вибори нагадують лотарею, навіть лотерею в лотереї.

Кожна команда йде пачкою, в кожній пачці 100% є консерва. При чому ця консерва неодмінний додаток до пачки, і питання лиш в тому наскільки вона впливатиме на кінцевий результат роботи пачки.

 

Чому така впевненість що задача обрати нормальних людей нездійснена? Хоча, звісно, коли треба обирати між злодіями то тоді неможливо обрати не злодія. Але система збудована так, що обирати всеодно треба.

 

Я не зрозумів що ви маєте на увазі розповідаючи про консерви. На цих виборах виборці голосують не тільки за партію, а ще й безпосередньо за кандидатів. Тобто на окрузі може не пройти перший в списку, якщо більшість тих, хто обирає партію, припустимо, вкажуть в бюлетені четвертого. Тому обирайте не якісь консерви, а тих, до кого є довіра.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не про зарплату, про штатное.

Откуда там столько должностей?

К примеру

Одна средняя школа и Зав освитой?

Там всего 2-3 тысячи жителей

Впрочем, ничему не стоит удивляться, люди стерпят усё! ))

Ось про отг glybochytsia-rada.gov.ua/pasport-gromadi-21-13-17-12-06-2018/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не про зарплату, про штатное.

Откуда там столько должностей?

К примеру

Одна средняя школа и Зав освитой?

Там всего 2-3 тысячи жителей

Впрочем, ничему не стоит удивляться, люди стерпят усё! ))

А Вы скажите свинопасам, что в их селе не должно быть зав. освитой и зав. культурой. Они Вас загрызут.

Это совковое наследие, от которого трудно избавиться.

Когда мы с мужем жили в Швейцарском селе, там на зарплате был только бургамистЕр и админ. Я это знаю, потому что мы арендовали у бургамистра квартиру, а он жил под нами. В нашей квартире был камин, а в его нет. Поэтому, он ходил к нам в гости с коньяком, чтобы посидеть у камина. Рассказывал много интересного.

Всеми управленческими делами села занималась компания, специализирующаяся на управлении активами. Комунальными предприятиями руководила эта же компания, посредством назначаемых ею менеджеров. Бизнес план на пять лет публиковался с помесячной разбивкой и ежемесячно контролировался наглядовой радой. Наглядова рада - своего рода сельские депутаты на добровольной основе. Срок полномочий, точно не помню два или три года, после чего обязательно ротация с возможностью снова стать членом НР не менее чем через два срока.

Раз в год привлекали профессионального аудитора, для ответов на вопросы «где деньги, Зин?»

Задача админа, наполнять сайт и не только технически, но и содержательно.

И надо же, никакого зам. по туризму И зав. освіти там не было. Видимо, потому в Швейцарии есть туризм и освІта, а у нас нет.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому обирайте не якісь консерви, а тих, до кого є довіра.

Закон бізнесу №1 "якщо ви впевнені що вас не обкрадають то ви не володієте ситуацією"

Довіряй але перевіряй. На довірі нікуди не заїдеш. Потрібні дієві засоби контролю і впливу. У нас такого немає, тому є як є. Якби були то ми давно були Європою, і навіть більше, бо там також не все ідеально, але хоч краще ніж у нас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закон бізнесу №1 "якщо ви впевнені що вас не обкрадають то ви не володієте ситуацією"

Довіряй але перевіряй. На довірі нікуди не заїдеш. Потрібні дієві засоби контролю і впливу. У нас такого немає, тому є як є. Якби були то ми давно були Європою, і навіть більше, бо там також не все ідеально, але хоч краще ніж у нас.

 

Дозвольте вас перефразувати - я такий дурень, що мене дурять хто завгодно, де завгодно і коли завгодно. Але я чогось хочу, нажаль не знаю сам чого хочу, але десь пагано але не так.

 

Ви самі зрозуміли що надрукували? Що конкретно вам потрібно, щоб вас не шили в дурні?

 

Добавлено через 8 минут

Я это знаю, потому что мы арендовали у бургамистра квартиру, а он жил под нами. В нашей квартире был камин, а в его нет. Поэтому, он ходил к нам в гости с коньяком, чтобы посидеть у камина. Рассказывал много интересного.

 

Добре що хоча б не ходив клянчити гроші, бо за 300 франків (як тут багато хто бажає щоб голова сільради працював) лише клянчити і під церквою злидарювати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що конкретно вам потрібно, щоб вас не шили в дурні?

Щоб я, наприклад як пересічний член Глибочицької ОТГ міг залупитись і змінити штатний розпис на більш адекватний, і бажано щоб його змінили за цього життя. Так нормально пояснив?

 

Я не космонавт, зміни бачу, особливо у період 2014-2019, і розумію звідки ресурс у громад у т.ч. на вашу зарплату, ну і прозорро у т.ч. але гідра корупції має властивість пристосовуватись до всього, тому рухаємось. Але стверджувати що все в шоколаді може тільки той кого все влаштовує, може вас і влаштовує, мене ні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щоб я, наприклад як пересічний член Глибочицької ОТГ міг залупитись і змінити штатний розпис на більш адекватний, і бажано щоб його змінили за цього життя. Так нормально пояснив?

 

Я не космонавт, зміни бачу, особливо у період 2014-2019, і розумію звідки ресурс у громад у т.ч. на вашу зарплату, ну і прозорро у т.ч. але гідра корупції має властивість пристосовуватись до всього, тому рухаємось. Але стверджувати що все в шоколаді може тільки той кого все влаштовує, може вас і влаштовує, мене ні.

 

Можна я вам на вушко. Щоб більше ніхто.

На сайті Глибочицької ОТГ, як і в усіх інших населенних пунктах є можливість подати звернення. Згідно закону звернення повинно набрати потрібну кількість підписів і тоді воно обов"язково розглядається на позачерговій сесії. Сесія відбудеться на протязі 10-20 днів з моменту набрання потрібної кількості підписів. Маю надію, що жити ви плануєте значно довше. Тому звернення буде розглянуте за вашого життя. Інший щлях це звернення до свого депутата. Він має право внести питання на розгляд сесії (отут вже чергової) як додаткове. Якщо ваше звернення обгрунтоване, а не "бо мені так кортить", то з великою долею вірогідності воно отримає позитивне рішення, або буде надане завдання на опрацювання і рішення буде прийняте в нйближчій час.

Так зрозуміло яким чином відбувається зміна?

 

На свою зарплатню я заробляю самостійно. Через прийняття рішеннь, що економлять гроші, які громада виділяє на капітальні видатки. Тому ви перебільшуєте всоє значення в моїй заробітній платі. А стосовно корупції, то якщо маєте інформацію, та не надали її до поліції, прокуратури або інших правоохоронних органів стосовно скоєного злочину, то ви є особою, що покриває злочин, тобто ви є злочинцем.

 

А ствердження що все в шоколаді, то навідміну від вас я приймаю участь в місцевих виборах, бо це мені потрібно як інструмнт для контролю та прийняття більш зважених рішеннь стосовно формування та розподілу бюджету населенного пункту на користь містян. Тобто я не пишу щоб поскиглити, а роблю те, що від мене залежить щоб злодії не прийшли до лав місцевих депутатів.

Я досить прозоро висловився?

Змінено користувачем Humanite
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через прийняття рішеннь, що економлять гроші, які громада виділяє на капітальні видатки. Тому ви перебільшуєте всоє значення в моїй заробітній платі.

Я досить прозоро висловився?

Абсолютно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви подалися як кандидат на ці вибори?

 

Мене у цьому житті здебільшого цікавлять засоби чесно заробляти гроші.

 

Працювати на когось - у данному контексті на виборців - мені не цікаво.

Я місцевого обивателя - не дуже так вже і полюбляю....

До того ж, мене тошнить від будь-якої партії та її лідерів.

 

Але у мене є чітке розуміння, що поки тих наркоманів та злочинців , які надійно окопалися у депутатах та місцевому самоврядуванні - не почнуть висвітлювати у пресі та відловлювати правоохоронні органи - діла не буде - чесним підприємцям буде важко працювати та ця праця лишена якогось головного сенсу - бо перспектив у країни не має.

А виїздити кудись на пмж - мені не цікаво, хоча така можливість - є. Більш того, я вже там був та у чудових умовах , але повернувся та не шкодую.

 

Тому, навіть не будучи депутатом, я, здається, роблю більше, ніж будь-який місцевий депутат.

 

***

 

Майже сповідь місцевого бандита - про те, що на місцеві вибори від слуги народу - йде один наркоман та один бувший начальник місцевої поліції, який , використовуючи службове становище - рекетом та бандитизмом свого часу займався.

 

І , я маючи відповідну інформацію, - у його словах не сумніваюся.

 

 

***

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене у цьому житті здебільшого цікавлять засоби чесно заробляти гроші.

 

Працювати на когось - у данному контексті на виборців - мені не цікаво.

Я місцевого обивателя - не дуже так вже і полюбляю....

До того ж, мене тошнить від будь-якої партії та її лідерів.

 

Але у мене є чітке розуміння, що поки тих наркоманів та злочинців , які надійно окопалися у депутатах та місцевому самоврядуванні - не почнуть висвітлювати у пресі та відловлювати правоохоронні органи - діла не буде - чесним підприємцям буде важко працювати та ця праця лишена якогось головного сенсу - бо перспектив у країни не має.

А виїздити кудись на пмж - мені не цікаво, хоча така можливість - є. Більш того, я вже там був та у чудових умовах , але повернувся та не шкодую.

 

Тому, навіть не будучи депутатом, я, здається, роблю більше, ніж будь-який місцевий депутат.

 

Ну я вже заробив достатньо і прийшло розуміння що заробити всі гроші не можливо та й недоцільно. Тому є бажання зробити щось корисне ніж заробити дуже великі власні гроші. У труни нема карманів.

 

У вас є чітке розуміння що вам винні. Що ви будете сидіти та скиглити, що все не так, всі ене такі, а ви такий розумний, але нікому не потрібний. Це доволі зручна позиція. Але вона ні до чого не взмозі привести. Знов підуть балотуватися ті самі злодії та наркомани, а чесні підприємці будуть вимушені утримувати їх на свої податки та скиглити, скиглити, скиглити. Або тікати з країни кудись у Італію чи Німетчину виносити горщики та мити дупи. Зрозуміло, для когось це верх мрії. Але не для мене. Я хочу змінити ситуацію коли хтось пакує кишені грошима з бюджету, а для пересічного мешканця гроші не доходять.

Тому я роблю і буду робити все що можу на своєму місті, а якщо оберуть депутатом, то це дасть змогу робити більше та якісніше.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...