Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оскарження приватизації (виділення) ділянки - можливо?

meloman

Рекомендовані повідомлення

я не знаю звідки Ви, у нас тут на західній реально важко знайти нічийну землю.

 

Не західна, але одразу за Збручем: в центрі села ванділ соток на 50 нічийний до цього часу і ніхто не претендує.

 

з того моменту вважалось чиїмось.

 

Це не юридична норма.

 

від того та земля не перестає бути їхньою по факту ...

 

... в самовільному користуванні.

 

давайте називати речі своїми іменами - з сусідами я жив там десятки років без проблем. землю пробує забрати зайда, який з'явився на вулиці пів року тому і живе він далеко не по сусідству зі мною.

 

Що особисто Вам заважало оформити все по закону?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо відверто - з раціональної точки зору - я не впевнений, що цей сад вартує зусиль і коштів навіть по його оформленню. там бідний грунт, мало сонця, складний рельєф, це найгірша ділянка поміж сусідніх. але це було нашим, і в нас це пробують забрати. це просто вже особисте і відповідно іраціональне. за таке в селі можуть вила в спину вштрикнути, а не на форумі порад питати...

 

Добавлено через 4 минуты

Це не юридична норма.

... в самовільному користуванні.

ну от я вам пояснив, ну спробував принаймі. в даному випадку "юридично правильно" не рівне "по людськи".

ну якщо ви так і не зрозуміли - я не знаю тоді як вам пояснити.

те, що по закону я можу втрати цю ділянку - я розумію. те, що це результат моєї безпечності, чи безпечності моєї мами - теж.

те що я в цій ситуації не правий - ні. правда тут на моєму боці. те що закони України таку ситуацію розрулити не можуть - це є недосконалість законів.

 

Добавлено через 7 минут

Наголошу ще раз - що те, що вам зараз держава дає змогу вибрати ділянку і користуватись нею - нічим не відрізняється від того, що люди робили 50 років тому. Лиш в тому плані, що тоді держава не давала людям можливості узаконити свою землю.

те що ви зараз за часів, коли узаконите землю можна, забираєте землю, якою люди користувались пів століття - не є правильно. спробуйте це зрозуміти. справа не в законах. Говоримо зараз про Правду.

Ви знайшли собі вільний шматочок - і оформили, бо маєте тепер таку можливість. Ті люди не мали, але хотіли працювати, знаходили і обробляли. Держава закривала на це очі. Володіючи по факту цими ділянками десятки років - не вважали люди за потрібне іти і оформляти їх. навіть присадибні досі не оформлені всі. наприклад сусід мій, на зображенні видно. Присадибну моя мама оформляла, коли в стресі після смерті чоловіка, мого батька, почала надто багато думати про смерть і готувати заповіт. тоді і привела в порядок папери. не до саду їй тоді було.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну якщо ви так і не зрозуміли - я не знаю тоді як вам пояснити.

... спробуйте це зрозуміти. справа не в законах. Говоримо зараз про Правду.

 

Не робіть з мене монстра. Ви сюди прийшли за консультацією, як втримати землю, чи поплакати в камізельку?

 

Присадибну моя мама оформляла, коли в стресі після смерті чоловіка, мого батька, почала надто багато думати про смерть і готувати заповіт. тоді і привела в порядок папери. не до саду їй тоді було.

 

Не ховайтеся за батьків: вони в свій час підтирали за Вами, ось і Вам варто було взяти на себе вирішення таких питань.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну так бо мені набридло відповідати в 10-й раз на питання "а чого ви перші не зареєстрували?". ну зрозуміло ж, що якби перший був - то і теми цієї не було б. Все як склалось. і коментарі що хтось там за кимось ховається - теж не доречні. Це є на даний момент власність моєї мами (я про присадибну і будинок) і я допомагаю там, де вона приймає мою допомогу. Тут вона рішила так - я її рішення і аргументи прийняв.

Так я і сам не дуже вірив, що хтось на цю землю може претендувати. Новосели як я розумію просто хапнули, що "погано лежить", а як її використати - подумають потім.

В моєму розумінні в такій ситуації мав би бути алгоритм оскарження і на основі показів свідків - відклик рішення про виділення землі і розрулювання комісією земельного спору, як і в випадку встановлення меж вже оформлених ділянок.

Але ні, на жаль мені аргументовано пояснили вище що це не так.

Хоча справедливості заради я таки бачив в інтернеті рішення судів, які скасовували рішення місцевих рад, що стосувались виділення землі. Правда там мова йшла про доділи до присадибних ділянок.

 

Добавлено через 4 минуты

А в даному випадку це якийсь "дикий захід", без оцінки ситуації на місці рада приймає рішення що цю землю можна віддати, бо в них в базі не зафіксовано, що вона чиясь. Ну тобто як я розумію процес все ж можна було б заблокувати, якщо вийти на депутата, донести до нього ситуацію, і щоб він в свою чергу доніс до ради, і тоді просто не голосується виділення.

Тобто по суті якийсь механізм теоретично наче і є. тільки от я дізнався про оформлення очевидно запізно вже.

 

Добавлено через 15 минут

Ви сюди прийшли за консультацією, як втримати землю, чи поплакати в камізельку?

ну на даний час мене переконали, що ніяких законних засобів зупинити процес - немає. і тут на форумі і в реальному житті.

варіант обміну ділянок... ну якщо вони взяли цю ділянку з метою перепродажу в подальшому - то важко буде запропонувати рівноцінну...

я думаю, що ділянка планується не для садівництва а для продажу під будівництво. в даному випадку "їхній" город більш-менш придатний для будівництва будинку, ну а "мій" сад стане доповненням, оскільки площа городі порівняно маленька. в сумі буде соток 10-12, непоганий двір. Є недоліки звісно, як то стрімкий схил на території саду і частина "двору" "в ямі", але якщо людині ніде будуватись - вона може і таке купити. Натомість порівняно близько центр, поряд ліс, газифікована вулиця.

Я просто живучи там сприймав ту територію в контексті ділянок і їхніх меж. Так якщо брати - то ні "мій" сад, ні "їхній" город не годяться для будівництва і проживання, тому не вірив що та ділянка комусь згодиться. А якщо все разом - то може бути, на трієчку. Так як зараз дефіцит і ділянку отримати важко - то хтось може і купити. Ну або це просто дурні амбіції, типу у нас ділянка з своїм садом. Хоча я розглядаю варіант "випаленої" землі і коли остаточно зрозумію, що сад не збережу - імовірно я виріжу усі дерева... до того як ділянка стане юридично їхньою.

 

Добавлено через 2 минуты

Оренда мене не цікавить... Або це моє, або гори воно синім полум'ям.

 

Добавлено через 1 минуту

Я розумію що це трохи дико. Але просто люди повинні зрозуміти, що чуже - то є чуже. і від того що ти хитро зроблений - твоїм воно бути не почне. своє зроби собі сам.

 

Добавлено через 1 час 14 минут

Тему видалити на цьому форумі можливо? рахую що вона себе вичерпала.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Я розумію що це трохи дико. Але просто люди повинні зрозуміти, що чуже - то є чуже. і від того що ти хитро зроблений - твоїм воно бути не почне. своє зроби собі сам.

 

вітаю. почитала тему.. аж серце защимило..дуже, дуже шкода, що так трапляється в нашій країні.. але це не перший і не останній випадок на жаль.

у мого дідуся з бабусею свого часу була така ж історія.. але тоді ділянку забрала радянська влада, нарізали на шматки і пороздавали людям. тоді приватизації як такої не було, і довести що ти і твоя родина з покон віку доглядаєш за цією землею крім як на словах - не можливо було.

 

зараз же ситуація така, що хАпають ті хто можуть і все що "не правильно лежить"

 

мій сусід - всім відомий ректор Поплавський... таким чином хАпнув собі гектарчик з гаком земельки, а зоразом і берег річки, і вихід до тієї річки для простих смертних загородив трьома воротами...але ось прийняття закону про вільний доступ до берегів і т. д. він "з барского плеча" відкатує ті ворота і люди йдуть собі на пляж...

 

тому "своє зроби собі сам" у нас ото таким чином і робиться...

 

сили вам, терпіння і мудрості у цій ситуації!.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...