Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прийшла перевірка з Охорони Праці

Ромаш

Рекомендовані повідомлення

Мда.Я когда самостроил свой дом, чувачок из соседнего села у мну на подсобке работал.Заливали бетономешалкой фундамент.Ну он мне и говорит, что пару лет заливали в селе фундамент так там 150 чел работало.Я думал, что ослышался.Да нет, грит постелили пару блях и приходили соседи, родсвенники и тд по очереди мешали на них бетон.

 

Добавлено через 1 минуту

Мда.Я когда самостроил свой дом, чувачок из соседнего села у мну на подсобке работал.Заливали бетономешалкой фундамент.Ну он мне и говорит, что пару лет заливали в селе фундамент так там 150 чел работало.Я думал, что ослышался.Да нет, грит постелили пару блях и приходили соседи, родсвенники и тд по очереди мешали на них бетон.Мораль какая?Да ни какой!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

річ не про підприємця, а саме РОБОТОДАВЕЦЬ
Они не его наёмники. Он, соответственно, не работодатель. Не возникает трудовых отношений.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаю, что платят только за еду

Как минимум,начиная с дворника-кочегара и заканчивая начальником ГорОНО.

 

Добавлено через 2 минуты

А вот у проверяющих могут быть вопросы к этой фирме или фопу.

Вопросы,даже если и могут быть,то не на объекте заказчика...

 

Добавлено через 3 минуты

Звернули увагу ? - річ не про підприємця, а саме РОБОТОДАВЕЦЬ.

Не підприємець не може бути роботодавцем.Інакше це здійснення підприємницькї діяльності,без належного оформлення.До ТС жодним чином не відноситься.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Це була перевірка з управління праці. Шукали неоформлених робітників. Зайшли до мене, а ще на будівництва поруч: АЗС, багатоповерхівки. Після першого візиту ніхто більше не приходив. Зато показали сюжет у місцевих новинах
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шукали неоформлених робітників

Як на мене,шукати неоформлених робітників на приватному подвір"ї,все одно,що шукати браконьєрів у метро.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...