Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

О прививках деткам

duk

Нужны ли прививки?  

584 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Что по сути одно и то же.

 

до тех пор пока не мешает выживанию группы

выживание отдельных особей — не проблема

 

кста, представил себе сейчас работу хрусталика с переменной кривизной

хроматические аберрации ожидаются такие, что лучше уж черно-белое зрение...

а мне различать цвета по работе нужно

 

В общем, решил оставить в своих глазах то, что и было — изменение расстояния до глазного дна,

при фиксированной кривизне хрусталика. На старости лет лучше уже не экспериментировать, пока всьо норм.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цеховая солидарность она такая.

Ну от да. Цехова солідарність - погоджуюся, через день спостерігаю. Всі знають, що лікар Іванов І.І. - рукожопий мудак, але казати про це пацієнту ніхто не буде. Хіба що своїм.

Заговор - скоріше ні. Просто великі і дуже великі гроші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

повезло — иммунитета у ребенка уже не было, може из-за более ранних прививок...

:fool:

Ну просто на голову не налазит. Каких более ранних. Если АКДС - одни из первых по графику?

 

Так получилось, что все четверо моих получили ее по разу — всегда состояние ужасное, за жизнь опасались даже...

Почему-то я знаю о страшных реакциях от прививок исключительно из соцсетей, форумов и т.д. В реальной жизни ни у кого из моих знакомых не было реакций ни на какие прививки. Максимум - это покраснение места укола. Даже от бесплатных Индийских.

Аааа... Ну да, повезло....

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:fool:

Ну просто на голову не налазит. Каких более ранних. Если АКДС - одни из первых по графику?

 

 

Почему-то я знаю о страшных реакциях от прививок исключительно из соцсетей, форумов и т.д. В реальной жизни ни у кого из моих знакомых не было реакций ни на какие прививки. Максимум - это покраснение места укола. Даже от бесплатных Индийских.

Аааа... Ну да, повезло....

 

Ваша вера глубока. Уважаю.

Храни Вас Господь.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:fool:

 

 

Почему-то я знаю о страшных реакциях от прививок исключительно из соцсетей, форумов и т.д. В реальной жизни ни у кого из моих знакомых не было реакций ни на какие прививки. Максимум - это покраснение места укола. Даже от бесплатных Индийских.

Аааа... Ну да, повезло....

Когда беда обходит стороной,ее притягивают,все верно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нашому місті з"явилась нова американська КПК М-М-Р II, всіх закликають на щеплення.

В інструкції написано: "У большинства восприимчивых лиц наблюдается выделение небольших количеств живого аттенуированного вируса краснухи через нос или глотку в период с 7-й по 28-й день после вакцинации. Достоверные данные о том, что данный вирус может передаваться восприимчивым лицам, находящимся в контакте с вакцинированным лицом, отсутствуют".

pda.rlsnet.ru/tn_index_id_94747.htm?fbclid=IwAR0NU1__7FENtdFgJCSgHTKUNj3XfP7uEzk5UZ24W1JX8cMJFLgwpufrPvo

І там ще в розділі побічної дії багато чого цікавого.

Я от думаю - чи те, що вже два роки активної вакцинації і два роки спалаху - може це і є доказом того, що все ж вірус передається від щеплених і призводить до хвороби в оточуючих? І часто буває, що сама дитина після щеплення має "кореподібний висип" і температуру, але це не кір і це не заразно, зі слів медиків.

 

І от ще адекватна стаття про щеплення дорослих.

amp.fakty.ua/275638-pochemu-privivka-ot-kori-mozhet-navredit-vzroslomu-cheloveku

Все ж для дорослих варто було б застосовувати моновакцини, а не коктейлі, як на мене. Щодо себе я так і не визначилась. Страшно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Массовое распространение болезни Ньюкасла (вертячка) среди домашних и диких голубей, кур , многие голубятники негласно связывают с вакцинацией от Ньюкасла кур на птицефабриках и в домашних хозяйствах. Естественно, производители вакцины и ветеринары это отвергают.

Annichka, а нам остается только догадываться, думать, анализировать и делать выводы для себя..:beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Массовое распространение болезни Ньюкасла (вертячка) среди домашних и диких голубей, кур , многие голубятники негласно связывают с вакцинацией от Ньюкасла кур на птицефабриках и в домашних хозяйствах. Естественно, производители вакцины и ветеринары это отвергают.

Annichka, а нам остается только догадываться, думать, анализировать и делать выводы для себя..:beer:

 

"голубятники негласно связывают"

Ну если голубятники так решили, то так и есть, это точно. :good:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну если голубятники так решили, то так и есть, это точно.

Ну, вони практики, можуть пов"язати "збіги" в часі між вакцинацією та новою епідемією того, від чого вакцинували...

Але, менш з тим, я Вас питав

Ви собі які взагалі цього року вакцини кололи?
сторінку назад. Можете дати чесну відповідь, чи як завжди?

 

Я от думаю - чи те, що вже два роки активної вакцинації і два роки спалаху - може це і є доказом того, що все ж вірус передається від щеплених і призводить до хвороби в оточуючих?

Звісно є. Але будуть відмовлятися від того до останнього.

От подивіться: дикого поліо у нас в країні, та і в Європі, в принципі, теж, давно вже немає. А від нього вакцинують. Постійно. А от вірусоасоційований поліо є. А від нього не вакцинують. А звідки береться ВАП? Правильно, від вакцинації. Просто цей факт приховати не можна фізично з цілого ряду причин, тому доводиться визнавати.

І от ще адекватна стаття про щеплення дорослих.

Нє, ну як я це писав чорті коли - то не рахується. Як тіко в газеті то КМН в інтерв"ю розказав - то зовсі інша справа...

Абідна, да...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, вони практики, можуть пов"язати "збіги" в часі між вакцинацією та новою епідемією того, від чого вакцинували...

А им не приходило в голову связать вакцинацию с эпидемией, а не эпидемию с вакцинацией? Ж-)

 

Можете дати чесну відповідь

:Bravo:

"Говорили-балакали...." Я же предупреждал, метод Бейтса не работает! :D

Ну да ладно, повторю еще раз. Дифтерию буду делать в следующем году. Все как "книжка" пишет.

 

чи як завжди

По-Вашему я завжди брешу? :confused:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А им не приходило в голову связать вакцинацию с эпидемией, а не эпидемию с вакцинацией?

Якщо епідемія починається ПІСЛЯ масової вакцинації - ну дуже, дуже логічно пов"язати її саме з вакцинацією.

По-Вашему я завжди брешу?

Ні, Ви робите десь так:

Ну да ладно, повторю еще раз. Дифтерию буду делать в следующем году. Все как "книжка" пишет.
Хіба це відповідь на моє питання: "Ви собі які взагалі цього року вакцини кололи? "
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"голубятники негласно связывают"

Ну если голубятники так решили, то так и есть, это точно. :good:

 

10869417_original.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Вомбат, по моему мнению, "полезный идиот", как обсуждают в видео.

 

И пусть меня забанят или вынесут предупреждение, но когда человек своими словами или действиями гробит других людей я молчать не буду.

 

Моя воля - всех антипрививочников расстелял бы. Даже если они просто дебилы.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

когда человек своими словами или действиями гробит других людей я молчать не буду.

І це правильно! Якщо якісь дії особи чи групи осіб, особливо, коли вони мають ознаки попередньої домовленності, шкодять здоров"ю окремої людини чи групи людей, чи, тим більше, здоров"ю нації - такі дії треба припиняти а людей жорстко карати. Ми з Вами в цьому абсолютно однодумці.

А тепер питання номер 2. Чи є вакцинація корисною для окремої людини?

І питання номер три: чи є вакцинація корисною для здоров"я нації?

Давайте розглянемо це питання на прикладах вакцинації від трьох дуже різних хвороб (від яких зараз активно вакцинують): кір, паротит (свинка) та краснуха.

Dex-paketa, Ви готові до конструктивної суперечки? До логічної, з апеляцією не до емоцій, але до фактів та новітніх досліджень?

Тільки одна-єдина умова: всі ствердження повинні підтверджуватися посиланнями на дослідження ДОКАЗОВОЇ медицини, опубліковані в реферованих медичних журналах, на статистику та логіку. Ніяких відосіков, емоцій та маніпуляцій. Тільки логіка, статистика та доказова медицина. Я вважаю, тільки такий підхід буде правильним для встановлення істини.

То як?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, Ви робите десь так:

Хіба це відповідь на моє питання: "Ви собі які взагалі цього року вакцини кололи? "

 

Мда... :fool: Не ожидал... Шлангом Вы еще не прикидывались. Читайте по буквам: Цього року не робив, буду робить наступного!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моя воля - всех антипрививочников расстелял бы. Даже если они просто дебилы.

Зачем расстреливать? Посадят. Просто сделайте им все прививки. Сразу.

Результат тот же, а преступления вроде как и нету.

Связь никто не докажет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо епідемія починається ПІСЛЯ масової вакцинації - ну дуже, дуже логічно пов"язати її саме з вакцинацією

Вообще не логично. Эпидемия могла уже быть и до вакцинации, и во время нее. А заговорили об эпидемии после вакцинации, как обычно.

 

Добавлено через 25 минут

Зачем расстреливать? Посадят. Просто сделайте им все прививки. Сразу.

Результат тот же, а преступления вроде как и нету.

Связь никто не докажет.

 

Ну все ж взрослые люди. Наверняка при союзе не избежали вакцинации, как и большинство. И что? Умерли?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну все ж взрослые люди. Наверняка при союзе не избежали вакцинации, как и большинство. И что? Умерли?

 

да. проблемка.

ну, во-первых, можно одновременно сделать им сразу ВСЕ прививки.

это увеличит шансы.

а если не поможет — повторно лупануть.

в любом случае, расстрелом товарищ подставит сам себя,

а так — без греха и досыти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не ожидал... Шлангом Вы еще не прикидывались.

Не пишіть фігні. Те, що Ви плануєте вакцинуватися від якоїсь хвороби наступного року НІЯК не відповідає на питання, чи вакцинувалися Ви від чогось цього року. Ну, це основи логіки. Я розумію, що логіка і свідки секти Святої Вакцинації - то речі дещо протилежні, але, контра спем сперо, як то кажуть...

Але менше з тим, цього року Ви ні від чого не вакцинувалися. Зрозуміло.

Тепер питання про період 20014-2017 роки. В цей період якісь ревакцинації робили?

Наверняка при союзе не избежали вакцинации, как и большинство. И что? Умерли?

Так, деякі померли. Ну, на жаль, вони вже на форумі не відпишуться. І взагалі, Ви тут заходите в парадокс вижившого, а це працює інакше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2. Чи є вакцинація корисною для окремої людини?

І питання номер три: чи є вакцинація корисною для здоров"я нації?

Давайте розглянемо це питання на прикладах вакцинації від трьох дуже різних хвороб (від яких зараз активно вакцинують): кір, паротит (свинка) та краснуха.

Dex-paketa, Ви готові до конструктивної суперечки? До логічної, з апеляцією не до емоцій, але до фактів та новітніх досліджень?

Тільки одна-єдина умова: всі ствердження повинні підтверджуватися посиланнями на дослідження ДОКАЗОВОЇ медицини, опубліковані в реферованих медичних журналах, на статистику та логіку.

 

Я сторонник исключительно РАЗВИТОЙ медицины, источником информации по которой для меня является Всемирная Организация Здравоохранения.

 

Если для Вас это не авторитет, что обсуждать что-либо далее по этому вопросу не вижу смысла. Любые ссылки на какие-то "медичні журнали" считаю опасным, так как на заборах тоже много чего пишут. Для меня авторитет это Всемиирная организация здравоохранения — специальное учреждение Организации Объединённых Наций, состоящее из 194 государств-членов, основная функция которого лежит в решении международных проблем здравоохранения населения Земли.

 

Всякие конспирологи тоже идите лесом. Пусть вас хоть Иегова лечит, только не надо выкладывать свое ущербное мнение про конспирологию в интернете.

 

А ВОЗ про вакцинацию говорит вот что:

...По оценкам, иммунизация позволяет ежегодно предотвращать от 2 до 3 миллионов случаев смерти. Это один из самых эффективных с точки зрения стоимости видов инвестиций в здравоохранение с проверенными стратегиями, которые обеспечивают доступность иммунизации даже для самых труднодоступных и уязвимых групп населения. ...

и много всего другого на официальном сайте (ссылка именно на иммунизацию) www.who.int/topics/immunization/ru/

 

Поэтому ни в какой конструктивно суперечке я участвовать не буду, если человек считает, что для него ВОЗ не авторитет - смысла в суперечке с ним не вижу никакой, только потраченное время.

 

 

Вомбат

Меня бесит то, что Вы пытаетесь навязать незнакомым людям свое мнение относительно вакцинации, гомеопатии и прочим вопросам, связанным со здоровьем (при этом не являясь медиком по образованию, иначе там бы Вам мозги вправили). Это пытаетесь так себя успокоить, сам себя убедить, что не гробите свою семью? Вопросов бы не было, Ваша семья, Ваше право. Но выносить такие идеи в интернет я считаю преступлением, как как слабовольные (глупые, слабохарактерные, прочие, нужное подчеркнуть) люди могут Вам поверить и начать гробить своих детей и нацию.

 

Да, именно гробить нацию, так как чем больше непривитых - тем больше вероятность реальной эпидемии, в которой речь пойдет уже на сотни, а может и тысячи смертей. Корь могла быть только цветочками, учитывая проблемы в нашей медицине.

 

Для меня Вы на уровне скинхеда, который пишет салюты гитлеру в интернете и агитирует за чистоту арийской нации. Он тоже верит, что он прав.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...По оценкам, иммунизация позволяет ежегодно предотвращать от 2 до 3 миллионов случаев смерти.

Ага, на фоне 55 млн ежегодных смертей от разных причин, согласно сведениям той же ВОЗ — конечно же, так легко выделить это количество, которого «не было но могло бы быть». Методику не подскажете?

 

 

Это один из самых эффективных с точки зрения стоимости видов инвестиций

С этим-то как раз никто и не спорит. Отдача по прибылям отличная.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Те, що Ви плануєте вакцинуватися від якоїсь хвороби наступного року НІЯК не відповідає на питання, чи вакцинувалися Ви від чогось цього року. Ну, це основи логіки.

Э-э-э... Ну тут кагбэ логика не работает у Вас. Это очевидно. Из моего намерение вакцинироваться в следующем году ЛОГИЧНО выплывает тезис об отсутствии вакцинации в текущем году. А вы выпрашиваете тупо прямой ответ на вопрос. Логика у Вас не работает вообще. Либо это острый шлангит.

 

Тепер питання про період 20014-2017 роки. В цей період якісь ревакцинації робили?

Також уже відповів, що вакцинуюсь згідно офіційного графіку. Слідкуйте за логічною цепочкою: раз буду робити дифтерію у 2019, а вона робиться раз на 10 років, то логічно, шо попередню робив у 2009? Логічно, шо в 2014-2017 не робив жодних ревакцинацій?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Любые ссылки на какие-то "медичні журнали" считаю опасным

Дивна точка зору. Можливо, вона пояснюється Вашою певною некомпетентністю в цьому питанні. Ок, я поясню. Не впевнений, що Ви зрозумієте, але я спробую.

Отже, що таке "доказова медицина"? Почитайте вікіпедію uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D0%BC%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D1%86%D0%B8%D0%BD%D0%B0

Я розумію, що в вікі пише кожен, кому не лінь. Тому даю додатково посилання на ще на пару ресурсів: www.pharmencyclopedia.com.ua/article/2565/dokazova-medicina

medprosvita.com.ua/shho_take_dokazova_mediczina/

Власне, Ви і самі зможете найти визначення. Це не так складно. Я лише вижимки тут процитую, які важливі для розуміння.

Отже, ДОКАЗОВА МЕДИЦИНА (англ. evidence-based medicine; син.: науково обґрунтована медична практика) − використання в щоденній медичній практиці (у діагностиці, лікуванні й профілактиці) медичних технологій і ЛП, ефективність яких доведена у фармакоепідеміологічних дослідженнях із застосуванням математичних оцінок імовірності успіху й ризику.

Головний принцип Д.м. — кожне клінічне рішення повинно ґрунтуватися на наукових фактах, що доведені статистично на великій репрезентативній групі пацієнтів; жодна нова медична технологія (новий метод лікування, діагностики, профілактики) не може бути визнана без обов’язкової перевірки в умовах проведення рандомізованих контрольованих досліджень. Механізмом упровадження принципів Д.м. в широку клінічну практику є проведення стандартизації медичної допомоги та впровадження формулярної системи.

 

Основним методом Д.м. (золотим стандартом) є рандомізовані контрольовані дослідження, коли пацієнти розподіляються на групи випадковим шляхом із використанням засобів рандомізації. У практичному плані Д.м. ставить перед собою такі завдання: 1) підвищити якість надання медичної допомоги з огляду на ефективність, безпеку та вартість; 2) оптимізувати діяльність національної системи охорони здоров’я.

Я думаю, поки нічого складного тут немає. Ок?

Тепер щодо ВООЗ. Позиція цієї організації має грунтуватися саме на доказовій медицині. Але це не завжди так. Маємо численні скандали, пов"язані з корупцією, перекручуванням та замовчуванням фактів, лобіюванням інтересів фармакологічних виробників, підтасовкою цифр. На жаль, це все є в цій організації і випливає регулярно. Тому логічною лінією поведінки буде не сліпа довіра функціонерам з ВООЗ, але перепровіряння того, що вони озвучують. Справа в тому, що вони мають озвучувати рекомендації саме і виключно на підставі досліджень, проведенних у повній відповідності до принципів доказової медицини. Це аксіома. Вони не мають права додавати щось від себе. І в такому випадку, вони своїми словами всього-навсього інтерпретують чи узагальнюють дослідження, які публікуються в реферованих медичних журналах. І тут виходить парадокс: Ви не довіряєте цим публікаціям та дослідженням, але довіряєте словам, які базуються (чи повинні базуватися) саме на цих дослідженнях. Вам така точка зору не здається дивною та не логічною?

Це все-одно як довіряти священнику та його розповідям про рай, але не довіряти тим же розповідям про рай в Біблії. Чи там довіряти поліцаю та його розповідям про правила дорожнього руху і не вірити ПДР, оприлюдненим на сайті Верховної Ради.

 

Добавлено через 6 минут

Из моего намерение вакцинироваться в следующем году ЛОГИЧНО выплывает тезис об отсутствии вакцинации в текущем году

Абсолютно ніяк не випливає. Наступного року Ви хочете робити вакцинацію від дифтерії. Ок. А цього року Ви могли робити вакцинацію від паротиту. Чи краснухи. Чи кору. Чи не могли? Чи те, що наступного року Ви хочете робити вакцинацію від дифтерії автоматично означає, що цього року від паротиту, краснухи чи кору Ви нічого не робили? Тоді це дуже дивна логіка.

Але я Вас зрозумів. Вакцинацію проти дифтерії Ви робили у 2009 році. Прийнято. Раз на 10 років робите?

А по іншим т.з. вакцино-контрольованим хворобам які ревакцинації робили останні 10 років і в яких роках?

Я бачу, Ви дуже відповідальна людина щодо і власного, і громадського здоров"я, вчасно робите всі ревакцинації, щоб не бути джерелом небезпеки для оточуючих.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Абсолютно ніяк не випливає. Наступного року Ви хочете робити вакцинацію від дифтерії. Ок. А цього року Ви могли робити вакцинацію від паротиту. Чи краснухи. Чи кору. Чи не могли?

Нет, не мог. Сказал же, что вакцинируюсь по графику. Где там корь, краснуха и т.д.?

 

Я бачу, Ви дуже відповідальна людина щодо і власного, і громадського здоров"я, вчасно робите всі ревакцинації, щоб не бути джерелом небезпеки для оточуючих.

:lol: О-о-о... Мосье - підлабузник?

Ладно. Открою все карты. Прохожу ежегодный профосмотр. И там уже відповідальні люди делают нужные ревакцинации.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О-о-о... Мосье - підлабузник?

Та Боже збав. Констатую факти, як вони мені видяться. Бачу, помилився, вакцинація для Вас - просто формальна необхідність.

Ок, можете поточнити, по якому саме графіку робите ревакцинації? Чому я так питаю? Я намагаюся максимально уникнути непорозумінь, щоб не було так, як з ревакцинацією від дифтерії, коли Ви мене звинуватили у шлангуванні.

То можете написати графік, по якому Вам роблять ревакцинацію?

 

Добавлено через 7 минут

І ще питання: якби не примус щодо вакцинації, чи робили Ви би ревакцинацію від дифтерії кожні 10 років добровільно? І чому?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...