Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Rockwool Rockmin plus

komua

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Хочу купити для утеплення мансарди вату Rockwool Rockmin plus та Rockwool Superrock , та зробити наступний пиріг із вати:

 

Rockwool Rockmin plus - 100 мм

Rockwool Superrock - 50 мм

Rockwool Rockmin plus - 100мм

 

Чи достатня товщина вати (будинок біля м.Івано-Франківськ), і чи вартує по якості дана вата вкладених коштів на даний час?

 

Також цікавить вибір пароізоляційної плівки:

Dorken Delta Reflex

Juta R110

Strotex R110

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.

Хочу купити для утеплення мансарди вату Rockwool Rockmin plus та Rockwool Superrock , та зробити наступний пиріг із вати:

 

Rockwool Rockmin plus - 100 мм

Rockwool Superrock - 50 мм

Rockwool Rockmin plus - 100мм

 

Чи достатня товщина вати (будинок біля м.Івано-Франківськ), і чи вартує по якості дана вата вкладених коштів на даний час?

 

Також цікавить вибір пароізоляційної плівки:

Dorken Delta Reflex

Juta R110

Strotex R110

 

Мене якість влаштовує. Собі брав рокмін і суперрок. Вам зараз будуть писати, що можна купити і дешевшу вату і не гіршу по якості.

 

вату я буду підбивати алюфомом. бачив, що так роблять - сподобалось, і +теплоізоляція.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене якість влаштовує. Собі брав рокмін і суперрок. Вам зараз будуть писати, що можна купити і дешевшу вату і не гіршу по якості.

 

Питання тільки одне. Навіщо платити більше???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Питання тільки одне. Навіщо платити більше???

 

Проблема в том, что производители скрывают информацию либо лукавят при указании характеристик продукта, что делает объективный выбор невозможным (и соответственно ответ на вопрос). В таких условиях потребитель принужден делать эмоциональный выбор, который основывается на фантазиях, разрисованных рекламой, и часто этот выбор оказывается не в его интересах. В такой ситуации вопрос "Навіщо платити більше???" становится риторическим.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.

Хочу купити для утеплення мансарди вату Rockwool Rockmin plus та Rockwool Superrock , та зробити наступний пиріг із вати:

 

Rockwool Rockmin plus - 100 мм

Rockwool Superrock - 50 мм

Rockwool Rockmin plus - 100мм

 

Чи достатня товщина вати (будинок біля м.Івано-Франківськ), і чи вартує по якості дана вата вкладених коштів на даний час?

 

Також цікавить вибір пароізоляційної плівки:

Dorken Delta Reflex

Juta R110

Strotex R110

Будинок в м.Рівне . Собі утепляв ватою 10+10 + 10 (по периметру коробки будинку - вздовж маурлата, надалі думаю все таки перекрити 10 весь периметр поверх балок. ) На разі всюди лежить 20 см і по периметру коробки +10. По плівці брав собі Юту .

2014801195826.thumb.jpg.95f1b6622cf856e3a3a63c59149fb38d.jpg

2014704174305.thumb.jpg.07f9b96571cbfe105856da7c54dbaecb.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня.

Хочу купити для утеплення мансарди вату Rockwool Rockmin plus та Rockwool Superrock , та зробити наступний пиріг із вати:

 

Rockwool Rockmin plus - 100 мм

Rockwool Superrock - 50 мм

Rockwool Rockmin plus - 100мм

 

Чи достатня товщина вати (будинок біля м.Івано-Франківськ), і чи вартує по якості дана вата вкладених коштів на даний час?

 

Також цікавить вибір пароізоляційної плівки:

Dorken Delta Reflex

Juta R110

Strotex R110

Я утеплювався Rockwool Rockmin польского виробництва, плівка Strotex 110 PI вже чотири роки політ нормальний. Даний пиріг нормальний, тільки залежить від того яка товщина крокв, бо при такій послідовності монтаж буде трудомісткий. Я б робив краще 100+100+50. А яка ціна зараз цієї вати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я утеплювався Rockwool Rockmin польского виробництва, плівка Strotex 110 PI вже чотири роки політ нормальний. Даний пиріг нормальний, тільки залежить від того яка товщина крокв, бо при такій послідовності монтаж буде трудомісткий. Я б робив краще 100+100+50. А яка ціна зараз цієї вати?
2,9 евро /м.кв , сусід по будівництву брав

на тій неділі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я утеплювався Rockwool Rockmin польского виробництва, плівка Strotex 110 PI вже чотири роки політ нормальний. Даний пиріг нормальний, тільки залежить від того яка товщина крокв, бо при такій послідовності монтаж буде трудомісткий. Я б робив краще 100+100+50. А яка ціна зараз цієї вати?

 

У мене крокви 150 мм, так що інших варіантів немає.

В Івано-Франківську RockminPlus 100 - 53 грн. м.кв., SuperRock 50 - 36грн м.кв.

Чи правильний вибір: пароізоляційна плівка Juta R110 та для герметизації зєднань плівки - стрічка Dorken Delta-Poly-Band-P100?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене крокви 150 мм, так що інших варіантів немає.

В Івано-Франківську RockminPlus 100 - 53 грн. м.кв., SuperRock 50 - 36грн м.кв.

Чи правильний вибір: пароізоляційна плівка Juta R110 та для герметизації зєднань плівки - стрічка Dorken Delta-Poly-Band-P100?

По лентам це К-2 та Л-1 . Будете брать паробарьер і заодно ці ленти в них візьмете.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене крокви 150 мм, так що інших варіантів немає.

В Івано-Франківську RockminPlus 100 - 53 грн. м.кв., SuperRock 50 - 36грн м.кв.

Чи правильний вибір: пароізоляційна плівка Juta R110 та для герметизації зєднань плівки - стрічка Dorken Delta-Poly-Band-P100?

Я зрозумів так, що Ви плануєте 100+50 між кроквами, а потім рейку 100 мм впоперек по кроквах і між рейками ще 100 вати. Мені здається, що монтаж 50 між кроквами буде складним ( вона буде випадати) і кріплення рейки 100мм буде не надто надійним. На мою думку краще наростити крокви на 50мм рейкою, а потім рейку 50х40мм впоперек і вийде 100+100+50. Плівка може бути тільки з маркуванням РІ, а не РР чи інш. Стрічку краще К-2. Ціни у Вас досить нормальні.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я зрозумів так, що Ви плануєте 100+50 між кроквами, а потім рейку 100 мм впоперек по кроквах і між рейками ще 100 вати. Мені здається, що монтаж 50 між кроквами буде складним ( вона буде випадати) і кріплення рейки 100мм буде не надто надійним. На мою думку краще наростити крокви на 50мм рейкою, а потім рейку 50х40мм впоперек і вийде 100+100+50. Плівка може бути тільки з маркуванням РІ, а не РР чи інш. Стрічку краще К-2. Ціни у Вас досить нормальні.

 

А я б зробив так: між кроквами суцільну 150мм, а потім між рейками 100мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я б зробив так: між кроквами суцільну 150мм, а потім між рейками 100мм.

Я тоже так хотів, але знайти вату Rockwool товщиною 150 мм ДУЖЕ ВАЖКО і дорого!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
Я тоже так хотів, але знайти вату Rockwool товщиною 150 мм ДУЖЕ ВАЖКО і дорого!

 

Не важко, просто возиться вона в 98% лише під замовлення. І відповідно предоплата. Терміни до місяця.

По ціні вона дійсно виходить трішки дорожчою ніж 100+50 разом.

Приблизно до 10% дорожче

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Друг, когда строил дачу использовал Руквул, материал нормальный,даже новичку с ним просто работать
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...