Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

KIA CARNIVAL

qw100leto

Рекомендовані повідомлення

Продается семейный автомобиль. Выпуск- декабрь 2015. В прекрасном состоянии. Пробег- 122000км. Двигатель: 2,2 дизель. Коробка- 6-ти ступенчатый Автомат. Очень надежное сочетание. Все работает идеально. 6 постоянных мест и 2 дополнительных. Автоматические сдвижные двери. 3-х зонный климат-контроль. Подогрев и охлаждение водительских и пассажирских сидений. И много дополнительных функций. Полная история автомобиля. Машина эксплуатировалась за границей весь срок службы. Очень удобный вместительный автомобиль для крепкой семьи. Очень комфортный для длительных путешествий. Цена 27500 уе

IMG_20190401_144217.thumb.jpg.b4da62c3796cadd96a1d97a5a08e6652.jpg

IMG_20190413_193849.thumb.jpg.4fc84f47935412af2862fbca80bd42c8.jpg

IMG_20190420_144842.thumb.jpg.2752c18650dce3427ff57fec054ea2e5.jpg

IMG_20190413_193427.thumb.jpg.afaed90985fb2a6b7b67fe33beb5c9de.jpg

IMG_20190413_193747.thumb.jpg.e2d4e27e85cb31cfdb42e483cf48df18.jpg

IMG_20190413_193452.thumb.jpg.63ab88d4b0a93aa6c6068acacca63ba1.jpg

IMG_20190413_193527.thumb.jpg.c2b2b50ece5af099a71030a636f266a3.jpg

IMG_20190413_193643.thumb.jpg.00fc8325b969d5181acf6f5895d366f9.jpg

IMG_20190413_193705.thumb.jpg.667dad0632f7a2e177a1fbf59a60ee2a.jpg

IMG_20190413_193403.thumb.jpg.722a5598648471bb7ed46a6a5a227613.jpg

IMG_20190817_174424.thumb.jpg.eca134859f75a438153db372a017e75a.jpg

IMG_20190817_174444.thumb.jpg.67a706e08b59afd32e7e5d9b01abc08c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.autowini.com/Cars/Kia-Carnival/car-search?i_sIndexVal=bq&i_sSearchType=quick&startYear=2015&endYear=2016

 

Не зміг знайти на цьому сайті телефон власника.Якщо Ви розбираєтесь ,допоможіть вибрати - бажано десь недалеко від Києва, буду сильно вдячний:beer:.

Я ,насправді такі авто не дуже люблю,але за таку ціну готовий хоч завтра .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зміг знайти на цьому сайті телефон власника.Якщо Ви розбираєтесь ,допоможіть вибрати - бажано десь недалеко від Києва, буду сильно вдячний:beer:.

Я ,насправді такі авто не дуже люблю,але за таку ціну готовий хоч завтра .

Це ціна не розмитненного авто. Авто знаходяться у Кореї. Місяць тре чекати. Потім розмитнювати. Але я ссилку кинув і підняв об.яву, для того, щоб показати, що, після доставки і розмитнення, така машина не буде ніяк коштувати майже тридцятку баксів.

P.S/ вибачаюсь за оффтоп.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Це ціна не розмитненного авто. Авто знаходяться у Кореї. Місяць тре чекати. Потім розмитнювати. Але я ссилку кинув і підняв об.яву, для того, щоб показати, що, після доставки і розмитнення, така машина не буде ніяк коштувати майже тридцятку баксів.

P.S/ вибачаюсь за оффтоп.:beer:

 

Ничего страшного- оффтоп это бывает) И высказали вы свое мнение вполне корректно/ Но я вам посоветую, все-таки, с начала, изучать вопрос несколько более "жизненно" (скажем так)/ В теории ваше замечание звучит логично, но "дьявол кроется в деталях")/ Дело в том что Автовини - это аукцион для иностранцев/ покупая на нем - нет уверенности что авто будет соответствовать тому что написано в бумагах/ Хоть в Корее за подделку информации по авто предусмотрены строгие наказания, но в целом, если авто уезжает из страны - на это смотрят сквозь пальцы, да и доказать что-то через правоохранительную систему, если вы иностранец, у вас не будет никакой возможности/ По сути, почти всегда, это мусорный ящик куда отправляется полная некондиция/ По этому покупать в Корее нужно только на аукционах для внутренних продаж/ И там можно увидеть совершенно другую картину - так как с информацией по авто там строго - то и цены вы встретите совершенно другие - которые полностью соответсвуют состоянию авто/ Я свой автомобиль приобрел за 21К (и это была удачная покупка)/ Дополнительные платежи которые включали налоги, доставку, страховку, премию посреднику и прочее составили более 8К/ И примите во внимание что почти всю сумму я заплатил не видя авто "в лицо" )/ И только при получении (где-то через 3 месяца) смог расслабиться) Вспоминая и оценивая этот процесс - могу сказать - оно того не стоило/ Стоимость получилась ниже рыночной не больше чем 12-15% (я рассчитывал что будет 30%), а переживаний и дополнительных вопросов на порядок больше/ Если будет интересно что-то еще - задавайте вопросы/

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

соррі за офтоп, але колись цікавився даною автівкою для сімейних перевезень, але начитався про косяки (вже не помню що саме) і охолов, взагалі по ринку бачу, що авто не дуже популярне. чому вибрали саме цю авто для такого складного варіанту покупки за кордоном?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

соррі за офтоп, але колись цікавився даною автівкою для сімейних перевезень, але начитався про косяки (вже не помню що саме) і охолов, взагалі по ринку бачу, що авто не дуже популярне. чому вибрали саме цю авто для такого складного варіанту покупки за кордоном?

 

Давно "облизываюсь" на эту модель, но цена на нее пока конская. Если вспомните какие косьяки у модели, можете мне отписаться!?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

соррі за офтоп, але колись цікавився даною автівкою для сімейних перевезень, але начитався про косяки (вже не помню що саме) і охолов, взагалі по ринку бачу, що авто не дуже популярне. чому вибрали саме цю авто для такого складного варіанту покупки за кордоном?

 

Дивно, але те що я вивчав (щодо саме цього авто), то окрім плюсів нічого знайти не зміг/ Звісно що "фо хум хау") Бо комусь, наприклад, її розміри будуть плюсом, а комусь мінусом (вона довжиною більше 5 метрів і ширина 2 - не кожному буде зручно паркуватись у місті/ Але скиньте мені теж посилання на косяки - мені буде цікаво прочитати/ А якщо говорити що саме надихнуло мене взяти КіА/ Я тут не буду зупинятись на тому чому я хотів саме мінівен і саме мінівен американський/ Це окрема історія/ Я тільки скажу, що маючи зараз змогу поїздити в європейських 7-8-и місних авто - можу сказати - вони і поруч не стояли з стандартами Американських Мінівенів/ Отже хочу сказати, що я з самого початку був налаштований на купівлю 2-3 річного авто - тобто випуску 15-16 року/ Нове авто - це чудово, але хтось писав вже - новенькими вони аж занадто дорогі - цінник у 45К для мене зависокий як для сімейного другого авто/ Отже РІК ВИПУСКУ 15-16/ Далі я обирав між kia carnival(sedona), toyota sienna та honda odyssey - це велика трійка мінівенів америки (нехай вибачать додж та крайслер - вони поруч не лежали навіть)/ Практично зразу я відкинув Оdyssey- бо а ні дизайн, а ні внутрішнє облаштування 2015-16 мені не сподобалось. Хоча свої переваги в Одісеї є - дуже гарна компоновка салону і надійність). Отже Sedona чи Sienna? Посидів я в Sienna - ну що сказати - ми всі любимо Тойоту не за інновації)/ Не те що б я був дуже прискипливим - але вже занадто коли бачиш все що було в моїх тойотах починаючи з 2002 року (і кнопочки, і накладки, і елементи керування) все перейшло в 2016)) А Седона 15 р/в - взагалі позор для Японії ставити такий екран і електроніку/ КІА міг подивитись тільки на фото - але сподобалось набагато більше - все ж таки італійці в дизайні постарались гарно/ Хочь для мене то не вирішальне було, я поміточку зробив/ Далі ДВИГУН - до бензину я нормально відношусь. 3,5 літри -гарний двигун у Седони, але вже занадто було б дорого в розмитненні (хочь дуже довго я цей варіант розглядав)/ Дизель - 2,2 - то набагато простіше, та і Євро 6 підкупало/ І останнє - я не хотів авто з Америки/ В мене немає ніякого упередження проти битих авто (я 6 років тому свою тундру замовляв в Америці злегка биту), але зараз з Америки просто сміття йде - і топлені, і недовідновлені/ А якщо щось більш-менш гарне - то коштує воно теж гарно/ І головне - не можна бути впевненим нівчому - всі доки можуть підроблятись вже на рівні аукціону- тільки надіятись на порядність доставщика/ А ви ж розумієте яка у людей зараз порядність/ Тут стоматолога чесного знайти важко - не те що доставщика авто з Америки)) Таке відчуття що всі хто тим займаються обов'язково хочуть на---ти/ Таке моє суб єктивне відчуття) Отже хотілось надійності і спокою хоча те що стосувалось історії авто/ Таким чином я прийшов до Корейських аукціонів, і відповідно зупинився на Карнівал/ Я і досі вважаю що зробив хочь і дуже суб'єктивний (для себе ж обирав), але правильний вибір/

 

Добавлено через 5 минут

Об'єм двигуна і витрата пального (в свій час вивчав бензину)

 

Витрати дуже різні і залежать від їзди/ Найекономніший економ режим що в мене виходив - то 7л по трасі/ А найпрожерливіший у містах Європи з їх перехрестями та переходами кожні 10 метрів - 12 літрів/ Але у середньому по місту - 10/ По трасі - 8/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...