Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Поточні реалії купівлі і розмитнення авто з Німеччини на власній шкірі

Сергей_84

Рекомендовані повідомлення

2 головні переваги A4 Allroad: кліренс і quattro. Судячи з відео в інеті про покатушки по бездоріжжю, ця "малишка" раком ставить багато так званих кросоверів в багнюці і снігу з їхніми халдексами.

Так в Ауді теж халдекс :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в Ауді теж халдекс :)

 

У A4 Allroad до 2016 постійни повний привід, а не підключаємий

В останньому поколінні А4 Allroad з 2016 року вже повний привід Ultra з муфтою Magna на міжосоьовому диференціалі для економічнішої їзди і повним відключенням задниці і підключенням за необхідності. Спірне рішення, але детально його не вивчав ще.

Але вже стає фактом: справжній чесний повний привід на базі Торсена вмирає на жаль...

 

Можливо ви сплутали з A3, Q3 і TT , де попоречно розміщено дивгун і використовується Халдекс.

 

PS В минулому році в снігопади ми так з замовником на Вольві вляпались, їхала, їхала і приїхала за 200 м від будинку, перегрів муфти,. Те відчуття, коли твій повнопривідний автомобіль до одного місця крім безпеки в деяких моментах на дорозі.

Це для мене стало чудовою ілюстрацією.

 

Добавлено через 1 минуту

невже течик?

 

Течик так, але в якості другого авто, подумую про нього))

Але постійно їздити на ньому....ні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

)))

Ні, я його розглядав, але пробіг був завеликий

PS напевне з маркою і моделлю авто вже все зрозуміло...

С маркой автомобиля было понятно еще год назад, глядя как Вы на ауди облизывались ))))))))).

Тема создана 26.07.2019 г., значит авто приобретено в мае-июне :D

На сайте destacar.de/avto-v-nalichii среди проданных автомобилей Allroad Quattro только эта.

На youtube канале Denis Rem (www.youtube.com/user/pervjak/videos) за последние полгода других моделей данной марки тоже нет.

Разве что Passat в кузове универсал))).

 

Я что-то пропустил или кто-то не договаривает? :D:D:D

Змінено користувачем XL.pro
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Реальных китайцев ....

Давно слежу за рассказами Назара о том, каким должен быть автомобиль: не битый, не крашенный,

а главное комфортный и оснащен активными и пассивными системами безопасности!

Спустя время выходит видео приобретенного автомобиля для жены

"економно, дешево, надійно".

 

Поэтому думай те!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давно слежу за рассказами Назара о том, каким должен быть автомобиль: не битый, не крашенный,

а главное комфортный и оснащен активными и пассивными системами безопасности!

Спустя время выходит видео приобретенного автомобиля для жены

"економно, дешево, надійно".

 

Поэтому думай те!

А почему не говорите, что у него был Пассат, а сейчас Ауди А6 3л?

Если для жены взял Корсу, значит есть причина, почему для неё это будет лучшим вариантом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему не говорите, что у него был Пассат, а сейчас Ауди А6 3л?

Если для жены взял Корсу, значит есть причина, почему для неё это будет лучшим вариантом.

Вам не кажется странным, что для "себя" пригнал автомобиль D-класса, а для жены - А-класса? (без климата, боковых подушек, адаптивного круиза, ассистента движения в полосе, ксенона и тд).

 

Посмотрите как "поет" начиная 1,15 минуты..:

Якщо ми їдемо на машині і в нас маленька перешкода - людина, дитина вибігає на дорогу, така машина як Passat з таким комплектом безпеки ... загальмує. Як ви думаєте, класна опція чи нє? Збивали ви коли-небудь людей? Хочете попробувати? Знаєте як це є? Я думаю, коли така функція є в машині, це є класно.

Если системы безопасности настолько хороши и всем их советуешь, почему их нет в автомобиле жены?!

 

ИМХО. Passat покупался для рекламы, меньше года поездил, цену не озвучил (чтобы продать дороже).

С Audi A6 будет тоже самое: разрекламирует, поездит в том числе и на украинских дорогах (ведь он на заказ осматривает автомобили и в Украине), через год, полтора продаст дороже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам не кажется странным, что для "себя" пригнал автомобиль D-класса, а для жены - А-класса? (без климата, боковых подушек, адаптивного круиза, ассистента движения в полосе, ксенона и тд).

 

Посмотрите как "поет" начиная 1,15 минуты..:

 

Если системы безопасности настолько хороши и всем их советуешь, почему их нет в автомобиле жены?!

 

ИМХО. Passat покупался для рекламы, меньше года поездил, цену не озвучил (чтобы продать дороже).

С Audi A6 будет тоже самое: разрекламирует, поездит в том числе и на украинских дорогах (ведь он на заказ осматривает автомобили и в Украине), через год, полтора продаст дороже.

Нет, не кажется. У машины для женщины в маленьком городе и у машины для поездок в Германию ну совсем не похожие задачи и скорости передвижения.

А то, что он продает, так это его работа. Не хочешь, не покупай.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет, не кажется. У машины для женщины в маленьком городе и у машины для поездок в Германию ну совсем не похожие задачи и скорости передвижения.

А то, что он продает, так это его работа. Не хочешь, не покупай.

Автомобиль - источник повышенной опасности.

Комфорт и безопасность важны как в городе, так на трассе.

Но, блажен тот, кто верует.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С маркой автомобиля было понятно еще год назад, глядя как Вы на ауди облизывались ))))))))).

Тема создана 26.07.2019 г., значит авто приобретено в мае-июне :D

На сайте destacar.de/avto-v-nalichii среди проданных автомобилей Allroad Quattro только эта.

На youtube канале Denis Rem (www.youtube.com/user/pervjak/videos) за последние полгода других моделей данной марки тоже нет.

Разве что Passat в кузове универсал))).

 

Я что-то пропустил или кто-то не договаривает? :D:D:D

 

Чомусь машинка пропала зі списку проданих...:D

Правда в інсті залишилась...

 

Про пасат вже писав- інтерєр не мій, я не зміг себе примусити його купити, тай ціна на B8 бомбезна, по багатьом параметрам він би мені більше підійшов, окрім душі. А нафіга авто,яке примушуєш себе купувати?

 

Добавлено через 4 минуты

С маркой автомобиля было понятно еще год назад, глядя как Вы на ауди облизывались D

Я вже 3 роки облизувався на Ауді, але не міг собі навести аргументів навіщо мені міняти моє авто, плюс наступне авто однозначно мало бути вище класом, бо шило на мило міняти немає змісту. А авто класу повище не завжди доречне в деяких робочих моментах.

Цього літа дружина швиденько накидала аргументів: їй надокучило її авто ( і так довго трималась), та й стареньке воно, або я віддаю їй своє і купую собі інше, або я купую їй те авто,яке вона скаже.

І швиденько закрив це питання .:D Тепер треба сплавити третє авто.

 

PS Взагаді я облизувався на Q7 чи A6 allroad , але це якось геть занад-то, треба бути простішим)))

 

PPS Коротше досить грати в гру"вгадай авто".

Audi A6 Avant 2.0 TDI s-tronic 2016 рік .....і зновутаки я пішов на компроміси, бо душа вимагала 3.0 quattro(((

Про враження напишу вкінці всього серіалу. Все не так однозначно як розповідають оглядачі і блогери під впливом аури преміума, співаючи дифірмаби....трохи покритикую це відро...)

 

Все збираюсь написати пост про проходження митниці, але ніяк не зберусь))

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...і зновутаки я пішов на компроміси, бо душа вимагала 3.0

Тоже нравится этот двигатель, но потом подумал - какая разница на каком в пробках по Киеву стоять? Если режим езды хотя бы был 50/50-трасса/город, то ещё есть смысл, а так на литр-полтора больше соляры палить вообще не интересно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоже нравится этот двигатель, но потом подумал - какая разница на каком в пробках по Киеву стоять? Если режим езды хотя бы был 50/50-трасса/город, то ещё есть смысл, а так на литр-полтора больше соляры палить вообще не интересно.

 

2.0 190 лс досить динамічний і тяговитий,його вистачає з головою, проте у нього полиця моменту з 1750, у трьошки з 1250..... Тобто 3-ка тягне практично з холостих без скидування на понижену.

 

І до речі, с-троніки найкраще живуть саме з 3 -літровиками (меншої потужності), бо коробас менше передачі клацає, має таку можливість завдяки моменту.

3-літровики найбільшої потужності вже мають тіптронік (с-тронік не перетравлює їх момент), а це класичний гідротрансформатор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Продовжу... Буде ЛОНГРІД. Пишу багато, може кому стане в нагоді деталізація, та й для себе за 2-3 роки думаю знадобиться.

В дорозі до кордону України до митного посту Корчова-Краківець отримав номер попередньої декларації від брокера і вже з більшим оптимізмом продовжив свій шлях.

 

Близько 20-21 години підїжджав до кордону.

Тут потрібно звернути увагу на те, що їхати потрібно не в загальну чергу з автомобілів, а на червоний коридор з фурами і з ними ж стояти в черзі на розмитнення авто.

Цей момент попередньо я вже знав і шукав знаки,які мене поведуть в цей коридор. За кілька кілометрів до кордону над трасою висіло світлове табло , на якому щось написано польською і справа на парковці стояло досить багато фур, я на це не звернув уваги і поїхав далі....як пізніше виявилось це ледь не стало моєю помилкою.

далі по знакам повернув на право в напрямку "для фур", покрутився, повертівся, слідуючи знакам і підїхав до шлахбаума, який відкрився за 2 секунди і зачинився за мною. Проїхавши 30-40 метрів по колу я знову опинився біля другого шлахбаума...

5 сек, 8...10...15....Шлахбаум не відчиняється, бачу камери , продовжую стояти, а що залишається робити? Мені на кордон...

За секунд 20-25 таки чиєюсь волею шлахбаум відчинився і я проїхав на територію митного посту Корчова, ставши в чергу за фурами і лафетами з автомобілями. Так черга стаціонарно простояла хвилин 30...попереду з фур і вантажівок повиходили мужики і точили ляси..

Стало цікаво, WTF?...Виходжу і я та направляюсь в їх сторону, питаючи що до чого, бо перший раз проходжу цю процедуру.

"Стоїш в черзі, потім зважуєшся, показуєш талончик митнику і отримуєш бейджик....Їдь за нами, все побачиш."

Мої очі округлились:shock: "який такий талончик?"

-" ну там, на відстійнику черга з фур, де потрібно отримати талончик і дочекатись на табло номер свого талончику для виїзду в напрямку митного посту"

Я трохи в ах.....

Мужики дивуються: "Як ти взагалі сюди потрапив? там же щлахбаум і поляк сидить за пультом" Черга на митний пост починається саме на тому відстійнику, бо тут усі не влізуть. І потім митник на зважуванні просить показати цей клятий талончик, а ні, то розверне назад.

Я підозрюю, що мені потрібно звалювати і повертатись на той відстійник , вистоювати чергу і повертатись з талончиком. А це добрячий крюк.

Мужики продовжують дивуватись, перепитуючи одне в одного, що ж мені робити. І один з них,який везе 2 іномарки на лафеті, каже: "я думаю тобі потрібно залишатись, за шлахбаум ти заїхав,камеру пройшов, скажеш, що десь загубив талончик , коли в туалет йшов, може прокатить:D". Але для цього треба ризикнути і вистояти чергу тут. приймаю рішення залишитись, якраз черга поїхала і всі розбіглись по автомобілях.

Десь за 40 хв я підїхав до зважування, польський митник видав мені бейджик зі штрихкодом, щось заніс в компютер і......не спитав про талончик. Юхуу.. проїжджаю далі в напрямку суцільної темноти.

В цій темноті помічаю, що хтось махає ліхтариком і вказує куди підїхати. Це виявився ще один польський митник. Зі світлом тут реально проблеми..

Він взяв документи на авто, 2 наших паспорти, оглянув ВІН-номер, заглянув у багажник і пішов до себе в будку.

За 15 хв покликав і видав 2 паспорти з відміткою про виїзд з ЄС.

Я проїхав на митний контроль. Тут я постояв хвилин 15, ніхто не підходить, а навколо снують дальнобої. Спитав у одного, а що ж далі. Виявилось, що нікому я не цікавий, ніхто до мене не піде, треба брати документи і йти в будку.

І дуже важливий момент: саме на митному контролі зчитують штрихкод з експортної німецької декларації і забирають її, по факту чого німецькій фірмі відшкодовується ПДВ. Якщо цього не зробити про ПДВ можна забути.

В будці я здійснюю всю процедуру, що я везу ніхто навіть не оглядає, і їду в напрямку виїзду з польського митного посту. На виїзді шлахбаум , де я маю просканувати штрихкод на бейджику і віддати його митнику, після чого мене пустять на наш митний пост. Підїжджаю до шлахбаума, виходжу з бейджиком і прямую в ще одну будку. В цей момент з неї прямо переді мною виходить митник, каже почекати і кудись звалює.....:fool: і звалює на хвилин 30.....

Певне, що не тільки в українських вузах митників навчають бути "гандонами". Через 30 хв...він витратив рівно 3 секунди, щоб мене пропустити, чому цього не зробити одразу як я сам до нього підійшов?....я не знаю.

Далі український митний пост. На вїзді ніяких бейджиків, а звичайний контрольний паперовий талон, але трохи не такий як на зеленому коридорі. Далі я на радощах притопив, забувши про сканування, про зважування, а одразу помчав на паспортний контроль.....і дарма:)

Під час очікуваня перевірки наших паспортів до мене підійшов дальнобій, що їхав за мною і каже, там за тобою жіночка-митник бігла, ти ваги дуже швидко проїхав, треба повертатись....А за мною вже 4 фури в ряд...:shock:

Що робити? Правильно, увімкнути зухвалість, не депортують же мене і не посадять.:D Їду я значить в зворотному напрямку , блимаю фурам і махаю, щоб розїжджались, мені треба на вагу, а по іншому туди фіг влізеш. З першого разу щось пішло не так і митник змушує їхати другий раз, далі печаті в талоні, перевірка доків і я потрапляю на велику парковку , де в перемішку в стані "хто як хоче" в повній темноті стоять автомобілі, фури, лафети...

Що робити далі? А хз....

Трохи огледівся, підхожу до людини в чорному,яка бігає по стоянці з фотоапаратом, питаю що робити.

Каже робити копії і оформлювати документи. Потім каже йти за ним, заводить до підвальчику в приміщенні митного посту, де каже зробити копії (кілька гривень), потім виводить в головний зал і каже, щоб займав чергу у віконечко до митного інспектора та йде кудись..

Стою я хвилин 30-40 , навколо дальнобої з доками і черга дуже повільна, готуюсь тут провести багато часу. На щастя знову зявляється "людина в чорному" і каже йти за ним десь в глибину будівлі пошарпаними коридорам. Підводить до якогось чоловіка без форми і питає чи може той оформити мені документи, а то я новачок.

Чоловік питає чи на продаж везу чи собі? Напевне це важливий момент;)

Бере весь пакет документів, просить надати номер попередньої декларації і надсилає на стоянку шукати "людину в чорному" для оформлення акту огляду.

Йдучи на стоянку я починаю думати, що дуже швидко все проходить і якось підпільно, чи не будуть у мене просити "фінансову допомогу" , бо я ніфіга не налаштований давати навіть 1 грн хабаря, принципово. Може краще було б в черзі у віконечко постояти, але вже пізно...поїзд поїхав, що буде , те буде.

"Людина в чорному "фоткає що йому треба і починає запомнювати акт огляду, розпитуючи мене про компектацію, ставлячи галочки. Я падаю на дурня, нічого не знаю, ще не розбирався, дивіться самі, ви ж оглядаєте.

По факту у мене в авто 4 подушки безпеки і немає великої купи різних помічників та приємностей.:D

З актом огляду я йду назад до митника. Той бере в руку акт огляду і починає реготати. "Да ви зовсім ох....., які 4 подушки?а шо немає того...того і того? ти що ланос везеш?"

Я питаю, а на що це впливає? Він:" може вплинути на ту вартість, що прийме митниця для митних платежів"

Я:" так я що рахував ті подушки? "людина в чорному " написала 4 , він же експерт , а не я...:D

Він: "Ніфіга, ставлю хоча б 6 штук, інше вже не буду перевіряти,хай буде як він вніс.....оглядальник хрєнов"

Клац, клац по клавіатурі і за 5 хвилин видає мені документи і каже щоб на протязі 10 днів завіз авто на внутрішню митницю для завершення процедури розмитнення. Авто під митним контролем.

Я роблю паузу: " і що, це все?"

"Так все, можете їхати додому, у вас вся ніч попереду, не засніть"

Ну ок. дякую.... сідаю в авто, на годиннику близько 1 ночі , далі на Житомир....до ранку..

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повезло, относительно быстро прошли. Я там торчал с полуночи до 9 утра. Интерьер подвала особенно поразил.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повезло, относительно быстро прошли. Я там торчал с полуночи до 9 утра. Интерьер подвала особенно поразил.

Може ви мені скажете, талончики таки таким "гонщикам"як я потрібно брати і з фурами в чергу на відстійнику чи ні?

Бо я на 100% так і не зрозумів: чи мені пощастило чи той талончик і не потрібен був.

Як у вас це було?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може ви мені скажете, талончики таки таким "гонщикам"як я потрібно брати і з фурами в чергу на відстійнику чи ні?

Бо я на 100% так і не зрозумів: чи мені пощастило чи той талончик і не потрібен був.

Як у вас це було?

Аналогично, как и вы, впервые занимался подобным, поэтому действовал наугад. Знал только то, что надо идти через красный коридор. При подъезде к Корчова увидел справа охерительную очередь из фур, они все выезжали через ронду, я так понял. Это вроде круга-развязки. Сразу решил, что туда ехать не буду :) Просто стал в окно между двух фур перед брамой на пункт пропуска, дальше правее в красный коридор. Им на маленькую Авео было наплевать.

Прогулялся в сторону зелёного коридора, поинтересовался у людей что здесь и как. Потом ждал зелёный светофор, своей очереди. Поляки как собаки - зелёный загорелся, я поехал, выбегает полячка с криком куда ты едешь? Только на зелёный! Так зелёный же! Нельзя!!! Стоять! Улыбаться нельзя! Назад! Недотрах что ли? Пограничный контроль польский быстро прошел, на комплект резины в салоне ничего не сказали. У таможенников переживал, так что забыл на документе от продавца поставить печать о прохождении польской таможни - 100 евро залога ушли в фонд помощи польским перекупам.

Переживал потому что ехал фактически на фальшивых номерах. Дубликаты немецких номеров, которые вписаны в брифы, но номера же эти сданы были ещё в Германии, а транзита не выданы. Поэтому обратился к нашим в Кракове, сделали бляхи немецких номеров, страховку на них. Поставить на временный учёт в Польше не смог бы, потому как по документам машина была "ушкоджена". Вообщем проканало. Но очередь стояла, в итоге с нашей таможни я выехал около 10 утра.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

тут новость проскочила blablamedia.info/avtomobil-na-evronomerah-zakonno-i-bolshe-ne-roskosh-predlozhenie-zelenskogo/

 

Предложенный закон предлагает установку стоимости растаможки на уровне 10% от цены авто + 1,5% военном сбора и 3% в Пенсионный Фонд. Итак, в целом стоимость растаможивания не будет превышать 15%

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут новость проскочила blablamedia.info/avtomobil-na-evronomerah-zakonno-i-bolshe-ne-roskosh-predlozhenie-zelenskogo/

 

Предложенный закон предлагает установку стоимости растаможки на уровне 10% от цены авто + 1,5% военном сбора и 3% в Пенсионный Фонд. Итак, в целом стоимость растаможивания не будет превышать 15%

 

w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=66824

 

- там только акциз собираются убрать,а НДС 20% и пошлина 10% остается :D, шары не будет, у нас же не евространа ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Власти предложили разделить все евробляхи на две категории:

 

ubr.ua/market/auto/mininfrastruktury-predlozhilo-razdelit-vse-evrobljakhi-na-dve-katehorii-3886750

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, а цена авто чем будет определяться? Явно не стоимостью в купчей.

Общался с брокером знакомым, говорит сейчас идёт стопроцентное завышение стоимости, то есть таможня переоценивает абсолютно все машины. Алгоритм простой - экспертные группы ищут похожее авто по комплектации, году, пробегу втупую на mobile.de, например. И лупят максимальную цену, и вперёд доказывать, что ты дешевле купил. 100% апелляций.

Бывает и прозванивают официалов для проверки пробега по ВИН-коду. Один знакомый перегон судится третий год за 5куе на Х6.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Ага, а цена авто чем будет определяться? Явно не стоимостью в купчей.

Общался с брокером знакомым, говорит сейчас идёт стопроцентное завышение стоимости, то есть таможня переоценивает абсолютно все машины. Алгоритм простой - экспертные группы ищут похожее авто по комплектации, году, пробегу втупую на mobile.de, например. И лупят максимальную цену, и вперёд доказывать, что ты дешевле купил. 100% апелляций.

Бывает и прозванивают официалов для проверки пробега по ВИН-коду. Один знакомый перегон судится третий год за 5куе на Х6.

 

Знаєте, я в чомусь митницю розумію. Громадяни нажухують державу, то чому держава не може нажухати громадян не розбираючись. При чому , що підстави звинувачувати громадян в бажанні занизити вартість авто у митниці є.

 

Я трохи не закінчив історію з авто в плані відносин з митницею і мій приклад досить показовий в тому, чому збільшують вартість авто при розмитненні.

 

............

Вранці з автомобілем я був в Житомирі. Від моменту коли я вилетів до Німеччини до моменту повернення додому пройшло рівно 3 доби.

Мені дано 10 днів на те, щоб автомобіль доправити до внутрішньої митниці на митний склад для розмитнення. Митний склад у нас митниця арендує на заводі "Кромберг енд шуберт" там же арендує і адмінбудівлю. Вартість перебування авто на митному складі: 350 грн за перший день і по 75 грн за наступні, при чому рахується по годинам , а не знімають 75 одразу за повний день.) В тій же адмінбудівлі знаходяться митні брокери.

 

В пятницю ввечері я завіз авто на митний склад і віддав всі документи брокеру для розмитнення. До понеділка не дотягнув, тому що змушений був їхати на тиждень до Києва.

В понеділок брокер запустив процедуру розмитнення, оформивши декларацію.

Відповідь від митниці прийшла в той же день, але невтішна. Ціну збільшено на 3400 євро і мені пропонується погодитись на цю ціну і доплатити митні платежі чи подати прохання на перегляд ціни вищому керівництву митниці. Перегляд може тягнутись до 10 днів,весь цей час авто я не маю права забрати і маю сплачувати за стоянку. Брокер натякає, що митниця затягує рішення аж до кінця цих 10 днів.

Звісно я приймаю рішення подавати прохання на перегляд.

Якимось дивом через 2 дні телефонує брокер і повідомляє, що прийшла відповідь: митниця знизила апетити і знизила ціну від своєї попередньої на 1150 євро. Далі тільки через суд.

Я маю доплатити 18 тисяч на рахунок митниці і або прийняти запропоновану ціну митниці або брокер буде робити "судову декларацію", тобто запрошувати офіційні документи: рішення про коригування ціни та картку відмови у розмитненні. Але доплата обовязкова. Після доплати митниця дає дозвіл на вільний обіг авто і постановку його на облік. А я вже приймаю рішення судитись чи ні.

 

так як декларація з коригуванням, то всі сплачені мною кошти на рахунок митниці в бюджет підуть лише за 3 місяці після спливу термінів оскарження рішень митниці. Термін закінчується 8 жовтня.

 

Після всіх процедур по розмитненню, оплатив 200 дол брокеру і забрав авто з митного складу, сплатив за стоянку і поїхав в Сервісний центр МВС, попередньо оформивши електронну чергу (зручна штука я вам скажу, враховуючи , що черги там просто шалені і в живу чергу потрапити можна лише прийшовши о 8 ранку до відкриття )

Приїхав я,як "біла людина" за 15 хв до 12 і о 12 на табло загорівся мій номерок.......Через 70-80 хв я з документами і номерами виїхав на повністю легалізованому авто.

Коли змінював права з ламінованих на пластикові, то це зайняло тоді хвилин 40 разом з фотографуванням і виготовленням прав .

Я не знаю як там у кого, але мені сервіс сподобався. До речі його створенням керував нинішній Міністр інфраструктури Криклій.

 

За кілька днів , певне по наводці брокера, мені зателефонував адвокат стосовно позову до митниці стосовно коригування ціни.

Затрати такі: 200-250 дол адвокату за позов, 1000 грн переклад документів, 1500 грн експертна оцінка, 800 грн судовий збір. Загалом 9300 грн,які будуть включені в позов до митниці у разі якщо я його виграю. Якщо програю, то втрачаю і кошти на рахунку митниці і 9300 грн. Адвокат запевняє, що виграє позов, але ніяких гарантій не дає, платити йому я змушений за будь-яких обставин.:D

І тут подумалось: юристи, а як ви подивитесь на те, щоб вам зробили систему опалення і ніяких гараній не давали? Оплата суто за намагання зробити вам цю систему?:rolleyes::)

 

Я вирішив взяти паузу на 2 місяці, змінювалось керівництво митниці, відбувається реорганізація, можливо не так завзято будуть подаватись апеляції ( а вони подаються на 100% позовів і затягують справи на місяці, навіть потім в касацію подають). І як я розумію це додаткові витрати на адвоката.

З наближенням дати закінчення термінів оскарження я почав детальніше вивчати документи, що в мене є, переписку брокера з митницею (весь пакет брокер мені передав), вивчати обгрунтування митниці у відмові від прийняття моєї ціни і вичитав там один момент: "людина, що виписувала мені рахунок на оплату автомобіля не співпадає з тією, що вказана у техпаспорті автомобіля (brief) і не доведено, що в неї були права розпоряджатись автомобілем і визначати його ціну, тому митниця вважає цей правочин сумнівним.

Я до цього думав, що у Бріфі вказано першого власника та нинішнього,але як почав розбиратись, то там вказується попередній власник та нинішній, а також кількість власників до мене.

І по факту переді мною власником була німецька фірма, яка і була першим власником авто ,а не Деніс Рем чи його фірма в якості 2 власника і ніякого нарахуванні чи повернення ПДВ не було...авто з самого початку було без ПДВ,як продане юридичною особою і так без ПДВ воно дійшло до мене.

Тобто по суті юридично Денис ніде не фіксований як власник цього авто і по суті авто переходило до мене у власність з якоїсь німецької фірми-продавця продуктів.

І я тепер розумію, що рахунок на оплату мені на будь-яку суму міг виписати будь-хто в Німеччині. І звісно ця фількіна грамота була б сприйнята митницею аналогічно наявній у мене.

І тепер у мене виникли взагалі сумніви у доцільності подачі позову в звязку з такими хиткими аргументами і ризиком втратити 9300 грн

Заспокоює одне, що ці 18 тисяч дістануться не якомусь дядьку в погонах, а бюджету і можливо дійдуть до когось, кому принесуть користь.

Але ще буду консультуватись...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поділюся своїми міркуваннями з документального оформлення американських битків. 23.01.19 виграв на копарті vw jetta. Зіграла ставка 1800. Крім того збір аукціону 448. Інвойс виставлено на 2248, термін оплати 3 дні.. Виграла лот компанія А. Я віддав кошти посереднику +50 долларів на послуги банку.. Крім того 1000 за доставку сушею та морем. Крім того 500 гонорар. Коносамент (білет на корабель) був виписаний на фірму А. Мое прізвище ніде не світилось. Коли контейнер приплив, брокер на митницю подав переписаний коносамент на моє ім'я, новий інвойс на моє ім'я від фірми В, в який дописано 650 доларів доставки, Title ( техпаспорт) виписаний філадельфійським "Мрев". Саме головне, що вартість покупки занесена в кілька баз данних.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поділюся своїми міркуваннями з документального оформлення американських битків. ...

Взагалі то в темі чітко вказано - про авто з Німеччини, до чого тут Штати?

Хоча дійсно, по битим авто зі Штатов митниця не піднімає вартість. Більш того, вертає переплату :) - особистий досвід - на протязі місяця повернули щось біля 100 дол за рахунок зменьшення курсу на день розмитнення. Звичайний лист на ім"я начальника Одеської митниці з копіями платіжки на митницю і копією декларації - і десь через 3-4 тижні переплата повернулась на рахунок

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня переплата составила 300 баксов. Озвучив мне похожие расклады как у Сергея 84 в случае судебных препирательств, брокер посоветовал не заниматься этой ерундой.

Я и не занимался, но, согласитесь, при стоимости машины 3 тыс. $, это выглядит немало. Причем я ничего не занижал, пробег не накручивал, была даже копия купчей польской площадки у немецкого дилера, где цена была немного ниже.

По ВИН-коду пробивается у официалов, что ремонт обходился бы 2500-3000 евро, что было нецелесообразно.

Почему я должен доказывать что-то?

При таких раскладах, когда буду гнать фургон для работы, конечно же я накручу пробег до полляма и цену поставлю пару тысяч евро.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня переплата составила 300 баксов. Озвучив мне похожие расклады как у Сергея 84 в случае судебных препирательств, брокер посоветовал не заниматься этой ерундой.

Я и не занимался, но, согласитесь, при стоимости машины 3 тыс. $, это выглядит немало. Причем я ничего не занижал, пробег не накручивал, была даже копия купчей польской площадки у немецкого дилера, где цена была немного ниже.

По ВИН-коду пробивается у официалов, что ремонт обходился бы 2500-3000 евро, что было нецелесообразно.

Почему я должен доказывать что-то?

При таких раскладах, когда буду гнать фургон для работы, конечно же я накручу пробег до полляма и цену поставлю пару тысяч евро.

 

були думки поборотись за 18 штук, але проаналізувавши реальні документи і логіку, прийняв рішення забити, хоча адвокат запевняв, що шанси є.

Але які шанси, коли купча від лівої людини, а в Бріфі власник німецький AG .

Реально, таких купч я сам можу намалювати за годину((

 

Висновок: найнадійніший варіант купівлі щоб не було питань на митниці: безготівковий переказ на рахунок німецького дилера з договором купівлі-продажу з цим дилером.

 

При інших варіантах готуватись до підняття ціни.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...