Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Субсидии ЖКХ: Обсуждение всех вопросов по субсидиям

Tsoy

Рекомендовані повідомлення

Приоткройте завесу тайны,

это кто

Вакарчук, Зеленский или Мистер Икс?

 

Терещенко Мишель

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

є. Але, Нобель, ти ж не останній кусок хліба з'їв???

 

не останній...але я тримаю господарку, купу городів...працюю на держ роботі от вже 13р...і віддавати 50-70% з-п за газ..та пішли вони....поки дрова є ..буду дровами палити..

 

буде проблемніше, вазони повикидаю, будемо опалювати 1 кмнату кухню і сральник..але зате в європі

 

тут всі говорять, що в європі дуже всі бідують, економлять і т.д...був в Польщі, Чехії, Болгарії, Литві..ніякх глобальних економій не бачив

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

віддавати 50-70% з-п за газ..та пішли вони....поки дрова є ..буду дровами палити..

 

буде проблемніше, вазони повикидаю, будемо опалювати 1 кмнату кухню і сральник..але зате в європі

Знаєте, я за цю зиму віддам за газ відсотків 80 прибутків. Але... Я хочу жити в Європі, а не в сраній рашці. І оці витрати мене спонукають тільки видумувати інші варіанти опалення. В тому числі ТН чи СК.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

був в Польщі, Чехії, Болгарії, Литві..ніякх глобальних економій не бачив

А в нас бачили? Щось я в нас економій теж геть не бачу. Навіть в тих бідних, хто субсидію оформив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щось я в нас економій теж геть не бачу. Навіть в тих бідних, хто субсидію оформив.

а я бачила. сьогодні вранці. мороз. а в декого всі вікна відчинені.

бо субсидія... вулицю топлять.

цікаво, коли її зовсім відмінять?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а я бачила. сьогодні вранці. мороз. а в декого всі вікна відчинені.

бо субсидія... вулицю топлять.

 

Не завжди

Нові пластикові вікна а якщо ще і стіни утеплені зовні пінопластом то якщо вікна не відчиняти то можна задихнулись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ж про економію.... В мене нема субсидії і теж вікна відчинені. Централізоване опалення, блін. +24,75...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хитрость не технички. Хитрость менеджера по продаже стройатериалов, которому оформляют минималку, а остальное платят наличкой.

 

Правильно делают, надо налоговую хотелку на ЗП ужать, тогда ужмут и "оптимизацию налогА_облАжения".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не завжди

Нові пластикові вікна а якщо ще і стіни утеплені зовні пінопластом то якщо вікна не відчиняти то можна задихнулись

будинки з силікатного кирпича я созЄрцала.

 

Добавлено через 30 секунд

В мене нема субсидії і теж вікна відчинені. Централізоване опалення, блін. +24,75...

я про приватний сектор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я за цю зиму віддам за газ відсотків 80 прибутків.

А за что вы жить будете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не завжди

Нові пластикові вікна а якщо ще і стіни утеплені зовні пінопластом то якщо вікна не відчиняти то можна задихнулись

Неправда ваша...

Все отлично - дом термос, но никто не задыхается... А у меня семейка балувана...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А дом новый? Строился с притяжно-вытяжной вентиляцией, которая не базируется на щелях в окнах, как в старых домах советской постройки? Или все же в старом доме советской постройки дырявые окна поменяли на герметичные, систему вентиляции не трогали и никто не задыхается?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильно делают, надо налоговую хотелку на ЗП ужать, тогда ужмут и "оптимизацию налогА_облАжения".

 

А что, в Германии или Великобритании или во Франции или в США совокупный налог с дохода меньше? Сначала разберитесь, затем извергайте лозунги.

И ставка налога никак практически не связана с желанием платить - не платить. Кто не хочет платить - тот никогда не будет. Халявщики на евробляхах тому лучшее подтверждение. Человек - это просто продвинутое млекопитающее, и, как всякому животному, отдавать добровольно кусок жратвы постороннему - против генетических правил. Посему самые жестокие и неизбежные наказания у всех нормальных государств - именно за неуплату налогов, сокрытие доходов, мошенничество с бюджетными и социальными выплатами. Иначе, кроме как страхом, заставить платить нельзя. К сожалению, у нас даже за нарушение ПДД не наказывают, а коррупция и "схемы" до сих пор позволяют платить "вчёрную", чем многие и пользуются. Разумеется, при участии работников. Но эти же работники готовы цитировать лозунги о "суперналогах", даже глядя на ценники в наших магазинах, которые уже давно сравнялись и обогнали Европейские. И дело здесь совсем не в налогах.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А дом новый? Строился с притяжно-вытяжной вентиляцией, которая не базируется на щелях в окнах, как в старых домах советской постройки? Или все же в старом доме советской постройки дырявые окна поменяли на герметичные, систему вентиляции не трогали и никто не задыхается?

 

Дом 93 г постройки. Естественно никакой ПВВ и в процессе реконструкции о ней никто не думал.

Легенды о том, что пенопласт не дышит - легенды и есть :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что, в Германии или Великобритании или во Франции или в США совокупный налог с дохода меньше? Сначала разберитесь, затем извергайте лозунги.

И ставка налога никак практически не связана с желанием платить - не платить. Кто не хочет платить - тот никогда не будет. Халявщики на евробляхах тому лучшее подтверждение. Человек - это просто продвинутое млекопитающее, и, как всякому животному, отдавать добровольно кусок жратвы постороннему - против генетических правил. Посему самые жестокие и неизбежные наказания у всех нормальных государств - именно за неуплату налогов, сокрытие доходов, мошенничество с бюджетными и социальными выплатами. Иначе, кроме как страхом, заставить платить нельзя. К сожалению, у нас даже за нарушение ПДД не наказывают, а коррупция и "схемы" до сих пор позволяют платить "вчёрную", чем многие и пользуются. Разумеется, при участии работников. Но эти же работники готовы цитировать лозунги о "суперналогах", даже глядя на ценники в наших магазинах, которые уже давно сравнялись и обогнали Европейские. И дело здесь совсем не в налогах.

 

Почему бы нашим чиновникам с олигархами не начать с себя?

А то что мы живем давно в Европе видно по ценам на бензин и на хавчик.

 

Так там и дороги, сами знаете какие и продукты, а здесь только лозунги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:) вчера в сельсовете получил "бумагу от УСЗН" о субсидии на 16 дней октября 2018г - получается 70куб бесплатного газа уже есть - так как я уже заплатил за октябрь по счетчику.

Но вот сегодня прошелся по всем кабинетам - деньги ни в газслужбу

 

ни в РЭС еще не поступали.

А в реестре субсидий - вообще стоит - НЕ ДІЮЧА

"Бомага от УСЗН" датирована 02.11.2018г

Инфаркт с таким начислением субсидии можно получить.

Вот еще проверю все кабинеты в понедельник, а во вторник планирую ехать в УСЗН. :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у всех пока так.

Не у всех. У меня "не діюча" только у тех, у кого она действительно не діюча. У остальных "діюча",но без суммы.

Как за октябрь заплатить обязательный платеж, если он еще неизвестен?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не у всех. У меня "не діюча" только у тех, у кого она действительно не діюча. У остальных "діюча",но без суммы.

Как за октябрь заплатить обязательный платеж, если он еще неизвестен?

Было на днях разъяснение - платить по начисленному. Потом будет перерасчет.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не у всех. У меня "не діюча" только у тех, у кого она действительно не діюча. У остальных "діюча",но без суммы.

я имела ввиду, что ни у кого нет суммы новой субсидии. на этот отопительный сезон.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А Вы уже умножали показания газового счётчика на "коофициент",при расчёте за октябрь?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто нибудь получил уже компенсацию за прошлогоднюю "экономию"?

 

Добавлено через 41 секунду

А Вы уже умножали показания газового счётчика на "коофициент",при расчёте за октябрь?

Это какой такой "коофициент"? :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У моих родителей в поселке уже все получили, соседний с/совет еще нет (Запорожская обл.).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это какой такой "коофициент"?

Переписка в личке на 104.ua

Запитання

Тема: Розрахунки за природний газ

15.11.2018 / 11:18

 

15675-15610=65*6.9579=452.2635гр.Сплачено-455гр."Заборгованність"-6.33 ???Прохання не турбувати мене подібними розрахунками.

Добрий день, шановний клієнт!

Приносимо вибачення за очікування відповіді.

В «Особистому кабінеті» поточний баланс відображений з урахуванням коефіцієнта приведення газу до стандартних умов.

Згідно п. 9 розділу II "Правил поставки природного газу" передбачено, що при розрахунках за газ необхідно використовувати метр кубічний природного газу, приведений до стандартних умов. (+20 С, тиск 760 мм рт.ст.)

Відповідно до розділів ХV і ІХ Кодексу газорозподільних систем, до виміряного лічильником (без корекції тиску і температури) обсягом застосовують коефіцієнт приведення за формулою:

V × K = Vc, де:

V - об'єм газу, який вимірюється лічильником, м3;

K - коефіцієнт для зведення до стандартних умов, який визначається за затвердженою Мінпаливенерго методикою;

Vc - об'єм газу, приведений до стандартних умов, м3.

Коефіцієнт для приведення до стандартних умов за жовтень місяць, для Вашого регіону становить - 1,03.

Коефіцієнти визначаються відповідно до Методики визначення питомих втрат природного газу при його вимірюваннях побутовими лічильниками в разі не приведення об'єму газу до стандартних умов, затвердженої наказом Міністерства палива та енергетики №595 і №116 та залежать від місця розташування лічильника, регіону Вашого проживання і календарного місяця .

Шість груп коефіцієнтів для приведення об'єму газу до стандартних умов можна знайти на нашому сайті:

104.ua/ru/gas-and-money/id/6-classes-of-coefficients-21371

 

Таким чином, для того щоб отримати кількість газу зведеного до стандартних умов, обсяг спожитого Вами газу множать на коефіцієнт.

У поточному балансі і квитанціях за жовтень, сума до оплати буде виставлена ​​за обсяг газу приведений до стандартних умов.

Сума до оплати по Вашому рахунку становить 461,33 грн, оплачено 455,00 грн, заборгованість становить 6,33 грн.

З повагою

Центр обслуговування клієнтів

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...