Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зеленый тариф в каждый дом

gespenster

Рекомендовані повідомлення

я без конкретики, rrrew6762 не в теме, иначе не писал бы ерунду. максимума можно добиться и с помощью трекеров, но это затратнее. Кстати у меня 20 панелей на одноосевом трекере 5820вт, дают столько же, что 26 на крышах 7150 вт.

MaksymS, специально выделил.

 

Как раз в теме! 30 кВт инвертор и 30.7 кВт панелей. А ерунду это вы пишете!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ваше право воспринимать конструктивный намек, как обиду и недополучать деньги, ради которых вы все это затеяли.:beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» запрошує до участі у круглому столі з питання несвоєчасної виплати компенсації приватним домогосподарствам за «зеленим» тарифом

Уже отменили. Обещают сегодня-завтра рассчитаться за февраль-март.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТОВ «ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ» запрошує до участі у круглому столі з питання несвоєчасної виплати компенсації приватним домогосподарствам за «зеленим» тарифом

Щойно за лютий гроші кінули, мабуть готуються.🌞

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також отримав.

Власне, за лютий вони не правомірно тримали гроші, бо це було до початку карантину. Вони б ще й пеню за ці гроші мали б заплатити.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Он уже выкладывал, посмотрите по ветке

UT7UV, спасибо, нашёл.

... Кстати у меня 20 панелей на одноосевом трекере 5820вт,

bampo, извиняюсь, запамятовал, что мы уже общались по поводу Вашего одноосевого трекера.

Можете сказать, какие у Вас "конечные углы" на трекере?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наконец-то первый день с чистым небом и могу сравнить разницу после установки 20шт дополнительных панелей на запад.

год назад - 124 панели 285вт на юг угол 37г

Сейчас - те же 124 панели 285вт на юг и 20 панелей 285вт на запад с углом 27г.

До них рекорды были 237-242квт за день. Сейчас же 258квт.

Huawei 33ktl

Для сравнения скрины

ses.thumb.jpg.e77520c60f78460dc06602970f6650c2.jpg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что-то мне кажется, что установка дополнительных панелей оказалась неэффективной.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наконец-то первый день с чистым небом и могу сравнить разницу после установки 20шт дополнительных панелей на запад.

год назад - 124 панели 285вт на юг угол 37г

Сейчас - те же 124 панели 285вт на юг и 20 панелей 285вт на запад с углом 27г.

До них рекорды были 237-242квт за день. Сейчас же 258квт.

Huawei 33ktl

Для сравнения скрины

 

Що цікаво, в мене рівно третина від вашого PV поля і рекорд був рівно третина від вашого виробітку- 86 кВт, правда в липні минулого року, інший інвертор та географічне положення...

Для довідки: Інвертор Steca 10 кВт, PV поле 13,68 кВт, дах, кут нахилу в межах 33-35 градусів, азимут близько 153-158 градусів (тобто на 25 градусів на схід від півдня), панелі AmeriSolar 285 - 48 шт

2020-06-08_12-38-51_783.thumb.jpg.e76af977b0801601194b20a668a86b0a.jpg

:flag1:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я теж погоди чекав, щоб увидіти цифру в 250+ денної виробітки, після додавання панелей. Більше 240 було купу разів, але 250 ще не бачив.

І от перший сонячний день за останній місяць, і тут сусід в 12 дня вирішив порубати дерева біля ліній передач. І порубав, в загальному сутку просиділа вулиця без однієї фази.

Три однофазних десятки замість однієї тридцятки рулять в таких випадках, но це не мій варіат.

 

п.с.

Буковина розразувалася за 04.20

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сегодня новый рекорд, хотя небо не идеально чистое, что видно по графику.

Кстати, у меня такой эксперимент будет. Панели на земле стоят на стеллажах. Я вот думаю забор сделать из оцинкованного профлиста, чтоб отражало солнце на панели рано утром. Интересно, даст чтото это:unknown:

2058639451_ses0806.jpg.e0bcade69ff66bb4abc8e702d1d93b78.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чуда не случилося. Біфіціальна панель дала стільки ж, скільки і звичайна.

Наблюдаємо далі. Чекаємо зиму.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи новий меморандум про зниження на 15% нас теж стосується?

Не стосується! (Все великими літерами)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не стосується! (Все великими літерами)

---

Тобто, отакими, великими літерами, УРА?

 

Обдурені хлопці та дівчата, при нагоді цю лисочолу падлюку я зможу перехопити лише у Києві. Але воно таке грамотне, що чкуркне за іншими напрямками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що за меморанбдум?дайте посилання будь ласка

 

Та всі новинні сайти про нього звістку опублікували, киньте пошуком... Хоча тексту меморандуму ніхто не бачив, все тільки зі слів Буславець та Шмигаля...

:flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

---

Тобто, отакими, великими літерами, УРА?

 

Обдурені хлопці та дівчата, при нагоді цю лисочолу падлюку я зможу перехопити лише у Києві. Але воно таке грамотне, що чкуркне за іншими напрямками.

Ким/чим обдурені?

 

Добавлено через 1 минуту

що за меморанбдум?дайте посилання будь ласка

Це Буславець поки що написала в одній із соцмереж, які були досягнуті домовленості з інвесторами великих СЕС/ВЕС, офіційний документ буде згодом, побачимо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут трохи (меморандум) -

ubr.ua/market/industrial/restrukturizatsija-zelenykh-tarifov-kabmin-podpisal-memorandum-s-predstaviteljami-rynka-3893473

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бажаю здоров'я, шановні форумчани. Хочу запитати у вас поради. Маю інвертор Хуавей на 20кВт, зараз до нього під'єднано 12,32 кВт - південь, 6,16 кВт - схід та 6,16 кВт - захід. В піку більше 18 кВт не видає, тому хочу додати ще одне поле на південь десь на 6 кВт, що в піку приблизно має додати 4,5 кВт. Чи це буде нормально й чи варто це робити? Але усі трекери уже зайняті. Чув, що під'єднують до одного трекера два різнонаправлених поля через діоди. Чи нормально буде працювати, великі будуть втрати? Як я розумію, то просто потрібно східне і західне поле, які мають ідентичні параметрам, під'єднати в паралель до одного трекера, але в кожне послідовно вмонтувати по одному діоду, щоб не було перетікань. Знаючі, поправте будь ласка, якщо я щось не так розумію. Наперед дякую)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бажаю здоров'я, шановні форумчани. Хочу запитати у вас поради. Маю інвертор Хуавей на 20кВт, зараз до нього під'єднано 12,32 кВт - південь, 6,16 кВт - схід та 6,16 кВт - захід. В піку більше 18 кВт не видає, тому хочу додати ще одне поле на південь десь на 6 кВт, що в піку приблизно має додати 4,5 кВт. Чи це буде нормально й чи варто це робити? Але усі трекери уже зайняті. Чув, що під'єднують до одного трекера два різнонаправлених поля через діоди. Чи нормально буде працювати, великі будуть втрати? Як я розумію, то просто потрібно східне і західне поле, які мають ідентичні параметрам, під'єднати в паралель до одного трекера, але в кожне послідовно вмонтувати по одному діоду, щоб не було перетікань. Знаючі, поправте будь ласка, якщо я щось не так розумію. Наперед дякую)

 

Ви не коректно ствите питання. Треба не потужність писати а: трекер номер такий, стрінг такий - панелі такі, кількість, направлення. І так по всім 6 стрінгам. Тоді Вам можливо буде дати відповідь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви не коректно ствите питання. Треба не потужність писати а: трекер номер такий, стрінг такий - панелі такі, кількість, направлення. І так по всім 6 стрінгам. Тоді Вам можливо буде дати відповідь

MPPT1: стрінг1 - 22 панелі по 280Вт південь; стрінг2 - 22 панелі по 280Вт південь;

MPPT2: стрінг1 - 22 панелі по 280Вт схід(якщо точно, то дах трішки повернуто на схід, градусів на 10); стрінг2 - 0;

MPPT3: стрінг1 - 22 панелі по 280Вт захід(протилежний бік даху); стрінг2 - 0;

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...