Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как рассчитать арматуру в монолитном перекрытии?

АндрейSubaru

Рекомендовані повідомлення

Добрый день всем форумчанам.

Меня интересует диаметр и размещение арматуры в монолитном перекрытии для помещения 5,5*6 метра, толщиной 16см., три стороны лежат на стенах, одна на трех колонах. Интересует кто как себе делал, а также мнения и рекомендации всех кто чтото в этом понимает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Монолітне перекриття креще робити по попередніх розрахунках інженера конструктора.В мене по перемитру перекриття робили П-подібні гачки з арматури 12 щоб верх арматури був на 2-3 см нижче верхньої точки перекриття + по всьому перекриттю поздовжньо розміщенні арматурні прутки 12 а поперечно вони завязані з арматурою 8.Цей шар розміщений на 2 см вище ніж низ аперекриття.По всьому перекриттю при заливанні бетону зверху клали арматурну сітку розміром 15х15 і діаметром 4 мм зєднаною за допомогою контактної зварки .

111.thumb.JPG.8ca10d33f224e7bf242413d087f325ac.JPG222.thumb.jpg.09ca4bd78b4ee4c6a5d30f85c91a5416.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день всем форумчанам.

Меня интересует диаметр и размещение арматуры в монолитном перекрытии для помещения 5,5*6 метра, толщиной 16см., три стороны лежат на стенах, одна на трех колонах. Интересует кто как себе делал, а также мнения и рекомендации всех кто чтото в этом понимает.[

 

Сбросьте схему- рассчитаем и нарисуем:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день всем форумчанам.

Меня интересует диаметр и размещение арматуры в монолитном перекрытии для помещения 5,5*6 метра, толщиной 16см., три стороны лежат на стенах, одна на трех колонах. Интересует кто как себе делал, а также мнения и рекомендации всех кто чтото в этом понимает.

 

Вы правила читали?

Для этого существует раздел: Фундаменты, Стены, Перекрытия, Теплоизоляция, Лестницы, Фасады

Там и нужно задавать такие вопросы.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Добрый день всем форумчанам.

Меня интересует диаметр и размещение арматуры в монолитном перекрытии для помещения 5,5*6 метра, толщиной 16см., три стороны лежат на стенах, одна на трех колонах. Интересует кто как себе делал, а также мнения и рекомендации всех кто чтото в этом понимает.

 

лучше используйте териву меньше хлопот

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...