Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шедеври вишивки моїх найрідніших жінок

VasylOk

Рекомендовані повідомлення

Вітаю всіх форумчан!

Після тривалих коливань вирішив поділитись шедеврами вишивки від своїх найрідніших жінок - мами, дружини, сестри, тітки

Ітак, виконавець більшості робіт, моя мама - Марія Василівна, пенсіонерка.

Робіт накопичилось дуже багато, є навіть цілі серії, якщо комусь цікаво буду потроху сюди їх викладати.

Одна з найкращих робіт, моєї сестри:

"Одуванчиковое лето"

IMG_1181.JPG

 

yJUZpT329qhlokyK7M44qXqr1vFl37WYLL0TDRDxCmE=w415-h542-no%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%2B007.jpgimage%2B%282%29.jpgimage%2B%281%29.jpg

DSC05070.JPG

 

%D0%98%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5%2B095.jpg

yJlYltzm2HMwiagYqnVYU5wmHgv-AOCPWMzopHcDUEk=w683-h542-no

IMG_1167.JPGIMG_1166.JPG

Змінено користувачем VasylOk
  • Лайк 29
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Невероятная красота!!!

Ваши женщины настоящие рукодельницы.:rolleyes:

 

Я не по наслышке знаю, какая это кропотливая задача - вишивать крестиком. В свое время тоже очень увлекалась вишивкой и очень горжусь своими работами. Сейчас времени, из-за активной фазы строительства дома, на вишивку просто нет. Но трепетно перебирая время от времени свои начатые, но не законченные работы, мечтаю о том, когда я буду сидеть в декрете в своем уже построенном доме на терраске и неспешно заканчивать свои вышивки.....:lol::D (я надеюсь, что тогда у меня хоть немного времени будет на вышивку).

 

П.С. Спросите у своих женщин, а не могут ли они поделиться схемкой самой первой картины - Одуванчиковое лето? Она очень хорошо смотрелась бы в нашей будущей спальне:roll:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дiйсно шедеври, дуже гарно та це дорогi картини та мрiя для тих хто збудував новий будинок, дуже личить новiй будiвлi така краса.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дiйсно шедеври, дуже гарно та це дорогi картини та мрiя для тих хто збудував новий будинок, дуже личить новiй будiвлi така краса.

 

Це точно!

Я вимушений під ці картини - будинок будувати:D

Стоять, пилюкою припадають, чекають своєї черги....

Останні картини вже перестали оформлювати, дороговате задоволення, в рулончиках лежать.

Слава богу, в цьому році зробили паузу по картинам, зате з'явились у мене і у сина чудові вишиванки від мами/бабусі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да у вас настоящая картинная галерея! Чудесные работы! Это ж сколько времени и кропотливого труда потрачено на рукотворную красоту?..

И это можно использовать для дополнительного бизнеса.

Респект мастерицам!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Невероятно красиво!!

Просто завораживает. Какие все-таки золотые руки. :roll::roll::roll:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...