Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібна допомога по опалубці ленти

donpedro

Рекомендовані повідомлення

Незнаю як порахувати необхідну к-сть дерева на опалубку.

Вихідні дані:

Лента висотою 200мм. В основному шириною 600мм (під блоки ФБС 400мм). Довжина периметру опалубки 135м.

Отож незнаю скільки купувати дерева і якого саме (дошки, бруски і їх січення). Ще назбирав трохи фанери з ящиків, в основному товщиною 6мм але незнаю чи така пригодиться. Є досить великі листи по 2м довжиною і шириною 60-80 см.

Можливо хтось підкаже по проблемці? :oops:

1883781098_.thumb.jpg.4c08da6ec537bf8f1a85b3b2524e74d4.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Незнаю як порахувати необхідну к-сть дерева на опалубку.

Вихідні дані:

Лента висотою 200мм. В основному шириною 600мм (під блоки ФБС 400мм). Довжина периметру опалубки 135м.

Отож незнаю скільки купувати дерева і якого саме (дошки, бруски і їх січення). Ще назбирав трохи фанери з ящиків, в основному товщиною 6мм але незнаю чи така пригодиться. Є досить великі листи по 2м довжиною і шириною 60-80 см.

Можливо хтось підкаже по проблемці? :oops:

 

если по харду - лейте в землю :)

 

фанеру можете использовать только внутри опалубки чтоб была гладенькая лента

 

уточняю, сама лента высотой 200, малавата вроде, обычно 300, но то такое.. ?

 

если 200

дерево нужно минимум 30ка, лучше 40ка, бруски 60х40

 

135м*0.2*0.03 = 0.81куб - тоесть 1куб это минималочка если все доски +/- одинаковы по ширине

 

1.5куб это чтоб наверняка хватило

бруски 60х40 0.5куб

 

както так, я на 160м.п. покупал 2.5м3 обрезной и 1м3 брусков

но у меня высота ленты была от 15см до 1м в опалубке.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если по харду - лейте в землю

В землю ніяк бо все має бути пізніше покрите гідроізоляцією. Буде підвал.

 

уточняю, сама лента высотой 200, малавата вроде

Так мені конструктор порахував. Сподіваюсь правильно.

 

1.5куб это чтоб наверняка хватило

бруски 60х40 0.5куб

Якщо прийняти дошку 30мм, то з якою періодичністю бруски забивати щоб не повело? Планую бетон провібрувати.

 

Дякую за інфу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В землю ніяк бо все має бути пізніше покрите гідроізоляцією. Буде підвал.

Так мені конструктор порахував. Сподіваюсь правильно.

Якщо прийняти дошку 30мм, то з якою періодичністю бруски забивати щоб не повело? Планую бетон провібрувати.

Дякую за інфу.

 

 

если конструктор делал расчет, то нормально.

через метр наверное вбивайте и через полметра поверху опалубки поперечины.

но не знаю как у вас грунт и т.д., вообщем на собранной опалубке вы должны стоять и она под вами не должна шевелиться :))

как-то так. Высота небольшая у вас проблем не должно быть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Незнаю як порахувати необхідну к-сть дерева на опалубку.

Вихідні дані:

Лента висотою 200мм. В основному шириною 600мм (під блоки ФБС 400мм). Довжина периметру опалубки 135м.

Отож незнаю скільки купувати дерева і якого саме (дошки, бруски і їх січення). Ще назбирав трохи фанери з ящиків, в основному товщиною 6мм але незнаю чи така пригодиться. Є досить великі листи по 2м довжиною і шириною 60-80 см.

Можливо хтось підкаже по проблемці? :oops:

 

От якби я робив цю опалубку, то порахував би все, як треба - і скільки дошок потрібно і якої довжини (кратності) - 4, 4,5 чи 6 (ну і куди впихнути Ваш неліквід - фанеру, та інше). А так як не "моє" - то якось западло напрягатись.

 

Взагалі-то, я не проти допомогти людині задарма, але тут не той випадок - потрібно бачити об'єкт і розуміти, що і куди піде - і це досить великий шматок розумової роботи (іноді лягаєш спати зі всіма "вхідними" і тільки вранці приходить відповідь).

 

Так що кого наймаєте і хто відповідальний за роботу - от того і питайте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу прощения, что в Вашей теме, но может кто подскажет - срочно нужна помощь,

 

делаю мне крыльцо - начали с фундамента - просто в песок забивают арматуру, канаву под фундамент тоже вырыли прямо в песке, щиты вниз не опускают, песок сыпется, он там насыпной после обратной засыпки фундамента дома в прошлом году.

 

насколько допустимо так делать, в частности арматуру прямо в песок, мне казалось, что должно быть немного по-другому - канава шире, внизу щебенка, щиты к ней, арматура внутри бетона, а не торчит в землю.

 

Как быть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Так що кого наймаєте і хто відповідальний за роботу - от того і питайте.

Відповідальний за роботи я сам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

просто в песок забивают арматуру, щиты вниз не опускают, песок сыпется,

 

насколько допустимо так делать, в частности арматуру прямо в песок, мне казалось, что должно быть немного по-другому - канава шире, внизу щебенка, щиты к ней, арматура внутри бетона, а не торчит в землю.

 

Как быть

пригласите опытных специалистов .

 

Добавлено через 8 минут

Відповідальний за роботи я сам.

а опалубку выставлять ,бетон принимать и ФБС укладывать , тоже сами будете ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пригласите опытных специалистов

ну кто же скажет, что он неопытный

а на вопрос по сути можете подсказать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

делаю мне крыльцо - начали с фундамента - просто в песок забивают арматуру, канаву под фундамент тоже вырыли прямо в песке, щиты вниз не опускают, песок сыпется, он там насыпной после обратной засыпки фундамента дома в прошлом году.

 

насколько допустимо так делать, в частности арматуру прямо в песок, мне казалось, что должно быть немного по-другому - канава шире, внизу щебенка, щиты к ней, арматура внутри бетона, а не торчит в землю.

 

Как быть

Конкретно в Вашем случае, изначально планировалось:

1. Выбрать грунт на уровень подошвы фундамента ленты и опорных столбиков.

2.Затрамбовать трамбовочной машиной весь уровень для получения более стойкой основы.

3.Ставить опалубку на этот уровень на щебенку.

4.Обратно все засыпать.

 

Лить фундамент в нетрамбованный свеженасыпанный грунт есть риск.

Арматура в грунт, конечно, не положено, но не смертельно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конкретно в Вашем случае, изначально планировалось:

1. Выбрать грунт на уровень подошвы фундамента ленты и опорных столбиков.

2.Затрамбовать трамбовочной машиной весь уровень для получения более стойкой основы.

3.Ставить опалубку на этот уровень на щебенку.

4.Обратно все засыпать.

Огромное спасибо за ответ, я тоже видела этот процесс примерно таким, только без трамбовки, с трамбовкой еще покруче будет. Смутила только фраза - в моем случае планировалось... мы с вами знакомы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В землю ніяк бо все має бути пізніше покрите гідроізоляцією. Буде підвал.

 

 

дайте разрез, непонятно почему нельзя гидроизоляцию пустить поверх ленты это раз. второе - котлован выкопали выходит под весь дом и будете ставить опалубку так?

еще вопрос - какие еще монолиты планируются, пояс по блокам будет? лучше опалубку брать так чтобы потом использовать многократно если нужно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дайте разрез, непонятно почему нельзя гидроизоляцию пустить поверх ленты это раз. второе - котлован выкопали выходит под весь дом и будете ставить опалубку так?

еще вопрос - какие еще монолиты планируются, пояс по блокам будет? лучше опалубку брать так чтобы потом использовать многократно если нужно.

 

Тому що лента буде на одному рівні із підлогою цоколю. Котлован ще на викопаний але буде зроблено саме так, під весь будинок. Після екскаватора довибереться (підчиститься і підрівняється) грунт вручну, потім виставиться опалубка, застелиться ГІ з єврорубероїда в два шари із заходом на стіни ленти по 400мма потім ще поліетиленова плівка в один шар тільки для зручності заливки, щоб закрити опалубку та інші щілини.

 

Прикріпляю файлик з розрізами, щоправда сам їх малював, проектант просто сказав що так піде.

Фундамент.doc

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому що лента буде на одному рівні із підлогою цоколю. Котлован ще на викопаний але буде зроблено саме так, під весь будинок. Після екскаватора довибереться (підчиститься і підрівняється) грунт вручну, потім виставиться опалубка, застелиться ГІ з єврорубероїда в два шари із заходом на стіни ленти по 400мма потім ще поліетиленова плівка в один шар тільки для зручності заливки, щоб закрити опалубку та інші щілини.

 

Прикріпляю файлик з розрізами, щоправда сам їх малював, проектант просто сказав що так піде.

 

ну тоді все вірно - вам треба близько 140м опалубки (+ дати запас). для висоти 300 я брав дошки 150х30, збивав щити. для 200 - можливо знайдете 200х30, тоді не доведеться збивати, хоча ви ще подумайте як в подальшому можете використати цю опалубку - можливо оптимальніше замовити зараз скажемо 150 + 100, збити в щити, нижніх 50мм - підсипати щебнем, перед тим встановивши там бруски 50х50 для звязку опалубки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну тоді все вірно - вам треба близько 140м опалубки (+ дати запас). для висоти 300 я брав дошки 150х30, збивав щити. для 200 - можливо знайдете 200х30, тоді не доведеться збивати, хоча ви ще подумайте як в подальшому можете використати цю опалубку - можливо оптимальніше замовити зараз скажемо 150 + 100, збити в щити, нижніх 50мм - підсипати щебнем, перед тим встановивши там бруски 50х50 для звязку опалубки.

 

Дошки звичайно планую ще використовувати. От наступним буде армопояс по блоках висотою 350мм. Отож думаю добре буде взяти дошки 150мм. дві дошки піде на ленту а три на АП.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...