Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обмерзание нижнего ряда теплообменника

Dmode

Рекомендовані повідомлення

1. Реверс патрубків теплообмінника вирішить проблему?

2. Нової проблеми це не принесе?

 

Так делать не стоит.

Вот тема в которой все мои работы за два года. И ответы на все вопросы.

www.forumhouse.ru/threads/238110/

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так делать не стоит.

Вот тема в которой все мои работы за два года. И ответы на все вопросы.

....

Dem@, в Вашей теме 125 страниц с обсуждением работ. Видно что Вы в теме. Каково Ваше мнение как специалиста по моей проблеме обмерзания нижней части теплообменника? Чем оно обусловлено и как это можно вылечить?

 

Добавлено через 58 минут

Вот так выглядит оттайка в инфракрасном спектре

 

Вроде теплообменник прогревается равномерно, но при этом на краях ламелей внизу все равно не весь лед тает.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На моих первых ТН такая же проблема.

По не знанию. Но перенос датчика на второй калач -практически ее решил.

Но время оттайки увеличилось.

 

Если сделать правильно.

Нужно выкачать фреон.

Выкусить и потом выпаять нижний калач и завезти туда теплый жидкарь. Подачу фреона запаять на следующую петлю.

Петлю промыть промывочным фреоном-потомучто он залит маслом. Паять под азотом. Припой 15% серебро.

 

Делали по две петли- но это уже перебор.

Случайно по расчету получилось не задействовать нижнюю петлю - и вот чудо продува воздуха хватает что бы не было обмерзания и происходила полностью оттайка. Но что бы оттайка проходила быстрее - одна петля нужна.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Синий голова как всегда лукавит.

И с Альтермой которую он показал по гидравлике такая же лажа.

Но Альтерме 3 по-моему сделано уже правильно.

 

Пусть будет так, как вы сказали.

Не в моих интересах разубеждать вас в вашей неправоте. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пусть будет так, как вы сказали.

Не в моих интересах разубеждать вас в вашей неправоте. :)

Нет уж давайте.

Я всегда за тех учебу.

Вы тут единственный кто что то знает.

От остальных диванных критиков.

 

У всех на форуме есть интерес ,$

И Я не исключение. Но поделитесь знаниями:) Вашему интересу врятли кто-то составит конкуренцию.

А + в карму получите:)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Нет. Нынешней зимой это была скорее особенность при длительном периоде минусовых температур. Как оно будет при большом и длительном минусе осталось загадкой.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 9 місяців потому...
@Dmode а як воно цієї зими? у мене таке ж тільки на 2 ряди вище. midea r22.
На разі морозів сильних не було, тому нового немає що сказати. Все по старому - якщо температура постійно приймається нижче нуля, то нижня петля покрита льодом. Стає тепліше - тане.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо температура постійно приймається нижче нуля, то нижня петля покрита льодом. Стає тепліше - тане.

а от після розморозки - обмерзання рівномірне чи також деякі обмерзають а деякі - ні?

ну і ще? заправка по вазі?

 

бо у мене є підозра що фреону мало/багато, але от жду на монтажника з колектором щоб заміряти температуру переохолодження.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

При роботі на максимальних обертах на теплообміннику зовнішнього блоку стали проглядатися виразні необмерзаючі полоси. Коли оберти зменьшуються, то ці місця трохи починають обмерзати, але виразно меньше ніш решта теплообмінника. Якщо правильно розумію, трубки теплообмінника чимось вже забиті.

Якщо в когось був з подібним явищем досвід, то є питання:

  • Чи таке якось лікується?
  • Наскільки швидко буде прогресувати хвороба такого теплообмінника?  

MVIMG_20230125_222213.jpg

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подивіться на стан теплообмінника ближче до кінця циклу, по можливості одразу перед відтайкою.

Якщо весь теплообмінник буде обмерзший +/- рівномірно, а при відтайці повістю стає чистим - нічого робити не потрібно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 03.02.2023 в 14:29, blacktigra сказал:

ближче до кінця циклу, по можливості одразу перед відтайкою.

Якщо цикл на максимальних обертах, то обмерзання забитих трубок не відбувається взагалі аж до самого відтаювання.

Якщо цикл на мінімальних обертах, то забиті трубки обмерзають частково, і очищаються при відтаюванні.

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, blacktigra сказал:

тривалість циклів однакова?

hp2.jpg.e3bcffe9d2cf060e782ab42c9d3b00fd.jpg

Ось графік. Синя лінія частота, червона лінія температура темплообмнінника зовнішнього блоку. Як видно при 64гц (максимальні оберти) відтайка відбувається частіше. При 34гц (мінімальні оберти) відтайки рідші.   

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим вищі оберти компресора, тим нижче температура кипіння, тим швидше обмерзає теплообмінник, тим частіше відтайка.

На калачах теплообмінника є (має бути) термістор, можна спробувати переставити його на один калач далі від входу по рідині, якщо він не в гільзі що припаяна до калача. Він контролює температуру теплообмінника, щоб вчасно відтайка проходила.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, blacktigra сказал:

Чим вищі оберти компресора, тим нижче температура кипіння, тим швидше обмерзає теплообмінник, тим частіше відтайка.

Це я розумію. Не розумію природу того що зараз відбувається з теплообмінником. Чому частина перестала нормально функціонувати, і з часом к-ть трубок які "виключені" з системи збільшується.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Dmode сказал:

Це я розумію. Не розумію природу того що зараз відбувається з теплообмінником. Чому частина перестала нормально функціонувати, і з часом к-ть трубок які "виключені" з системи збільшується.

Таке трапляється коли є виток холодоагенту. Але не обов'язково що у вас саме виток. Спробуйте перевірити вальцовки, це найчастіше місце.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, blacktigra сказал:

Спробуйте перевірити вальцовки, це найчастіше місце.

Візуально вальцовки фреонових трубок сухі як на внутрішньому так і на зовнішньому блоці. Ще десь варто перевірити?

2 часа назад, blacktigra сказал:

Таке трапляється коли є виток холодоагенту.

Тільки нестача холодоагенту? Закупорка трубок теплообмінника не може бути причиною?

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmode сказал:

Тільки нестача хладогенту? Закупорка трубок теплообмінника не може бути причиною?

Розмір чарунок в фільтрі перед дроселюючим пристроєм набагто менший, ніж діаметр підводок до теплообмінника. Я не вірю що вони чимось забиті.

Такого нерівномірного обмерзання раніше не спостерігалося?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Dmode сказал:

Це я розумію. Не розумію природу того що зараз відбувається з теплообмінником. Чому частина перестала нормально функціонувати, і з часом к-ть трубок які "виключені" з системи збільшується.

А вы всегда работали в таких режимах?

Я в этом мало понимаю :-) но насколько помню паук специально так распаян что бы при максимальной мощности оставалось место для продува

Как минимум мой ТН именно так всегда обмерзал, рабоиая постоянно на 70-80% мощности

Кондиционеры так же обмерзают при веерных отключениях если температура в помещении упала больше чем на 3 градуса от уставки, возможно у вас так же остывает обратка по воде

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dmode сказал:

Візуально вальцовки фреонових трубок сухі як на внутрішньому так і на зовнішньому блоці. Ще десь варто перевірити?

Виток якщо десь з'явився, то може бути де завгодно. Але це не обов'язково саме виток. Теплопродуктивність не впала?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, blacktigra сказал:

Такого нерівномірного обмерзання раніше не спостерігалося?

Судячи з мого відео в цьому повідомленні трубка по середині могла не обмерзнути і на початку. Зараз маю враження що кількість таких трубок збільшилась. Другий такий самий ТН, такого ж віку, який можу часом спостерігати, обмерзає рівномірно, без таких полос як в мене.

1 час назад, blacktigra сказал:

Теплопродуктивність не впала?

 Поки важко сказати. Поспостерігаю.

1 час назад, mib сказал:

А вы всегда работали в таких режимах?

Раніше він в основном вночі працював. Зараз працює постійно коли є напруга в мережі, бо виключають і вдень і вночі теж. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dmode сказал:

Раніше він в основном вночі працював. Зараз працює постійно коли є напруга в мережі, бо виключають і вдень і вночі теж. 

Я больше про герцы и про температурный режим

Вот так у меня выглядит паук это трех рядный испаритель и вот такое обмерзание в начале и перед оттайкой во влажную погоду около нуля, от +2 обмерзание было нулевое ну и при сухом морозе тоже

 

33B2B3EC-607B-4F3A-A60A-51E34A0E7E81.jpeg

2020-01-19 22.06.06.jpg

2019-11-25 18.25.10.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...