Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

порадьте - як розмістити ворота?

serg9

Рекомендовані повідомлення

доброго дня.

потихеньку підходимо до питання огорожі ділянки, і от постало питання з воротами.

по різному уже думав, а однозначного варіанту для себе ще не обрав. паркана ще не робив, тому на даному етапі можна зробити по різному. головне - визначитись, як буде найбільш раціонально.

можливо колективний розум зможе підказати :beer:

1. спочатку я думав, що там варіантів небагато. заїзд у двір + у гараж = потрібно робити двоє розпашних воріт + хвіртка навпроти входу.

але такий варіант не позбавлений недоліків - заїхати у двір можна без проблем і потім закрити ворота, а от в гараж - щоб закрити ворота, потрібно заїхати в гараж. під гаражем машину не залишиш, тільки при умові - не закривати ворота.

2. відкатні ворота - я не хочу, вважаю це небезпечним, якщо ворота будуть відкатуватись по простору хвіртки. але мені прийшло на думку, що хвіртку можна робити не прямо навпроти входу, а навпроти вікна кухні скажімо.

чи можливий на вашу думку такий варіант - застосувати у моєму випадку відкатні ворота?

дуже сподуваюся, що ви мені допоможете придумати кращий варіант :flag1:

п.с. прошу вибачення за мої малюнки. краще я не вмію

1051974288_.thumb.JPG.45074d633192dc525b15466d3693e530.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особисто я б на вашому місці взагалі:

1. Зробив перед гаражем навіс.

2. В'їзд під навіс зробив через підйомні ворота.

3. А по боках на своїх місцях залишилися б звичайні розпашні і хвіртка.

 

І вам не потрібно буде лопатити кубометри снігу між воротами і гаражем, щоб виїхати.

Звичайно, якщо той сніг буде...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б зробив відкатні ворота шириною 4 м з відступом від лівого паркану 2-2,5 м. Їх повний розмір - 6 м, теоретично у відкритому вигляді мають закінчуватись до сходів (малюнок не в пропорції і розмір тераси Ви не вказали), а там хвіртка. Або хвіртку в полотні відкатних воріт...

Розпашні ворота для невеликих ділянок (а судячи з планування будов - у Вас саме така) вважаю марнотрацтвом...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розпашні ворота для невеликих ділянок (а судячи з планування будов - у Вас саме така) вважаю марнотрацтвом...
Ще варіант - відкривати розпашні ворота на вулицю. Тоді вони не заважатимуть машині перед гаражем.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ми так зробили на дачі. І тепер граємось в тетріс - 3 машини заїжджає в двір, потім паркуються машини біля воріт. Починається все з визначення графіку від'їзду - перші паркуються останніми... Ще й ширина вулиці на дачі така, що я бусом з одного разу передом не заїжджав - вивороту не вистачало. Задом нормально... Тому я за відкатні, коли є можливість... В себе на 6 сотках зробив відкатні
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Откатные однозначно лучше, в вашем случаи можно поставить телескопические и тогда не нужно будет переносить калитку. Или как вариант: роловые (ролетные).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам дійсно потрібно двоє воріт? Вартість не має значення?

 

я хочу мати крім заїзду у гараж також заїзд у двір поряд з будинком. на випадок, коли в сім"ї буде 2 автомобілі.

 

Добавлено через 1 минуту

Особисто я б на вашому місці взагалі:

1. Зробив перед гаражем навіс.

2. В'їзд під навіс зробив через підйомні ворота.

3. А по боках на своїх місцях залишилися б звичайні розпашні і хвіртка.

 

І вам не потрібно буде лопатити кубометри снігу між воротами і гаражем, щоб виїхати.

Звичайно, якщо той сніг буде...

 

навіс з підйомними воротами мабуть виключається. не хочеться загромаджувати простір.

 

Добавлено через 6 минут

Я б зробив відкатні ворота шириною 4 м з відступом від лівого паркану 2-2,5 м. Їх повний розмір - 6 м, теоретично у відкритому вигляді мають закінчуватись до сходів (малюнок не в пропорції і розмір тераси Ви не вказали), а там хвіртка. Або хвіртку в полотні відкатних воріт...

Розпашні ворота для невеликих ділянок (а судячи з планування будов - у Вас саме така) вважаю марнотрацтвом...

 

тобто, ви маєте на увазі одні ворота для заїзду і в гараж і поруч будинку?

в гараж крутимо правіше, а на площадку поруч будинку - лівіше? хм. цікавий варіант. лише питання, як у цьому випадку з практичністю. ну і - якщо у мене будуть водії-початківці - то чи не виникне у них проблем із цими реверансами? :)

на рахунок розмірів - то я розміри додам.

хвіртку в полотні відкатних воріт я чомусь не хочу.

 

Добавлено через 1 минуту

Ще варіант - відкривати розпашні ворота на вулицю. Тоді вони не заважатимуть машині перед гаражем.

 

на вулицю також не хочеться. дорога не така широка, щоб за один захід зманеврувати.

 

Добавлено через 6 минут

Ми так зробили на дачі. І тепер граємось в тетріс - 3 машини заїжджає в двір, потім паркуються машини біля воріт. Починається все з визначення графіку від'їзду - перші паркуються останніми... Ще й ширина вулиці на дачі така, що я бусом з одного разу передом не заїжджав - вивороту не вистачало. Задом нормально... Тому я за відкатні, коли є можливість... В себе на 6 сотках зробив відкатні

 

в сім"ї зараз одне авто. і те ночує зараз на вулиці, бо гараж захламлений поки що :lol:

але, гадаю, що з часом придбаємо ще одне авто, можливо для дружини, діти підростають, гості приїдуть, і т.д., тому простір поруч будинку хочу використати також з можливістю заїзду.

врешті, за будинком у мене дровітня планується, можливо навіть дрова завезти вантажним авто повз будинок.

тому зараз в тетріс не гратимемось, і хочеться, щоб коли збільшиться кількість авто, то й не гралися.

я не наполягаю на 2 воротах. можливо й одні, широкі, дещо зміщені і т.д.

не маю нічого проти відкатних. просто вважав, що вони перекриватимуть хвіртку, і чомусь вважав, що це не дуже правильно.

тому й запросив спільноту до обговорення - ви для мене одразу відкрили очі на інші варіанти.

будинок і його розміщення - це уже константа. а от ворота і хвіртки - є ще можливість розмістити оптимально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б зробив відкатні ворота шириною 4 м з відступом від лівого паркану 2-2,5 м. Їх повний розмір - 6 м, теоретично у відкритому вигляді мають закінчуватись до сходів (малюнок не в пропорції і розмір тераси Ви не вказали), а там хвіртка. Або хвіртку в полотні відкатних воріт...

Розпашні ворота для невеликих ділянок (а судячи з планування будов - у Вас саме така) вважаю марнотрацтвом...

 

вказую розміри тераси. від краю будинку до початку вхідних дверей виходить 0,9+2,5+3,9=7,30м

в принципі, як я розумію, при бажанні можна помістити нормальні відкатні ворота. хвіртку можна розмістити не прямо навпроти вхідних дверей, можна трохи змістити вправо, але зміщення вийде не суттєве.

можливо зможемо більш точно обговорити можливі варіанти :beer:

1844141321_19_02.202021-20(4).thumb.jpg.9114b65e9ccd191c9fc57a2ebf9ccbfd.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плюсую до відкатних навпроти гаража. Ворота у відкритому стані будуть перекривати хвіртку? Ну то й що? Чи хвилюєтесь щоб нікого не придавило? Тоді можна поставити другий комплект фотоелементів, або зробити приспособу, яка не буде давати воротам їхати коли хвіртка відчинена.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Накидав у масштабі... Відступ зліва 2500, ворота 4000, реальне авто - бус довжиною 5120 (легкові коротші і вужчі). Заїзд і правда не дуже зручний. Як варіант, робити 7 чи 8-метрові ворота і так розширяти заїзд...

З приводу початківців - нема в цих умовах особливо зручних варіантів, все одно доведеться вчитись або заїжджати, або виїжджати задом з поворотом, ще й вулиця 6 м...

А стає біля будинку один за одним 2 авто? Можливо, навпаки змістити ворота туди, а в гараж хай час від часу заїжджає лише профі? Бо статистика форуму і власний досвід підказує, що при наявності навісу чи майданчика для авто воно рідко заганяється в гараж

20022020.jpg.4d647dcf8960587f089780fc95b6967d.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Плюсую до відкатних навпроти гаража. Ворота у відкритому стані будуть перекривати хвіртку? Ну то й що? Чи хвилюєтесь щоб нікого не придавило? Тоді можна поставити другий комплект фотоелементів, або зробити приспособу, яка не буде давати воротам їхати коли хвіртка відчинена.

 

якщо чесно, то у нас на вулиці є декілька варіантів зроблено так, що ворота перекривають хвіртку. я чомусь упевнений, що рано чи пізно, якщо ворота когось не придавлять, то хвіртку таки відірвуть. чи може хвіртка у них на зовні відкривається, не пригадую уже...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Накидав у масштабі... Відступ зліва 2500, ворота 4000, реальне авто - бус довжиною 5120 (легкові коротші і вужчі). Заїзд і правда не дуже зручний. Як варіант, робити 7 чи 8-метрові ворота і так розширяти заїзд...

З приводу початківців - нема в цих умовах особливо зручних варіантів, все одно доведеться вчитись або заїжджати, або виїжджати задом з поворотом, ще й вулиця 6 м...

А стає біля будинку один за одним 2 авто? Можливо, навпаки змістити ворота туди, а в гараж хай час від часу заїжджає лише профі? Бо статистика форуму і власний досвід підказує, що при наявності навісу чи майданчика для авто воно рідко заганяється в гараж

 

дякую за відповідь з малюнком. біля будинку ще нічого не стає, бо біля будинку ще поле. стаємо трохи далі на основній дорозі (у нас провулок).

 

а чому відкидається варіант 2 воріт - лівіше - розпашні для заїзду у двір, а правіше - відкатні для заїзду в гараж?

якщо від паркана до будинку 4 м - заливаємо у лівому куті стовбчик 40 см і на рівні початку хати теж стовбчик 40 см - то розпашні ворота у двір у мене вийдуть гонорових 3,50м.

а від стовбчика на рівні хати залишиться 50 см до пройому гаража, гараж 2,5 і далі 50 см і після них стовбчик на рівні початку тераси - тоді у мене пройом в гараж також виходить 3,50м - що становить ширину відкатних воріт, + нехай 1,8 м на противагу = 5,3м довжина всього полотна відкатних воріт.....

тоді..., що тоді.... тоді при відкритих воротах їх довжина закінчуватиметься уже дещо за терасою, 0,5м за терасою - тобто хвіртка буде мало не навпроти вікна в кухні :oops:

фіг його знає, чи так буде добре :fool::(:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Накидав у масштабі... Відступ зліва 2500, ворота 4000, реальне авто - бус довжиною 5120 (легкові коротші і вужчі). Заїзд і правда не дуже зручний. Як варіант, робити 7 чи 8-метрові ворота і так розширяти заїзд...

З приводу початківців - нема в цих умовах особливо зручних варіантів, все одно доведеться вчитись або заїжджати, або виїжджати задом з поворотом, ще й вулиця 6 м...

А стає біля будинку один за одним 2 авто? Можливо, навпаки змістити ворота туди, а в гараж хай час від часу заїжджає лише профі? Бо статистика форуму і власний досвід підказує, що при наявності навісу чи майданчика для авто воно рідко заганяється в гараж

 

 

Вариант двух откатных консольных ворот навстречу друг другу не рассматривали? В таком случае проезд можно сделать не 4 метра, а 5 метров. И до калитки они открываться не будут.

Я тут немного прикинул и вот, что может получиться:

ворота №1

* 1900 мм - перекрытие проезда

* 600 мм - консольная часть(хвост, противовес и т.п)

* 2500 мм - габаритная длинна ворот

 

ворота №2

* 3100 мм - перекрытие проезда

* 1200 мм - консольная часть(хвост, противовес и т.п)

* 4300 мм - габаритная длинна ворот

 

Общая необходимая длинна фасада, для этого варианта, составит 11,8 м. Сейчас у вас от левого угла до калитки 12,5 метров.

 

В таком случае:

1. проезд будет увеличен до 5 метров, что позволит лучше заезжать в гараж

2. ворота не будут перекрывать проём калитки

3. откатные ворота в любом случаем практичнее распашных

4. съекономине место во дворе и перед ним.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

 

Вариант двух откатных консольных ворот навстречу друг другу не рассматривали? В таком случае проезд можно сделать не 4 метра, а 5 метров. И до калитки они открываться не будут.

 

в принципе имеет право на жизнь, не спорю, но не удвоил ли оно для меня бюджет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в принципе имеет право на жизнь, не спорю, но не удвоил ли оно для меня бюджет?

Конечно бюджет будет больше чем у одних ворот, но не в два раза. Здесь необходимо всё точно просчитать. Я написал вариант, который позволит максимально увеличить проезд, а вот насколько он подходит по бюджету решать уже Вам. Ставить одинокий столб посредине проёма для двух распашных ворот тоже довольно спорная идея. Ну и если автоматизировать распашные и откатные, то финансовая разница будет не такая уж и большая. Откатные дают большой проезд, при минимальном использовании пространства внутри двора.

Забейте колышки вместо столбов и попробуйте заехать во двор. Сразу поймёте какой вариант подходит.

Есть ещё телескопические откатные ворота и распашные ворота типа "гармошка". Но это тоже не самые бюджетные варианты.

 

Добавлено через 5 минут

По откатным есть ещё одни вариант, но это в крайних случаях. Когда ворота в открытом состоянии перекрывают калитку. Страшилок бояться не стоит. Всё делается максимально безопасно для пользователя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть ещё телескопические откатные ворота и распашные ворота типа "гармошка". Но это тоже не самые бюджетные варианты.

 

ну нет, наверное такие "извращения" применять таки не стоит, не такая уж тупиковая у меня ситуация. думаю, что обойдется обычными откатными воротами, одинарными или двойными, тут еще нужно подумать.

 

Добавлено через 1 минуту

По откатным есть ещё одни вариант, но это в крайних случаях. Когда ворота в открытом состоянии перекрывают калитку. Страшилок бояться не стоит. Всё делается максимально безопасно для пользователя.

 

тоже в принципе не все потеряно, если Вы, а также люди в прежних постах подчеркнули, что все можно сделать безопасно, то почему бы и нет.

 

Добавлено через 7 минут

Я написал вариант, который позволит максимально увеличить проезд, а вот насколько он подходит по бюджету решать уже Вам.

 

в принципе, если обобщить все выше сказанное, то выходит, что мне нужно определиться с воротами, которые дадут максимальную возможность заезда и во двор и в гараж. хотя, как мне кажется на данном етапе, во двор заезд будет не так актуален, как в гараж, и гонять либо двойные ворота, либо очень длинные каждый раз, чтоб заехать только в гараж, тоже не очень однозначное решение :(

 

а калитка - то уже второстепенное. тут уже можно будет решать, либо смириться с перекрытием ее воротами в момент открытия ворот, либо же перенести правее. надеюсь, если калитка не прямо напротив входа, ето не будет какой-то очень сильной проблемой?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а калитка - то уже второстепенное. тут уже можно будет решать, либо смириться с перекрытием ее воротами в момент открытия ворот, либо же перенести правее.
Слышал, некоторые пользователи откатных ворот калиткой вообще не пользуются. Типа зачем, если клацнул кнопкой - ворота отъехали, клацнул - заехали. Не надо ручку дергать и замок закрывать.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гонять либо двойные ворота, либо очень длинные каждый раз, чтоб заехать только в гараж, тоже не очень однозначное решение :(

В варианте с двумя откатными, можно сделать так, чтобы они открывались отдельно друг от друга. И открывать только нужную створку, а не гонять две постоянно.

 

а калитка - то уже второстепенное. тут уже можно будет решать, либо смириться с перекрытием ее воротами в момент открытия ворот, либо же перенести правее. надеюсь, если калитка не прямо напротив входа, ето не будет какой-то очень сильной проблемой?

По перекрытой калитке во время открытия ворот, вопрос скорее психологический) Ниже прикрепил фото ворот установленных в 2013 году. Буквально на прошлой неделе общался с заказчиком и никаких сожалений или замечаний вообще не было.

1.thumb.jpg.523bed69d5f42d8c915770fd1c99827a.jpg

 

2.thumb.jpg.d197fd5919b38f8a0ef26bfb795858a5.jpg

 

3.thumb.JPG.781826cbdea2953ab190830df0476f22.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Слышал, некоторые пользователи откатных ворот калиткой вообще не пользуются. Типа зачем, если клацнул кнопкой - ворота отъехали, клацнул - заехали. Не надо ручку дергать и замок закрывать.

 

ну в принципе да, согласен.

 

Добавлено через 2 минуты

В варианте с двумя откатными, можно сделать так, чтобы они открывались отдельно друг от друга. И открывать только нужную створку, а не гонять две постоянно.

 

 

По перекрытой калитке во время открытия ворот, вопрос скорее психологический) Ниже прикрепил фото ворот установленных в 2013 году. Буквально на прошлой неделе общался с заказчиком и никаких сожалений или замечаний вообще не было.

[ATTACH]684019[/ATTACH]

 

ну вроде как меня убедили, что калитка + перекрытие ее воротами = не проблема :beer:

 

Добавлено через 7 минут

и еще у меня вопрос, раз мы пришли к откатным воротам.

на расстоянии где-то 1 м от начала террассы (со стороны гаража) и где-то в 0,5м от линии забора у меня установлен газовый счетчик. установил в етом месте, т.к. был уверен, что будут распашные ворота и он в етом месте не будет мешать ни столбику ни забору.

но раз уж ворота мне пророчат откатные, то не будет ли етот счетчик мешать мне их установке или открытию?

по последней фотке видно, что глубина ворот=ширине профиля+на столбике добавляется глубина мотора.

надеюсь, хоть счетчик не стоит в самом неподходящем месте? :shock:

Змінено користувачем serg9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

но раз уж ворота мне пророчат распашные, то не будет ли етот счетчик мешать мне их установке или открытию?

:shock:

Откатные наверное? Если откатные, тогда двигатель можно сместить. Даже если не получится установить его ближе к проёму, всегда можно добавить один метр зубчатой рейки и переместить его дальше. Главное, что есть место между забором и счётчиком. Всё решаемо)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У 20 см вглиб від краю стовпа спокійно впишетесь навіть на фурнітурі магнум. Ну до 30 якщо захочеться нерівний верхній край воріт робити.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у крайньому випадку, висунуся стовбчиком в сторону дороги на пару см.

 

 

ух, тепер би мені ще підказати, як ту всю красоту бетоном заливати?

Змінено користувачем serg9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...