Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сосед снес часть дома без разрешения

Alex_de_Grig

Рекомендовані повідомлення

..:D Да. Я понял. Ввесь 6 параграф о многоквартирном доме и только пункт 7 о частном домовладении. Каюсь Ж-). Невнимательный.?

 

Весь параграф посвящён 6 БЛАГОУСТРІЙ ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ www.vmr.gov.ua/Branches/ContentLibrary/e0e2ecdb-7be6-429f-85cd-cddadea63f42/3/Благоустірй%20теритрій%20ДБН%20Б%202%202%205%202011.pdf

 

Пункт 6.1 На території з колективним користуванням прибудинковою територією (багатоквартирна багатоповерхова забудова)

 

6.7 Дозволено проектувати огородження як окремих ділянок, так і усієї

прибудинкової території садибної забудови.

 

Как видите всё расписано чётко, просто Вы не вникали :). А советы давать рвётесь!!

 

..: Я испортил Вам ужин :D? Я так понимаю Вы юрист :D? То, где сейчас ТС я был пять лет назад. То, через что будет идти ТС я закончил три года назад. Вытащили-ли Вы кого-то из такого... клозета?...

 

Так как на форуме не требуют справки о состоянии здоровья, в частности от психиатра, то испортить мне ужин Вы не можете...

 

То что Вы прошли пять лет назад - 1. это Ваш частный случай; 2. то , что пять лет назад было не законным, сегодня может стать законным и наоборот - ибо право очень динамичная вещь.

 

По поводу клозета- Вам в другую ветку, связанную с сантехникой, а у нас Юридическая консультация- посему не давайте бестолковых советов- человек воспользовавшись вашим опытом 5 летней давности может пострадать :(

 

Мне главное, что без разрешения совладельца Вы даже шифер не поменяете на крыше Ж-). Но теоретики мне скажут: есть статья :D...Да?

 

Если , к примеру у Вас не денег на замену крыши, то что совладелец без Вашего согласия ни-ни - бред. Есть ПКМУ ПЕРЕЛІК будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію

zakon0.rada.gov.ua/laws/show/406-2017-п

 

2. Роботи із заміни покрівлі будівель і споруд згідно з будівельними нормами, виконання яких не передбачає втручання в несучі конструкції.

 

...1. Сосед развалил свою часть дома без Вашего одобрения - ДАБИ, адвокат, прокуратура...

 

Это с моей точки зрения. Я не юрист. Вам к адвокату.

 

 

А Вы в курсе, какие функции возложены на прокуратуру, я подскажу согласно ЗУ Про прокуратуру zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1697-18/page2

 

Стаття 2. Функції прокуратури

 

1. На прокуратуру покладаються такі функції:

 

1) підтримання державного обвинувачення в суді;

 

2) представництво інтересів громадянина або держави в суді у випадках, визначених цим Законом;

 

3) нагляд за додержанням законів органами, що провадять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство;

 

4) нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

 

2. З метою реалізації своїх функцій прокуратура здійснює міжнародне співробітництво.

 

3. На прокуратуру не можуть покладатися функції, не передбачені Конституцією України.

 

На какую часть / пункт будете ссылаться в прокуратуре?! :)

 

Беда в том, что каждый не юрист, может давать юридические советы

 

От не поленился и порылся в интернете. Специально для Sewern... и других "грамотных" буквоедов... бланк заявления на "выдачу строительного паспорта" (Файл ПДФ прилагаю [ATTACH]627996[/ATTACH]). Но нам НЕ это важно. Нам важно пункт 5.5 в "Вичерпний перелік документів..." Среди этого списка (необходимых к подаче документов) мы там находим: "Засвідчена в установленому порядку згода співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на забудову"

Sewern я согласен с Вами. Вы...

 

Там-же, в бланке, есть телефоны. Уважаемый Sewern может позвонить, блеснуть перед архитектором своими знаниями в юриспруденции, и узнать:

 

Узнавать что-то нужно Вам, хотя зачем Вы и так блещите знаниями.

Смешно взять бланк на выдачу СП- чего-то процитировать, то что нам не Важно. Дружище, для постройки забора с чего начал ТС, даже того что построили сосед если это нечто без фундамента не нужно брать разрешения. Согласно ПЕРЕЛІК будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію zakon0.rada.gov.ua/laws/show/406-2017-п

 

6. Зведення на земельній ділянці тимчасових будівель та споруд без влаштування фундаментів, зокрема навісів, альтанок, наметів, накриття, сходів, естакад, літніх душових, теплиць, гаражів, а також свердловин, криниць, люфт-клозетів, вбиралень, вигрібних ям, замощень, парканів, відкритих басейнів та басейнів із накриттям, погребів, входів до погребів, воріт, хвірток, приямків, терас, ґанків - щодо індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків.

 

А по поводу сноса- сосед скажет- ребята, я ничего не сносил дом был ветхий 101 года от роду- сам развалился:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый Sewern. Сначала хотел ответить. Но...кто-то из нас двоих должен быть умнее. Буду краток: Прошу, не отвечайте на мои посты. :beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...