Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как противостоять коллекторским компаниям

tux_edo

Рекомендовані повідомлення

Швидко гроші

...позвонил с целью оформить жалобу, на что что милейшее создание на той стороне переключило меня на отдел работы с персоналом, где опять пошли, маты, ор, угрозы и как итог бросание трубки с их!!! стороны

Аналогічно щойно поспілкувався :)

Колезі по роботі (одинока жінка) прийшов лист про борг, її тільки адреса, і невідомий чоловік в боржниках. Погуглив - є оголошення про втрату документів з таким іменем за 2018 рік. Вона сама дзвонила до вихідних, просила з'ясувати - сказали, що всі дані вірні. Сьогодні набрав я (з того ж робочого номеру - це важливо).

Розказав ситуацію - попросили представитись, представився (прізвище я не називав) - так це ж ви і взяли кредит (ми з кредитором тезки по імені, не по батькові). Допитувались, ким я доводжусь колезі (в кінці назвали її ім'я) і чого я взагалі дзвоню від її імені. Нормальної мови і моїх аргументів в кінці що вони просто витрачають час і гроші на листи "в нікуди" не розуміють, хамлять, кричать, кинули трубку...

Висновки - мінімізувати спілкування, ніяких даних не повідомляти, бо вони все фіксують - імена, телефони. Для себе (для колеги) думаю найкращим методом буде просто ігнорувати. Будуть дзвонити - проінструктував колектив одразу слати в/на без задушевних розмов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
Как противостоять коллекторским компаниям

 

Дать колекторам номер Евгения Вольнова ;) :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дать колекторам номер Евгения Вольнова ;) :D

 

Так огласите.

 

Коллекторам в ответ нужно гнать пургу про желтые трамваи которые разговаривают с вами по дороге на работу когда вы несете туда собаку чтоб она компосировала жетоны в метро ну и т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так огласите.

 

Коллекторам в ответ нужно гнать пургу про желтые трамваи которые разговаривают с вами по дороге на работу когда вы несете туда собаку чтоб она компосировала жетоны в метро ну и т.д.

 

и не только вольнову, сейчас все хайпятся на этом.

а метод ваш забыл как называется.кажись, замурмоливание. это когда тебе нужно отшить невменяемого или задрота и ты в ответ с полной серьезность несешь какую-то чушь.

а у него мозги выворачиваются,мол не понимает что твориться))

Змінено користувачем МаТраС
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лед тронулся: Рада одобрила запрет на звонки коллекторов по ночам и в выходные

biz.censor.net.ua/news/3165089/rada_odobrila_zapret_na_zvonki_kollektorov_po_nocham_i_v_vyhodnye

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И что, они будут выполнять? Как фирташгазы... Только тут еще проще - звонящий не установлен да и все.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И что, они будут выполнять? Как фирташгазы... Только тут еще проще - звонящий не установлен да и все.

 

На мобилке номер фиксируется, на стационарных тоже, если конечно станция не совсем древняя. Опять же зависит от настойчивости и желания заявителя отыметь в ответку коллектор. Дальше на назойливый номерок как минимум возможно добиться блокирования.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где-то читал (может и в этой теме), что привлечь невозможно ибо некого. На номер телефона в суд не подашь.

В черный список добавить не сложно, безусловно. Главное чтобы они не додумались разные номера использовать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Где-то читал (может и в этой теме), что привлечь невозможно ибо некого. На номер телефона в суд не подашь.

В черный список добавить не сложно, безусловно. Главное чтобы они не додумались разные номера использовать.

Мне когда то звонили за долг по контракту мобильный 3ж интернет utel. Из 110 грн выросло до 300. В контракте было указано, что за разрывание оного я должен заплатить. Послал. Начали названивать. Подписывал номера, типа коллектор 1 и т.д. под конец насчитал штук сорок номеров.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне когда то звонили за долг по контракту мобильный 3ж интернет utel. Из 110 грн выросло до 300. В контракте было указано, что за разрывание оного я должен заплатить. Послал. Начали названивать. Подписывал номера, типа коллектор 1 и т.д. под конец насчитал штук сорок номеров.

 

Плохо что нельзя позвонить на все сорок и устроить конференц связь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так огласите.

В инете есть.

Плохо что нельзя позвонить на все сорок и устроить конференц связь.

 

Плохо что нельзя один или несколько входящих номеров переадресовать на другой номер)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В инете есть.

 

 

Плохо что нельзя один или несколько входящих номеров переадресовать на другой номер)

 

Сразу например на 102, было б не плохо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сразу например на 102, было б не плохо.

 

На 102 не так интересно, а стравливать одни "конторы" на других это очень весело :D

Пусть один колектор доказывает, что второй колектор врёт, что он не должник, и требует вернуть долги :D

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На 102 не так интересно, а стравливать одни "конторы" на других это очень весело :D

Пусть один колектор доказывает, что второй колектор врёт, что он не должник, и требует вернуть долги :D

 

У меня нечто похожее было, только не звонили, а письма слали на мой адрес за задолженность какого-то левого мужика банку, я даже фамилии такой не слышала раньше. Во время очередной зачистки, нацгвардия нашла очередное такое письмо, стали допытываться кто и требовать, чтобы я позвонила по указонному номеру телефона. Ну я отморозилась, что телефон на работе забыла, а с их готова поговорить, на что те согласились. После объяснений, что не имею представления кому на мой адрес шлют письма, еще при мне несколько раз звонили на засветившийся номер. Думаю, с ними уже как-то разобрались. Но письма приходить перестали.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

На сусідній вулиці на стовпі роздруківка на А4

УВАГА

жіноче фото на половину листа

ПІБ

адреса будинку навпроти

У вас виникла заборгованість

яку ви повинні негайно погасити.

У разі несплати... суд

...буде стягнення боргу...

або притягнення до кримінальної відповідальності...

І жодних підписів/телефонів.

Цікаво, це колектори так розважаються?..

Висить вже тижні 2

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сусідній вулиці на стовпі роздруківка на А4

 

І жодних підписів/телефонів.

Цікаво, це колектори так розважаються?..

Висить вже тижні 2

 

А жінка красива? Може то вона так знайомиться :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...

Щось мені щастить на колекторів. Номер дитини, в нас роки 4 мінімум, Київстар ще православний 067, досить "красивий", міняти не хочу. Погуглив я - відгуків про цей номер нема. Десь з жовтня мінімум двічі на тиждень дзвонить Укрколект по викупленому боргу від УкрСибБанку. Спочатку ставили дедлайн на 8 грудня, а потім до суду, зараз вже кажуть що "рухоме і нерухоме майно заарештоване, оцінене і от-от виставлять на аукціон". Був на їх сайті - надайте копії паспорта/кода хто ви, щоб ми не турбували помилково. Зрозуміло, якійсь стрьомній конторі, яка навіть актуалізувати базу номерів боржників не в змозі, ніяких персональних даних надавати не буду. При цьому двонить тільки робот, поспілкуватись з їх працівниками жодного разу не вдалось. З одного боку, не напрягає, кожен раз вмикаю гучний і пояснюю дітям, що буває, коли не виконуєш свої фінзобов'язання і чим може закінчитись кредит швидкими грошима на красиве життя (хоча не думаю, що УкрСиб такі давав, але виховний момент треба використовувати). З іншого, трохи дістало це тупе залякування (ІМХО не розумію, на який рівень розвитку воно розраховане), хотілось би припинити... Є в когось досвід?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звичайний спам, в мене на адресу будинку і email постійно приходять чужі виписки з рахунку чи борги чи статуси про замовлення, люди реально вбивають ліві чи помилкові данні, колись навіть на форекс вказали моє мило і прислали акк с логіном\паролем, тільки кошти так ніхто там і не поповнив :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На мій публічний номер (світиться в загальнодоступній базі) хто тільки не дзвонить... Телефон на завжди в режимі "Не турбувати".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.12.2023 в 17:18, Offroad сказал:

Щось мені щастить на колекторів. Номер дитини, в нас роки 4 мінімум, Київстар ще православний 067, досить "красивий", міняти не хочу. Погуглив я - відгуків про цей номер нема. Десь з жовтня мінімум двічі на тиждень дзвонить Укрколект по викупленому боргу від УкрСибБанку. Спочатку ставили дедлайн на 8 грудня, а потім до суду, зараз вже кажуть що "рухоме і нерухоме майно заарештоване, оцінене і от-от виставлять на аукціон". Був на їх сайті - надайте копії паспорта/кода хто ви, щоб ми не турбували помилково. Зрозуміло, якійсь стрьомній конторі, яка навіть актуалізувати базу номерів боржників не в змозі, ніяких персональних даних надавати не буду. При цьому двонить тільки робот, поспілкуватись з їх працівниками жодного разу не вдалось. З одного боку, не напрягає, кожен раз вмикаю гучний і пояснюю дітям, що буває, коли не виконуєш свої фінзобов'язання і чим може закінчитись кредит швидкими грошима на красиве життя (хоча не думаю, що УкрСиб такі давав, але виховний момент треба використовувати). З іншого, трохи дістало це тупе залякування (ІМХО не розумію, на який рівень розвитку воно розраховане), хотілось би припинити... Є в когось досвід?

 


    Есть два метода.

1) Попроще и менее хлопотный. При звонках с неизвестного номера "поднимаете трубку" и... просто молчите в телефон. Не говорите ни слова. Если услышите голос бубнящего робота - ложите телефон в карман НЕ выключая соединения.... пусть себе бубнит до конца, сам потом отключится. Через некоторое время в базе ваш номер будет помечен типа как "автоответчик" и т.п. и звонки прекратятся. Подчеркиваю, главное - не говорить ни звука в трубку и НЕ ложить её первым !

    Если боитесь пропустить какой-либо звонок - молчите и ждите когда позвонивший первый подаст голос - вы легко сможете определить, что звонящий живой человек и далее общайтесь на здоровье.

2) Метод чуть хлопотнее. Идёте в полицию и пишите заявление на вымогательство от неизвестных людей. И хотя по факту пока ещё вымогательства нет - это не ваша обязанность грамотно юридически классифицировать действия злоумышленников по телефонному террору ни в чем не повинных людей. А кстати, безосновательные регулярные звонки с предложением "услуг" БЕЗ возможности отказаться/отписаться от подобных звонков - есть правонарушение и повод обратиться в правоохранительные органы. А они уж пусть грамотно и классифицируют подобный террор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...