Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вход в подвал делать с улицы или с гаража?

budushi

Рекомендовані повідомлення

Вообщем решил построить гараж 5,5м * 8,5м или даже 6м * 9м.

Под гаражем хочу сделать подвал/погреб.

Вход сделать в подвал с улицы или с гаража?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При таких то размерах еще думать?
А там не так все просто. У меня дверь на улицу из погреба в морозы покрывается толстым слоем инея из-за того, что из него шарашит теплый влажный воздух. А так это все будет внутри гаража.

 

Это разве что разделить гараж перегородкой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А там не так все просто. У меня дверь на улицу из погреба в морозы покрывается толстым слоем инея из-за того, что из него шарашит теплый влажный воздух. А так это все будет внутри гаража.

 

Это разве что разделить гараж перегородкой.

 

Миллионы гаражей ( 6х3) имеют подвалы с входом из ямы или в углу.

 

Может собака порылась в вентиляции, утеплении и доп. двери?

 

И потом мы не в курсе про отопление в гараже.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Миллионы гаражей ( 6х3) имеют подвалы с входом из ямы или в углу.
И в них уже сгнили миллионы джигулей, космичей и жопорожцев.

Может собака порылась в вентиляции, утеплении и доп. двери?
Согасен, это все усугубляет явление выхода теплого воздуха в холодное помещение.

И потом мы не в курсе про отопление в гараже.
Делать погреба под отапливаемыми помещениями противоречит науке.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И в них уже сгнили миллионы джигулей, космичей и жопорожцев.

Согасен, это все усугубляет явление выхода теплого воздуха в холодное помещение.

 

Уверены, что по причине погреба? У меня не сгнили 3 авто в таком гараже.

 

Сейчас там мой склад снаряги. Палатки, спальники ,лодка остатки ламинированного дсп( много) и пр. добро очень не любящее влагу. Отлично хранится. Я не теоретик, а практик с 28 летним гаражем с подвалом и ямой.

 

Добавлено через 1 минуту

Делать погреба под отапливаемыми помещениями противоречит науке.

 

Наука ваша странная. А может все дело в вентиляции, отоплении и пр.

Змінено користувачем Romb
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Топить гараж не буду, разве что разморозить дизель :D

 

Дырку в полу не хочу делать, разве что в углу.

 

Потому и не хочу делать вход из гаража, чтобы не шло всякое из подвала в гараж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Топить гараж не буду, разве что разморозить дизель :D

 

Дырку в полу не хочу делать, разве что в углу.

 

Потому и не хочу делать вход из гаража, чтобы не шло всякое из подвала в гараж.

 

А спрашивали зачем? А всякое должно идти в вентиляцию.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Делать погреба под отапливаемыми помещениями противоречит науке.

 

Пардон. А можна тут детальніше? Просто ситуація така - у мене особисто - підвал під опалюваним приміщенням (під коридором - температура відповідно такаж як по будинку) - і о чудо - проблем немає ніяких. Взагалі. Підвал не теплий - бо знову ж таки - по науці - тепло з будинку не поширюється ВНИЗ - тільки у верх. Це по перше - а по друге - підвал АБСОЛЮТНО СУХИЙ - оскільки конденсату просто немає з чого братися - немає перепадів температур по погоді - немає роси. Овочі при тривалому зберіганні - не гниють - а ніби всихають. Картопля проростає десь аж під квітень, родичі у яких підвали "по правильному" - на вулиці - на той час уже по 2-3 рази перебирають - обривають. Тож поділіться своїми міркуваннями - чому під опалюваним приміщенням погріб - зло. Чисто цікаво.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вообщем решил построить гараж 5,5м * 8,5м или даже 6м * 9м.

Под гаражем хочу сделать подвал/погреб.

Вход сделать в подвал с улицы или с гаража?

Считаю, что с улицы будет более практичнее и проще, но дороже. С гаража если конечно позволит площадь дешевле + не надо ходить зимой по холоду. Но как показывает практика эффективность если вход из гаража в погреб - довольно не большая, так как нету постоянного температурного режима, что для погреба очень важно!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у мене особисто - підвал під опалюваним приміщенням (під коридором - температура відповідно такаж як по будинку) - і о чудо - проблем немає ніяких. Взагалі. Підвал не теплий - бо знову ж таки - по науці - тепло з будинку не поширюється ВНИЗ - тільки у верх. Це по перше - а по друге - підвал АБСОЛЮТНО СУХИЙ - оскільки конденсату просто немає з чого братися - немає перепадів температур по погоді - немає роси. Овочі при тривалому зберіганні - не гниють - а ніби всихають. Картопля проростає десь аж під квітень, родичі у яких підвали "по правильному" - на вулиці - на той час уже по 2-3 рази перебирають - обривають. Тож поділіться своїми міркуваннями - чому під опалюваним приміщенням погріб - зло. Чисто цікаво.
Та все просто:

1. В селах погріби завжди робили окремо і від хати, і від сараю і від літньої кухні.

2. У мене саме такий сільський погріб з цегли. У ньому достатньо холодно (менше +10) і волого, все лежить до середини літа, нічого не гниє і не висихає.

3. У підвалі хрущоби занадто висока температура, більше +10 (бетонні перекриття першого поверху все ж таки дають тепло) і занадто сухо (картопля проростає, висихає і долежує максимум до лютого).

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У підвалі хрущоби занадто висока температура, більше +10

Это ключевая фраза. Там перекрытия НЕ утеплены. У меня в квартире тоже самое.

В доме сделала вход в подвал с улицы. Да - дороже, но проще в плане регулирования температуры и теплопотерь. На полу в доме- мин 150 мм утеплителя. Будет мало - добавлю на потолок подвала. Вентиляция - забор в цоколе, выход - в районе конька. +дверь. При необходимости в вентканал ставится регулируемая решетка.

Я пожертвовала комфортом в пользу микроклимата в подвале. Мне он нужен для хранения овощей и консервации. А лучшая температура при этом ДО +10.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та все просто:

1. В селах погріби завжди робили окремо і від хати, і від сараю і від літньої кухні.

2. У мене саме такий сільський погріб з цегли. У ньому достатньо холодно (менше +10) і волого, все лежить до середини літа, нічого не гниє і не висихає.

3. У підвалі хрущоби занадто висока температура, більше +10 (бетонні перекриття першого поверху все ж таки дають тепло) і занадто сухо (картопля проростає, висихає і долежує максимум до лютого).

 

Вибачте - не погоджуся.

1.У селах завжди робили окремо і з входом з двору - бо загрузити 2 тони буряка і 2 тони картоплі у погріб під хатою - це проблема. Це по перше - а по друге - у сільських хатах старої забудови фундаменти часто-густо вважай ніякі - і рити щось у них просто не ризикували.

2. Температура у погребі вирішується не його положенням - а його системою утеплення і вентиляції. Ви самі написали - у вас у підвалі ВОЛОГО. Підвал не повинен бути вологим у принципі (я наприклад у своєму підвалі виноград до нового року зберігаю,а у вологому підвалі - такого не зробиш - зігниє). А волога з"являється через те що у підвалі температура стала - а ззовні коливається - і при препадах від + до -

з"являється роса. Під будинком такого немає. У будинку +22 - у підвалі +4+5 - немає мінуса - немає точкі роси.

3.У підвалах хрущоб часто густо проходять системи опалення, гарячої води і т.д. - звідти і тепло. Панель з/б не нагріє простір підвалу до +10 - це взагалі дурниця. Температура у квартирі + 20 - у найкращому випадку - то хочете сказати що повітря такої температури здатне прогріти панель до такого стану що вона почне обігрівати холодне приміщення що знаходиться знизу? Пардон - та з панелі над підвалом - завжди тягне холодом - і ніяк не теплом. Та у любому випадку - теплоізоляція рулить. А от те що під будинком підвали набагато сухіші - без плісняви і слимаків - факт. Так що - не переконали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у вас у підвалі ВОЛОГО. Підвал не повинен бути вологим у принципі

...

під будинком підвали набагато сухіші - без плісняви і слимаків - факт.

Що я хотів сказати:

1. У погрібі холодніше і більш волого.

2. У підвалі тепліше і сухіше.

3. Не факт, що пункт 2 краще для зберігання картоплі, буряка та моркви.

4. Факт, що пункт 2 краще для зберігання цибулі та консервації у банках.

5. Кожному овочу - свій спосіб зберігання.

...

6. Автомобіль взагалі краще зберігати у сухому добре провітрюваному місці. Якщо хтось зумів це сумістити з погрібом - медальку йому. Я поки що не зумів - у нашому гаражі з погрібом москвич завжди був вкритий конденсатом та іржею.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а погріб що знаходиться під неопалюваним приміщенням - і буде сирим. тому якщо робити підвал під неопалюваним гаражем - то вхід тільки ззовні, якщо ж гараж опалюється хочаб до +10 (в прибудованих до будинку гаражах часто з гаража є вхід в котельну) - то можна і можна вхід і з гаража. ИМХО
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

привет всем. ИМХО

вход в гараж зависит от того, что вы там собираетесь хранить.

1. если вы держите живность и собираете тонны урожая вход отдельно.

2. Если для консервации и незначительного количества посевной картошки и хлама - из гаража.

у меня вход в подвал в гараже. Будет два тамбура для сохранения тепла в подвале зимой - первый сам гараж, второй вход в подвал (у меня двойной вход с утепленной пенопластом дверью - температура +8 в подвале, проверял бутылкой с водой и термометр стоит в подвале) и конечно вентиляция. Экономия средств - не надо строить отдельный (утепленный) вход в подвал сверху, а потом еще и двери снизу.

P.S. Да и машины не гниют в сухих!! гаражах с сухими!! подвалами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...