Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утеплення мансарди мінвата+пінопласт

koropetsky

Рекомендовані повідомлення

Конструкція даху: м.ч.- рейки - контррейки - мембрана - мінвата (100мм)-паробарєр - пінопласт - г.к. або вагонка.

Прокоментуйте будь-ласка: 1 - теплоізрляційні властивості пирога, 2 - місця можливого утворення конденсату, 3 - інші неприємності. Буду вдячний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

краще зробити одним типом - або ватою, або - пінопластом...

 

Прокоментуйте будь-ласка Ваші роздуми. Чому?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Круто. Доба прошла відповідей 0.

 

доброго вечера.

 

1. в субботу и воскресенье активность на форуме очень низкая.

2. тема пенопласта на кровле настолько "обсосана" что повторно выкладывать доводы желания особо нет, и я думаю не только у меня.

 

Посмотрите тут.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доброго вечера.

 

1. в субботу и воскресенье активность на форуме очень низкая.

2. тема пенопласта на кровле настолько "обсосана" что повторно выкладывать доводы желания особо нет, и я думаю не только у меня.

 

Посмотрите тут.

 

Дякую за ссилку, але цікаво як буде себе вести мінвата з пінопластом разом. Таплоізоляція мабуть покращиться, а от конденсат (де буде точка роси). Якщо в мінваті, то її взагалі тоді непотрібно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як це в "Якщо в мінваті, то її взагалі тоді непотрібно"??

 

точка роси в будь-якому випадку буде десь посередині такого пирога....можливо поблище до зовнішнього (холодного) краю...

 

П.С. Собі в мансардному поверсі буду робити пінопластом тільки в ванній кімнаті.....

 

все решта - базальтова вата 20см + паробарє + вагонка (де деревяна, а де вінілові панелі....є класний вибір широких по 35-50см...безшовних, виглядають чудово і додаткова пароізоляція :))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як це в "Якщо в мінваті, то її взагалі тоді непотрібно"??

 

точка роси в будь-якому випадку буде десь посередині такого пирога....можливо поблище до зовнішнього (холодного) краю...

 

П.С. Собі в мансардному поверсі буду робити пінопластом тільки в ванній кімнаті.....

 

все решта - базальтова вата 20см + паробарє + вагонка (де деревяна, а де вінілові панелі....є класний вибір широких по 35-50см...безшовних, виглядають чудово і додаткова пароізоляція :))

 

Я думаю якщо в мінваті збирається волога, тоді вона втрачає свої властивості теплоізоляції. В мене закладено 100 мм мінвати, далі нарощувати немає змоги, бо вже натягнутий паробарєр і побиті рейки під вагонку. Зараз таке питання: чи є зміст між рейками закладати 2см піноласту і де при цьому може утворюватись коденсат? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

100 мм мало...будуть значні витрати на опалення, а літом - мождиво буде спекотно (якщо утеплення прилягає до мембрани...а там зразу вентзазор і МЧ)...

 

2см пінопласту - мало врятують...

 

в такому варіанті хоча 5см...і то

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думаю якщо в мінваті збирається волога, тоді вона втрачає свої властивості теплоізоляції. В мене закладено 100 мм мінвати, далі нарощувати немає змоги, бо вже натягнутий паробарєр і побиті рейки під вагонку. Зараз таке питання: чи є зміст між рейками закладати 2см піноласту і де при цьому може утворюватись коденсат? Дякую.
Імхо є сенс, тільки не робіть шпарин, між плитами пінопласту, можна його теж плівкою ізолювати від вагонки.

А конденсату утворюватись ніде не повинно. Точка роси по-народному - та температура, при якій відносна вологість більше 100%, всередині утеплювача взагалі бути не може, інакше то не утеплювач, а г...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 - теплоізрляційні властивості пирога

Тут все очевидно -- чим товстіший пиріг, тим нижча його теплопровідність. Для Франківська 10см вати+3см ПСБ все ж таки маловато...

 

 

2 - місця можливого утворення конденсату

 

У Вашому випадку, конденсація вологи в товщі утеплення дуже малоймовірні, оскільки:

1) вологовміст ПСБ практично нульовий, а значить там нічому конденсуватись;

2) в мінвату водяні пари не попадуть, т.я. не зможуть пройти крізь ПСБ і пароізоляцію.

При умові холодний потолок/висока вологість повітря в кімнаті, можлива конденсація на поверхні ПСБ (зі сторони кімнати). Як тут: www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=29234 Хоча, при акуратному вкладанні теплоізоляції, навряд чи таке буде.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конструкція даху: м.ч.- рейки - контррейки - мембрана - мінвата (100мм)-паробарєр - пінопласт - г.к. або вагонка.

Прокоментуйте будь-ласка: 1 - теплоізрляційні властивості пирога, 2 - місця можливого утворення конденсату, 3 - інші неприємності. Буду вдячний.

 

 

Какую смысловую нагрузку он носит пенопласт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конструкція даху: м.ч.- рейки - контррейки - мембрана - мінвата (100мм)-паробарєр - пінопласт - г.к. або вагонка.

Прокоментуйте будь-ласка: 1 - теплоізрляційні властивості пирога, 2 - місця можливого утворення конденсату, 3 - інші неприємності. Буду вдячний.

 

 

Если прикинуть в легкий способ и принять пеник равный вате и равный 0,037 и самый холодный район Украины с коэф 4,95 имеем 4,95*0,037=0,183 т.е 19 см теплоизоляции. Стоит добавить:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какую смысловую нагрузку он носит пенопласт?

 

Я ж написав "1 - теплоізрляційні властивості пирога, 2 - місця можливого утворення конденсату, 3 - інші неприємності", повязані з таким розміщенням пінопласту і в парі з мінватою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ж написав "1 - теплоізрляційні властивості пирога, 2 - місця можливого утворення конденсату, 3 - інші неприємності", повязані з таким розміщенням пінопласту і в парі з мінватою.

 

это я понимаю. ... т.е. я понимаю, что Вы имели в виду, но все равно не понимаю зачем? :)

 

150мм роклайта - все дела. :))) зачем такие сложности?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это я понимаю. ... т.е. я понимаю, что Вы имели в виду, но все равно не понимаю зачем? :)

 

150мм роклайта - все дела. :))) зачем такие сложности?

 

В мене закладено 100 мм мінвати, далі нарощувати немає змоги, бо вже натягнутий паробарєр і побиті рейки під вагонку. 100 мм маловато, хотів додати пінопласт між рейками.

Прийдеться мабуть знімати паробарєр, додавати ще 50-100 мм мінвати, в іншому випадку буду гріти неньку Україну.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добавляйте 50мм пінопласту між рейками поверх барєру - і не робіть собі проблем...;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добавляйте 50мм пінопласту між рейками поверх барєру - і не робіть собі проблем...;)

 

Платить за обогрев окружаещей сред! Конечно не проблема мы к этому привыкли.:D Ребята газ только начал дорожать :(а жить в доме лет 30 без ремонта хочется Теплоизоляция не греет и типа положу 50 мм я люблю прохладу зимой не проходит все отражается на котле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну тоді знімати паробарєр і добавляти 100мм вати...буде разом 200мм -якраз по нормах :)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я думав, що теплопровідність пінопласту менша ніж мінвати, тому вважав, що 2 см пінопласту вистачить. Якщо теплопровідність мінвати і пінопласту однакові, тоді прийдеться добавляти 100 мм мінвати. Всім дякую.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Схил 1 - буду утепляти (він і є стіною мансарди), схил 2 - 100 мм вати.

 

В кімнаті добив по стропилам брусок, доклав ще 100 мм мінвати і закрив паробарєром. Далі підуть рейки і вагонка.

 

В прохідній кімнаті так і залишилось 100 мм мінвати, далі паробарєр, рейки 25 мм і гіпсокартон. Зняти гіпсокартон незможу тому, що защемлений каркасом зробленого з фронтону. Хотілось би додатково утеплити схили 1.

 

Чи ефективно буде? по гіпокартону докрутити впоперек рейки і дати ще шар гк, утвориться при цьому повітряна подушка. (між рейки можна докласти пінопласт).

Несудіть дуже больно.

123.thumb.jpg.75916089862c41d7fc41f37eff17d859.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

100 дуже мало...

 

тут хіба наросатити рейкою на металевому профілі проміжок в 100-150 мм і добавити 100 вати

 

50мм пінопласту, який Ви вмонтуєте між рейками - теж мало буде...тим більше, що ця стіна безпосередньо пристає до "холоду"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...