Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленька будова Nobel (я)

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Вот не пойму чем. Обычная, стандартная, как многие.:)

Меня волнует, что платья для китаянок каких-то продают, а не для нас.

 

Вот!!! Хоть не одна я так думаю . Джинсы нормальные делают, а как платье меряешь, чувствуешь себя лосёнком. :oops:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот!!! Хоть не одна я так думаю . Джинсы нормальные делают, а как платье меряешь, чувствуешь себя лосёнком. :oops:

 

Мне нравится приблизительно такой фасончик.

42239122232_faae611f90_b.jpg

Уже 4 таких разных есть, но не буду же я одинаковые носить. А другие продаются или парашюты или мини. Пусть Костя извиняет, но почему-то в его теме больше женщин. Сегодня вообще шокировали. Когда это 46 размер - был для полных.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

46 то мені нчого не каже...от якби параметри )

 

 

Ну раз параметрами интересуешься,

идешь на поправку!

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з вчителювання за 70км )

та на літо повернеться..

Боже, Боже...:D:D:D вона сама поїхала? з доброї волі?:D

чи жлобство чоловіка відправило молоду дружину за тридевять земель за 3-4 тис. грн. / міс.?

чи може втекла?:D:D:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пусть Костя извиняет, но почему-то в его теме больше женщин.

як гуси:D:D:D. попастися, поклювать, погельготіть:D:D:D.

точніше гусині:).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як гуси:D:D:D. попастися, поклювать, погельготіть:D:D:D.

точніше гусині:).

Ну тут кто с какой птичкой себя ассоциирует :D (можно потрещать, пощебетать, покудахтать ...):D

По-поводу птичек. Костя, а в том инкубаторе, что ты сделал, кто-нибудь уже вылупился?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Костя, а в том инкубаторе, что ты сделал, кто-нибудь уже вылупился?

 

 

так..3 інкубатори маю

 

минулого року мав по 2 закладки курчат і по 2 закладки каченят..все ок

 

цього року тільки курчата закладав

 

Добавлено через 1 минуту

Боже, Боже... вона сама поїхала? з доброї волі?

чи жлобство чоловіка відправило молоду дружину за тридевять земель за 3-4 тис. грн. / міс.?

 

 

ага...добровільно..як в тому анекдоті про кота і гірчицю на яйцях ))

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Русский, американец и еврей поспорили, кто накормит кота горчицей.

Американец берёт кота, открываете ему пасть, запихивает туда горчицу. Русский и еврей: "Нет, так не пойдёт, это - насилие!"

Еврей берёт кусок мяса, внутрь запихивает горчицу и скармливает коту. Американец и русский: "Нет, так не пойдёт, это - обман!"

Русский берёт кота и мажет ему горчицей под хвостом. Кот с воем начинает слизывать горчицу. Американец и еврей охреневают. Русский, гордо: "Вот это - по-нашему! Добровольно, и с песней!"

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Русский, американец и еврей поспорили, кто накормит кота горчицей.

Американец берёт кота, открываете ему пасть, запихивает туда горчицу. Русский и еврей: "Нет, так не пойдёт, это - насилие!"

Еврей берёт кусок мяса, внутрь запихивает горчицу и скармливает коту. Американец и русский: "Нет, так не пойдёт, это - обман!"

Русский берёт кота и мажет ему горчицей под хвостом. Кот с воем начинает слизывать горчицу. Американец и еврей охреневают. Русский, гордо: "Вот это - по-нашему! Добровольно, и с песней!"

Повірили Гройсману про підвищення зарплати вчителям?😂😂😂

Зря😂😂😂.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Костя, якщо не помиляюсь-з Днём Народження? Хоч й трошки с запізненням, але вітаю і бажаю вам перш за все здоров'я вам і всій родині, гарного настрою і щоб всі мрії збувалися!

І щоб ручки не боліли готувати такий смачний чорнослив:)))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Костя, якщо не помиляюсь-з Днём Народження?

Я сама не поняла о чьем Дне рождения шла речь недвно, но если о твоем, Костя, искренне поздравляю!:) Пусть будет у тебя такое крепкое здоровье, чтобы хватало быть счастливым. Счастье, оно у каждого своё, поэтому пусть в твоей жизни будет всё то, что обеспечит тебе бесконечное счастье. Улыбайся каждый день не ради галочки, а от того, что всё вокруг идет так, как надо, что все вокруг так, как хочется именно тебе. Пусть сбываются все самые заветные мечты, а если не будут сбываться — всегда находи силы для того, чтобы сбывать их самому!:)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от і 34 стукнуло :unknown: швидко якось то все..

 

де мої 23..коли купивши ділянку..просто голий город...з азартом приїжджав..забив колики "тут буде будинок..а тут сад...а тут ставок"...

 

коли без зайвих думок оформляв робочу візу...і їхав...

 

тепер все 100 раз аналізую...і вже б по-новому не будував, немає того азарту...тієї "хватки":(

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от і 34 стукнуло :unknown: швидко якось то все..

 

де мої 23..коли купивши ділянку..просто голий город...з азартом приїжджав..забив колики "тут буде будинок..а тут сад...а тут ставок"...

 

коли без зайвих думок оформляв робочу візу...і їхав...

 

тепер все 100 раз аналізую...і вже б по-новому не будував, немає того азарту...тієї "хватки":(

Не ныть!:D

По классификации ВОЗ, старость начинается после 75 лет, пожилой возраст – после 60 лет, а с 45 до 60 – средний.

Так что ты еще молодой как минимум 11 лет!

 

Добавлено через 13 минут

Раньше у тебя была цель. Ты хотел построить дом, обзавестись семьей, что-то планировал. А сейчас пошло что-то не по тому надуманному плану, не так как ты себе это представлял. Не чувствуется от тебя того жизненного горения и желания что-то делать. Иногда почитаешь тебя, такое чувство возникает, вот все бы бросила, приехала, обняла и плакала бы. Реально, настолько жалко. Ну нельзя же быть таким несчастным! Опомнись, вернись мысленно на тот момент, когда хотелось жить и отталкивайся в дальнейшем от него. Вычеркни из своей жизни все последние неудачи.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

от і 34 стукнуло :unknown: швидко якось то все..

 

де мої 23..коли купивши ділянку..просто голий город...з азартом приїжджав..забив колики "тут буде будинок..а тут сад...а тут ставок"...

 

коли без зайвих думок оформляв робочу візу...і їхав...

 

тепер все 100 раз аналізую...і вже б по-новому не будував, немає того азарту...тієї "хватки":(

 

 

Где мои 17 лет.

Костя, счастливый человек!

Все живы, здоровы, живи и радуйся.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выпей водки с хорошими людьми и хорошей закуской.

И все пройдет.

 

Будь здоров!

 

Да Ваши рекомендации - прям путь к абстинентному синдрому, который усиливается при депрессиях и смежных состояниях :D

 

Нобель, я тоже в 23 начинал, и сейчас мне 34. Но все как-то по-другому. А почему?

А потому что я баню построил, и всегда очередь друзей. Запись - на несколько недель впередь. Не соскучишься, да и дело благородное :D

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

А чому не бензин на 4 фрези? По 2 з кожного доку, туди ще по 1 і взагалі звір, єдине що без колім нікуди не поїдеш ним і нічого не привезеш. Чи жужик і вантажі буде перевозити? А не тільки для обробки землі під хатою.

Загалом купівля хороша. Мабуть у Вас справи налагоджуються.:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з причепом багато поїздок....

 

та із здоровям проблем вистачає...але щоб відволіктися...бо дах скоро зірве від тих медоглядів, таблеток і читання форумів по хворобах

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому не бензин на 4 фрези? По 2 з кожного доку, туди ще по 1 і взагалі звір, єдине що без колім нікуди не поїдеш ним і нічого не привезеш. Чи жужик і вантажі буде перевозити? А не тільки для обробки землі під хатою.

Загалом купівля хороша. Мабуть у Вас справи налагоджуються.:beer:

 

Грунти в нас, важкі чорноземи - для легенького безинового мотоблока, це суттєва проблема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

почав робити причіп, на базі балки 2108

 

IMG_20180710_132115_500.jpgi.gif

 

А також прикупив картоплекопалку

 

IMG_20180710_132057_500.jpgi.gif

 

IMG_20180710_132105_500.jpgi.gif

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Роботи з причіпом продовжуються...так як часу немає, роблю рідко (((

 

Сьогодні нарешті пробний перший виїзд...прямо як літак з конвеєра...аж страшно було (так як ніколи раніше на мотоблоках не їздив ))) )

 

IMG_20180718_164945_500.jpgi.gif

 

Враження...двоякі...можливо навчуся ще...але..

1. Яке ж воно все важке на розворот...можливо в полі буде і ок, а от розвернутися вперше на вузькі дорозі і вернутися назад додому..ой як було не просто

2. ТАки треба було робити його меншим...причіп саме корито 2*1м..висота бортів 50см...дишло 160см..на 2 місця...шкіряний салон ))) ..задня вісь приварена на відстані 80см від заднього борта, надіюся, що вгадав..

3. На дишло прийшлося ставити 2 труби 40мм, так як одна чомусь прогиналася навіть підімною ((( а це знову ж таки додаткова вага на перед

4. Виточили мені ричіпне..ну блін воно аж 4,8кг (((

 

 

Гальма таки треба робити )))

 

 

І тепер про себе..який же я став "гнилий" ((( пару раз завів мотоблок корбою і пів дня роботи із болгарками, дрельками і зваркою..і вже все болить..і руки, і шия і ноги від присідання..то просто ппц ((((:cry:

Змінено користувачем Nobel
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І тепер

Калину не продав?

 

Добавлено через 1 минуту

який же я став "гнилий" ((( пару раз завів мотоблок корбою і пів дня роботи із болгарками, дрельками і зваркою..і вже все болить..і руки, і шия і ноги від присідання..то просто ппц ((((

Дружині хоть такого не кажи! Бо знайде молодшого й здоровішого!

З таким настроєм треба було пенсіонерку заміж брать, а не молоду, красиву дівчину!!!

Половина чоловіків твого віку не брали в руки ні сварки, ні дрелі, ні болгарки - та й живі!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дружині хоть такого не кажи! Бо знайде молодшого й здоровішого!

З таким настроєм треба було пенсіонерку заміж брать, а не молоду, красиву дівчину!!!

Половина чоловіків твого віку не брали в руки ні сварки, ні дрелі, ні болгарки - та й живі!

Шкода що пост підправили.

Був там список того до чого немає охоти. Не дай Бог до такого дожити.:lol:

 

Добавлено через 9 минут

от і 34 стукнуло :unknown: швидко якось то все..

 

де мої 23..коли купивши ділянку..просто голий город...з азартом приїжджав..забив колики "тут буде будинок..а тут сад...а тут ставок"...

 

коли без зайвих думок оформляв робочу візу...і їхав...

 

тепер все 100 раз аналізую...і вже б по-новому не будував, немає того азарту...тієї "хватки":(

34??????

ТРИДЦЯТЬ БЛІНА ЧОТИРИ???????

Я думав ТС хоча б під 50ку.

Мабуть пан Нобель таки прибідняється коли пише що гнилий.;)

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...