Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Розпланування ділянки - до кого звернутись?

serg9

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

Плануємо з весни приділити трохи уваги нашій ділянці. Внутрішні роботи в будинку в основному виконані, час зайнятися плануванням території навколо будинку. Але я стикнувся з дилемою - яких спеціалістів до цього залучати? Звернувся до декількох ландшафтних дизайнерів - а від них лише й можна почути - газон, травичка, квіти, кущики.

А на даному етапі мене це ще не цікавить. Зараз стоїть питання планування території, куди підвезти грунту, звідки відгорнути, де зробити підпірні стінки і т.д. Травичка і газони будуть потім.

Ділянка має схил. Потрібно грамотно обдумати планування рівнів ділянки. Чи може хтось тут підказати, як це грамотно зробити, або ж, до кого звернутися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ілянка має схил. Потрібно грамотно обдумати планування рівнів ділянки. Чи може хтось тут підказати, як це грамотно зробити, або ж, до кого звернутися?

До ландшафтних дизайнерів звісно, або якщо вони у Вас там трохи в танках позапирались, до будь-якого адекватного прораба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт.

Плануємо з весни приділити трохи уваги нашій ділянці. Внутрішні роботи в будинку в основному виконані, час зайнятися плануванням території навколо будинку. Але я стикнувся з дилемою - яких спеціалістів до цього залучати? Звернувся до декількох ландшафтних дизайнерів - а від них лише й можна почути - газон, травичка, квіти, кущики.

А на даному етапі мене це ще не цікавить. Зараз стоїть питання планування території, куди підвезти грунту, звідки відгорнути, де зробити підпірні стінки і т.д. Травичка і газони будуть потім.

Ділянка має схил. Потрібно грамотно обдумати планування рівнів ділянки. Чи може хтось тут підказати, як це грамотно зробити, або ж, до кого звернутися?

где вы находитесь?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо не проти, приєднаюся до теми - маю абсолютно таке ж питання. Можливо, хтось допоможе ? Київська область.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ділянка має схил. Потрібно грамотно обдумати планування рівнів ділянки. Чи може хтось тут підказати, як це грамотно зробити, або ж, до кого звернутися?

Алгоритм следующий

1) Делается план участка, проводится геодезическая съёмка, вертикальные точки наносятся на план участка.

2) Исходя из перепадов высот и предпочтений заказчика, просчитывается кол-во и высота подпорных стенок, ступенек, фундаментов забора и других конструкций, а так же материалы их исполнения.

3) Важно при всём при этом учитывать баланс земляных масс, дабы потом не вывозить массу грунта или наоборот не завозить.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. ну вот как раз у меня есть геодезическая съёмка участка с посаженным на нее домом.

2-3. и я спрашиваю архитектора, как тут грамотно все обиграть, чтоб я мог ОПТИМАЛЬНО участок распланировать? как-раз главное из моих предпочтений - максимально учесть баланс земляных масс, дабы потом не вывозить массу грунта или наоборот не завозить. и исходя из предложенного варианта, я бы смог уже ориентироваться на количество и высоту подпорных стенок, ступенек, фундаментов забора и других конструкций, а так же материалов для их исполнения.

он мне и предложил 2 варианта - и в обеих почти везде предложил превратить участок с уклоном в несколько отрезков горизонтальных участков. а там соответственно стенок и ступенек - мама не горюй. вот и стоит вопрос, неужели более оптимально (без образования везде горизонтов) нельзя никак?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вот и стоит вопрос, неужели более оптимально (без образования везде горизонтов) нельзя никак?

Смотрите, вот у Вас допустим есть участок с общим уклоном 10 м на 100 м длины.

Вы его можете террасировать, например на 10 десятиметровых участков горизонтальных или на 5 двадцатиметровых горизонтальных. Разница в высоте подпорных получится в 2 раза в этом случае, естественно.

Чтобы не хоронить массу денег в ландшафт, вы сами для себя можете определить тот уклон, который для вас приемлем, например 3%. Т.е. прятать под подпорки необходимо будет уже общий перепад в 7 метров.

 

а там соответственно стенок и ступенек - мама не горюй

Красота требует жертв. В том числе финансовых.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо хтось може порадити перевірену людину(територіально Боярка). Хочемо утеплити цоколь,будівельники сказали, що спочатку потрібно вивести нуль на ділянці. Я так розумію що має приїхати спеціаліст із нівеліром і сказати де який перепад і шо куди насипать чи відкопати,чи я неправильно розумію?

Якщо хтось в темі,розкажіть,порадьте для чайників:))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напевно будівельникам необхідно зрозуміти, де і які рівні брати за основу при роботі.

Може питання стояти прив"язки порога будинку до планованого рівня грунту, інших споруд, дороги тощо.

Напишіть свій контакт в ЛС, будь-ласка, наберу Вас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...