Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Проект доміка 6х6, для постійного проживання

kxigiki_pasha

Рекомендовані повідомлення

Ось я і нарешті хочу щоб мій проект обсудили. Проект будиночка 6х6, зразу попереджаю що розміри збільшувати не буду, проект дуже бюджетний (тільки хібашо на вікна затрати), будинок розрахований на 3 чоловік і з урахуванняв що іноді приходять гості (1-2 чоловіка).

Матеріали (ззовні в середину):

1. Декоративний камінь

2. Газобетон (Солбет 40 см)

3. Утеплювач, мінеральна вата - 10 см

4. Гіпсокартон або вагонка без стикова

P.S. Я вибачаюсь якщо я шось трохи неправільно назвав, просто я ще дуже новачок в будівництві, але помаленьку стараюсь вчитись.

 

Нус, ось сама планіровка і вигляди з фасаду (незнаю як сюда фотки добавляти, тому виложив в пікасу):

 

picasaweb.google.com/pashok864/mlcyHL#

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы вместо терассы разместил спальню с 1го этажа. ИМХО, терассой только крадете обьем отапливаемого помещения при той-же площади наружных стен и дополнительном геморрое по утеплению потолка над гостинной. Терасса на 2м этаже также бесполезна, как и балконы.

Удачи!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я бы вместо терассы разместил спальню с 1го этажа. ИМХО, терассой только крадете обьем отапливаемого помещения при той-же площади наружных стен и дополнительном геморрое по утеплению потолка над гостинной. Терасса на 2м этаже также бесполезна, как и балконы.

Удачи!

 

Терасу я певно таки зменшу, але спальня на 1 поверсі ніяк не відміняється, другий поверх призначений повністю для двох дітей (пацанів), а на першому батьки, тільки трохи облом з туалетом, але, хотя в мого друга будинок 10х10 і в нього тіки один туалет на першому поверсі, його спальня на другому поверсі і нічого, жити можна, не так вже і тяжко пробігтись, спочатку було погано, а за місяць привик.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мне кажется лучше отказаться от террасы. но увеличить площадь спален и найти место для небольшого ( душ. кабина, унитаз, раковина) санузла
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не видно что под лестницей . Под лестницей туалет можно разместить.

 

вибачаюсь:D, просто там такий ракурс, там і є під сходами на першому поверсі повноціний туалет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здається, сходи будуть трохи круті. На другому поверсі, замість комори, можна зробити туалет. Замість тераси, 100відсотково треба робити кімнату, яку ви будете частіше використовувати. В цій кімнаті, наприклад, можна зробити чи тренажерний зал чи гральну кімнату для хлопців.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось моє бачення другого поверху.(див.мал.) Користі з терасси абсолютно ніякої. Аля б всерівно хоча б на 1м по периметру збільшив будинок(7х7). Що ж за коридор шириною в 1м? Заміряйте свої плечі (чи бедра) і дружини,вони мінімум 1.2м будуть. З приводу туалета на другому поверсі, то обов"язково треба,тим паче там будуть жити діти. Захоче дитина вночі пі-пі, то ще не дай Бог зі сходів навернеться спросоння. І те що друг живе в 2-х поверх.будинку 10х10 і туалет тільки на першому поверсі і все його влаштовує, то знайте: ніхто ніколи не хоче признавати власних помилок. Він про нього(туалет) тільки й мріє.:)

2_floor.JPG.1960f3367a1f950ed3a4b6d0d4c3f050.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здається, сходи будуть трохи круті. На другому поверсі, замість комори, можна зробити туалет. Замість тераси, 100відсотково треба робити кімнату, яку ви будете частіше використовувати. В цій кімнаті, наприклад, можна зробити чи тренажерний зал чи гральну кімнату для хлопців.

 

Повірте, по моєму опиту, з часом, можливо за рік, за три, в хаті починають збиратись речі які і не треба було б викидати і вони не завжди треба, типу допустім всяких інструментів суто для будинку, тим більше якби я строїв по цьому проекту чи по-іншому полюбе би ставили 4 панелі сонячних батарей, а для них 100 процентів треба окреме місце в хаті під акумулятори і всяке до них.

Змінено користувачем kxigiki_pasha
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я планую також будувати хатинку такого приблизно розміру, але зовні більш класичну, якщо ви не проти, скористуюсь вашими замальовками, пізніше викладу що вийшло...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я планую також будувати хатинку такого приблизно розміру, але зовні більш класичну, якщо ви не проти, скористуюсь вашими замальовками, пізніше викладу що вийшло...

 

та ні, не проти, навіть самому дуже інересно що у вас вийде, з нетерпіннм чекаю, пострайтесь скоріше намалювати що у вас має вийти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та ні, не проти, навіть самому дуже інересно що у вас вийде, з нетерпіннм чекаю, пострайтесь скоріше намалювати що у вас має вийти.

 

чесно кажучи, майже теж саме, тільки зовні інше і розміри трохи інакши.. Мені сподобалось те що Ви намалювали, вразило простотою і функціональністю. Нічого зайвого, все те що саме потрібно, економно..

А в якій ви програмі малювали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чесно кажучи, майже теж саме, тільки зовні інше і розміри трохи інакши.. Мені сподобалось те що Ви намалювали, вразило простотою і функціональністю. Нічого зайвого, все те що саме потрібно, економно..

А в якій ви програмі малювали?

 

Дякую за компліменти, а у вас які розміри мають бути? Малював такою

програмкою під назвою Microsoft Visio 2003 (якщо треба можу скинути на меіл повну версію), ця програма для багато чого може знадобитись повязного з кресленням, але я користуюсь тіки одним розділом з 15.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО, что 7 на 7, что 6 на 6 = цена стен ооочень не значительно будет отличаться. Имейти ввиду, что внутри получается на 60 см меньше, а это уже 5,70 на 5,70, это 32,49 м2 один этаж + мансарда 32,49. Маааало это для дома на троих :-)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ИМХО, что 7 на 7, что 6 на 6 = цена стен ооочень не значительно будет отличаться. Имейти ввиду, что внутри получается на 60 см меньше, а это уже 5,70 на 5,70, это 32,49 м2 один этаж + мансарда 32,49. Маааало это для дома на троих :-)

 

Розумієте, це ж приблизний проект, розміри 6х6 це внутрішні, а не зовнішні. Всеодно вслучай чого я буду проект в фірми замовляти тіки тощо по моїй малюнках. І.і...поправляю, не мансардна там буде, а повноціний другий поверх.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені також всі кажуть, що вже краще трохи більше, типу не 6х6, а 7х8.. Так що мій проект відкладається... Можливо з одного боку можна домалювати гараж 3х6, а зверху буде ще на стількіж більше місця.. Вийде приблизно 6,..х9,..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а мне нравится так, под лестницей можно сделать шкаф кеупе и полки для обуви.. хотя я бы пристроила тамбур, который нес и практичную и декоративную функцию.. у нас есть тамбур - в частном доме без него жить низзя.. вот
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а мне нравится так, под лестницей можно сделать шкаф кеупе и полки для обуви.. хотя я бы пристроила тамбур, который нес и практичную и декоративную функцию.. у нас есть тамбур - в частном доме без него жить низзя.. вот

 

я тоже десь так і певно зроблю, але скоріше всього трохи розширю ше перший поверх, зроблю так, спальню на першому поверсі розширю на метр, але тіки там де спальня і тіки на першому поверсі і збільшив би корідор до 2-ох метрів. Там ще є така заковилинка що під сходами по ідеї має бути санвузл, ну а в ньому під сходами пральна машина. А нащот тамбура, я просто поставлю двойні двері і тому тепло не буде виходити з будинка.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я тоже десь так і певно зроблю, але скоріше всього трохи розширю ше перший поверх, зроблю так, спальню на першому поверсі розширю на метр, але тіки там де спальня і тіки на першому поверсі і збільшив би корідор до 2-ох метрів. Там ще є така заковилинка що під сходами по ідеї має бути санвузл, ну а в ньому під сходами пральна машина. А нащот тамбура, я просто поставлю двойні двері і тому тепло не буде виходити з будинка.

 

тамбур это не только тепло

это грязь, особенно зимой

тамбур отсекает лужи от обуви. там можно зимой стелить клиенку, на нее выставлять мокрую обувь и в чистом идти в дом.

я не знаю. чтобы я без тамбура делала..

ширина ступенек минимум 90 см. лучше 1,2.

вы модете с одной стороный сделать неглубокий шкаф 45-55 см. поставить просто гипсовую стенку и с другой стороны под нее подвести стиралку, нынче они узкие. от 40 см. и очень эффективно использовать это пространство..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ширина ступенек минимум 90 см. лучше 1,2.

вы модете с одной стороный сделать неглубокий шкаф 45-55 см. поставить просто гипсовую стенку и с другой стороны под нее подвести стиралку, нынче они узкие. от 40 см. и очень эффективно использовать это пространство..

 

В мене ширина сходів 1 метр по плану, а нащот такої перегородки класна ідея:good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Несколько пунктов из ДБН В.2.2-15-2005 Будинки і споруди. Житлові будинки. Основні положення.

2.13 При усіх зовнішніх входах до житлових будинків слід передбачати тамбури глибиною не менше 1,4 м.

2.24 Площа загальної кімнати в однокімнатній квартирі повинна бути не меншою 15 м2, в інших квартирах - не менше 17 м2. Мінімальна площа спальні на одну особу - 10 м2, на дві - 14 м2. Мінімальна площа кухні в однокімнатній квартирі - 7 м2, у дво- та більше кімнатних - 8 м2. Мінімальна площа робочої кімнати або кабінету -10м2.

2.27 В однокімнатних квартирах допускається суміщений санвузол (ванна, умивальник, унітаз). У дво-, трикімнатних квартирах обох категорій слід передбачати роздільні санвузли (ванна з умивальником і вбиральня з унітазом та умивальником). У квартирах, де чотири і більше кімнат, повинно бути не менше двох суміщених санвузлів, кожен з яких має бути обладнаний унітазом (вбиральня з умивальником та унітазом і ванна кімната з ванною, умивальником та унітазом).

2.30 Ширина підсобних приміщень квартир повинна бути не менше: кухні - 1,8 м; передпокою - 1,5 м; коридорів, що ведуть до житлових кімнат, - 1,1м.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как только увидел ваш проект сразу вспомнил вот это.

Может что-то интересное для себя найдете.

img100.jpg.68d70ec17d5ea6d94477abb512cbd624.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 років потому...

Везёт тебе, ты уже дом планируешь строить :flag1: Я например новый человек в этой стране, и только недавно получил "посвідку на постійне проживання" (vidnazhitelstvo.com/posvidka-na-postijne-prozhivannya) и строить дом в Украине как то стрёмно.Думаю взять кредит и купить землю на Кипре.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...