Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оптимальный проект дома.

Astrolog_ua

Рекомендовані повідомлення

Это классическая лестница
Класична омана називати щось класичним. Але облишимо це. Зауважу лиш одне, що ви не дискутуєте по суті теми, ви ділитеся власними емоційними враженнями. Ви маєте на це право, звісно, доки це не переходить у відвертий маркетинг, на кшталт "ми построілі купу домів і бла бла бла". Це не аргумент, це реклама, яка тут зоборонена.

 

А я маю право поділитися теж власним досвідом та й ще знаннями, навівши на свою користь логічні і аргументовані заперечення проти незручної як на мене "класичної" конструкції, тож не затикайте мені рота, вказуючи що це ніби пусте гаяння часу. Ні це не так, ви ж тут не один, є ще інші читачі які мають право почути і іншу думку, а головне -аргументи. І можливо їм то буде цікаво.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Класична омана називати щось класичним

Вырываете слова из фраз- очень аргументированно!

Зауважу лиш одне, що ви не дискутуєте по суті теми, ви ділитеся власними емоційними враженнями

Нет ни времени ни желания..

Але облишимо це

Хотя можем подискутировать.

Ви маєте на це право

Как и любой другой человек.

звісно, доки це не переходить у відвертий маркетинг, на кшталт "ми построілі купу домів і бла бла бла". Це не аргумент, це реклама, яка тут зоборонена.

Это сугубо ваше ошибочное мнение!

А я маю право поділитися теж власним досвідом та й ще знаннями, навівши на свою користь логічні і аргументовані заперечення проти незручної як на мене "класичної" конструкції, тож не затикайте мені рота, вказуючи що це ніби пусте гаяння часу. Ні це не так, ви ж тут не один, є ще інші читачі які мають право почути і іншу думку, а головне -аргументи. І можливо їм то буде цікаво.

Если бы я заткнул рот- то говорить бы вы точно не смогли)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. На такую площадь сейчас нет, но закладные стоит учесть. Лучше деньги с ТН, панелей, коллекторов, ТТ котлов перенаправить в утепление.

По кондиционерам решать самому. Нам, например, не нравятся кондиционеры. Этим летом в июне (самая жара) температура в доме была макс 26 °С с закрытыми окнами. С открытыми опускалась до 22-23°С.

Но это следствие белой кровли и ГБ стен 50 см, больше конечно кровли.

Якщо підійти комплексно - то ваша порада не найкраща з т.з. економічної доцільності.

 

Якщо є можливість підключити зелений тариф і поставити кіловат 30 ( а для цього лише треба передбачити односкатний дах в одноповерховому будинку) - то тепловий насос з EVI (70тис грн) за рахунок зеленого тарифу навіть взимку окупиться сезони за три.

 

Доцільність утеплення вище ДБНівських R=3,5 при цъому впаде до 50-100 років. Додаткові гроші можна пустити на більшу кількість панелей які окупляться за 5-7 років і далі приноситимуть прибуток. Тоді опалення і електрика будуть даровими.

Утеплювач так не працює. Він лише зменьшує витрати. Приносити прибуток чи робити опалення безкоштовним - не вміє.

 

До рецепту ідеального будинку ще треба додати

- спальні і вітальню з великими вікнами на південь, без страху холоду і вартості опалення завдяки панрлям і ТН

- звіс вікон на південь розрахований по формулі сонячного будинку - влітку відсікає сонце, взимку пускає в приміщення, обігріваючи та зменшуючи витрати на опплення. Можна розглянути стіну Тромба чи підлогу темного кольору з бетона,-плитки.

- зонування приватної і гостьової зон

- тепла підлога без батарей скрізь. Стяжка 100мм для теплової інерції.

- камін з водяною рубашкою як резерв по опаленню і джерело приємного проводження часу

- трохи переплати за гібридний інвертор і аккумулятори для автономії в разі пропадання напруги в мережі.

- рециркуляцію в ванних кімнатах в рушникосушарки тільки від води. З ТН це в 3-7 разів економить витрати електрики

- з цієї ж причини - пральна і посудомийна машини з підводом гарячої води грітої ТН

-ТН на 3 фази з плавним пуском чи інверторний буде працювати навіть взимку без прямих сонячних променів

-рекуператор, бажано роторний з VAV регулюванням по СО2 чи грамотним запасом по потужності.

- попередній підігрів перед рекуператором від теплообмінника ТН. Ніякі геотермальні теплообмінники не доцільні по витратам при такій схемі. Окрі того теплообмін через пластикові труби під землею створює проблеми з гігієною повітря через пил, плісняву і бактерії. Єдиний адекватний терлообмінрик - по принципу зондів для геоколлектора ТН з теплообмінником перед рекуператором

 

 

Здається це все. Треба відкривати свою тему - може ще щомь згадаю)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отакі сходи, як ваші, де забіжні сходинки розходяться з однієї точки, мають некомфортне розташування внутрішніх перил. Занадто далеко треба від них триматись і траєкторія підйому/сходу розташована на відстані більше комфортних 35см, десь 50 і далі. Спробуйте уявіть цю відстань від центра вашої грудной клітини до перил. Перила мають бути майже під плечем та трохи далі (5см), щоб ними користуватися.

....

 

У меня лучевое расположение забежных ступеней. Правда стойка перил вынесена и ступени под 45град, что увеличивает расстояние поступи.

Вполне удобная лестница что на подьем, что на спуск.

1070162248__viber_2020-02-27_11-50-27.thumb.jpg.bec687e3ea22058247e8db504a0f9c3f.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня лучевое расположение забежных ступеней. Правда стойка перил вынесена и ступени под 45град, что увеличивает расстояние поступи.

Вполне удобная лестница что на подьем, что на спуск.

У вас є куди ногу поставити біля внутрішніх перил, тобто траекторія руху проходить там де треба, а не тільки понад стіночкою. Головний нідолік забіжних сходів у тому, що розійтися двом на ній важче. І коли внутрішня ширина сходинок менша ніж треба, то це взагалі стає неможливим навіть коли загальна ширина маршу ніби дозволяє це зробити. Треба тоді розходитися або на прямому марші, або навіть поза сходами. Хоча у приватному домі залежить від кількості родини і це не буде такою проблемою як у одному кафе де я був (це окрема тема про те як "для людей", то зовсім не "для себе")

 

Дійсно, у вас так зване правило мінимальної ширини проступу у 10 см (можна включно із заступом у 3см) витримано завдяки стійці та меншої кількості променів, а ще завдяки отим бильцям перил, що біля стійки, вони теж перекривають центр сходу променів. Якби стійку змонтували туди далі від нас, то було б набагато важче користуватися сходами при тому, що ширина була б більшою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Скажу что буду делать себе:

- рекуперация - люблю чистый воздух и не хочу заморачиватьсяс проветриванием

- ставлю тепловой насос воздух-воздух, кондиционеры не планирую.

- Солнечные пока нет, так как стройка под Киевом. Если бы жил более южнее, ставил бы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...