Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

автоматика для распашных ворот

vladest

Рекомендовані повідомлення

outdoor24, как управляется автоматика? GSM-модуль или пульты? Переходить на новые пульты или ставить универсальный приемник для сохранения существующих?

Зараз керування пультами. Переходити на нові пульти не планували, т.я. це в'їздні загальні ворота на 100 будинків. Те, що піца-бренд ротеллі не варіант вже зрозуміло, зараз угоджуємо з сусідами альтернативи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
Всем добрый день! В продолжении данной темы нужна помощь сторожил. Приобретены ворота (б/у), размер створок 156см*207см. Для установки приобретены квадраты 100см*100см. В дальнейшем планирую поставить автоматику для распашных ворот. Подскажите пожалуйста какие нюансы необходимо учесть заранее при монтаже ворот, что бы облегчить их усовершенствование. Заранее всем спасибо за советы!!!:flag1::flag1::flag1:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дроти розведіть одразу. Для двигунів, фотоелементів, лампи тощо.

Незрозуміло які саме ворота. Який каркас. Можливо не буде куди варити кронштейни двигунів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ворота нужно открывать во двор. Столб калитки и ворот общий или между ними секция забора? Насколько тяжелая створка?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Вітання Вам всім!

 

Допоможіть обрати автоматику для воріт! Спочатку мені сподобалися Muller Technics 3000/4000 але переглянувши форуми зрозумів що це не найкраще рішення.

 

Ворота розпашні, відкриваються в середину,довжина половини - 1,7м, висота 1,6м. Відстань між краєм стовпця і центром осі - 7см, заповнення воріт близко 80%, також в регіоні трохи вітри (5-10м/с)

 

Додаткові хотілки - можливість резервного живлення (через додаткові внутрішні батареї, або зовнішнє резервне живлення 24В), а також клеми для можливості зовнішнього відкривання воріт.

 

Я так розумію що Krono 2 мені не дуже підійтуть через параметр "С" а також відсутнє резервне живлення?

 

Також я не міг зрозуміти з форуму - автоматика з кінцевиками - це добре?

 

Дуже дякую! Всім гарного дня!

 

Добавлено через 3 минуты

Вітання Вам всім!

 

Допоможіть обрати автоматику для воріт! Спочатку мені сподобалися Muller Technics 3000/4000 але переглянувши форуми зрозумів що це не найкраще рішення.

 

Ворота розпашні, відкриваються в середину,довжина половини - 1,7м, висота 1,6м. Відстань між краєм стовпця і центром осі - 7см, заповнення воріт близко 80%, також в регіоні трохи вітри (5-10м/с)

 

Додаткові хотілки - можливість резервного живлення (через додаткові внутрішні батареї, або зовнішнє резервне живлення 24В), а також клеми для можливості зовнішнього відкривання воріт.

 

Я так розумію що Krono 2 мені не дуже підійтуть через параметр "С" а також відсутнє резервне живлення?

 

Також я не міг зрозуміти з форуму - автоматика з кінцевиками - це добре?

 

Дуже дякую! Всім гарного дня!

 

 

також забув ще додати до хотілки - відкривання близько 110 градусів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наразі ніби G-Bat 400 мені дуже підходить, бо знайшов у них в документації що є версії 24V. Що порадите - чи хороший вибір? Чи можете хтось зробити пропозицію по 24V версії?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наразі ніби G-Bat 400 мені дуже підходить, бо знайшов у них в документації що є версії 24V. Що порадите - чи хороший вибір? Чи можете хтось зробити пропозицію по 24V версії?

 

В Италии есть, но в Украину они не поставляются, только 220В

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто механизмы продает? Интерисует 2 мотора для откатных ворот, без всякой автоматики и плат, именно сами движки с корпусом и мет шестернй
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

День добрый....предложите автоматику для распашных ворот и монтаж ее

размеры ворот:высота 1830 мм

ширина 1900 мм

вес одной секции около 50 кг

74264738__viber_2020-04-28_18-20-46.thumb.jpg.84b316e3a2668d616dc1e15a3f8eaeae.jpg

1897578880__viber_2020-04-28_18-34-01.thumb.jpg.04029409ce7080745c98118185d8dda1.jpg

339243530__viber_2020-04-28_18-34-00.thumb.jpg.75f52c017b94d9677a42654ea4b17295.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

День добрый....предложите автоматику для распашных ворот и монтаж ее

размеры ворот:высота 1830 мм

ширина 1900 мм

вес одной секции около 50 кг

 

САМЕ ATS 30, FAAC 414 или FAAC GENIUS G-BAT 400.

Где находится объект?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Добрый день! Посоветуйте автоматику на распашные ворота размер створки 1,7х1,75, зашитые металопрофилем, высокая ветровая нагрузка, столб левый 160х80 металический, правый каменный размер от оси 130 мм.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Добрый день! Интересует автоматика для распашных ворот (открывание наружу), створки 2шт 2420х2200мм, наполениеие дерево, не очень тяжелые-140-160кг.хотелось бы установить приводы СВЕРХУ створок -на декоративной перемычке, чтобы снизу ничего не мешало проезу. Створки на металлических столбах 120х120мм. Прошу предложения на средне-нормальное оборудование. Территориально - Одесса.

IMG-14fcd49f8e625d2bcc60888bd151b3e0-V.thumb.jpg.65e8b964e11b0f4d888e4cf0a2bdda23.jpg

image-0-02-05-1fdcf38e73cc39b9c907fa7970d120724752468c98c3389450d78ca384147b7b-V.thumb.jpg.5c867fa562fbfd1c46b2b62317fd5352.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне установщики не рекомендовали ставить приводы вверху. У меня две створки по 2.5м. Ворота не лёгкие, наполнение сендвич панели. При таких створках не малая парусность. Да и Вашего пролёта дожно хватить даже под грузовик, приводы не зацепите, проверено лично. Автоматика ROGER R20/320 (ИТАЛИЯ).

Ещё для таких ворот важны опроные столбы, так как при таких размерах при сильном ветре приводы может вырвать из них. Желателен стальной швелер внутри столба к которому привод и приварят. А ну и мои ворота без петель, на опорных подшипниках, что максимум снимает нагрузку со столбов.

IMG-e77adf013052e3bede0ded640ef18ef9-V.thumb.jpg.79bb9bd0c040f520728ec56b4b2b8007.jpg

20200503_181943.thumb.jpg.b1d6c86be20299b07d80b005cc80b727.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вбудована хвіртка може заважати розміщенню кронштейна лінійної автоматики

Зверху ставити - ну зовсім немає проблеми, якщо знизу поставити електрозамок, який поєднаний функціонально з автоматикою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне установщики не рекомендовали ставить приводы вверху. У меня две створки по 2.5м. Ворота не лёгкие, наполнение сендвич панели. При таких створках не малая парусность. Да и Вашего пролёта дожно хватить даже под грузовик, приводы не зацепите, проверено лично. Автоматика ROGER R20/320 (ИТАЛИЯ).

Ещё для таких ворот важны опроные столбы, так как при таких размерах при сильном ветре приводы может вырвать из них. Желателен стальной швелер внутри столба к которому привод и приварят. А ну и мои ворота без петель, на опорных подшипниках, что максимум снимает нагрузку со столбов.

 

Почему не рекомендовали? Мы достаточно много установили так, никаких проблем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день! Интересует автоматика для распашных ворот (открывание наружу), створки 2шт 2420х2200мм, наполениеие дерево, не очень тяжелые-140-160кг.хотелось бы установить приводы СВЕРХУ створок -на декоративной перемычке, чтобы снизу ничего не мешало проезу. Створки на металлических столбах 120х120мм. Прошу предложения на средне-нормальное оборудование. Территориально - Одесса.

 

Отправил в личку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему не рекомендовали? Мы достаточно много установили так, никаких проблем.

 

Честно говоря не вдавался в подробности, но связано это было с распределением нагрузки на механизм, ну и при ширине пртма 5м я тоже не заморачивался и поставил так как есть, чуть ниже второй половины.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Честно говоря не вдавался в подробности, но связано это было с распределением нагрузки на механизм, ну и при ширине пртма 5м я тоже не заморачивался и поставил так как есть, чуть ниже второй половины.

 

Главное чтобы снизу был упор. А так ничего страшного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...

Добрий день. Порадьте будь ласка варіанти автоматики на розпашні ворота. Створка (д-ш) 190 см. на 185 см., маса 50-70 кг. на око. Заповнення металеве жалюзі, вітрове навантаження, думаю невелике. Відкриття внутрь двора, якщо по фото, то на себе. Зазор під створками 5-6 см, між створками 1 см. Але як бачите є нюанс з місцем розташування на лівому стовпчику. Всередині стовпчиків 12 тий швеллер залитий бетоном. Кирпич дуже крихкий.

Брама заг..jpg

Брама лів..jpg

Брама прав..jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо це буде телескопічний лінійний двигун від Came, модель ats, то для нього потрібно 18 см стовпчика, від краю. Якщо я вмію рахувати сантиметри по фото, то у Вас із цим проблема, сантиметрів на 5-6.

Варіант піднімати вище секції паркану двигун, доваривши місце під кронштейн зверху воріт. 

Таким чином прибереться і проблема із можливим розблокуванням автоматики у відкритому положенні, бо якщо зникне світло, коли ворота будуть відчинені, і двигуни будуть низько - просто не достанете без танців із бубном до пиптика розблокування. 

Естетично - рішення сумнівне. Та інші рішення, типу різати нішу у бетоні, різати секцію паркану - теж сумнівні, як на мене. 

Варіант ще один, це переробити на ворота - "книжку". Але треба буде чаклувати із закладними на стовпі. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, muvic сказал:

Якщо я вмію рахувати сантиметри по фото, то у Вас із цим проблема, сантиметрів на 5-6.

Подібна цегла має декілька розмірів по довжині. Можливо від краю стовпчика до центру завіси буде як раз 200 мм.
Влучно підмічено про розблокування воріт з відкритого положення якщо в цей момент вимкнуть світло, вирішується під'єднанням автоматики до джерела безперебійного живлення.
Цегла крихка, закладних на стовпах для автоматики немає, треба робити закладну в вигляді кутника та кріпити в дві площини або вирізати пару штук з стовпа, та варити до 12-го швелера в середині стовпа. Питання як потім гарно повернути цеглу на місце. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...