Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Будет ли дорожать земля и дальше?!

Taras

Рекомендовані повідомлення

якраз переоформляємо..померла бабця, мамина мама..заповіт був на неї і на мене..я написав відмову, так як мені не вигідно зараз на себе ще і паї навішувати..

 

зараз переоформляємо 2 паї, 2 ділянки біля будинку і будинок..село забите податками...всі ці штуки переоформити під 30тис грн...

 

А какова +- стоимость данного актива на сейчас?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какова +- стоимость данного актива на сейчас?

 

за паї пропонують 1тис баксів за гектар за договір оренди на 49р з орендною платою 1грн..

 

а ділянки біля хати і хата..ну по ціні корови..тисяч 15грн...

 

пропащі села..от і все ..і це 60км від Хмельницького

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за паї пропонують 1тис баксів за гектар за договір оренди на 49р з орендною платою 1грн..

 

а ділянки біля хати і хата..ну по ціні корови..тисяч 15грн...

 

пропащі села..от і все ..і це 60км від Хмельницького

Очень много неизвестных вводных, вопрос был простой, вам нужно потратить 30 на оформление наследства, сколько оно все вместе стоит?

 

Ну и добавлю сразу следующий вопрос если сразу все продать вы в плюсе? Если да то и считайте плюс наследством и поделите его между наследниками

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наследством и поделите его между наследниками

 

більше немає з ким ділити...мама сама була в батьків, я теж сам..

 

на разі ніхто нічого не продає..а оформити треба, бо через пів року перші ж сусіди напишуть заяву на ці ділянки..і селищна рада їм їх з задоволенням надасть

 

як тут вже писалося "може колись продасться, може знадобиться"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

більше немає з ким ділити...мама сама була в батьків, я теж сам..

 

на разі ніхто нічого не продає..а оформити треба, бо через пів року перші ж сусіди напишуть заяву на ці ділянки..і селищна рада їм їх з задоволенням надасть

 

як тут вже писалося "може колись продасться, може знадобиться"

 

Что то я запутался, выше вы писали цены, но не писали объемов, теперь пишите что нет предложений но есть желающие соседи это получить

 

В итоге из этого всего как то можно выйти в деньги? Или это ноша которую жалко бросить и нести невмоготу ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Или это ноша которую жалко бросить и нести невмоготу ?

 

память..про дитинство...малу Батьківщину

 

паї заг площа біля 7 гектарів, біля будинку біля гектару...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

память..про дитинство...малу Батьківщину

 

паї заг площа біля 7 гектарів, біля будинку біля гектару...

 

Вы можете ответить в цифрах, потому как если мы говорим про Родину или воспоминание про детство что такое 30 грн?

 

Но если мы говорим про актив за который вы можете получить 7-8$ то опять таки что такое 30грн ?

 

Я так спрашиваю потому как мне не понятно, что делать с паями за которыми никто не следит и ждет цену, лично мне это доставляет неудобство в виде бурьяна который горит дважды в год, фермеру трудяге за моим забором это добавляет неудобств в виде бурьяна стремящегося перебраться на его поле

 

Как по мне налог на ближайшие годы должен быть дифференцированным и заметно отличаться доя обработанной земли и заброшенной, но с оговоркой что бы не восприняли как раскулачивание, не хочешь сеять пахать твое право но коси и содержи в надлежащем состоянии

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так спрашиваю потому как мне не понятно, что делать с паями за которыми никто не следит и ждет цену

 

якщо про паї в полях..то зараз практично все обробляється /в оренді..і ніяких бурянів не спостерігаю..це не 90-ті..коли реально більшість полів пустувала

 

а от набрані невеликі ділянки "під забудову" за які до цих пір ставлять ціни, як в 2007-2008р...то таки так, в бурянах багато...і стоять в очікуванні "хочу купити 2 квартиру за 10 сотиків"

 

 

По трасі на Тернопіль?

неа, в сторону Вінниці...якраз посередині )))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якраз переоформляємо..померла бабця, мамина мама..заповіт був на неї і на мене..я написав відмову, так як мені не вигідно зараз на себе ще і паї навішувати..

 

зараз переоформляємо 2 паї, 2 ділянки біля будинку і будинок..село забите податками...всі ці штуки переоформити під 30тис грн...

Ну что Вы все в кучу лишь бы без конкретики, речь шла о стоимоси переоформления одного. пая на близкого родственника .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про мертвяк - не согласен от слова совсем

 

Так не вопрос, откроют рынок и айда, скупайте те паи, а заодно и земли під забудову в умирающих селах, причем можно и с хатами...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну что Вы все в кучу лишь бы без конкретики, речь шла о стоимоси переоформления одного. пая на близкого родственника .

переоформлення одного паю 8 тис

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Не смешите людей или укажите сумму необходимую дляпереоформления пая 1й линии родства.

У пенсионеров на эти переоформоения нет денег от слова "совсем", поэтому для них любая сумма есть проблема. Мне оно тоже не надо, причем от того же слова " совсем". Поэтому и шла речь о том, чтоб они продали этот пай и купили себе что-то нужное для них. Пусть живут здесь и сейчас, а не потом как-нибудь.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так не вопрос, откроют рынок и айда, скупайте те паи, а заодно и земли під забудову в умирающих селах, причем можно и с хатами...

мда.. всё в кучу... что жилая недвижимость ,что коммерчиская...

Вам нада никому ненужная земля пид забудову в умирающих селах? берите. Можете хоть намазывать её... Чего вы с ней возитесь?

Речь шла о паях, которые приносять деньги. Если ваш мир не может вместить тот факт, что во всем мире зарабатывают от оренды коммерческой недвижимости, то это не проблемы этого форума. Как говорится, все шагают не в ногу, а только наш лейтенант

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Кто занимается статистикой.

 

Пожалуйста выложите цену на землю в Вышгородском районе в виде инфографики !

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після зняття мараторію почнеться "треш". В багатьох селах люди розлінились. Вже навіть свої городи біля хати не садять. Основна тема розмови "скільки дадуть в цьому році за пай".

Одні живуть за "дитячі гроші", інші за "паї". Корів в селі по 1 на всю вулицю, свиней майже ніхто не тримає.

А як продадуть землю, то багато хто кинеться до містечок районних. Швиденько профукають виручені кошти за землю і що тоді?!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Після зняття мараторію почнеться "треш". В багатьох селах люди розлінились. Вже навіть свої городи біля хати не садять. Основна тема розмови "скільки дадуть в цьому році за пай".

Одні живуть за "дитячі гроші", інші за "паї". Корів в селі по 1 на всю вулицю, свиней майже ніхто не тримає.

А як продадуть землю, то багато хто кинеться до містечок районних. Швиденько профукають виручені кошти за землю і що тоді?!

 

А почему ни кто не переживает, что жители города продадут свои квартиры поедут или не поедут куда-то профукают свои деньги и что тогда?

Надо ввести мараторий на продажу квартир.:)

  • Лайк 12
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему ни кто не переживает, что жители города продадут свои квартиры поедут или не поедут куда-то профукают свои деньги и что тогда?

Надо ввести мараторий на продажу квартир.:)

Між іншим, я не проти мараторію, а якраз "за".

Однак порівняння Ви взяли невдале. Жителі міст працевлаштовані, у них є стабільний дохід.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жителі міст працевлаштовані

Точно-точно?

у них є стабільний дохід

Сьогодні є, а завтра скоротили і немає.

 

Крім того, можливість продажу квартир в містах сприяє переїзду мешканців до тієї ж Польщі або США. Тому мораторій на продаж квартир потрібен терміново!

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точно-точно?

 

Сьогодні є, а завтра скоротили і немає.

 

Крім того, можливість продажу квартир в містах сприяє переїзду мешканців до тієї ж Польщі або США. Тому мораторій на продаж квартир потрібен терміново!

 

Я не буду з Вами сперачитись. Це безглуздо. Ви не знайомі з реаліями в селах. Немає змісту Вас переконувати. Тим більше це не Ви приймаєте рішення про зняття чи не зняття мараторію.

Чекати лишилось недовго, ми ще все побачимо на власні очі.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це безглуздо.

Сперечатись чи вводити мораторій на продаж квартир?

Ви не знайомі з реаліями в селах.

Пишу вам зараз знаходячись саме в селі. Про корів - то правда. Залишились одиниці. Але люди не по генделиках сидять (яких, до речі, за останні роки тільки в моєму селі відкрилося кілька, і банкетні зали не простоюють), а працюють і заробляють гроші.

Тим більше це не Ви приймаєте рішення про зняття чи не зняття мараторію.

Як заділо :) . А коли хтось за селян прийняв рішення і заборонив їм продавати їх власність?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... А коли хтось за селян прийняв рішення і заборонив їм продавати їх власність?

 

Так можно создать условия, когда ценные вещи продают за копейки - в голодное время выменивали хлеб за золото.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, сам для себя ищу ответ на вопрос что делать с мораторием на продажу с/з. Пока мнение такое... в преддверии кризиса это нэдорэчно... дальше, стоит посмотреть... Если кому-то интересно, то есть вот такое исследование
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, сам для себя ищу ответ на вопрос что делать с мораторием на продажу с/з. Пока мнение такое... в преддверии кризиса это нэдорэчно... дальше, стоит посмотреть... Если кому-то интересно, то есть вот такое исследование

 

Дело в том, что нас с вами спрашивать не станут

Ресурсы и предприятия приватизированы

Это последний ресурс, что остался и как раз в кризис его забрать самое оно...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...