Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Контактор. А чи потрібен він мені?

Pazan

Рекомендовані повідомлення

Вітаю!

Квартира з 1-фазним живленням.

Електрообігрів з терморегуляторами, а далі все стандартно: електрочайник, пилосос, пралка, мікрохвильовка,... холодильник.

Чи потрібен контактор? Що я отримаю, крім зайнятого місця на DIN-рейці?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що я отримаю, крім зайнятого місця на DIN-рейці?

Тупо запилить контактор в силовую цепь..?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи потрібен контактор? Що я отримаю, крім зайнятого місця на DIN-рейці?

Многие хотят при выходе из дома выключателем отключать все электропотребители, кроме холодильника и охранной системы. Вот его для этой цели и можно использовать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полагаю, контактор поминается в связке с реле напряжения?

так, ЗУБР D40t. Це щось змінює?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так, ЗУБР D40t. Це щось змінює?

 

Надо послушать отзывы ALLa о надежности силовых контактов конкретного ЗУБРа и соответствии его выбора нагрузке конкретного помещения и ее характера.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надо послушать отзывы ALLa о надежности силовых контактов конкретного ЗУБРа и соответствии его выбора нагрузке конкретного помещения и ее характера.

Взагалі, запитання було: «а чи потрібен взагалі той контактор»? Реле напруги є, терморегулятори є, реле вимикання диф.струму є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взагалі, запитання було: «а чи потрібен взагалі той контактор»? Реле напруги є, терморегулятори є, реле вимикання диф.струму є

Ой не потрiбен. Не потрiбен той контактор взагалi.

Тема типу "вiдмовляйте мене, вiдмовляйте".

 

Ви фiзичну рiзницю мiж реле i контактором розумiєте? Ото воно i є, що Ви отримаєте у додадок до мiсця на DIN-рейцi.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой не потрiбен. Не потрiбен той контактор взагалi.

Тема типу "вiдмовляйте мене, вiдмовляйте".

 

Ви фiзичну рiзницю мiж реле i контактором розумiєте? Ото воно i є, що Ви отримаєте у додадок до мiсця на DIN-рейцi.

Так ото ж, якби розумів, то не запитуав би тут. Мене цікавить суто практичні переваги для квартири.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так ото ж, якби розумів, то не запитуав би тут. Мене цікавить суто практичні переваги для квартири.

Якщо встановите якийсь брутальний контактор на 63-100 Ампер, то вiн переживе того ЗУБРа i побачить Друге Пришестя. Зможете мiняти реле на будь-якi моделi i встановлювати iншу автоматику, яка буде керувати силовим ланцюгом.

Змінено користувачем Volt-Amper
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо встановите якийсь брутальний контактор на 63-100 Ампер, то вiн переживе того ЗУБРа i побачить Друге Пришестя.
Отже, реле напруги буде вмикати вмикати/вимикати електромагніт контактора, а контактор вже все решта обладнання чи я щось плутаю?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так. Реле (або iнший апарат) буде управляти котушкою контактора.

то, відповідно, реле напруги може бути і 16-25А?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то, відповідно, реле напруги може бути і 16-25А?

 

В сусідніх темах друзі які займаються стабілізаторами і іншими речами, не в захваті від зв'язки реле+контактор. Кажуть, щось може проскочити, поки реле контактор відімкне. Краще тільки саме реле.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так. 5-16А достатньо.

Єдине, не зрозумів у характеристиках контакторів щодо підключення освітлення на контакти. Зупинився на моделі Hager ESC263, так там для неї рекомендують у випадку встановлення нерегульованих ламп на 230В з інтегрованим електронним баластом від 55 шт (50Вт ламп) до 135 шт (4 Вт). А як же тоді інші споживачі підключати, наприклад, інфрачервоні панелі, електрочайник тощо? Окремі контактори?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Єдине, не зрозумів у характеристиках контакторів щодо підключення освітлення на контакти. Зупинився на моделі Hager ESC263, так там для неї рекомендують у випадку встановлення нерегульованих ламп на 230В з інтегрованим електронним баластом від 55 шт (50Вт ламп) до 135 шт (4 Вт). А як же тоді інші споживачі підключати, наприклад, інфрачервоні панелі, електрочайник тощо? Окремі контактори?

Це мається на увазi якщо тiльки лампи i комутуються одночасно. Для загального використання номiнал розрахувати трохи важче нiж для окремоï групи навантаження, тому у прикладах не наводиться.

Окремi не потрiбно, можна змiшувати, головне не перенавантажувати.

Про конкретний Hager нiчного не скажу, в очi його не бачив. Використовую iCT та RD.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отже, реле напруги буде вмикати вмикати/вимикати електромагніт контактора, а контактор вже все решта обладнання чи я щось плутаю?

Ага, а ще контактор може взагалі все вимкнути, якщо котушка прогорить. А якщо тільки деформується або трохи підплавиться від перегріву (постійного або раптового), то взагалі може нічого не відімкнути. І ця прикра особливість буде виявлена тільки у разі потреби у негайному знеструмленні :)

Доцільність та необхідність використання контакторів того чи іншого типу - це окреме питання, на нього досить прозоро Вам натякають. Якщо у Вас немає чутливих саме до трьохфазного струму споживачів, або ще якихось забаганок накшалт дуже розумного дому з вимкненням окремих ліній та споживачів, ви анічогісеньки не зекономите та не отримаєте переваги перед використанням РКН потрібної потужності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, а ще контактор може взагалі все вимкнути, якщо котушка прогорить. А якщо тільки деформується або трохи підплавиться від перегріву (постійного або раптового), то взагалі може нічого не відімкнути...
Так і думав, що краще його не ставити, щоб щось потім не «намутилося»?

 

Добавлено через 1 минуту

ви анічогісеньки не зекономите та не отримаєте переваги перед використанням РКН потрібної потужності.
У мене були підозри, що використання контактора сумнівне в моєму випадку

 

Добавлено через 1 минуту

Краще тільки саме реле.
В одній із тем порушувалося питання проскакування імпульсу в Зубрів. От подумав про додаткове розмикання контактів, але, мабуть, залишу все, як є.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так і думав, що краще його не ставити, щоб щось потім не «намутилося»?

 

Добавлено через 1 минуту

У мене були підозри, що використання контактора сумнівне в моєму випадку

 

Добавлено через 1 минуту

В одній із тем порушувалося питання проскакування імпульсу в Зубрів. От подумав про додаткове розмикання контактів, але, мабуть, залишу все, як є.

 

Тож не у всіх Зубрах, а в деяких екземплярах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зупинився на моделі Hager ESC263

 

 

У меня с контакторами от хагера был негативный опыт при подобном профиле использования.

2 из пяти контакторов отошли в мир иной(дребезг контактов, а потом и вообще пропадание контакта) в течение двух-трёх месяцев использования в подобном режиме: реле выбора фазы и контакторы для переключения.

Это 2-3 переключения в сутки максимум.

Из нагрузки - стандартные бытовые приборы, кроме скважины.

Контакторы были esc240 и esc263.

Вводной автомат на 32А.

Ток(по данным токовых клещей) не превышал 28 ампер долговременно и 42-45 ампер пиково.

В гарантии на контакторы хагер отказал - превышение допустимой нагрузки, сказали они.

 

Так что лучше посмотрите в сторону других контакторов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

каких

2 из пяти контакторов отошли в мир иной

какая нагрузка?

Бойлер 2кВт и насос 2кВт - это две больших разницы.

Например на первом не сгорит, а на втором запросто.

Хотя еще можно было бы разобрать и почистить контакты.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

реле выбора фазы и контакторы для переключения.

Хотелось бы взглянуть на эту конкретную принципиальную схему.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так что лучше посмотрите в сторону других контакторов.

Тут поки що проблема в іншому -- потрібно/не потрібно , а вибір моделі -- це вже інша історія
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...